Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(:)22 @ 2011 04 19, 09:07)
sakykit o ka parodo E2 tyrimas? del gleivines augimo sis tyrimas yra daromas?

aciu  4u.gif

jis atsakingas už gleivinės auginimą
Atsakyti
mergaites, dabar nezinau kelinta diena daryti PRL ir PRG tyrima. man buvo ciklas apie 30-31 dienu. tai pries tai dariau tuos tyrimus 25 c.d..bet si menesi prasidejo mm anksciau, ir ciklas buvo 27 dienos. kuria diena darytis?

aciu!
Atsakyti
QUOTE(handmade_natalja @ 2011 04 20, 12:28)
mergaites, dabar nezinau kelinta diena daryti PRL  ir PRG tyrima.

jei ciklas nereguliarus, tai belieka sekti O ir tuos tyrimus daryti 7DPO
Atsakyti
Mergaites,

ruosiantis II IVF pasiziurejau gyd rasytus tyrimus, kuriuos reik pasidaryt ir matau be iprastu tyrimu E2, FSH, LH, dar pazymetas skydliaukes tyrima Tirotropinas ir Prolaktinas. Virsuje lapo pazymeta, kad daryti 2-5 cd. Bet jusu komentaruose skaitau, kad PRL reikia veliau, po ovuliacijos, apie 19 cd. Tai dabar ir nezinau, kada cia man tuos du minetus tyrimus ir daryt....o negaliu visu is karto ciklo pradzioj? Mano dienos nereguliarios 22-28d...

Aciu labiausiai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Meilės vaisius @ 2011 04 21, 15:28)
Mergaites,ruosiantis II IVF pasiziurejau gyd rasytus tyrimus,  dar pazymetas skydliaukes tyrima Tirotropinas ir Prolaktinas. Virsuje lapo pazymeta, kad daryti 2-5 cd.

PRL gali daryti ir ciklo pradžioj mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergaitės, daktarytės,
parašykit ką nors apie tirotropiną ax.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 04 21, 14:58)
Mergaitės, daktarytės,
parašykit ką nors apie tirotropiną ax.gif


Egk, paklausiu Treijso, ka jis reiskia, tada parasysiu :-) Bet tas bus tik geguzes vidury 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 04 21, 15:58)
Mergaitės, daktarytės,
parašykit ką nors apie tirotropiną ax.gif

Ką tau parašyt? Aš ne dakterytė, bet te pora nuorodų: pirmoji antroji
Atsakyti
mergytes 4 c.d. daryti tyrimai

LH 4,87
FSH 7,23
E2 9,20

KAS GALIT PAKOMENTUOTI ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif Dar turiu viena klausimeli: buvau pas gydytoja, jai uzkliuvo LH hormonas, pas mane jis 2,8 IU/L- sako mazokas, visi kiti hormonai tvarkoje. Sako jo gali neuztekti, kad susprogdinti folikula ciklo viduryje, bet mano temperaturos grafikeliai visi, net ir ta menesi, kai dariausi LH rodo, kad ovuliacija vyksta, progesteronas ta menesi irgi rodo ivykusia O. Idomu pasidare, kaip cia gali buti? g.gif Girdejau, kad ovuliacija buna "nepilnaverte", ka tai reiskia? g.gif
Atsakyti
Panos,jei PRG 55,09 nmol/l (dariau 23 c.d,ciklo trukme-29 d) tai reiskias O buvo?vis dar negaliu tuo patiketi,nes kelis ciklus gydytojas liepdavo man leistis po tris ampules Ovitrelio,nes tipo naturaliai pas mane O nevyksta...nusprendziau pora menesiu pailset nuo mediku ir idomumo delei pasidariau si tyrima,lygtais gerai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurmarta @ 2011 05 05, 10:57)
Panos,jei PRG 55,09 nmol/l (dariau 23 c.d,ciklo trukme-29 d) tai reiskias O buvo?

O buvo. labai net.
Atsakyti