Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų deklaravimas

Apklausa: Kas pildo deklaraciją (360 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 04 13, 18:22)
Neprivalo,galit visa sau taikyti,o pas vyra nuli irasyti.

o as atsimenu pernai, bandziau viska vyrui prirasyt, tai VMI mano deklaracijos neprieme, argumentuodami tuo, kad sodra man mokejo pinigus ir taike uz vaika doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurita84 @ 2011 04 13, 18:30)
o as atsimenu pernai, bandziau viska vyrui prirasyt, tai VMI mano deklaracijos neprieme, argumentuodami tuo, kad sodra man mokejo pinigus ir taike uz vaika doh.gif

Tai pas jus deklaracijoj tada turejo buti irasyta jau suma.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 04 13, 18:32)
Tai pas jus deklaracijoj tada turejo buti irasyta jau suma.

tai pas mus deklaracijose ir siemet irasyta abiem per puse automatiskai buvo ax.gif Bet as ziuriu, kad jam irasant 0, grazinama suma nekinta, o man kinta gerokai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurita84 @ 2011 04 13, 18:39)
tai pas mus deklaracijose ir siemet irasyta abiem per puse automatiskai buvo ax.gif Bet as ziuriu, kad jam irasant 0, grazinama suma nekinta, o man kinta gerokai blush2.gif

Tai ir rasikit sau,jei pas ji nekinta.
Atsakyti
Laurita,jei pernai vyrui dirbant 4 mėn taikė npd, tai jūs visko sau irgi negalite užsirašyti juk.. Dubliuosis tie 4 mėn.
Atsakyti
QUOTE(Laurita84 @ 2011 04 13, 17:30)
o as atsimenu pernai, bandziau viska vyrui prirasyt, tai VMI mano deklaracijos neprieme, argumentuodami tuo, kad sodra man mokejo pinigus ir taike uz vaika doh.gif


greiciausiai jie buvo teisus. jei buvote vaiko prieziuros atostogose, tai sodra skaiciuodama motinystes pasalpa pritaike NPD uz vaikus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2011 04 13, 19:14)
Laurita,jei pernai vyrui dirbant 4 mėn taikė npd, tai jūs visko sau irgi negalite užsirašyti juk.. Dubliuosis tie 4 mėn.

Neklaidinkite moteriškės schmoll.gif Visai nesvarbu ar taikė darbas, ar ne, jei grąžinama suma nesikeičia vadinasi užtenka tik NPD, kad būtų susigąžinta visa mokesčių permoka. Už vaikus PNPD gali deklaruotis visus sau. Svarbu, kad abiejų su vyru deklaracijose bendra suma neviršytų priklausančios už vaikus.

Mano vyrui darbe kelis mėnesius tikrai taikė už vaikus, bet aš be jokių problemų jam įrašiau nulį, nes grąžinama suma nesikeičia. Pinigus jau gavo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VaiVi: 13 balandžio 2011 - 18:39
QUOTE(VaiVi @ 2011 04 13, 19:35)
Svarbu, kad abiejų su vyru deklaracijose bendra suma neviršytų priklausančios už vaikus.

O galit si sakini paaisknti ax.gif Kokia cia bendra suma turit omeny?
Atsakyti
QUOTE(Laurita84 @ 2011 04 13, 19:52)
O galit si sakini paaisknti ax.gif Kokia cia bendra suma turit omeny?

Turiu omeny PNPD, rašomą į 17 laukelį mirksiukas.gif Jūsų atveju, tai 3600 lt. (paskaičiavau pagal profilyje pateiktus duomenis apie vaikus).
Atsakyti
Laba ryta, gavau irodyma, kad paklausimas VMI tikrai pagreitina situacija. deklaravau kovo 15 dar pirmadieni nebuvo nei patikrinta. parasiau paklausima, nuogastaudama kad neteisingai suskaiciavau ir prisitaukiau mnpd. puse metu buvo taikytas puse, po to pilnas. tai va ka siandien gavau atsakyma
cituoju: "Pagal Jūsų prašymą skubos tvarka patikrinau Jūsų 2010 m . pajamų deklaraciją. 2011-04-13 daklaracija patvirtinta teisinga, MPNPD už vaikus apskaičiuotas teisingai. Artimiausiu metu galite tikėtis gauti grąžintiną GPM permoką. "
gal kam pravers ax.gif
Atsakyti
Gal žinot kokią nuorodą,kur žingsnis po žingsnio paaiškinta,kaip reikia užsipildyt tą deklaraciją.Ar tik įėjus į savo suformuotą per el.bankininkystę patvirtint ir išsiūst.Ačiū kas atsakys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Spyglė @ 2011 04 14, 11:46)
Gal žinot kokią nuorodą,kur žingsnis po žingsnio paaiškinta,kaip reikia užsipildyt tą deklaraciją.Ar tik įėjus į savo suformuotą per el.bankininkystę patvirtint ir išsiūst.Ačiū kas atsakys 4u.gif

kokios klaidos daromos
http://www.vmi.lt/lt/?itemId=10038320
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 14 balandžio 2011 - 10:55