Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų deklaravimas

Apklausa: Kas pildo deklaraciją (360 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Bulbulka. @ 2011 04 21, 10:19)
Taip, ikelti subforma ir irasyti smile.gif
jeigu yra pazymoj, manau reikia perkelti ir i dekl-ja, mamai kai pildziau tai reikejo irasyt(paskui papildomai reikejo dar skanuota pirkimo ir pardavimo sutarti nusiust), nes turtas nebuvo islaikytas 3 metus, o pazistamai kai pildziau, ji pardave turta, kuri islaike 9 metus, tai VMI specialyste sake kad nereikia deklaruot, tai jau ziurekit pagal savo atveji

tai pardavus masina taip pat reikes papildomai pirkimo pardavimo sutartis nusiusti, jei neislaikei 3 metus? ar cia tik kalba apie nekilnojamaji turta?
Atsakyti
Sveiki, man atejo laiskas jog rasta klaida "Deklaruotos ne visos taikant 15 proc. tarifą apmokestinamos pajamos" ka cia reiskia ?kaip jas visas deklaruoti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Siren@ @ 2011 04 21, 10:36)
Sveiki, man atejo laiskas jog rasta klaida "Deklaruotos ne visos taikant 15 proc. tarifą apmokestinamos pajamos" ka cia reiskia ?kaip jas visas deklaruoti? blush2.gif

Man pernai buvo toks laiskas atejes, kai neirasiau parduoto metalo.
Sutikrinkit su esancia Pazyma, ar visi duomenys is jos surasyti i Deklaracija.
Atsakyti
Šiandien paskambino iš Sodros, susimokėti pagal IV išlindusį PSD ir VSD blink.gif nors turiu raštą, kad jei dirbi normalioj darbovietėj ir papildomai IV - PSD mokėti nereikia ... mastau.gif

p.s.
pasimečiau
pagal ČIA Gyventojų pajamų mokestį ar Privalomojo sveikatos draudimo įmokas už praėjusius laikotarpius" reik susimokėti į VMI sąskaitą... Kaip iš tikrųjų? pagal mane, tai į Sodros reiktų???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jovana: 21 balandžio 2011 - 10:19
Ar dar galima paskirti 2 proc. paramai, jei aš jau deklaravusi pajamas ir atgavusi pinigus rolleyes.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Santaika @ 2011 04 21, 11:19)
Ar dar galima paskirti 2 proc. paramai, jei aš jau deklaravusi pajamas ir atgavusi pinigus  rolleyes.gif ?

Iki gegužės 1
Atsakyti
QUOTE(jovana @ 2011 04 21, 10:16)
1. Šiandien paskambino iš Sodros, susimokėti pagal IV išlindusį PSD ir VSD blink.gif nors turiu raštą, kad jei dirbi normalioj darbovietėj ir papildomai IV - PSD mokėti nereikia ... mastau.gif

p.s.
pasimečiau
2. pagal ČIA    Gyventojų pajamų mokestį ar Privalomojo sveikatos draudimo įmokas už praėjusius laikotarpius" reik susimokėti į VMI sąskaitą... Kaip iš tikrųjų? pagal mane, tai į Sodros reiktų???


1. VSD ir PSD galima nemoketi kas menesi, jei esi draustas, Jusu atveju - idarbinta=drausta. bet metams pasibaigus reikia suskaiciuoti PSD ir VSD imoku baze, kuri priklauso nuo gautu individualios veiklos pajamu sumos ir primoketi skirtuma. terminas tas pats, kaip ir GPM - geguzes 2.

2. GPM visada buvo ir yra mokamas i VMI saskaita.
O PSD nuo 2010 m. gerokai suveltas. uz 2009 m. visos PSD imokos ejo VMI, o nuo 2010 m. dalis imoku eina VMI, dalis sodrai. pvz, Individuali veikla pagal pazyma, imokos uz 2010 m. mokamos Sodrai, o individuali veikla pagal verslo liudijima, PSD imokos uz visus laikotarpius mokamos vmi 4u.gif
Atsakyti
2010m. kovą gimė sūnus. Ar teisingai skaičiuoju MPNPD už praėjusius metus 9*50=450? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gryna @ 2011 04 21, 11:59)
2010m. kovą gimė sūnus. Ar teisingai skaičiuoju MPNPD už praėjusius metus 9*50=450? Ačiū  4u.gif


taip, kiekvienam is tevu po 450 lt, jei tai pirmas jusu vaikutis. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gemma: 21 balandžio 2011 - 12:12
QUOTE(Gemma @ 2011 04 21, 12:55)
1. VSD ir PSD galima nemoketi kas menesi, jei esi draustas, Jusu atveju - idarbinta=drausta. bet metams pasibaigus reikia suskaiciuoti PSD ir VSD imoku baze, kuri priklauso nuo gautu individualios veiklos pajamu sumos ir primoketi skirtuma. terminas tas pats, kaip ir GPM - geguzes 2.

2. GPM visada buvo ir yra mokamas i VMI saskaita.
O PSD nuo 2010 m. gerokai suveltas. uz 2009 m. visos PSD imokos ejo VMI, o nuo 2010 m. dalis imoku eina VMI, dalis sodrai. pvz, Individuali veikla pagal pazyma, imokos uz 2010 m. mokamos Sodrai, o individuali veikla pagal verslo liudijima, PSD imokos uz visus laikotarpius mokamos vmi 4u.gif

1.Tai ir nebuvo mokama kas mėnesį. Čia už 2010 metus. Gavo Sodros inspektorė sąrašus ir paskambino..


2. GPM jau susimokėjau kovo pradžioje, tik užsideklaravus.. su juo viskas aišku

O PSD deklaracijoj neišlindo su minusu, tiksliau 46 langely nulis, nors pagal mano turėtą exelinę skaičiuoklę mačiau kad lyg ir reiks mokėti tuos kelis litus...

Todėl ir klausiu dėl PSD (313 kodu) ir VSD (292 kodu)..
Parašiau laiškiuką inspektorei, į kurią sąskaitą. nes o bet tačiau... VMI turi tik 1 sąskaitą, o Sodra pagal bankus ir pagal miestus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jovana @ 2011 04 21, 12:29)
1.Tai ir nebuvo mokama kas mėnesį. Čia už 2010 metus. Gavo Sodros inspektorė sąrašus ir paskambino..
2. GPM jau susimokėjau kovo pradžioje, tik užsideklaravus.. su juo viskas aišku

O PSD deklaracijoj neišlindo su minusu, tiksliau 46 langely nulis, nors pagal mano turėtą exelinę skaičiuoklę mačiau kad lyg ir reiks mokėti tuos kelis litus...

Todėl ir klausiu dėl PSD (313 kodu) ir VSD (292 kodu)..
Parašiau laiškiuką inspektorei, į kurią sąskaitą. nes o bet tačiau... VMI turi tik 1 sąskaitą, o Sodra pagal bankus ir pagal miestus    4u.gif


PSD deklaracijoj ir neturetu islist, nes GPM deklaracijoj atsispindi tik tas minimalusis PSD (72 lt/men). o jei jus dirbot visus metus, tai ten ir turi buti 0, bet individualios veiklos pajamos yra papildomos pajamos, ir nuo jo reikia skaiciuoti papildoma PSD. kazkur nete maciau gera skaiciuokle tu visu PSD ir VSD, bet dabar nerandu, vakare turedama daugiau laiko paieskosiu ir imesiu, jei domina smile.gif
Atsakyti
Dėkui, Gemma, turiu skaičiuoklę, be to sumas sutikslino inspektorė.. tik laukiu atsakymo apie sąskaitą doh.gif
Atsakyti