Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų deklaravimas

Apklausa: Kas pildo deklaraciją (360 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(pupen @ 2011 07 18, 15:07)
Kulke, o kada jus deklaravot ir kada gavot pinigus?

Nes as savu ir vyro iki siol laukiu.

Sulauksit. 03.18 deklaravau.
Atsakyti
QUOTE(pupen @ 2011 07 11, 11:10)
Yra dar negavusiu,pildziau balandzio 29  - nera.

yra,yra negavusiu.
as dariau pataisyma 06.28d,tai turbut greit pinigeliu ir nesulauksiu... doh.gif
Atsakyti
sveikutės,
gal kuri galėtumėt atsakyti:
vyras dirba pagal įprastus darbo santykius ir vykdo individualią veiklą pagal pažymą.
VMI grąžino pajamų mokesčio permoką, bet liko PSD permoka..
Ar jie ir turi atskiromis sumomis grąžinti, ar ta permoka keliaus į kitus (t.y. 2011) mokestinius metus..
Konsultantė sakė, kad turi grąžinti per 90 dienų... Bet iš patirties negaliu žodiniu konsultavimu aklai pasitikėti blush2.gif
Atsakyti
norejau pasiteirauti,ar dar galima pildyti uz 2006m ar pavelavau jau?
Atsakyti
QUOTE(estel@ @ 2011 07 25, 16:00)
norejau pasiteirauti,ar dar galima pildyti uz 2006m ar pavelavau jau?


dar galima thumbup.gif galima teikti/tikslinti deklaracijas uz 5 metus atgal: 2010, 2009, 2008, 2007, 2006.
Atsakyti
dirbu legaliai uzsienyje,turesiu deklaruoti savo darbines pajamas lietuvoje,sake mokesciu inspekcijoje atvezti lapa,p-60 forma,ar tai reiskia,kad man dar atskaitys lietuva mokescius?
Atsakyti
QUOTE(storuliukas @ 2011 07 26, 19:12)
dirbu legaliai uzsienyje,turesiu deklaruoti savo darbines pajamas lietuvoje,sake mokesciu inspekcijoje atvezti lapa,p-60 forma,ar tai reiskia,kad man dar atskaitys lietuva mokescius?


ne, neatskaitys, kadangi su D.Britanija yra pasirasyta dvigubo apmokestinimo isvengimo sutartis. tad legalios pajamos, nuo kuriu sumoketi gyventoju pajamu ir socialinio draudimo mokesciams analogiski mokesciai (ka irodo P-60 turejimas), LT nebus dar karta apmokestintos, o deklaruojamos N priede kaip neapmokestinamos pajamos
Atsakyti
QUOTE(LaPassion @ 2011 07 29, 14:41)
Aš taisymą dariau 04 28, pinigėlių dar nėra  g.gif Jau buvau įsitikinus, kad šiandien perves, nes kaip ir privalo iki liepos 31d pervest..bet pinigų dar nėra  doh.gif

Pinigelius laukia sitoj temoj
http://www.supermama...howtopic=727890
Atsakyti
QUOTE(LaPassion @ 2011 07 29, 14:41)
Aš taisymą dariau 04 28, pinigėlių dar nėra  g.gif Jau buvau įsitikinus, kad šiandien perves, nes kaip ir privalo iki liepos 31d pervest..bet pinigų dar nėra  doh.gif

kadangi liepos 31d. yra sekmadienis tai nusikelia termino paskutine diena i pirma darbo dieną, t.y. rugpjucio 1d. jei rugpucio 1d dar negausite tada reiketu jau susirupinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LaPassion @ 2011 07 29, 14:41)
Aš taisymą dariau 04 28, pinigėlių dar nėra  g.gif Jau buvau įsitikinus, kad šiandien perves, nes kaip ir privalo iki liepos 31d pervest..bet pinigų dar nėra  doh.gif


tikslintom deklaracijom neprivalo pervesti iki liepos 31 d. tik netikslintom.
Atsakyti
QUOTE(AsJa @ 2011 07 29, 15:00)
tikslintom deklaracijom neprivalo pervesti  iki liepos 31 d. tik netikslintom.

jei tikslinta iki geguzes 2d. tada terminas tas pats, liepos 31d. jei tikslinta po geguzes 2d. tai terminas per 90d.
Atsakyti
o as tik piemadieni vaziuosiu deklaruoti uz 2006-2007m.tikiuosi priims,gaila kad per interneta negaliu,nes swetbanke slaptazodzio neprisimenu(nes ten visos pajamos eina),o siauliu banke tik mazai pajamu buvo iplaukia.
Atsakyti