Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Gyventojų pajamų deklaravimas
Supermamų klubas > Socialinis gyvenimas > Socialinių reikalų labirintuose
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
giedre_giee
QUOTE(deluxe @ 2012 03 02, 10:08)
sveiki,
gal kas atsakys zinantis. Turim busto paskola. As neesu deklaravusi pajamu uz 2007 metus. Ar as susigrazinsiu pinigelius uz tuos metus ,ar ne?
Aciu is anksto. 4u.gif
*

deklaracijas galima teikti uz 5 praejusius metus, tai 2007 metu deklaraciją dar galite pateikti smile.gif
liusi2003
sveiki, gal kas zino koks bus NPD
1. auginu viena 2 vaiku, sūnuj balandžio men. buvo 18met. (mokosi ne dieninei mokykloj)
2.noreciau deklaruoti ir sunu pajamos, jis praeita meta dirbo 3.5 men. bet lapkrecio men. isvaziavo is lietuvos , isvikimo uzdekloravom.
aciu
Simbulis
Sveiki, mes su vyru irgi esame paeme busto paskola 2007 m., jis viska grazindavosi, o as ne, tik paskutinius pora metu. Tai kaip iseina, galeciau irgi bandyti susigrazinti uz pirmus ar net antrus metus?
O kaip tokia deklaracija teikti VMI? atskirai ar dabar kur bus pateiktos preliminarios irasyti? ar vis tik cia jau reikia vykti i pacia VMI?
giedre_giee
QUOTE(Simbulis @ 2012 03 02, 11:16)
Sveiki, mes su vyru irgi esame paeme busto paskola 2007 m., jis viska grazindavosi, o as ne, tik paskutinius pora metu. Tai kaip iseina, galeciau irgi bandyti susigrazinti uz pirmus ar net antrus metus?
O kaip tokia deklaracija teikti VMI? atskirai ar dabar kur bus pateiktos preliminarios irasyti? ar vis tik cia jau reikia vykti i pacia VMI?
*

tai uz viena paskola gali tik vienas zmogus grazinti. nebent sumas isskirstytumete. jei vyras jau sisgrazino nuo visu palukanu, tai jums nieko negrazins
*Tinginiuke*
nuokada galima deklaruoti pajamas uz 2011metus
Gemma
QUOTE(*Tinginiuke* @ 2012 03 02, 12:51)
nuokada galima deklaruoti pajamas uz 2011metus
*

galima nors ir siandien, tik dar nera suformuotu preliminariu deklaraciju su irasytais jusu duomenimis, tad verta truputi luktelt

o kai atsiras preliminarios, bus paskelbta VMI puslapyje
Ragany
Manes pvz preliminari nedomina, pati viska pildaus, tai laukiu tik pazymos apie pajamas. Bet nera dar ju. Turbut talpina iskart su preliminariom g.gif
giedre_giee
QUOTE(Ragany @ 2012 03 02, 14:43)
Manes pvz preliminari nedomina, pati viska pildaus, tai laukiu tik pazymos apie pajamas. Bet nera dar ju. Turbut talpina iskart su preliminariom g.gif
*

taip, atsiranda kartu su preliminariom smile.gif
karosiukas69
sveiki, turiu klausymuka, dirbu jau 1.5 metu turiu du vaikus vienam 3 kitam 5
ant algolapiu parasyta skirtingai viena menesi
apm.(NPD)117.12 PNPD1
KITA MEN. APM(NPD)0.00 PNPD0 ?
KA TAI REISKIA IR KIEK KO TURI BUTI IS TIKRO
aciu
Gemma
QUOTE(karosiukas69 @ 2012 03 02, 14:33)
sveiki, turiu klausymuka, dirbu jau 1.5 metu turiu du vaikus vienam 3 kitam 5
ant algolapiu parasyta skirtingai viena menesi
apm.(NPD)117.12  PNPD1
KITA MEN. APM(NPD)0.00  PNPD0 ?
KA TAI REISKIA IR KIEK KO TURI BUTI IS TIKRO
aciu
*

NPD - pagrindinis neapmokestinamas pajamu dydis, kuris priklauso nuo algos dydzio, jis isskaiciuojamas pagal formulyte, tad jei kas menesi gaunate vis kita suma, jis gali kisti.

PNPD - papildomas NPD - uz vaikucius. jei esate istekejusi, jums abiem su vaiku tevu priklausytu po 150 kas menesi, arba 1800 uz metus (cia tais metais kai jau turejot abu vaikus)

o siaip abu atvejai yra teisingi. NPD buhaltere gali taikyti, bet neprivalo. pvz, jei ta menesi turejote biuleteni, buhaltere skaiciuodama darbo uzmokesti paprastai netaiko NPD.
Itališkabandelė
Kas galite pasakyti, kaip su mokesčių gražinimu už mokslus, jei pernai už mokslus sumokejau 1100 lt . o pajamos per tuos metus apie 4000 lt. ir tai is birzos ir vaiko prieziuros atostogų? Ar kažkiek gražins ar ne?
giedre_giee
[quote=Itališkabandelė,2012 03 08, 13:29]
Kas galite pasakyti, kaip su mokesčių gražinimu už mokslus, jei pernai už mokslus sumokejau 1100 lt . o pajamos per tuos metus apie 4000 lt. ir tai is birzos ir vaiko prieziuros atostogų? Ar kažkiek gražins ar ne?
*

[/quot

nemanau kad kazka grazins. nes mazai pajamu gavot, gal net visai mokesciu nemokejot. o grazina tik dali sumoketu mokesciu.
Gemma
QUOTE(Itališkabandelė @ 2012 03 08, 12:29)
Kas galite pasakyti, kaip su mokesčių gražinimu už  mokslus, jei pernai už mokslus sumokejau 1100 lt . o pajamos per tuos metus apie 4000 lt. ir tai is birzos ir vaiko prieziuros atostogų? Ar kažkiek gražins ar ne?
*

jei nepilnus metus gavot is Sodros (darbo birzos ismokos nedeklaruojamos ir NPD apskaiciavimui itakos neturi), tai vis tiek siulyciau pabandyti uzsipildyti deklaracija, nes turetu persiskaiciuot metinis NPD ir gali pavykti kazkiek susigrazinti. nors cia, aisku, labiau teorine galimybe

o del imoku uz studijas, tai sumokėtas įmokas gali prisitaikyti pats studijuojantis; studijuojančio, besimokančio tėvai (įtėviai), globėjai, rūpintojai ir (arba) sutuoktinis.
tad siulyciau pasinaudoti kazkuo is ju ir dar truputi susigrazinti mirksiukas.gif
''Doratina''
Sian duomenu dar nera:(
Itališkabandelė
as pernai pateikiau 16 d. tai gal ir panasiai bus
auksine`
QUOTE(Gemma @ 2012 03 02, 21:43)
NPD - pagrindinis neapmokestinamas pajamu dydis, kuris priklauso nuo algos dydzio, jis isskaiciuojamas pagal formulyte, tad jei kas menesi gaunate vis kita suma, jis gali kisti.

PNPD - papildomas NPD - uz vaikucius. jei esate istekejusi, jums abiem su vaiku tevu priklausytu po 150 kas menesi, arba 1800 uz metus (cia tais metais kai jau turejot abu vaikus)

o siaip abu atvejai yra teisingi. NPD buhaltere gali taikyti, bet neprivalo. pvz, jei ta menesi turejote biuleteni, buhaltere skaiciuodama darbo uzmokesti paprastai netaiko NPD.
*

po 150 t.y 1800 vienam is tevu, per abu 3600, jei kuris nedirbo pernai?
cia su vienu vaiku ar dviem?
Gemma
QUOTE(auksine` @ 2012 03 08, 14:56)
* po 150 t.y 1800 vienam is tevu, per abu 3600, jei kuris nedirbo pernai?
** cia su vienu vaiku ar dviem?
*

* metu eigoj kiekviena menesi priklauso puse NPD uz vaikus (visas priklauso tik jei vaikas(i) gyvena su veinu is tevu.).

taip, pasibaigus metams, galima tam, kuris dirbo, prisitaikyti to, kuris nedirbo NPD. tokiu atveju vienam is tevu irasome 3600, o kitam 0, arba isvis nedeklaruojame, jei jis neturi prievoles. jei kuris nors is tevu dirbo nepilnus metus, tuoemt reikia ziuret, kiek yra panaudoto NPD uz vaikus , o likusia dali gali sau prisitaikyti visus metus dirbes.

** cia uz 2 vaikus, kurie gime iki 2011 m.
auksine`
QUOTE(Gemma @ 2012 03 08, 15:19)
* metu eigoj kiekviena menesi priklauso puse NPD uz vaikus (visas priklauso tik jei vaikas(i) gyvena su veinu is tevu.).

taip, pasibaigus metams, galima tam, kuris dirbo, prisitaikyti to, kuris nedirbo NPD. tokiu atveju vienam is tevu irasome 3600, o kitam 0, arba isvis nedeklaruojame, jei jis neturi prievoles. jei kuris nors is tevu dirbo nepilnus metus, tuoemt reikia ziuret, kiek yra panaudoto NPD uz vaikus , o likusia dali gali sau prisitaikyti visus metus dirbes.

** cia uz 2 vaikus, kurie gime iki 2011 m.
*

aciukas, o kas pasikeite tiems kas gime nuo 2011?
JOLANCIUK
QUOTE(auksine` @ 2012 03 08, 18:09)
aciukas, o kas pasikeite tiems kas gime nuo 2011?
*

tiesiog ne uz visus metus reikes taikyt PNPD,o uz tuos menesius,kada jau buvo vaikas,daleiskim manoji gime rugpjucio menesi,tai uz antra vaika sau taikysiu PNPD tik uz 4 menesius.
juskirena
deklaruoti bus galima nuo 15 d. vmi yra informacija,taip kad laukiam 4u.gif
karosiukas69
QUOTE(auksine` @ 2012 03 08, 15:56)
po 150 t.y 1800 vienam is tevu, per abu 3600, jei kuris nedirbo pernai?
cia su vienu vaiku ar dviem?
*

aisku, o sakykit jei su bendradarbiu dirbam vienoj mainoj tos pacios darbo valando ir tas pats atlyginimas? jis tai vaiku neturi, o kaip as galiu prisitaikyti npd tik sau????ta prasma kad nebutu vaiku teveliui o tik man? beto apie deklaravima? pernai metais deklaravau tai dirbusi buvau 0,50etato valandini tarifa bet gavau 0,00 tai siemes jei deklaruosiu pajamas gal kazka gausiu nes atlyginimas 900lt
4u.gif
kersiene
QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 03 08, 19:32)
tiesiog ne uz visus metus reikes taikyt PNPD,o uz tuos menesius,kada jau buvo vaikas,daleiskim manoji gime rugpjucio menesi,tai uz antra vaika sau taikysiu PNPD tik uz 4 menesius.
*

SVEIKI,SAKYKIT,JEI MUSU TRECIOJI ATZALA GIME KOVO MEN.KOKI PNPD MUMS TEKS SU VYRU RASYTI?UZ PIRMUOSIUS 2 PO 1800,O TADA UZ TRECIAJI UZ TUOS 9MEN KIEK?AR BENDRAI KAZKAIP TEKS UZ VISUS 3 g.gif NELABAI ZINAU blush2.gif

ACIU LABAI 4u.gif
JOLANCIUK
QUOTE(kersiene @ 2012 03 08, 21:10)
SVEIKI,SAKYKIT,JEI MUSU TRECIOJI ATZALA GIME KOVO MEN.KOKI PNPD MUMS TEKS SU VYRU RASYTI?UZ PIRMUOSIUS 2 PO 1800,O TADA UZ TRECIAJI UZ TUOS 9MEN KIEK?AR BENDRAI KAZKAIP TEKS UZ VISUS 3  g.gif NELABAI ZINAU  blush2.gif

ACIU LABAI 4u.gif
*

uz pirma vaika 12*100+ uz antra vaika 12*200 ir uz trecia vaika 9*200 cia vienam tiek,o jeigu abiem tai ka gaunasi per puse padalinkit.
Papildyta:
QUOTE(taiklioji @ 2012 03 08, 21:08)
jau galima deklaruoti?
*

Virsuj gi parasyta,nuo 15 d.
kersiene
QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 03 08, 22:26)
uz pirma vaika 12*100+ uz antra vaika 12*200 ir uz trecia vaika 9*200 cia vienam tiek,o jeigu abiem tai ka gaunasi per puse padalinkit.
Papildyta:

Virsuj gi parasyta,nuo 15 d.
*

LABAI ACIU!!! 4u.gif
Gemma
QUOTE(juskirena @ 2012 03 08, 17:57)
deklaruoti bus galima nuo 15 d. vmi yra informacija,taip kad laukiam 4u.gif

kur jus radot? imeskit nuoroda, prasau

QUOTE(karosiukas69 @ 2012 03 08, 19:07)
aisku, o sakykit jei su bendradarbiu dirbam vienoj mainoj tos pacios darbo valando ir tas pats atlyginimas? jis tai vaiku neturi, o kaip as galiu prisitaikyti npd tik sau????ta prasma kad nebutu vaiku teveliui o tik man? beto apie deklaravima? pernai metais deklaravau tai dirbusi buvau 0,50etato valandini tarifa bet gavau 0,00 tai siemes jei deklaruosiu pajamas gal kazka gausiu nes atlyginimas 900lt
4u.gif

prie ko cia bendradarbis???
sau galite taikyti tik tuo atveju, jei tevas nedirba ir negali pasinaudoti, tada metams pasibaigus teikiate deklaracija. arba galite taikytis viska, jei esate isiskyrusi ir vaiku globa bei gyvenamoji vieta paskirta su jumis.
Safyrinė
Mano brolis praeitais metais baigė vidurinę m.(besimokydamas jis gavo našlaičio pašalpą) nuo rugsėjo įsidarbino. Ar deklaruodamas pajamas jam sugrąžins ką nors?
giedre_giee
QUOTE(Safyrinė @ 2012 03 09, 09:58)
Mano brolis praeitais metais baigė vidurinę m.(besimokydamas jis gavo našlaičio pašalpą) nuo rugsėjo įsidarbino. Ar deklaruodamas pajamas jam sugrąžins ką nors?
*

jei nepilnus metus dirbo ir nepasinaudojo visu MNPD, tada gales susigrazinti smile.gif
JOLANCIUK
QUOTE(Safyrinė @ 2012 03 09, 09:58)
*

Gal ka ir susigrazins,nes dirbo,cia jau suzinos,kai prades pildyti deklaracija.
Zai
Pernai metų gale dar spėjau pateikti už 2006 ir 2007 m. dekralacijas, už 2007 m. jau pervedė prieš mėnesį.
Gal kas galėtų pasakyti, kada laukti už 2006? Po šių metų deklaracijų grąžinimo ar dar prieš?
JOLANCIUK
QUOTE(Zai @ 2012 03 09, 10:45)
Pernai metų gale dar spėjau pateikti už 2006 ir 2007 m. dekralacijas, už 2007 m. jau pervedė prieš mėnesį.
Gal kas galėtų pasakyti, kada laukti už 2006? Po šių metų deklaracijų grąžinimo ar dar prieš?
*

O viskas tvarkoj,gal kokia klaida padaret,nes siaip tai turejo pervesti,jeigu uz 2007 metus jau pervede.
giedre_giee
QUOTE(Zai @ 2012 03 09, 10:45)
*

per 90 d. nuo deklaracijos pateikimo, jei klaidu nera.
Zai
QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 03 09, 09:48)
O viskas tvarkoj,gal kokia klaida padaret,nes siaip tai turejo pervesti,jeigu uz 2007 metus jau pervede.
*

Pildė man darbuotoja VMI, kai užsukau dėl visai kitų reikalų, o ji į deklaracijas akį užmetė, tai tuo pačiu ir padarė, nes tereikėjo porą skaičių pasirodo užpildyti, dar pora dienų ir būčiau pramiegojusi tuos kelis litus smile.gif

O kai teko būti pas moteriškę, už mane atsakingą, tai supratau, kad nelabai ji paskubanti tokia. Na dar pora savaičių reiškia mastau.gif
JOLANCIUK
QUOTE(Zai @ 2012 03 09, 11:08)
Pildė man darbuotoja VMI, kai užsukau dėl visai kitų reikalų, o ji į deklaracijas akį užmetė, tai tuo pačiu ir padarė, nes tereikėjo porą skaičių pasirodo užpildyti, dar pora dienų ir būčiau pramiegojusi tuos kelis litus  smile.gif

O kai teko būti pas moteriškę, už mane atsakingą, tai supratau, kad nelabai ji paskubanti tokia. Na dar pora savaičių reiškia  mastau.gif
*

Ai jeigu paciam VMI pildet tai per 90 dienu perveda.
giedre_giee
QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 03 09, 11:14)
Ai jeigu paciam VMI pildet tai per 90 dienu perveda.
*

visada per 90 d. jei už ankstesnius metus, nesvarbu ar vietoj ar elektroniniu būdu pildo smile.gif
JOLANCIUK
QUOTE(giedre_giee @ 2012 03 09, 11:44)
visada per 90 d. jei už ankstesnius metus, nesvarbu ar vietoj ar elektroniniu būdu pildo smile.gif
*

na nezinau,man pervede per menesi,net maziau,kai 2011 metais deklaravau uz 2008 metus.
giedre_giee
QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 03 09, 11:52)
na nezinau,man pervede per menesi,net maziau,kai 2011 metais deklaravau uz 2008 metus.
*

bet pervedimo terimans yra 90d. vieniem greiciau, kitiem veliau perveda smile.gif
baltapuke5
kada siais metais reik deklaruot pajamas uz 2011metus?
giedre_giee
QUOTE(baltapuke5 @ 2012 03 12, 16:18)
kada siais metais reik deklaruot pajamas uz 2011metus?
*

iki gegužės 2 d
liusi2003
sveiki, gal kas zino koks bus PNPD ,padekit paskaicioti
1. auginu viena 2 vaiku, sūnuj balandžio men. buvo 18met. (mokosi ne dieninei mokykloj)
2.noreciau deklaruoti ir sunu pajamos, jis praeita meta dirbo 3.5 men. bet lapkrecio men. isvaziavo is lietuvos , isvikimo uzdekloravom.
aciu
aurum2010
Nesimato dar preliminariu deklaraciju g.gif Jau budavo vasario gale - kovo pradzioje cool.gif
Smilla
QUOTE(aurum2010 @ 2012 03 12, 20:26)
Nesimato dar preliminariu deklaraciju g.gif Jau budavo vasario gale - kovo pradzioje  cool.gif
*

Tikrai, kazkaip siemet ilgai, tokiu laiku jau budavome issiunte ax.gif Gal bent jau bus viskas iki galo sustyguota ir nereikes po kelis kartus taisyti ir tikslinti.
Tepaluota
QUOTE(liusi2003 @ 2012 03 12, 15:31)
sveiki, gal kas zino koks bus PNPD
*

Metinis PNPD - 2000Lt, sūnui PNPD netaikomas, jis neturi vaikų.
QUOTE(aurum2010 @ 2012 03 12, 19:26)
Nesimato dar preliminariu deklaraciju g.gif
*

Deklaracijos visada būdavo kovo pabaigoje, taip bus ir šiemet.
Vonios Fane
QUOTE(Tepaluota @ 2012 03 13, 09:02)
Deklaracijos visada būdavo kovo pabaigoje, taip bus ir šiemet.
*

As pernai jau kovo 20 d gavau, uzpildziusi kovo 10 d. cool.gif
gerdakamile
laba diena 4u.gif labai prasau gal atsakysite i mano klausima?mano vyras gauna invaliduma, jokiu kitu pajamu negaunam...mokam busto paskola?ar priklauso kazka susigrazinti? 4u.gif aciu labai
giedre_giee
QUOTE(gerdakamile @ 2012 03 13, 11:55)
laba diena 4u.gif labai prasau gal atsakysite i mano klausima?mano vyras gauna invaliduma, jokiu kitu pajamu negaunam...mokam busto paskola?ar priklauso kazka susigrazinti? 4u.gif aciu labai
*

nuo pasalpos mokesciai neskaiciuojami, o susigrazinti galima dali mokesciu. todel jis nieko negales susigrazinti. nebet jus gavote kokiu apmokestinamu pajamu
Miaška
Toks klausimas. Viena auginu du vaikus. Vyresniąjai dukrai 2010 m. birželį suėjo 18 metų, todėl pernai, deklaruodama 2010 metų pajamas ir mokesčius, skaičiavau, kad išlaikau du vaikus tik iki birželio, toliau - tik vieną, jaunesnę. Dabar apsižiūrėjau, kad vaikas laikomas išlaikytiniu iki kol mokosi vidurinėje, nesvarbu kad pilnametis. Maniškė vidurinę baigė 2011 m., jau būdama 19 metų, tai ar dabar ir vėl turėsiu deklaruoti, kad iki birželio išlaikiau 2 vaikus? g.gif
Piccola
Sveikutes, rasau tokiu klausimu, pradejau dirbti nuo 2010 metu gurpjucio men., ir 2011 metais deklaravau pajamas uz 2010 metus ir islaidas, patirtas 2010 metais uz studijas, del to VMI man grazino 405 Lt.
Siandien prisijungiau prie EDS ir pastebejau, kad mano mokslo istaiga si menesi pateike dvi pazymas uz mano sumoketas studiju imokas 2007 ir 2008 metais, kiekvienais po 520 Lt.
Visus 2011 metus as dirbau, kreditu nepasiemiau, draudimo nesidariau, biuletenyje nubuvau, todel VMI man nieko neturetu grazinti. Bet gal imanoma islaidas uz studijas 2007-2008 pritaikyti 2011 metu deklaracijoje (iki 2010.08 nedirbau)?
Buciau dekinga uz informacija! 4u.gif
Gemma
QUOTE(Miaška @ 2012 03 13, 11:20)
Toks klausimas. Viena auginu du vaikus. Vyresniąjai dukrai 2010 m. birželį suėjo 18 metų, todėl pernai, deklaruodama 2010 metų pajamas ir mokesčius, skaičiavau, kad išlaikau du vaikus tik iki birželio, toliau - tik vieną, jaunesnę. Dabar apsižiūrėjau, kad vaikas laikomas išlaikytiniu iki kol mokosi vidurinėje, nesvarbu kad pilnametis. Maniškė vidurinę baigė 2011 m., jau būdama 19 metų, tai ar dabar ir vėl turėsiu deklaruoti, kad iki birželio išlaikiau 2 vaikus? g.gif
*

taip, PNPD priklauso kol vaikas baigia dienine bednrojo lavinimo mokykla. tad jus galite taikytis uz abu vaikus iki 2011 birzelio men.
o uz 2010 taip pat nepamirskite pateikti patikslinta ir prisitaikyti uz abu vaikus uz pilnus metus 4u.gif
auksine`
QUOTE(Piccola @ 2012 03 13, 11:42)
Sveikutes, rasau tokiu klausimu, pradejau dirbti nuo 2010 metu gurpjucio men., ir 2011 metais deklaravau pajamas uz 2010 metus ir islaidas, patirtas 2010 metais uz studijas, del to VMI man grazino 405 Lt.
Siandien prisijungiau prie EDS ir pastebejau, kad mano mokslo istaiga si menesi pateike dvi pazymas uz mano sumoketas studiju imokas 2007 ir 2008 metais, kiekvienais po 520 Lt.
Visus 2011 metus as dirbau, kreditu nepasiemiau, draudimo nesidariau, biuletenyje nubuvau, todel VMI man nieko neturetu grazinti. Bet gal imanoma islaidas uz studijas 2007-2008 pritaikyti 2011 metu deklaracijoje (iki 2010.08 nedirbau)?
Buciau dekinga uz informacija!  4u.gif
*

tai kad visada galima pritaikyti islaidas ir grazintis tais metais kada isleidot ir gavot pajamu. isleidot studijoms 2010 ir grazintis galit tik uz 2010 metus. atitinkamai kas isleista 2011 ir grazintis uz 2011
zitiene
QUOTE(Vonios Fane @ 2012 03 13, 10:50)
As pernai jau kovo 20 d gavau, uzpildziusi kovo 10 d. cool.gif
*

Va, as irgi laukiu preliminarios deklaracijos, pernai nusiunciau uzpildyta kovo 11 diena, o siemet dar nera... g.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.