Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų deklaravimas

Apklausa: Kas pildo deklaraciją (360 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Pati paklausiau, pati atsakau:) gal pagelbesiu kitiem.

Kas gauna pajamas is autoriniu sutarciu, deklaruoti jas prievoles nera. Nebent del kokiu nors priezasciu norite ta padaryti patys. Pavyzdziui, labai atsargiai issiaiskinkite, ar tikrai kiekviena menesi susidarys is mokesciu pilna PSD imoka - 72 Lt. Nes jei truks bent lito, ta menesi ligoniu kasa laikys jus neapsidraudusiu. O kad atsistatytu draudimas, t.y. kad gautumet visas paslaugas, reikes vel 3 menesius imoket, tik po 3 men. galesit nemokamai lankytis pas gydytoja. Gaunantiems autorines pajamas geriausia nieko neziurint moket savarankiskai po 72 Lt kas menesi, nepaisant to, kad siek tiek susimokat ir per mokescius. Tuomet butinai deklaruokit pajamas kitais metais, ir viska, ka kiekviena menesi permokejot, grazins.
Jeigu auginat vaika iki 8 metu, PSD uz jus moka valstybe, todel savarankiskai moket nereikia, nors gal 72 Lt ir nesurenkat is autoriniu mokesciu. Tik tada pasiaiskint reiketu, ar butina pranest ligoniu kasai, kad jus drausta kaip mama/tevas.

Tiems, kas turi skoloj PSD nesumoketu imoku! Nors teigia vmi, kad tokiems zmonems issiuncia pranesimus, bet kazkodel niekas ju negaves, taigi rupintis reikia patiems. Nes uz kiekvienus nesumoketus metus eina delspinigiai, o jei noresit, tarkime, patenta pasiimti, tai jo isvis gali neduoti. Arba realus atvejis draugo - leis nusipirkti patenta, is tos sumos isskaiciuos visas skolas, o skolingi liksit uz pati patenta, kas, be abejo, negerai, nes tikrai isieskos situs pinigus. Taigi suma sumarum - psd neregistruoti DB, neauginantys vaiko iki 8 metu ar neissiregistrave is lietuvos moketi privalo.
Atsakyti
QUOTE(reicel @ 2012 01 28, 11:51)
Tik tada pasiaiskint reiketu, ar butina pranest ligoniu kasai, kad jus drausta kaip mama/tevas.

Tiems, kas turi skoloj PSD nesumoketu imoku! Nors teigia vmi, kad tokiems zmonems issiuncia pranesimus, bet kazkodel niekas ju negaves, taigi rupintis reikia patiems. Nes uz kiekvienus nesumoketus metus eina delspinigiai, o jei noresit, tarkime, patenta pasiimti, tai jo isvis gali neduoti. Arba realus atvejis draugo - leis nusipirkti patenta, is tos sumos isskaiciuos visas skolas, o skolingi liksit uz pati patenta, kas, be abejo, negerai, nes tikrai isieskos situs pinigus. Taigi suma sumarum - psd neregistruoti DB, neauginantys vaiko iki 8 metu ar neissiregistrave is lietuvos moketi privalo.


pranesti ligoniu kasoms butina. juk jau ne karta buvo apie tai rasyta mirksiukas.gif

delspinigius uz nesumoketus GPM ir PSD skaiciuoja 180 dienu nuo pradelsto sumokejimo termino. ir sumokejus mokescius, paprastai, pirmiausia yra uzskaitoma seniausiai susidariusi nepriemoka
Atsakyti
sveikos 4u.gif
norejau pasiklausti, kad siais metais prasides deklaravimai? ir iki kada truks? ax.gif
is anksto dekui uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ewacka @ 2012 02 12, 20:47)
sveikos 4u.gif
norejau pasiklausti, kad siais metais prasides deklaravimai? ir iki kada truks?  ax.gif
is anksto dekui uz atsakymus  4u.gif


prasides, kai VMI gaus visus duomenis is darbdaviu, banku, pensiju fondu ir kitu juridiniu asmenu, ir pagal juos suformuos preliminarias deklaracijas.

paprastai tai buna mazdaug kovo men. tikslesnes informacijos galite ieskoti www.vmi.lt

deklaruoti bus galima iki 05.02 (nes 05.01 - nedarbo diena), taip kad tikrai suspesite 4u.gif
Atsakyti
užduosiu tokį klausimą...
auginu vaiką ir gaunu iš sodros pinigus. planuoju išvykti porai metų į olandiją. metus iš to laiko dar gausiu vaiko pinigus. KODĖL man reik ,,solidariai" su visais mokėt PSD, kai aš turėsiu Olandijoj jį mokėt, nes ten gyvensiu daugiau nei 6 mėn?..
Atsakyti
QUOTE(mama_x2 @ 2012 02 13, 20:15)
užduosiu tokį klausimą...
auginu vaiką ir gaunu iš sodros pinigus. planuoju išvykti porai metų į olandiją. metus iš to laiko dar gausiu vaiko pinigus. KODĖL man reik ,,solidariai" su visais mokėt PSD, kai aš turėsiu Olandijoj jį mokėt, nes ten gyvensiu daugiau nei 6 mėn?..


o KODEL jus manot, kad jums reiks ji moket?
Atsakyti
QUOTE(mama_x2 @ 2012 02 13, 21:15)
užduosiu tokį klausimą...
auginu vaiką ir gaunu iš sodros pinigus. planuoju išvykti porai metų į olandiją. metus iš to laiko dar gausiu vaiko pinigus. KODĖL man reik ,,solidariai" su visais mokėt PSD, kai aš turėsiu Olandijoj jį mokėt, nes ten gyvensiu daugiau nei 6 mėn?..

jei busit drausta olandijoj, lietuvoj moketi nereikes
Atsakyti
Sveiki,
gal kas jau girdet apie deklaracijas. Kazin kada siais metais bus preliminarios? g.gif. Kazkaip tylu, ramu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_x2 @ 2012 02 13, 20:15)
KODĖL man reik ,,solidariai" su visais mokėt PSD, kai aš turėsiu Olandijoj jį mokėt.

Deklaruokite išvykimą ir nereikės mokėti.
QUOTE(sandrii @ 2012 02 25, 15:23)
Kazkaip tylu, ramu smile.gif

Nei tylu, nei ramu - viskas kaip ir kiekvienais metais. Iki vasario 15 duomenis pateikė išmokas išmokėję juridiniai asmenys, kovo mėnesį bus formuojamos preliminarios deklaracijos ir kovo pabaigoje - balandžio pradžioje galima bus jas peržiūrėti.
Atsakyti
O sakykit, deklaruoti galima uz praejusius 2 metus, jeigu tai nebuvo padaryta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KasYra: 27 vasario 2012 - 16:29
[quote=KasYra,2012 02 27, 17:28]
O sakykit, deklaruoti galima uz praejusius 2 metus, jeigu tai nebuvo padaryta?
[/quotes

deklaruoti ir tikslinti deklaracijas galima uz 5 praejusius metus smile.gif sveika mieloji smile.gif kaip gyveni? pas mus neuzbegi i temute...
Atsakyti
O jau yra preliminarios deklaracijos? g.gif O tai aš kiek pažiūriu, pas mani tuščia....
Atsakyti