Įkraunama...
Įkraunama...

Darželis ir laukas.

QUOTE(Anota @ 2009 10 28, 11:53)
nevedami verysad.gif ,pradedant rugsejo kokiu viduriu,biagiant kokiu balandzio galu,tupi viduje.kas blogiausia toks vaizdas kad kiti grupes tevai tame bedos nemato,as viena lendu aukletojoms i akis,nes man tai nesuprantama schmoll.gif


Nu tikrai kazkokia nesamone, kad vaiku neveda i lauka doh.gif
Atsakyti
Tai ko jus tylit jeigu neveda vaiku y kiema?O cia rasot g.gif forumietes neisves jusu vaiku.Yra reikalavimai kada ir kiek laiko vaikai turi buti kieme,aukletojos juos tikrai turi zinoti,nes yeina y ju pareigas.Taip negali buti kad vaikai nevedami y kiema.Kiekviena diena vaikai turi buti vedami.Blogo oro nebuna buna bloga apranga ir blogas apavas.
Atsakyti
QUOTE(Gluosneta @ 2009 11 01, 16:12)
.Blogo oro nebuna buna bloga apranga ir blogas apavas.

chm..blogas oras?tai jus kaip aukletoja pasidalinkite patirtimi,kaip blogu oru-stipriai vejuotu,lietingu oru vedate vaikus i lauka?
Atsakyti
turejau omeny bloga ora yvardija kai uz lango 5 laipsniai salcio,ar pavyzdziui kieme balos bet nelyja.Aisku jeigu puga,ar lietus neinam.Bet jeigu kieme prilyta tai tikrai galima eiti jei vaikai turi batukus.
Atsakyti
QUOTE(Gluosneta @ 2009 11 01, 17:11)
turejau omeny bloga ora yvardija kai uz lango 5 laipsniai salcio,ar pavyzdziui kieme balos bet nelyja.Aisku jeigu puga,ar lietus neinam.Bet jeigu kieme prilyta tai tikrai galima eiti jei vaikai turi batukus.

drinks_cheers.gif del sito sutinku ir labai smagu,kad vaikai tinkamai ateina apsirenge kai lauke balutes 4u.gif
Nors tarkim Airijoje vaikucius veda bet kokiu oru i lauka ax.gif
Atsakyti
As su savo vaiku kai palyja, butinai uzsidedam butikus ir einam balas istaskyt.Nu aisku ta darom vasara.Nes myzylis tai pareina iki ausu slapias.Bet as atsimenu savo vaikyste kaip man patiko balos ir jei gryzdavau slapia nuo mamos gaudavau velniu.Tada as sau pasakiau kai turesiu savo vaika nedrausiu y balas eiti,pazada tesiu biggrin.gif O po balu gryze maudynes pratesiam vonioj.Nu darzelyje aiskuy jau taskymus reik pamirsti,nes kur tu tuos murzius nuprausi kai ju kokia bent 15,bet gyly pamatuoti galima smile.gif
Atsakyti
zinoma, kad reikia vesti
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2009 09 12, 12:19)
Sėkmingai susitvarko ir viena su 15. Gražiai už rankučių susikibę vaikšto. Juk vaikai vienaip elgiasi su svetimu žmogumi, o kitaip su tėvais. mūsų darželyje du kartus per dieną lauk eina, jei tik oras geras, jokių problemų, žaidžia jie savo aikštelėse, bent lopšelinukų auklėtojos nuo jų akių neatitraukia. Tik už ėjimą lauk thumbup.gif

Negi galvojat, kad jei auklėtojos kalbasi, tai jos vaikų nemato g.gif kartais atrodo, kad jos pakaušyje akis turi.  lotuliukas.gif


deja..pas mus grupėje būna 8 vaikai, bet ir tų nesužiūri. Bekalbant su auklėtoja, vaikas nukrito nuo arkliuko, o ji net neatsisuko.
Beje dėl ėjimo į lauką, pamąstykit, jegu reikia, kad ir 8 vaikus aprengt, 1 parengi, po to antrą.... o ką kiti tuo metu veikia? O kai rengi sekančius ką pirmieji aprengti daro - o gi "šunta" prisirengę koridoriuje, juk vienų neišleisi, kad lauke palauktų doh.gif
Už tai jie ir serga. Grupėje kokie 22 -23 laipsniai šilumos, koridoriuje apie 21 laipsnį, o lauke +3 kokie, tai pagalvokit koks temperatūrų skirtumas. Nieko čia nepadarysi, darželis yra darželis, ne namai, ne mamytė. Kurios galit neveskit vaikų bent iki 3 metukų thumbup.gif
Atsakyti
aisku kad reikia
Atsakyti
zinoma kad reikia vesti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniesulka @ 2009 10 24, 22:31)
As norejau paklausti o ar ir lopselinukai irgi eina i lauka kiekviena diena kaip geras oras?Na pas mus pastebejau seniau vasara visada vaiksciojo i lauka o dabar jau gal visas menuo kaip vaikai neeina i lauka bet man tai nepriimtina mes visada budavom ilgai lauke taip mano vaikas yra uzgrudintas bet bijau kad nepradetu sirgti kaip taip nevaiksto i lauka  g.gif Paklausius aukletojos visada issisukineja tai tipo vaikai biski sluogoja tai kad nebuvo padejejos tai kad mankstele dare ejo i sporto sale ,bet man tai yra svarbiau kad vaikas eitu i lauka nei ta mankstele padarytu  doh.gif



butinai turite pakalbeti su aukletoja ir jeigu reikia su vadovu jos, mes irgi dabar su mazaja istisai einam i lauka, vaikui butinas laukas.


Atsakyti
Mano panelės grupė į lauką eina kiekvieną dieną,neina tik jei lyja ir kai didelis šaltis.O va kai ateiname po ligos klausiau ar galėtų jinai neiti į lauką tai auklėtojos sakė,kad neturi teisės nevesti. verysad.gif Tai va ir visada bijau kad neatkristų doh.gif
Atsakyti