Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

QUOTE(lotute @ 2006 05 12, 19:42)
tikrai taip, tik as ne droge pirkau o kosmadoj tai mokejau beveik 19Lt  blink.gif  blink.gif



Droge viskas pigiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lala @ 2006 05 12, 19:32)
Droge viskas pigiau  mirksiukas.gif

jau antra karta kosmadoj pirkdama vis permoku, dabar jau busiu pasimokiusi bigsmile.gif
Atsakyti
isbandziau garnier oil repair kauke thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif man labai patiko,tiesa tos serijos sampunas ir balzamas nieko gero na bet jau kauke wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lala @ 2006 05 12, 18:35)
Man atrodo ji kalba apie kauke is CarneDeC.... yar Droge, 500ml apie ~12lt



QUOTE(lotute @ 2006 05 12, 18:42)
tikrai taip, tik as ne droge pirkau o kosmadoj tai mokejau beveik 19Lt  blink.gif  blink.gif

o kaip atrodo ? ir as noriu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2006 05 25, 11:27)
isbandziau garnier oil repair kauke thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif man labai patiko,tiesa tos serijos sampunas ir balzamas nieko gero na bet jau kauke wub.gif

tai ir man taip, pabandziau sampuna ir balzama-nieko gero schmoll.gif tai kazkaip nesusigundziau ir kaukes pirkti unsure.gif
tai gal reikia pabandyti ax.gif o kiek laiko tu laikai?kelias minutes ar ilgeliau? 4u.gif
Atsakyti
Dabar naudoju vienintele Loreal kauke ir man si labiausiai patinka ir kitos nereikia.Nezinau,kiek laiko nenaudojau Loreal,viena karta pabandziau kazka is Lorealo ir man taip patiko,kad visada ka nors is plauku priemoniu nusiperku

user posted image





Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2006 05 25, 11:39)
o kaip atrodo ? ir as noriu  ax.gif



Yra pirkti Droge, Maximoj, Kosmadoj, bonkute panasi kaip Gaia, siandien maciau Maximoj tai 13lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 05 25, 17:19)
tai ir man taip, pabandziau sampuna ir balzama-nieko gero  schmoll.gif  tai kazkaip nesusigundziau ir kaukes pirkti  unsure.gif
tai gal reikia pabandyti  ax.gif  o kiek laiko tu laikai?kelias minutes ar ilgeliau?  4u.gif


kol mirkstu vonioj smile.gif apie 10-15min,bandyk manau patiks smile.gif
Atsakyti
siandien taip norejau nusipirkti kauke is wellos "milk and shea" (ar kaip ji ten vadinasi),bet puse klaipedos aplekiau ir niekas neturi verysad.gif tai dabar net nebezinau,kokia kauke pirkt g.gif ,gal kas bandet is Loreal Profesional kokia gera kauke ir kiek mazdaug kainuoja? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2006 05 26, 17:34)
siandien taip norejau nusipirkti kauke is wellos "milk and shea" (ar kaip ji ten vadinasi),bet puse klaipedos aplekiau ir niekas neturi  verysad.gif tai dabar net nebezinau,kokia kauke pirkt  g.gif ,gal kas bandet is Loreal Profesional kokia gera kauke ir kiek mazdaug kainuoja?  blush2.gif



iš loreal professional bandžiau kaukę absolu repair, man labai patiko, plaukai būdavo šilkiniai, bet nesukritę, galvoju vėl ją pirkti rolleyes.gif Vilniuje kainavo apie 43 Lt 4u.gif beje ta wellos man irgi patiko mirksiukas.gif
Atsakyti
Svirpile, o kur galima ja nusipirkti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tender @ 2006 05 29, 17:06)
Svirpile, o kur galima ja nusipirkti? ax.gif


žiūrint ką smile.gif jei loreal, tai perku salon +, akropoly, vilniuje, o wellos kaukę pirkau iš savo kirpėjos, kainavo apie 20 Lt, nors yra ir Rūtos paslaptyje, Didžiojoj g. Vilniuje ax.gif
Atsakyti