Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

Man kažkaip sąvoka "giluminė", kalbant apie plaukus, keistai skamba g.gif kuo tent tie plaukai gali prisipildyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(rennate @ 2006 06 10, 16:26)
Man kirpeja pasiule kazkokia gilumine plauku kauke pasidaryt, ji daroma kirpykloje, uztrunka 1,5val. kazkaip prisipildo plaukas, jie tampa sveiki,sunkus...Zodziu labai atgaivina plauka, kad net galiuku nereikia kirpti... Gal kas isbandet?

Cia gal su tom NEXUS priemonem? jei su sitom, tai girdejau, kad 120 Lt kainuoja, o kaip del efekto nezinau..
Atsakyti
Rekomenduojama kauke deti pora kartu i savaite, ir kazkur skaiciau, kad labai gerai laikyti kauke kuo ilgiau, ir deti kuo daugiau. o visu geriausia plaukucius istepus kaukyte, ant galvos uzsideti celofanini maisiuka, ir apsivynioti ranksluosciu, kad laikytusi plaukuciai siltai. vakar as taip dariau su Alfa Parf kauke, laikiau apie 20 min, nu ta izinokit, jauciasi efektas thumbup.gif wub.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2006 06 04, 20:19)
turejau kauke ir jau baigineju sampuna. kauke nebloga,net geresne uz Avon,o pradzioj labai plaukai svelnus budavo ir labai susigarbanodavo  wub.gif , o poto plaukai tikriausiai priprato,tik nepatiko,kad greitai pabaigiau  4u.gif , sampunas sausiems plaukams irgi neblogas.
parasyk,poto kaip tau patiko ta kauke  mirksiukas.gif

Kauke kaip kauke. Dabar tiek daug visokiu priemoniu plaukam naudoju, kad jau netgi nezinau koks efektas nuo kurios. Kad plaukai lengviau sukuojasi, graziau krenta ir pamaitinti atrodo - tai faktas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolantagrig @ 2006 06 05, 20:37)
Sveikutes.As naujoke.Jau ismokau rasyti,tai va toms,kurios netingi,naturaliu produktu kauke plaukam:1 saukstas majonezo,1 saukstelis medaus,1 saukstelis ricinos aliejaus ir 1 kiausinio trynys.Viska sumaisyti ir pries plovima 1 valanda palaikyti siltai,apdengti celofaniniu maiseliu ir apristi ranksluosciu.Po valandos isplauti su sampunu.Tai daryti karta i 2 savaites.Sekmes.


Aš vakar dėjau 1 kiaušinio trynį, 1 šaukštelį alyvuogių aliejaus ir 1 šaukštelį citrinos sulčių. Laikiau apie puse valandos po kepuraite. Plaukams patiko, tik man šiandien kažkaip lyg šmėkščioja kiaušinio kvapas 4u.gif Nors ploviau tikrai gerai. blink.gif
Atsakyti
Aš naudoju kaukę du kartus į savaitę [arba vieną kartą kaukę, kitą kartą aliejuką].
Dažniausiai laikau ~20- 30min.
Šiuo metu naudoju avon atkuriamaja kauke pažeistiems ir silpniems plaukams, svarskopf gliss kur [vėl tikriausiai netaip parašiau blush2.gif ] ir dzintars aliejuką smile.gif.
Nuo visų šių priemonių plaukai labai švelnūs ir paklusnūs thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2006 06 12, 12:34)
Kauke kaip kauke. Dabar tiek daug visokiu priemoniu plaukam naudoju, kad jau netgi nezinau koks efektas nuo kurios. Kad plaukai lengviau sukuojasi, graziau krenta ir pamaitinti atrodo - tai faktas smile.gif


Dziugu,kad patiko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2006 06 12, 16:50)
Dziugu,kad patiko  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ka as zinau, nusipirkau Sebastian profesional kauke plaukam (72 Lt) ir nepasakyciau kad kazkoks geras efektas. Na, plaukai labiau blizga, lengvai sukuojasi, bet kad nuo visu kaukiu taip. Man asmeniskai daug labiau patiko keune pazeistiems plaukams kauke, ir vos ne perpus pigiau rolleyes.gif
Atsakyti
As galvoju isbandyti, gali buti kad su NEXUS nes jie naudoja tas priemones, planuoju kita men.eiti, tai reiks pasiskambinti ir issiklausineti kas ir kaip... Cia atlieka klaipedoje miesto kirpykloje
Atsakyti
QUOTE(atne777 @ 2006 06 14, 13:12)
As galvoju isbandyti, gali buti kad su NEXUS nes jie naudoja tas priemones, planuoju kita men.eiti, tai reiks pasiskambinti ir issiklausineti kas ir kaip... Cia atlieka klaipedoje miesto kirpykloje


Papildyta:
Rennate 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rennate @ 2006 06 14, 14:17)
Papildyta:
Rennate  4u.gif
laukiam atsiliepimu 4u.gif
Atsakyti