Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

QUOTE(Viktuteee @ 2006 06 29, 21:28)
Gal rimciausiai pavadinimas skamba  biggrin.gif  Na, as jas visas turiu ir naudoju paeiliui  mirksiukas.gif



Gal ir nebloga mintis visa naudot paeiliui lotuliukas.gif O šiaip tai ne dėl pavadinimo: naudojau ir man patiko. Vis žadu Gaia pabandyt, bet "perku" jau turbūt puse metų unsure.gif Prieš Avon aplamai nusistačiusi, kiek naudojau nepatiko, Garnier kai turėjau, tai nieko gero, nieko blogo, o Gliss Kur buvo gera, bet jau tikrai seniai, taip, kad nežinau ar čia ta pati bus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 06 29, 20:44)
As dabar turiu ir naudoju viena kauke Gaia, jau beveik pripratau prie kvapo  ax.gif
O kokia kaina sios kaukes? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos. Norejau paklausti, gal kas naudojot kauke plaukams su palcenta? KOkie atsiliepimai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aislanda @ 2006 06 30, 08:47)
O kokia kaina sios kaukes?  4u.gif


Iki 10lt, jei tiksliai pamenu tai apie 8lt smile.gif Bet ilgam užtenka, kiekis 500ml
Atsakyti
QUOTE(Aislanda @ 2006 06 30, 09:47)
O kokia kaina sios kaukes?  4u.gif

5.99Lt
Atsakyti
QUOTE(atne777 @ 2006 06 28, 21:22)
Renatukai kai tik bus koks rezultatas pasakyk:)))))))))))))


Butinai gossip.gif !!!!!
Atsakyti
Isbandziau vakar "Beauty formulas" plauku kauke su avokadu aliejumi ir man patiko thumbup.gif Nusprendziau ja nusipirkti, nes forumieciu geri atsiliepimai buvo, po to "Droge" atidziai apziurejau, pauosciau biggrin.gif , paziurejau konsistencija ir pasirode, kad visai vertas demesio produktas. Ypac sudomino etiketeje ivardintas avokado aliejaus gydomasis vaskas. Nezinau, ar todel, kad naujas produktas mano plaukams (juk visada is pradziu geras poveikis), ar tas vaskas "kaltas", bet man patiko poveikis: plaukai glotnus, minkstuciai, blizga labiau.
Atsakyti
user posted image gal kas bandete ta zalia plauku kauke maiselyje? (nuotrauka pasiskolinta is kosmetikos isparduotuves tad nekreipkite demesio i salia esancia Gliss kur kauke mirksiukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(nancy @ 2006 07 02, 13:42)
user posted image  gal kas bandete ta zalia plauku kauke maiselyje? (nuotrauka pasiskolinta is kosmetikos isparduotuves tad nekreipkite demesio i salia esancia Gliss kur kauke mirksiukas.gif )


As bandziau, man thumbup.gif ju yra 3 rysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 07 02, 12:51)
As bandziau, man  thumbup.gif  ju yra 3 rysiu  mirksiukas.gif


as kai buvau droge tai tik sita temaciau g.gif bet nelabai ir dairiausi rolleyes.gif beje tu bandei tik sia ar ir kitas? 4u.gif
Atsakyti
O kur galima butu nusipirkti Gaia kauke? Niekur jos neuztinku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsyte @ 2006 07 02, 13:34)
O kur galima butu nusipirkti Gaia kauke? Niekur jos neuztinku  blush2.gif

Eurokos parduotuveje tikrai buna smile.gif
Atsakyti