Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

QUOTE(Rasytee @ 2006 07 21, 19:24)
cia tokia firma duoble action jos visokiu priemoniu plaukam yra , as ja palangoj pirkau .tokioj parduotuvei man paziurejo su kompu plaukus ir rekomendavo sita kauke , dar ir ampoles pirkau nuo slinkimo

O gal gali parasyti tu priemoniu kaina? Ir kur randasi ta parduotuve? rolleyes.gif
Atsakyti
Likau labai patenkinta Drogo kauke su avokadais thumbup.gif reikes dar kokia nupirkti ir isbandyti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 07 24, 15:51)
Likau labai patenkinta Drogo kauke su avokadais  thumbup.gif  reikes dar kokia nupirkti ir isbandyti  rolleyes.gif


Aš irgi turėjau tokią, tik kad didelį indelį nusipirkau tai nusibodo doh.gif bet šiaip patiko rezultatas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2006 07 22, 10:45)
Tai man rodos tik iš platintojų galima įsigyt  4u.gif O kokią pirkai? Jei gerai pamenu visos GENERA kaukės skatina plaukų augimą bigsmile.gif



as nepirkau, tik isbandziau. plaukai pasidare stori, tvirti, svelnus, sakyciau, net apimtis padidejo thumbup.gif todel labai noreciau isigyti Genera hair repair kauke
Gal KAS PLATINAT? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tinaa @ 2006 07 25, 07:27)
as nepirkau, tik isbandziau. plaukai pasidare stori, tvirti, svelnus, sakyciau, net apimtis padidejo  thumbup.gif  todel labai noreciau isigyti Genera hair repair kauke
Gal KAS PLATINAT?  ax.gif

Tai nueik i Faberlik tema, ten platintojos renkasi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2006 07 25, 11:33)
Tai nueik i Faberlik tema, ten platintojos renkasi  mirksiukas.gif

Genera su Faberlic nesusijusi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 07 25, 11:07)
Genera su Faberlic nesusijusi  mirksiukas.gif

O ne Faberlic platina Genera? g.gif Seniai bepirkau ta kaukę,tai gal ir pripainiojau kažką doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vita82: 25 liepos 2006 - 12:39
QUOTE(vita82 @ 2006 07 25, 14:32)
O ne Faberlic platina Genera?  g.gif Seniai bepirkau ta kaukę,tai gal ir pripainiojau kažką doh.gif



Tikrai ne mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 07 25, 12:59)
Tikrai ne  mirksiukas.gif

Aha, Faberlic sumaišiau su Fairnes (tiksliai neprisimenu kaip rašosi) blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vita82: 25 liepos 2006 - 13:17
Aš turiu Genera kaukę raudonu dangtuku. Ją man mano kirpėja įsiūlė. Man tai šiaip sau. Naudojau gal kokius 3 kartus. Nes užknisa truputį, terlionė su ją. Išsiplauni galvą, užsitepi. 30 min. bludinėji tada vėl maudytis doh.gif
O šiaip tai viena forumietė Daniele ar Dainele g.gif jos logo su lape, Kosmetikos išparduotuvėje siūlo kosmetikos ir buvo kažkokių platintojų puslapiuką įmetusi, tai ten buvo tų Genera kaukių ir beje keliais litais pigiau nei pas mano kirpėją ax.gif
Atsakyti
as naudoju loreal kauke geltona ir kol kas nieko geriau dar nebuvau isbandzius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2006 07 25, 14:33)
Aš turiu Genera kaukę raudonu dangtuku. Ją man mano kirpėja įsiūlė. Man tai šiaip sau. Naudojau gal kokius 3 kartus. Nes užknisa truputį, terlionė su ją. Išsiplauni galvą, užsitepi. 30 min. bludinėji tada vėl maudytis  doh.gif
O šiaip tai viena forumietė Daniele ar Dainele  g.gif jos logo su lape, Kosmetikos išparduotuvėje siūlo kosmetikos ir buvo kažkokių platintojų puslapiuką įmetusi, tai ten buvo tų Genera kaukių ir beje keliais litais pigiau nei pas mano kirpėją  ax.gif



sirdingas ACIU!
begu ieskoti i isparduotuve aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti