Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

nancy,kaip ir kiekvienoje firmoje,vienos priemones,labai geros,kitos-pakenciamos.Neziurint i kaina.Ir ypac brangiosios firmos,kaip is ju daugiau tikimasi,neduoda norimo rezultato.
Atsakyti
O aš visadar negaliu atsidžiaugti savo avon kauke [mėlyna], silpniems pažeistiems plaukams. Nei pučiasi plaukai, nei veliasi, labai švelnūs ir minkšti, ir garbanos gražiai krenta wub.gif Liko man jos gal dviems kartams, bet būtinai užsisakysiu vėl. Pigu, ir mano plaukams super tinka wub.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif O man Avon priemonės labai nepatinka.Kiek bandžiau man netiko. g.gif Labiau prie širdies visos Loreal priemonės. 4u.gif
Atsakyti
Naudojau kauke ZOLOTOJ ŠOLK, ju buna pirkt Eurokos parduotuvese, kaina apie 13lt, bet poveikis tikrai pastebimas. Bandziau visa serija-balzama, sampuna, tik ar kauke naudojau- nepamenu, bet visi produktai thumbup.gif. Tik tiek, kad mano plaukuciai pripranta, tai vis kaitalioju : bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2006 10 17, 14:01)
O aš visadar negaliu atsidžiaugti savo avon kauke [mėlyna], silpniems pažeistiems plaukams. Nei pučiasi plaukai, nei veliasi, labai švelnūs ir minkšti, ir garbanos gražiai krenta  wub.gif Liko man jos gal dviems kartams, bet būtinai užsisakysiu vėl. Pigu, ir mano plaukams super tinka  wub.gif

Cia gal toks mazas indukas..jai taip, tai man visai nepatiko..mano plaukai kaip tik pusdavosi ir veldavosi..na matyt visiems skirtingai g.gif
Atsakyti
Nematau eurokos parduotuvėje gajos kaukių. Negi jau nebus?
Atsakyti
QUOTE(gintarija @ 2006 10 20, 10:47)
Nematau eurokos parduotuvėje gajos kaukių. Negi jau nebus?

buvau prieš savaitėlė ir mačiau mirksiukas.gif ( CUP'E), gal greit jas išpirko kur žiūrėjai, o šiaip aš jei ko nerandu, tai pasiteirauju pardavėjoas kada žada užvežti, kad be reikalo nevaikščioti į parduotuvę biggrin.gif
Atsakyti
As naudoju Selecktive kauke plaukuciams, na man tai labai thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Nusipirkau antra "Fructis" kauke. Pirma pakuote patiko, ziuresim, kaip dbr bus.. g.gif
Atsakyti
Dėl kaukių naudojimo. Kaukė reikia įtrinti į šaknis ir palaikyti, o balzamo nereikia nes bus riebus plaukai. Kažkas rašė, kad gerai palaikyti šiltai ir ilgiau. Tiesa.
Paskaičiau ir nusprendžiau eisiu pirkti Gaja kaukę. Prie namų yra Eurokos. Nebrangiai visai gal tiks mano plaikams. Šiaip jie yra su kaprizais.
Dar man patinka "Рецепты бабушки Агафьи".
Atsakyti
QUOTE(Teresa @ 2006 10 26, 15:36)
Dėl kaukių naudojimo. Kaukė reikia įtrinti į šaknis ir palaikyti, o balzamo nereikia nes bus riebus plaukai. Kažkas rašė, kad gerai palaikyti šiltai ir ilgiau. Tiesa.
Paskaičiau ir nusprendžiau eisiu pirkti Gaja kaukę. Prie namų yra Eurokos. Nebrangiai visai gal tiks mano plaikams. Šiaip jie yra su kaprizais.
Dar man patinka "Рецепты бабушки Агафьи".


Is kur tu istraukei tokia nesamone,kad kauke reikia i saknis itrinti? schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Teresa @ 2006 10 26, 15:36)
Dėl kaukių naudojimo. Kaukė reikia įtrinti į šaknis ir palaikyti, o balzamo nereikia nes bus riebus plaukai. Kažkas rašė, kad gerai palaikyti šiltai ir ilgiau. Tiesa.
Paskaičiau ir nusprendžiau eisiu pirkti Gaja kaukę. Prie namų yra Eurokos. Nebrangiai visai gal tiks mano plaikams. Šiaip jie yra su kaprizais.
Dar man patinka "Рецепты бабушки Агафьи".


Kiek girdėjau tai kaiptik pas ką greit riebaluojasi plaukai nerekomenduojama kaukės dėt ant šaknų.
Atsakyti