Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kaukės plaukams
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Plaukų priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Aurėja
Nutariau pradėt rūpintis savo plaukais, nes iki šiol visa, ką naudojau tebuvo šampūnas, o balzamas ir tai ne visada blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif
Šiandien nusipirkau kaukę plaukams "KEUNE" ir ant priklijuoto informacinio lapelio radau tik labai lakonišką nurodymą - kaip užtepti ir kiek laikyti. O neturiu jokio supratimo apie tokį dalyką - kiek dažnai galima ją tepti, ar tiek pat kartų, kiek plauni galvą (kasdien), ar rečiau? Patarkit, nes man tai naujiena, užtat nieko ir nežinau...
Cikadelė
as taip pat tik neseniai pradejau naudot kaukes plaukams, dabar bandau AVON, taigi ant informacinio lapelio uzrasyta, kad reikia kauke det tada kai galva plauni (as ja pvz plaunu tris kartus per savaite), o taip pat parasyta kad jei nori tinka ir kasdieniam vartojimui thumbup.gif
bea
Na, kiek man teko susidurti su kaukemis plaukams (turejeu gal tris skirtingas, viena tebeturiu rene furterer, ta man LABAI patinka. ishvisrene furterer produktai super, tik ju kaina ojoj unsure.gif ), tai dazniausiai karta i savaite. Bet shiaip zinoma ant pakuotes turetu buti. Tu paziurek ne lietuviskam vertime, o originale gal tiksliau rasho. Dazniausiai gi ta lietuviska nulupi ir apacioj originalo kalba buna ishsami instrukcija
Vasara
Manau koki karta i savaite uztektu. Nebent yra kokios nors ypatingos problemos.
Encore
Aš taip pat už kartą per savaitę smile.gif
Dafnė
Aureja labai gerai, kad uzvedei sita tema. Tai pasidalinsiu as savo patirtimi. wink.gif
Turejau as plonus, slidzius, labai greitai besiriebaluojancius plaukus. Nusprendziau juos del to siek tiek chemiskai pagarbanoti. wink.gif Patiko. Po to prisireike sviesiu sruogeliu.. O kai jau pradedi dazyti plaukus, tai zinot kaip buna. O ir cheminiu susukavimu ne viena istvere. Plaukai buvo ir taip ne per stipriausi, tai aisku mano bandymai jiems nepatiko smile.gif . Tada man laabai padejo kaukes ir ypac- serumas plauku galiukams. Juos naudoju kiekvieno plovimo metu ir po jo.
Dabar turiu tokius plaukus, kokiu visada norejau. Purus, zvilga, nesivelia, galiukai neskilineja. Gal skamba kaip is kokios reklamos, bet taip tikrai yra. Patariu visoms myleti savo plaukus! wub.gif
Novia
man ir reiktu apsiimti plaukais, nes pradejo skilinet ir luzinet... bet situose reikaluose apie kaukes mazai ka nusimanau unsure.gif tai gal mamytes ir patars kokios is ju geresnes g.gif
Dafnė
Siuo metu naudoju Nivejos kauke ir Kadus seruma plauku galiukams. Man tinka. wink.gif
Miglute
Kiek tekę naudoti kaukių plaukams, ant daugumos pakuočių rašo 1-2 kartus per savaitę....
Aurėja
Ačiū už patarimus thumbup.gif Manau naudosiu 1-2 kartus per savaitę. Kaukė pobrangė 30 lt. - pataupysiu ją wink.gif Mano plaukai nėr sugadinti, bet jie ką tik padažyti ir po plovimo jaučiasi kad išdžiūva migam - posausiai kažkokie, tai ir kaukę nusipirkau - atstatančią plauko drėgmės balansą. Na, einu plaut galvos ir procedūrų atlikinėt wink.gif smile.gif
mama_x2
kauke naudok kas trecia - ketvirta plovima

sampunas + balzamas turetu but naudojami kiekviena plovima, tos pacios linijos ir rusies.

kauke slabai geros yra gliss kur - mes su mama naudojam jas.
coca cola
QUOTE (ruta_vyshnia @ 2004 06 15, 09:27)

kauke slabai geros yra gliss kur - mes su mama naudojam jas.

super geros gliss kur thumbup.gif
tik kur jos dingo blink.gif jau kokius 2 men ieskau visose parduotuvese - nera mad.gif , o tikrai buvo, anksciau naudojau. dabar is gliss kuru serijoje sampunas, balzamas po plovimo ir regis nenusiplaunanti kauke. bet ta nenusiplaunanti man nepatinka, vaikstai po to riebaluota galva, nerimtas reikalas. anksciau buvo tokia maitinanti kauke, kuria uztepi, palaikai , isplauni ir plaukai thumbup.gif , tik nebera jos, tokiam kvadratiniam indely buvo, nu gal kas zino, gal dar kur parduoda unsure.gif
mama_x2
tai yra nenuplaunamas balzamas, bet man nelabai, o mamai - super...as tik kauke is tos serijos naudoju - mama kazkur perka thumbup.gif
coca cola
glliss kur serija

va sito nuotraukelej, pirmoj eilej tokie indeliai kvadratiniai ir yra tos super kaukes, na gal kas mate, kur parduoda ?
coca cola
QUOTE (ruta_vyshnia @ 2004 06 15, 12:07)
tai yra nenuplaunamas balzamas, bet man nelabai, o mamai - super...as tik kauke is tos serijos naudoju - mama kazkur perka thumbup.gif

ruta_vyshnia,
jeigu jus su mama nuadojat tokias kaukes, paklausk kur gi ji perka. buciau labai dekinga wub.gif
nes man susidare ispudis, kad ju jau nebegamina ...
mama_x2
QUOTE (coca cola @ 2004 06 15, 12:20)
ruta_vyshnia,
jeigu jus su mama nuadojat tokias kaukes, paklausk kur gi ji perka. buciau labai dekinga wub.gif
nes man susidare ispudis, kad ju jau nebegamina ...

as pirkdavu kaune, kalnieciuose, antram a, o mama sake, kad paskutiniu metu nepirko (nu ta prasme naujo dar nepirko), pas mus nebedaug like, reiks ieskoti kur yra tokiu, tadu vieta isduosiu biggrin.gif
Ganga
As tai naudoju plauku kauke is ''Generos''. Pirmaja turejau is zoleliu, o dabartine kokosu kvapo. Niu poveikis man laabai geras. Raso kad kauke deti 1 - 2 kartus i savaite.
Gregorij L.
bene geriausia kauke-regeneruojamasis plauku kremas yra gaia su avizomis, ir pigi -tik 6lt.pabandykit liuks daiktas thumbup.gif thumbup.gif o plaukuciai svelnus svelnus clap.gif clap.gif clap.gif
dolė
QUOTE (babarskas @ 2004 06 25, 12:13)
bene geriausia kauke-regeneruojamasis plauku kremas yra gaia su avizomis, ir pigi -tik 6lt.pabandykit liuks daiktas thumbup.gif thumbup.gif o plaukuciai svelnus svelnus clap.gif clap.gif clap.gif

o koks pavadinimas? nelabai supratntu,kur pirkai?
Gregorij L.
yra eurokose kiekvienam, taip ir vadinasi gaia, gelsvas indelis su rudu dangteliu, 0,5litro.yra ir balzamas irgi liuks thumbup.gif naudoju po kiekvieno plovimo, o kauke karta i savaite. raso kad reikia palaikyti ant plauku kazkiek, et as vos minute islaukiu ir isplaunu, ir ka - efektas yra, patikrintas daiktas thumbup.gif thumbup.gif
jolitav
QUOTE (Ganga @ 2004 06 24, 21:37)
As tai naudoju plauku kauke is ''Generos''. Pirmaja turejau is zoleliu, o dabartine kokosu kvapo. Niu poveikis man laabai geras. Raso kad kauke deti 1 - 2 kartus i savaite.

Sakykite, o ta Genera.Kaip ji platinama?Kazkaip parduotuvese jos nemaciau.. g.gif Esu gavusi dovanu zoleliu kauke ir duso zele. Ir kokios jos kainos?Idomu tiesiog, nes kauke man visai patinka.
vabalas
QUOTE (babarskas @ 2004 06 25, 17:16)
yra eurokose kiekvienam, taip ir vadinasi gaia, gelsvas indelis su rudu dangteliu, 0,5litro.yra ir balzamas irgi liuks thumbup.gif naudoju po kiekvieno plovimo, o kauke karta i savaite. raso kad reikia palaikyti ant plauku kazkiek, et as vos minute islaukiu ir isplaunu, ir ka - efektas yra, patikrintas daiktas thumbup.gif thumbup.gif

reiks pabandyti wink.gif
dolė
QUOTE (jolitav @ 2004 06 26, 09:06)
Sakykite, o ta Genera.Kaip ji platinama?Kazkaip parduotuvese jos nemaciau.. g.gif Esu gavusi dovanu zoleliu kauke ir duso zele. Ir kokios jos kainos?Idomu tiesiog, nes kauke man visai patinka.

ji yra platinama,tik iš rankų (kaip avon, oriflame) kaukės kaina 11lt
Cleo_25
Labas. Noreciau jusu pasiteirauti kaip naudojate plauku kaukes. g.gif Ko paklausiu - sako skirtingai. Viena kirpeja pasake, kad palaikyti pusvalandi maisiuka ant galvos uzsidejus o pacia kauke itrinus iki saknu. kita - kad jokiu budu taip nedaryciau nes saknims pakenks. Gal galit padet ? (nes viena jau ismeciau - galiojimas pasibaige taip ir neuzsidejau, o kitos pirkt nenoriu kol neissiaiskinau...o plaukuciams reikia...
Nerytė
Manau, kad čia nuo kaukės priklauso. arba individualiai, pvz. pas mane plaukų šaknys riebios, o galiukai sausi, tai aš maitinančią kaukę (kuri yra riebi) dedu tik nuo pusės plaukų, taip pat darau ir su balzamu.
tai tiek galiu pasakyti iš savo patirties
Gerbera
ir as taip pat. ax.gif
Cleo_25
mano plauku saknys irgi riebios, o galiukai sausi, amzinai luzineja, tai pabandysiu maitinancia nuo puses plauku uzsideti. eisiu i droga, parsinesiu kauke. (labai blogai piniginei, kai parduotuve kosmetikos arti namu. tongue.gif
jooratuke
Ash irgi naudoju Generos kaukes labai geros ir kaina kiekvienam prienama ir kiekis didelis 0.5 l. Dar atsirado nauja kauke su ryziu aliejumi ir karite sviestu, minkstina lengvina issukavima.
karietaite
Geriausia naturaliais aliejais savo brangius plaukus tepti. Taip pat jeigu yra galimybe, galima nuejus i pirti gerai imasazuoti i plaukus alieju ir siltomis salygomis palaikyti. Beje, as naudoju ivairius aliejus - pradedant levandu, migdolu...baigiant persiku kauliuku, ar siaip spec.plaukams skirta alieju. Netgi ir po plovimo keleta lasu itrinu i plauku galiukus. Tuomet, po tokiu puikiai drekinanciu proceduru, plaukai zvilga ir sveikai atrodo.
Kopka
QUOTE(Katyte @ 2005 02 04, 17:10)
Labas. Noreciau jusu pasiteirauti kaip naudojate plauku kaukes.  g.gif Ko paklausiu - sako skirtingai. Viena kirpeja pasake, kad palaikyti pusvalandi maisiuka ant galvos uzsidejus o pacia kauke itrinus iki saknu. kita - kad jokiu budu taip nedaryciau nes saknims pakenks. Gal galit padet ? (nes viena jau ismeciau - galiojimas pasibaige taip ir neuzsidejau, o kitos pirkt nenoriu kol neissiaiskinau...o plaukuciams reikia...
*

o man taip buvo paaiskinta: jei ant informacinio lapelio parasyta, kad kauke reikia laikyti 10 ar daugiau minuciu, tada ja naudoti karta per savaite, na, o jeigu iki 10 minuciu - tada pagal poreiki, galima ir po kiekvieno plovimo. mirksiukas.gif
beje, neseniai droge nusipirkau Beauty Formula kauke su medum. thumbup.gif thumbup.gif ir kainuoja tik 4lt su centais biggrin.gif
Kopka
QUOTE(huricane @ 2005 02 05, 00:45)
o man taip buvo paaiskinta: jei ant informacinio lapelio parasyta, kad kauke reikia laikyti 10 ar daugiau minuciu, tada ja naudoti karta per savaite, na, o jeigu iki 10 minuciu - tada pagal poreiki, galima ir po kiekvieno plovimo.  mirksiukas.gif
beje, neseniai droge nusipirkau Beauty Formula kauke su medum.  thumbup.gif  thumbup.gif  ir kainuoja tik 4lt su centais biggrin.gif
*

ups blush2.gif apsizioplinau blush2.gif ne ant tos zinutes atsakiau 4u.gif o del tu maiseliu, tai jei ant kaukes nieko neparasyta tai ir nieko nesidedu biggrin.gif biggrin.gif
varlyte
o as naudoju dove dazytiems plaukams naudoju 3-4 kart per savaite ir plaukai pas mane fantastiski zvilgantis slidus kaip kokioj reklamoj smile.gif
craizy
mano plaukai sviesinti. naudojau avon kauke sviesiems plaukams, man visai patinko, tik palaikau ja apie 1val. uzsidejus maiseli ant galvos biggrin.gif ir apsisukus ranksluosciu, taip veikimas geresnis. Dabar pakeiciau frutis kauke dazytiems plaukams, irgi neblogas rezultatas, bet kartu naudoju ir sampuna toki pati, tai plaukai slidus tokie, tik greitai susiriebaluoja.
Bet mano kirpeja sake, kad frutis ir visi kiti, kurie parduodami parduotuvese gaminiai ir skirti tik matomam efektui sukurti g.gif , jie atseit visai negydo plauku, o reikia pirkti plauku prieziuros priemones pas kirpejas, firmines, tos tikrai padeda. Bet nezinau, gal cia tik kirpeju issigalvojimas, sake, kad geru produktu nepristatineja i parduotuves, o veza tik kirpejoms.
Silvy
QUOTE(coca cola @ 2004 06 15, 12:13)
glliss kur serija

va sito nuotraukelej, pirmoj eilej tokie indeliai kvadratiniai ir yra tos super kaukes, na gal kas mate, kur parduoda ?
*

Droge maciau "Gliss Kur" ir eurovaistinej mirksiukas.gif
kucia
As naudoju "Genera" su ryziais ir sviestu ir esu labai patenkinta thumbup.gif , plaukai lengvai sukuojasi, blizga ir tt. Beje, jei teisingas kaukes aprasymas, tai ji turi ilgalaiki poveiki, ne tik "tam kartui"
Nerytė
Jei jau prieš tai pradėjom kalbėti apie aliejus (tiksliau aš vadinu aliejukai), tai aš po kiekvieno plovimo pasitepu klauskų galiukus aliejuku (plaukų galiukams skirtų), ir plaukų galai neišsausėję ir nesišakoja kai ilgiau nepakerpu. Nuo vasaros iki praeito mėnesio nesikirpau, maniau, bus tragedija, bet kaip paklausiau kirpėjos, kaip mano plaukų galiukai, sakė, kaip tiek laiko nesikirpau tai labai gerai atrodo, o aš netikėjau, kad tas serumas padeda, dėjau iš idėjos, o pasirodo padeda. biggrin.gif
Nerytė
O šiaip man kaukės nepatinka, nes tingiu terliotis su jomis, neprisiruošiu išsitepti, o po to 10 - 15 min. laukti, kiek nusiperku, tiek išmetu kai galiojimas baigiasi smile.gif
gutukas
naudoju iš REVIVOR serijos balzamą.jį galima naudoti ir kaip kaukę, tada reikia palaikyti 15-20 min.bet dažniausiai naudoju kaip balzamą, nes tingiu terliotis blush2.gif man jis thumbup.gif thumbup.gif dabar naudoju su beržo pumpurų ekstraktu, prieš tai turėjau su kviečiais-tai man labiau patiko su kviečiais smile.gif 440 ml kainuoja apie 10 lt, perku Droge. dar turiu iš Dove kaukę dažytiems plaukams, irgi nebloga rolleyes.gif
jolitav
Sakykit, kaip susirasti Generos platintoja? ax.gif Noreciau ka nors isigyti smile.gif
Liepsneliuke
snd nusipirkau bespalves chna,pasirodo,ji ne tik plaukam,bet ir veidui ir kunui tinka(nezinojau:).reiks isbandyt ar verta 72ct laugh.gif ax.gif
Kozete
Aš dabar naudoju AVON kaukę buvo nukainavimas tai nusipirkau už 20Lt. šiaip kainuoja 40Lt. ir man ji visai nebloga. Bet vieną kartą išbandžiau maitinančią plaukų kaukę "Tigi", nerealus daiktas, toks kausmas, kad peruką užsidejus būni. Bet, velnias, brangi dviem kartam 60Lt. Bet man jos užteko pusės pakelio 2sav. Ta prasme poveikis jautėsi 2sav. Taigi, jeigu pas kurią nors labai pažeisti plaukai, tai brangus, bet labai geras ir išbandytas daiktas. Beje jų yra pirkti tik Vokiečių g. dabar tiksliai neatsimenu kuriam salone ar "Artsit", ar "Figaro", bet tikrai Vokiečių g., Vilniuje.
r@siukas
QUOTE(Ganga @ 2004 06 24, 21:37)
*

man sita su kokosais pati paciausia, jau trecia dezute baigineju smile.gif
Brazile
Man dabar padovanojo Generos kokosine kauke, tai labai svelnus plaukai po jos. Bet as tai tokios kosmetikos niekur parduotuvese nemaciau, o kazkaip per platintojus ne ka ir perku.
Vonios Fane
Pirkdavau visada Nivea pl kauke dazytiems plaukams.Dabar nusipirkau Well'os dazyt.plaukams.Tiesa brangi bet thumbup.gif thumbup.gif
Elina
pries tris dienas uzsidejau kosmetinio zibalo kauke:((( instrukcijoj parasyta: palaikyti 10 min ir isplauti. As- maksimaliste cry.gif issitepiau tuo zibalu ir isvaiksciojau para cry.gif . Vakar lekiau i ligonine! 2-o laipsnio kaklo ir peciu srities nudegimas:((( o galva net dega, bet po plaukais nieko nesimato, kazkokie guziukai issoko, vel varau i poliklinika:(((. Geda net gydytojams sakyti...ka dabar padarysi- teks gydytis nudegima, alergija. Kazin, ar plaukai irgi nukris?sad.gif((
1111
QUOTE(Elina @ 2005 02 08, 14:12)
pries tris dienas uzsidejau kosmetinio zibalo kauke:((( instrukcijoj parasyta: palaikyti 10 min ir isplauti. As- maksimaliste cry.gif issitepiau tuo zibalu ir isvaiksciojau para cry.gif . Vakar lekiau i ligonine! 2-o laipsnio kaklo ir peciu srities nudegimas:((( o galva net dega, bet po plaukais nieko nesimato, kazkokie guziukai issoko, vel varau i poliklinika:(((. Geda net gydytojams sakyti...ka dabar padarysi- teks gydytis nudegima, alergija. Kazin, ar plaukai irgi nukris?sad.gif((
*

siaubas unsure.gif Na ir sugebejai gi tu vargsiuka sad.gif Ziurek gydykis ir daugiau taip nebeeksperimentuok schmoll.gif
karietaite
As irgi kartais megstu perlenkti lazda, taigi cia gera pamoka visoms, kad geriau nebus, jei ilgiau laikysi.
ramirėja
Naudoju Lakme firmos kauke smile.gif smile.gif Bloga nera, tik nusiplovus plaukai tokie plonyciai plonyciai atrodo, bet nezinau gal taip ir turetu buti schmoll.gif schmoll.gif
Mane nervina, jog kaukes dazniausiai buna didelese bankese, kol sunaudoji fantazija baigiasi biggrin.gif biggrin.gif As jau kada nusipirkau ir vis nesibaigia, o kai tepu tikrai negailiu, o tepu mazdaug karta i savaite tongue.gif tongue.gif
Sakykit kaip jums ar neikyreja tas pats produktas??
Kopka
QUOTE(Elina @ 2005 02 08, 15:12)
*

kazkada ir as bandziau ta zibala, laikiau tai neilgai, bet issiplove tik per 3 kartus ax.gif daugiau nebenoriu schmoll.gif
Saule2
As irgi naudoju naujaja Generos kauke su ryziu aliejum ir karite sviestu....labai patiko, kiekis didelis, nebrangi - ilgam uztenka thumbup.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.