Įkraunama...
Įkraunama...

Klasikiniai sodai, kiemeliai

Atidarau tema, nes pasitarus klasikiniu ir provansisku interjeru temoje, lyg ir nusprendeme, kad tokia reikalinga.
Tema toms, kurios nori kazko kito, nei dabar iprasta musu lietuviskuose naujuosiuose kiemeliuose. Suprantu, kad ne viska, ka matome nuotraukose, imanoma igyvendinti lietuviskomis salygomis, ne viskas mums tinka ir ne viskas pas mus atrodytu naturaliai. bet tam ir prireike sios temos, pasitarsime, pasidalinsime idejomis ir tikimes "FLOROS" senbuviu pagalbos, nes kas geriau, nei jus galesite mums patarti, padeti parenkant augalus, istobulinant idejas 4u.gif Na zodziu bandykime, gal kas gausis 4u.gif
QUOTE(Iriska @ 2011 04 20, 21:45)

Atsakyti
Cobre, dekui uz tema mirksiukas.gif
As nors gyvenu bute, bet prie namo turim siek tiek zemes, tai dabar praktikuojuos su augalais ten ir apzeldindama balkona, nes buvau visiskai zalia biggrin.gif Na, bet niekas negime mokytas, o ypac tokia uzkietejus miestiete, kaip as biggrin.gif
Tikiuos, kada nors turesim nama ir tada jau ziniu apzeldinimui irgi bus daugiau smile.gif
Atsakyti
Sauni tema 4u.gif
man toks kiemo variantas kur kas priimtinesni nei siandien iprasti tingineliu kiemeliai blush2.gif kaip as sakau asfaltas kieme..auga spygliuociai ir skalda..na asfaltas...koks cia kiemas tongue.gif aisku tvarka, svara..bet man norisi tikro gelyno...toki ir bandau sukurti vaizdeli..sie metai pirmi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(anikita @ 2011 04 21, 10:31)
Sauni tema 4u.gif
man toks kiemo variantas kur kas priimtinesni nei siandien iprasti tingineliu kiemeliai blush2.gif  kaip as sakau asfaltas kieme..auga spygliuociai ir skalda..na asfaltas...koks cia kiemas tongue.gif aisku tvarka, svara..bet man norisi tikro gelyno...toki ir bandau sukurti vaizdeli..sie metai pirmi 4u.gif

Gal galesi ideti vaizdu? Bandysim semtis viena is kitu patirties ir mokytis is savu bei svetimu klaidu blush2.gif
As kol kas tik pamazu pernai pradejau pati deti akmenu takelius. Isdejau nedaug, vistik darau ta pati, savamoksliskai, tai letai gaunasi blush2.gif Vyro neprileidziu, jis ne toks kruopstus blush2.gif O ir sudeti daug pernai neturejau didelio tikslo, nes visi juokesi, kad iskilnos man ziema, kad reikejo icementuoti tuos akmenis, tankintuvo jokio suplukimui pagrindo nenaudojau. Tai buvo ir man baisu, kad gal nebus gerai po ziemos. Bet atziemojo mano takelio gabaliukas, tia ziemet uzsivesiu zvyro ir desiu toliau tongue.gif

Dar besiblaskant su vizija, nutariau, kad sklypas nedidelis, tai gal verta tada nusistatyti kokiu spalvu ir atspalviu ziedu noriu, kad nebutu dideles misraines.

Toliau dar planuose terasa su pergole ir kol kas tiek, palei tujas pasodinti alyvu, kad kazkiek ta tuju siena susvelninti. Mazokai kol kas minciu aiskiu g.gif




Atsakyti
Labai sauni tema thumbup.gif
As irgi jau kelinti metai bandau savo kieme sukurti kazka jaukiau nei "trinkeles, spygliuociai ir mulcas". Anksciau semiausi minciu is italisku, prancuzisku sodu, dabar kazkaip eme dominti ir lietuvisku darzeliu ir parku augalai.
Siu metu projektas "jardin potager" , bet dar igyvendinimo stadijoje blush2.gif
Kaip puiku, kad bus kur ideju pasisemti ir pasidalinti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo polfast: 21 balandžio 2011 - 09:31
QUOTE(polfast @ 2011 04 21, 11:27)
Labai sauni tema  thumbup.gif
As irgi jau kelinti metai bandau savo kieme sukurti kazka jaukiau nei "trinkeles, spygliuociai ir mulcas". Siu metu projektas "jardin potager" , bet dar igyvendinimo stadijoje blush2.gif
Kaip puiku, kad bus kur ideju pasisemti ir pasidalinti.

vau, kokie terminai doh.gif As vadinasi visai zalia doh.gif biggrin.gif pasigooglinau, tai cia bus kazkoks pagrazintas darziukas? bigsmile.gif
O nuotraukomis dalinsites? Jei nenorite viso kiemo deti, tai gal galima nors detales, kazkokiu kompoziciju vaizdu? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 04 21, 10:32)
vau, kokie terminai  doh.gif  As vadinasi visai zalia  doh.gif  biggrin.gif  pasigooglinau, tai cia bus kazkoks pagrazintas darziukas?  bigsmile.gif
O nuotraukomis dalinsites? Jei nenorite viso kiemo deti, tai gal galima nors detales, kazkokiu kompoziciju vaizdu?  rolleyes.gif


Kol kas nera dar kuo dalintis - darbai paciam ikarstyje, darzoves tik dygti pradeda, o geles kol kas nezydi. Kai rezultatas bus nors panasus i ta, kurio tikiuosi, tada butinai pafotografuosiu. Nors nebus ten kazko labai ypatingo - galitiniam rezultatui ne vienu metu reik. Tik as labai ir neskubu - pati kuryba dziaugsma teikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo polfast: 21 balandžio 2011 - 09:50
šauni ir aktuali temukė 4u.gif

Jau pora metų kaip esu lengvai išprotėjus kaip gražiau apsodinti sodybą bigsmile.gif Labai patinka angliški sodai ir jei kam įdomu Panevėžyje galėčiau paskolinti angliškų sodų ir namų interjerų žurnalų .
Paieškosiu ir sukelsiu foto kokio sodo norėčiau smile.gif

Atsakyti
Puiki tema thumbup.gif
Mes irgi tik pradedam, noras yra ir labai didelis, o minciu doh.gif

Radau tokia nuoroda, deja tik rusiskai, bet man kaip visiskai zaliai sitam reikale labai naudinga atrodo 4u.gif nuoroda
Patiko, kad surasyti augalu, tinkansiu pasirinktam stiliui, pavadinimai. Gaila, rusiskai, bet zodyne galima viska surasti.


QUOTE(polfast @ 2011 04 21, 10:27)
Siu metu projektas "jardin potager" , bet dar igyvendinimo stadijoje blush2.gif

Kas tai yra, darzas? blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(žvaigždžiukė @ 2011 04 21, 13:24)
šauni ir aktuali temukė  4u.gif

  Jau pora metų kaip esu lengvai išprotėjus kaip gražiau apsodinti sodybą  bigsmile.gif  Labai patinka angliški sodai ir jei kam įdomu Panevėžyje galėčiau paskolinti angliškų sodų ir namų interjerų žurnalų .
Paieškosiu ir sukelsiu foto kokio sodo norėčiau  smile.gif

Man angliski sodai irgi, kaip ir interjerai, labai patinka wub.gif Bet nezinau kas pavyks, o ir neturiu tikslo pataikyti i kazkoki konkretu stiliuka.
Merginos, jei kurios turite nuotrauku, tai meskite, vis daugiau ideju kils 4u.gif Pradzia turi buti nuo idejos juk wub.gif
Papildyta:
Ikeliu is kitos temos bunshos ideta nuoroda.
http://www.houzz.com...ional/landscape
Atsakyti
Kelios nuotraukos pradziai 4u.gif
user posted image user posted image user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Sveikinuosi naujojoje temoje thumbup.gif Aciu Cobrei uz iniciatyva 4u.gif

Klasikiniam sodui ypac tinka Angliskos David Austin rozes... wub.gif Isimylejau jas iki begalybes... Kai zydi - negali istraukti nosies is rozyno - aromatas dieviskas... Augintos Lietuvoj, tad musu klimatui adaptavesi - neissalo sia ziema nei viena! O atip bijojau... (is 11... 3 turejau nuo praeito pavasario, kitas sodinau rudeni)
cia keletas - jei kam idomu veisliu pavadinimai galesiu parasyti, bet viska rasit www.rozes.lt

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Ta violetine ne Angliskoji - tai senovine roze - mazi zavingi ziedeliai

user posted image

Vaizdelis tikiuos pakelsiantis nuotaika: ta diena mane jie tikrai keike... (MB, mano tetis ir svogeris) rideno didziuli akmeni, kurio man zut but prireike ax.gif ...
user posted image
Atsakyti