Įkraunama...
Įkraunama...

Klasikiniai sodai, kiemeliai

QUOTE(Cobre @ 2011 04 28, 21:00)
kaip fainai cia mane pavadinai, sedziu ir kikenu dabar  biggrin.gif

persiprasau baisiausiai, na as kartais savo mazge taip pavadinu,tai matyt smegenai nebesuvede taip kaip reik blush2.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 04 28, 22:00)
kaip fainai cia mane pavadinai, sedziu ir kikenu dabar  biggrin.gif
Is situ vaizdu
http://www.google.lt...&..._group&sa=X
dristu mastyti, kad ji yra genima, formuojama  g.gif
Is sito forumo
http://www.rojaussod...i...36&start=15
darau isvadas, kad pas mus ji auga.
O is toje nuorodoje vieno pono pasisakymo, manyciau, kad jos skirtingu rusiu ir reikia nusipikrti tinkama, kad nereiktu galvos kvarsinti del nusalimo.:
(citata):
Jei pasižiūrėti į Bibliją (Dendrologiją) - panašiau, kad mes auginame puošniasias, o ne paprastasias katalpas :
Paprastoji - "5-9 zona, jautroka šalčiui, šaltomis žiemomis apšąlą, jaunų medelių liemenėlį ir šakas žiemai patartina aprišti"
Puošnioji (speciosa) - "4-8 zona, pakankamai atspari šalčiui"


Kalbėjau apie Catalpa biginoides. Tikrai, pas Navasaitį visai kitaip viskas surašyta. Jei karpysi, tai tikrai tilps. Šiaip jau tuja irgi rašo 10m. mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Cobre,2011 04 28, 21:42]
Mamagabi, o nebus labai blankus baltai zalias sodas? g.gif cia aisku pvz labai jau blyskus blush2.gif quote]

Man nebus mirksiukas.gif
As galeciau apsieiti ir su vien zaliai-zaliu sodeliu:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

O ivedus kad ir tik viena vienintele spalvyte galima sukurti graziu dalyku:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Mano nuomone principas "Maziau yra geriau" yra vertas demesio kuriant skoninga aplinka ir netik ja smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 28 balandžio 2011 - 21:23
Luju, viskas ok, prajuokinai tik labai biggrin.gif
QUOTE(Ledum @ 2011 04 28, 23:06)
Kalbėjau apie Catalpa biginoides. Tikrai, pas Navasaitį visai kitaip viskas surašyta. Jei karpysi, tai tikrai tilps. Šiaip jau tuja irgi rašo 10m.  mirksiukas.gif

Pala, man susirode, kad ir jie apie ta pacia kalba g.gif Suklydau? g.gif
Karpysiu, o ka daryt? kitaip pas mane niekas netelpa doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 04 28, 21:42)
o siaip labai idomus sodas, galima ji apziureti einant ant nuorodu desineje puseje
http://www.townplace...org.uk/Plan.htm


wub.gif Labai gražus sodelis. wub.gif wub.gif wub.gif

Aš šiemet prisipirkau rusmenių sėklų ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2011 04 28, 23:10)

Mano nuomone principas "Maziau yra geriau" yra vertas demesio kuriant skoninga aplinka ir netik ja smile.gif

Gal ir taip, bet cia jau skirtingi sodai butu, o del konkretaus stiliuko, kuris geriausias ir tinkamiausias, tai gal sutarkime, kad nesigincysime temoje, juo labiau, kad galima is visu po truputi sio to gero ir grazaus pasisemti smile.gif As tik kiek pastebejau, tai ta zalia spalva pablanksta nuo vasaros vidurio musuose, todel vien ji, kad ir skirtingu atspalviu man yra gana nyki, todel ir klausiu del spalvu.
Vaizdai superiniai, apziuriu kiekviena idemiai, semiuosi ideju mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
mamagabi sutinku ,kad reikia saiko...vat tos nuotraukos kur jau matosi balti ziedai,tai labai labai,bet kur ner anei vieno,tai man nykuma...truksta ju...man...
cia yra Prancuzijoj,Vilandri sodai, buvau ,nepaprastai grazu ,kai turi tiek erdves gali zaisti visaip ir su gelem ir be geliu, ir su darzovem bigsmile.gif user posted image
Todel labai sunku yra suplanuoti beveik plikame sklype ir dar neprasaut pro sali,jauciu kelsiuosi i savo namus ir gyvensiu po pusim biggrin.gif ,toks man jau svieciasi finalas.... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo luju: 28 balandžio 2011 - 21:22
QUOTE(Cobre @ 2011 04 28, 22:12)
Pala, man susirode, kad ir jie apie ta pacia kalba  g.gif  Suklydau?  g.gif
Karpysiu, o ka daryt? kitaip pas mane niekas netelpa  doh.gif


O vietoj tos katalpos netinka klevas Acer Platanoides Globosum?
Toks sakyciau "zmogiskesnis" variantas rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 04 28, 22:12)
Luju, viskas ok, prajuokinai tik labai  biggrin.gif

Pala, man susirode, kad ir jie apie ta pacia kalba  g.gif  Suklydau?  g.gif
Karpysiu, o ka daryt? kitaip pas mane niekas netelpa  doh.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(luju @ 2011 04 28, 22:21)
Todel labai sunku yra suplanuoti beveik plikame sklype ir dar neprasaut pro sali,jauciu kelsiuosi i savo namus ir gyvensiu po pusim  biggrin.gif ,toks man jau svieciasi finalas.... biggrin.gif


Jau geriau taip, nei pvz. pusis ir levandos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 04 28, 22:19)
Gal ir taip, bet cia jau skirtingi sodai butu, o del konkretaus stiliuko, kuris geriausias ir tinkamiausias, tai gal sutarkime, kad nesigincysime temoje, juo labiau, kad galima is visu po truputi sio to gero ir grazaus pasisemti  smile.gif 


drinks_cheers.gif Aš labai tikiuosi, kad nepykdau su savo pastebėjimais. Tikrai nenoriu nieko įžeisti. Jei kartais pykdau pasistengsiu patylėt.
Papildyta:
QUOTE(mamagabi @ 2011 04 28, 22:26)
Jau geriau taip, nei pvz. pusis ir levandos smile.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2011 04 28, 21:26)
Jau geriau taip, nei pvz. pusis ir levandos smile.gif

na levandas tai galvoju sodinti,palei pusis ju nekisiu,bet siaip tai nesusimasciau,kad jos labai jau pjautusi g.gif , na nieko varysim siemet atostogu i pietu prancuzija, tai viska stebesiu,viska fotografuosiu, paziuresiu kas su kuo dera-nedera...

atsimenu,mums destytojas sakydavo ,roze yra gele karaliene ir turi augti viena,kad nebutu jokiu roziu -raganiu deriniu...O ka mes matome zurnaluose, ir visai ziurisi,vokieciu zurnalai pilni tokiu deriniu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo luju: 28 balandžio 2011 - 21:35