Įkraunama...
Įkraunama...

Klasikiniai sodai, kiemeliai

Va ka reiskia neismanymas doh.gif Eden rose nusipirkau, nes na kazkaip patiko ziedo forma, o ant lapelio medelyne buvo lyg ir parasyta, kad auga kaip krumas. O pasirodo ji gal ir kaip krumas, bet atramos jam reikia doh.gif Ir dar dengti reikia doh.gif (cia jau reiktu daug tokiu va smailiku doh.gif ) Puikumelis, as juk tingine, ir augaliukus savo myliu, bet kazkaip nebuvau nusiteikusi su jais cackintis. Kita vertus, tai bukim biedni, bet teisingi, itariu, kad ir New Dawn irgi teks dengti, kad nebutu siurprizu pavasari. Kur mano protas buvo, juk vaziavau tai rododendro balto, na gal raganes dar aptikrinti ir i ponius bei papugas paspoksoti blush2.gif Tai eiles seka sakau kas labai sudomino: poniai, papugos, rozes, rododendrai ir auksiniai karosai - noriu baseiniuko jiems dabar (cia laikinas proto uztemimas, kuris vistik gali peraugti i rimta reikala). Ragane ryskiai buvo pamirsta - matyt jai dar ne laikas tiesiog biggrin.gif


Papildyta:
http://www.sodogeles...s-eden-rose-88/
Papildyta:
O tuo Cunningham's White, gal be reikalo is anksto nusivyliau. Jei bus kazkas panasaus, tai visai ir dailu.

user posted image

user posted image

tik tokio didelio tai as neplanavau blink.gif g.gif Gal taip jau ziauriai jam pas mane nepatiks g.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 08 12, 19:46)
Kur mano protas buvo, juk vaziavau tai rododendro balto, na gal raganes dar aptikrinti ir i ponius bei papugas paspoksoti  blush2.gif Tai eiles seka sakau kas labai sudomino: poniai, papugos, rozes, rododendrai ir auksiniai karosai - noriu baseiniuko jiems dabar (cia laikinas proto uztemimas, kuris vistik gali peraugti i rimta reikala). Ragane ryskiai buvo pamirsta - matyt jai dar ne laikas tiesiog   biggrin.gif
Papildyta:
http://www.sodogeles...s-eden-rose-88/


Čia gal koks mėnulio užtemimas ar magnetiniai laukai veikia - šiandien pusę dienos lenda įkyrios mintys, kad ir man reikia rožių biggrin.gif Dvi numarinau ir prisiekiau, kad daugiau jokių rožių mano kieme nebus, o va per šiandien jau ir apie veisles prisiskaičiau, ir sąrašėlį susidariau, ir įvairių atramų variantų internete prisižiūrėjau. Mažai trūko, kad eičiau duobių ruošti, kad iki spalio susigulėtų lotuliukas.gif Bet tikiuosi, kad praeis, nes rožės reikštų, kad eilinį kartą kiemą aukštyn kojom reikia apversti.

Cobre, pasirinktos rožės labai gražios. Man atrodo, kad jos abi nėra labai lepios ir joms užtenka gana lengvo pridengimo. Turėsi ir mylėsi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aispra: 12 rugpjūčio 2011 - 19:04
QUOTE(Cobre @ 2011 08 12, 19:57)
Va ka reiskia neismanymas  doh.gif  Eden rose nusipirkau



Eden rose labai graži. wub.gif wub.gif wub.gif
user posted image

Cunningham's White tik antroj nuotraukoj ( Pirmoj ir trečioj tikrai ne ), LT jis būna apie1,2/1,5m , o jei perauga labai gerai pasiformuoja ir būna toks kokio reikia. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aispra @ 2011 08 12, 21:02)
Čia gal koks mėnulio užtemimas ar magnetiniai laukai veikia - šiandien pusę dienos lenda įkyrios mintys, kad ir man reikia rožių biggrin.gif

Cobre, pasirinktos rožės labai gražios. Man atrodo, kad jos abi nėra labai lepios ir joms užtenka gana lengvo pridengimo. Turėsi ir mylėsi 4u.gif

tai ko tom ikyriom mintim su mumis nepasidalinai? Buciau zinojus, kad cia ne noras, o tik magnetiniai laukai, tai buciau prisivertusi praeit pro sona doh.gif Gal... Nors geriausia butu siandien aplamai niekur tada nevykti biggrin.gif

Nuraminai, gal tikrai susitvarkysiu as su jomis. lai tik jos pabando pavasari buti nusalusios dirol.gif

Nervina, ruosiu rojaus obelytei vieta, lyginu, o man va kazkoks lietus trukdo veiksma vystyti g.gif

Einu skaityt, gal kazkas netycia vistik aktinidija pietu puseje sekmingai augina g.gif PAgalvojau, kad man prie baltai rausvu reikalu ta aktinidija butu pats tas gal.

Parasiau posta, perskaiciau ir pasijauciau tokiu strakalu su gausybe sokinejanciu minciu ir reikalu doh.gif Siaip as motera jau kaip ir ne jaunikle, o ir aplamai ramaus budo g.gif .... Reik eit skaityt...
Papildyta:
QUOTE(Ledum @ 2011 08 12, 21:14)
Eden rose labai graži.  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Cunningham's White tik antroj nuotraukoj ( Pirmoj ir trečioj tikrai ne ), LT jis būna apie1,2/1,5m , o jei perauga labai gerai pasiformuoja ir būna toks kokio reikia.  mirksiukas.gif

Oi, kokios grazios fotkes wub.gif Nagi pasirodo tikrai grazi smile.gif gerai, gal, kad nuo tu poniu ir papugu pradejau, tai vat magnetiniai laukai spejo tinkamai suveikti biggrin.gif

Del rododendro nuraminai, as jau pagalvojau - tai kur man ji dabar kisti reiks toki griozda doh.gif biggrin.gif


Papildyta:

Elitarai, o gal ir kitos suvalkijos gyventojos :

http://www.parko.lt/

Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 08 12, 20:25)
tai ko tom ikyriom mintim su mumis nepasidalinai? Buciau zinojus, kad cia ne noras, o tik magnetiniai laukai, tai buciau prisivertusi praeit pro sona  doh.gif  Gal... Nors geriausia butu siandien aplamai niekur tada nevykti  biggrin.gif




Buč pasidalinus, bet maniau, kad čia aš viena tokia tongue.gif Gražu tos rožės, nors tu ką. Vienintelis dalykas, kuris iki šiol norą bandyti dar kartą numuša - molynas mano kieme. Va ir šiandien slampinėjau po kiemą iš kampo į kampą apie tas rožes galvodama, bet akivaizdu, kad vos prakapsčius purų sluoksnį jau vanduo stovi. O kiek čia to lietaus buvo verysad.gif Yra augalų, kuriuos numarini, ir nieko, o va rožes kankinti gaila.


Aktinidiją pietinėje pusėje augino mano uošviai. Buvo vešli ir augi. Aišku ta pietinė pusė ne kur nors laukuose, o mieste, tarp namų. Vis tiek šešėlių gaunasi daugiau. Tik paskui kažkodėl sugalvojo ir išnaikino. Net nežinau, kodėl unsure.gif

QUOTE
Parasiau posta, perskaiciau ir pasijauciau tokiu strakalu su gausybe sokinejanciu minciu ir reikalu  doh.gif  Siaip as motera jau kaip ir ne jaunikle, o ir aplamai ramaus budo  g.gif  .... Reik eit skaityt...


Man atrodo, kad daugiau čia tokių yra drinks_cheers.gif Dabar tik kūrimo pradžia, kai pradės matytis visuma ir ramybės daugiau atsiras 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

Noriu patarimo. Gal kuri turit kokiu pvz gyvatvores maisytos dalimis su tvora? T.y. dalis kazkokios tvoros, dalis gyvatvores? Gyvenu kotedze, visi kaimynai apsitvere medinemis tvoromis...nesiziuri...kaip gardas... norecau kazko gyvo, kazko zalio
unsure.gif
Aciu.
Atsakyti
O kokio aukscio aktinidija jau buvo? Atramos aisku irgi buvo? as apie margalape dabar mastau. Na ir paskaiciau ir kitur, tai lyg ir viskas tvarkoj su ta puse butu, tik su seseliais tai tikrai ne kas bus. Mes mieste gyvenam, bet seselio ten jokio, na padori pietine siena ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 08 12, 20:57)
O kokio aukscio aktinidija jau buvo? Atramos aisku irgi buvo? as apie margalape dabar mastau. Na ir paskaiciau ir kitur, tai lyg ir viskas tvarkoj su ta puse butu, tik su seseliais tai tikrai ne kas bus. Mes mieste gyvenam, bet seselio ten jokio, na padori pietine siena ir tiek.


Aktinidija siekė antro aukšto langų viršų. Buvo margalapė, bet tokia saikinga, labiau žalia nei marga. Nežinau, ar tai dėl veislės, ar dėl to, kad pusė pietinė ir saulės daug g.gif Kažkokios atramos lyg ir buvo, bet bijau sumeluoti. Sekmadienį uošvius turėčiau matyti, galėsiu daugiau pasiklausinėti. Net ir pačiai smalsu, kodėl jie jos nusikratė.
Atsakyti
Kiek perskaiciau, tai aktinidija per zema lyg ir doh.gif Man jau net geda darosi.
Na gerai, einam tada toliau. Tarkime kartuole... O kaip jus darote atramas? ar toks daiktas, kaip atrama per du aukstus niekam neaktuali doh.gif
Papildyta:
QUOTE(aispra @ 2011 08 12, 22:24)

galėsiu daugiau pasiklausinėti. Net ir pačiai smalsu, kodėl jie jos nusikratė.


Buciau dekinga. Nes matau, kad be atramu nieko nebus, o mano vyras ne is meistriuku, jam reikia tiksliai pasakyti kas ir kaip.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 08 12, 21:26)
Kiek perskaiciau, tai aktinidija per zema lyg ir  doh.gif  Man jau net geda darosi.
Na gerai, einam tada toliau. Tarkime kartuole... O kaip jus darote atramas? ar toks daiktas, kaip atrama per du aukstus niekam neaktuali  doh.gif
Papildyta:
Buciau dekinga. Nes matau, kad be atramu nieko nebus, o mano vyras ne is meistriuku, jam reikia tiksliai pasakyti kas ir kaip.


Aš randu, kad margalapė aktinidija Lietuvoje užauga apie 10 metrų. Apie atramas vejasi pati. Taigi reikia, kad būtų kopetėlės ar storos vielos, kuriomis ji galėtų keliauti į viršų. Bet pasiklausiu tiksliau:4u:
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 08 12, 19:25)
Del rododendro nuraminai, as jau pagalvojau - tai kur man ji dabar kisti reiks toki griozda  doh.gif  biggrin.gif

nezmoniskai geras rododendras 4u.gif . Ankstyvas, malonios spalvos, o kai Ledum padrasino gerokai apgeneti, tai supratau, kad is jo galima daryti ka nori, o jis nuo to tik dar grazesnis gaunasi.
Sitie rododendrai tinka net karpomai gyvatvorei.
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2011 08 13, 00:22)
nezmoniskai geras rododendras  4u.gif . Ankstyvas, malonios spalvos, o kai Ledum padrasino gerokai apgeneti, tai supratau, kad is jo galima daryti ka nori, o jis nuo to tik dar grazesnis gaunasi.
Sitie rododendrai tinka net karpomai gyvatvorei.

biggrin.gif na nezmoniskai as laiminga tada biggrin.gif Gal tada ir gerai uzmagnetinta praejusi diena buvo biggrin.gif

Stebetoja, as tyliu, nes nesumastau tiksliai ka turi galvoje. Galvojau gal kitos merginos gudresnes, bet ziuriu dar neatsirado tau patarianciu. Tu nori tarsi segmentais daryti: dali tvoros daryti is kazko, o dali augalais?
As tai visada uz vientisa zalia gyvatvore. Man kuo daugiau zalumos, tuo geriau. O pas tave nesupratau, dalis medines tvoros jau yra kaimynu deka?
Atsakyti