Įkraunama...
Įkraunama...

Puokštės

QUOTE(TUSINA @ 2007 03 09, 20:31)
radau toki idomu puslapi, bet jau toooki pamirsta verysad.gif
gal gaivinam? mirksiukas.gif
Papildyta:
siaip grazi puokste tongue.gif

Nu man tai irgi šita puokštė labai labai graži ... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sirocco @ 2007 03 14, 09:52)
O as net sugalvojau, kad noriu keisti savo darba ir imti uzdirbti pragyvenimui is puoksciu ir ikebanu darymo. Bet kazkur skaiciau, kad sioje srityje ir taip didele konkurencija dabar g.gif  verysad.gif  gal jus buvot susidurusios su tuo? Kokia siuo metu rinka
Sumanymas ne labai geras, nes pragyvent iš tokio užsiėmimo bus be galo sunku verysad.gif
QUOTE(ausra8278277 @ 2007 06 19, 16:51)
Sveikos merginos,
Man reiketu plaukiojancioms zvakelems sugalvoti padekliukus. Gal kas nors esate maciusios ar gaminusios. Rugpjuti isteku ir noreciau tas zvakutes paleistii vandeni smile.gif , taciau jos vienos skęsta, reikia ant kazko padeti.  Labai aciu
labai tiktų ir būtų patikima padėkliukai iš putoplasto, žinoma, jei ketini paleisti žvakutes į vandens telkinį, o jei į vazą, tai paieškok parduotuvėse tikrų plaukiojančių žvakelių, jos neskęsta ir yra labai dekoratyvios smile.gif
QUOTE(syte @ 2007 07 05, 12:05)
Sveikos merginos  4u.gif
Planuoju pati susirišti savo vestuvinę puokštę (žinau, akd dar ankstoka apie tai galvoti, bet reikia pradėti rinkti informaciją)  ax.gif Norėčiau paklausti, kaip reikia paruošti gėles, kad juos kuo ilgiau išsilaikytų nenuvytusios? Ar pakanka jas tiesiog gerai išmirkyti vandenuje (tarkime per naktį) ir puokštę rišti keles valandas prieš ceremoniją? Ar reikia į vandenį ko nors dėti (skaičiau kad cukrus, aspirinas ir dar kažkas padeda gėlėms ilgiau nenuvysti vazoje)? Būčiau labai dėkinga už pagalbą  4u.gif Prisegu ir nuotrauką puokštės, kurios norėčiau, kad matytųsi apie kokias gėles kalbu
Sveika, kaip suprantu tavo puokštelės pagrindinės gėlės - rožės, rinkis jas tik šviežias, tai labai svarbu ir pamerk nuvalius visus lapus ir spyglius į švarų, šaltą vandenį. Puokštę geriausia daryti iš vakaro, nes ryte gali pritrūkti laiko, ir per naktį pamerk vėsesnėje patalpoje, švariame, šaltame vandenyje, vandens gali būti daug, beveik iki žiedų (bet jokiu būdu jų negali semti). Kitas gėles (hypericum ir smilgas) paruošk taip pat (nuvalyti visus lapus ir pamerkti). Svarbu pasirinkti tvirtas, gerai besilaikančias gėlytes. Dar labai svarbu prieš merkiant gėles aštriu peiliu papjauti jų kotus smile.gif . Sėkmės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pukute6: 08 rugpjūčio 2007 - 11:23
Kas del vestuvines puokstes,tai pas mus baigiant kompozicija uzteipuoja visus kotus tada apsuka graziu baltu kaspinu.Taip puokste atrodo isbaigta ir puosnesne,o ir neslapina sukneles.Kas del gaminimo laiko tai paprastai darom is vakaro ir padaryta pilnai puokste laikom saldytuve.Ir tikrai niekas jei nenutinka ir per visas vestuves atrodo puikiai.(tiesa pas mus vestuves buna neilgiau kaip 1 diena).
Atsakyti
Sveikutes. Matau cia daug puikiu florisciu yra tai gal man patarsite blush2.gif Kita savaite dalyvausiu vestuvese, busiu pamerge, puokstes kiekviena pamerge renkasi pagal savo skoni... As zadu pasidaryti pati, priderinti prie sukneles, papuosalu ir bateliu. Mano suknele zydra, zemiau keliu, iskarpyta, prie klubo yra blizganti sagtis, nera labai puosni, bet ir nera pati kukliausia, bateliai baltos spalvos, verini zadu baltu perliuku detis, i plaukus kelis blizgius segtukus segtis. Noriu orginalesnes puoksteles,kuri dar pabreztu mano idegi rolleyes.gif Gal cia per daug noriu g.gif is kokiu gelyciu patartumete pasidaryti ir kokia?
Atsakyti
Na gal gali daugiau papasakoti.Mazdaug kokio stiliaus tu nori klasikines,zaismingos,avangardines.... tada bus lengviau ka ir patarti.
Atsakyti
QUOTE(jolituxxx @ 2007 08 10, 13:28)
Sveikutes. Matau cia daug puikiu florisciu yra tai gal man patarsite  blush2.gif  Kita savaite dalyvausiu vestuvese, busiu pamerge, puokstes kiekviena pamerge renkasi pagal savo skoni... As zadu pasidaryti pati, priderinti prie sukneles, papuosalu ir bateliu. Mano suknele zydra, zemiau keliu, iskarpyta, prie klubo yra blizganti sagtis, nera labai puosni, bet ir nera pati kukliausia, bateliai baltos spalvos, verini zadu baltu perliuku detis, i plaukus kelis blizgius segtukus segtis. Noriu orginalesnes puoksteles,kuri dar pabreztu mano idegi  rolleyes.gif Gal cia per daug noriu g.gif  is kokiu gelyciu patartumete pasidaryti ir kokia?

Kadangi suknelė nėra labai ilga, gal ir puokštės nereiktų labai nusvirusios, o gėlytės beabejo turi būti labai tvirtos, nes karštoka bus. Galima patarti daug ką, tačiau neįsivaizduoju tavo kaip floristės sugebėjimų ax.gif . Gal gali konkretesnių klausimukų paklaust?
Papildyta:
QUOTE(svajoklis @ 2007 08 09, 20:07)
...tai pas mus  baigiant kompozicija uzteipuoja visus kotus ...

Svajokli, o pas jus tai kur, jei nepaslaptis smile.gif ?
Atsakyti
As Norvegijoj gvenu ir floriste dirbu.
Atsakyti
QUOTE(svajoklis @ 2007 08 10, 15:50)
As Norvegijoj gvenu ir floriste dirbu.

Kaip įdomu smile.gif . Ar seniai? Mano viena buvusi kolegė taip pat kažkur Osle floriste dirba. smile.gif
Atsakyti
Niu o patvaresnes gelytes tai kokios yra? Nesu as superine floriste, tik tokia prie meno siek tiek, seniau lankiau floristikos bureli, bet nedaug ka beatmenu blush2.gif Zaismingo stiliaus puokstes noreciau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jolituxxx @ 2007 08 11, 00:07)
Niu o patvaresnes gelytes tai kokios yra? Nesu as superine floriste, tik tokia prie meno siek tiek, seniau lankiau floristikos bureli, bet nedaug ka beatmenu blush2.gif Zaismingo stiliaus puokstes noreciau  unsure.gif

Patvaresnės tai tos kurios greit nevysta be vandens. Daugybė jų, visų nė neišvardinsiu. Gal geriau truputį sukonkretizuok kokios puokštės norėtum, ar kokios gėlės tau patinka smile.gif
Atsakyti
Patinka orchidejos, bet kad jos brangios ir Siauliuos turguje ju nemaciau. Gal zinote ziedeliu panasiu i orchideju? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jolituxxx @ 2007 08 11, 00:22)
Patinka orchidejos, bet kad jos brangios ir Siauliuos turguje ju nemaciau. Gal zinote ziedeliu panasiu i orchideju?  g.gif
Na, orchidėjoms šiuo metu yra ne sezonas, bet jų įmanoma gauti, tik brangesnės nei žiemą. Kažko panašaus į orchidėjas net sunku sugalvoti g.gif .
O gal tau tiktų toks variantas: vidury puokštelės didelis rožės žiedas, pabarstytas blizgučiais (tokios spalvos kaip suknelės sagtis), o aplink ją gausus, tvarkingas gipsofilės vainikas, po juo labai tvarkingai užbaigta žalumos apačia ir gėlių kotai apsukti žydros spalvos (tokios pat kaip suknelė) kaspinu. Nežinau ar pakankamai aiškiai nupasakojau, bet vaizdžiau jau nemoku smile.gif
Atsakyti