Įkraunama...
Įkraunama...

Nesibaigiančios ginekologinės problemos

Gerai Barskuole, kad tau trunka tik pora dienu...
Man tai kai jau prasideda... tai turiu kaip minimum savaite zvakutes ir visokius vaistus naudoti. Tik praeina ir vel trukt uz vadziu ir vel is pradziu. sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif Va, neseniai issigydziau, galvojau jau ilgam. Kur tau! Vel. Ir taip persti, niezti... ant tiek isbrinko ta vietele, kad vos zvakute per skausmus sugebejau ikist. sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif Na, ar galima kazkaip situ bedu atsikratyti bent kiek ilgesniam laikui, o ne menesiui. huh.gif huh.gif Bent kokiems metams... huh.gif huh.gif Na, negi visa gyvenima taip ir kankiniuos. blink.gif blink.gif blink.gif Man jau depresija. JUODA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! huh.gif sad.gif huh.gif
Atsakyti
Sypsenaa, o tu kaskart eini pas gydytoja tu zvakuciu issirasyti ar savo nuoziura perki, tiksliau kazkada gydytoja paskyre ir dabar naudoji. O kokias ir koks pavadinimas...
Blyn ir kaip atsikratyti sitos zarazos.. mad.gif
Atsakyti
Oi Barskuole, apie mano tas problemas galima tikriausiai romanus rasyti.... doh.gif Kiek as pas gydytojus slenkscius myniau... tai vienas israso, tai kitas. Jau esu isbandzius galybes. Na, is pradziu kur kas ir eidavau pas gydytoja, bet dabar pamaciau, kad kokias benaudociau palengvejimas laikinas, tai einu kas koki trecia karta.... Jau kantrybe nenesa.... doh.gif O dabar, pavyzdziui nusipirkau zvautes, kurios praeita karta gydytoja sake labai geros, atrodo macmiror vadinasi. Ir dar isgeriau Micosyst tablete ir antra tablete reikia isgerti po savaites. Bet jos padeda tik laikinai. Na, bet man, kaip rasiau, tai ziauriai niesti, persti ir pabrinksta. Jei tau visi pozymiai ne tokie zymus, tai gal tai padetu tos zarazos atsikratyti ilgesniam laikui.

O kiek dar tos zarazos gydymui pinigu isleidziu! doh.gif
Na, negi negalima dvidesimt pirmam amziui rasti priesnuodziu sitom ligom!!!!! mad.gif
Atsakyti
Prisijungiu ir as, mane irgi kankina tokios pat problemos. Si kart naudojau Mycogal zvakutes, pakartojus tepineli grybo nerado, bet kad man butu zymiai pagereje, nepasakyciau, vis tiek jauciasi perstejimas. Gydytoja siule isgydzius grybeli vakcinuotis, kad organizmas prigamintu geruju bakteriju ir pats kovotu su grybu. Vakcina brangi, vienam kartui 65 lt, o reik 3 kartus kas dvi savaites, po metu dar viena. Gal kuri esat bandziusi tokia vakcinacija? Idomu ar veiksminga?
Atsakyti
As nieko negirdejau apie toki vakcinavima. Gal kas galit papasakot daugiau? Labai idomu.... Kur jis daromas, ar veiksmingas? Jei jis veiksmingas as sutikciau, nes ir taip kaskart isleidziu marias pingu. mad.gif O jis gal ilgesniam laikui padetu dziaugtis gyvenimu be niezejimu, perstejimu ir visokiu kitu S
Atsakyti
Man taip pat siule Narmedoj, bet gydytoja kazkaip prasitare, kad daug vakcinos yra uzpirke, ir nera tikra kad vaistines dar jos turi. Man tokia negera nuojauta, kad neturi kur det tos vakcinos ir nori iskist mums vargstancioms, nes mes ir siaudo griebsimes, kad tik issivaduot is tu bedu. Bet gal as ir klystu, jei ta vakcina veiksminga, tai turbut rysiuosi isbandyt ir as, bet pries tai tikrai isklausysiu dar ir kitos gydytojos nuomones.
Atsakyti
QUOTE(Bonzile @ 2004 12 28, 11:48)
Gal galit parasyt, kaip ta vakcina vadinasi.



hmmm..pamirsau jo pavadinima, kazkas Solo...gal kas geriau prisimins. tai shveicaru preparatas, kuris labai paplites skandinavijoje ir vakaru europoje, juo gydomos nescios moterys, nes jis nesukelia jokiu pasaliniu reiskiniu. Lietuvoje jis nera populiarus ir jo tiekti neapsimoka, nes mazai kas perka (kaina daug ka lemia). o kadangi pagal nauja istatyma visi vaistai tures buti lietuviskuose pakuotese, su lietuviskais pavadinimais, tai visiskai neapsimoka tiekti Lietuvai, kaina gautusi dar brangesne. Tai kiek supratau Narmeda kiek uzsipirko tiek ir turi, ka paskui darys neaisku, sake, gali visai jos nebeuzsakineti. Nezinau kiek cia tiesos, bet tokia info gavau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xenzy @ 2004 12 29, 08:42)
hmmm..pamirsau jo pavadinima, kazkas Solo...gal kas geriau prisimins. tai shveicaru preparatas, kuris labai paplites skandinavijoje ir vakaru europoje, juo gydomos nescios moterys, nes jis nesukelia jokiu pasaliniu reiskiniu. Lietuvoje jis nera populiarus ir jo tiekti neapsimoka, nes mazai kas perka (kaina daug ka lemia). o kadangi pagal nauja istatyma visi vaistai tures buti lietuviskuose pakuotese, su lietuviskais pavadinimais, tai visiskai neapsimoka tiekti Lietuvai, kaina gautusi dar brangesne. Tai kiek supratau Narmeda kiek uzsipirko tiek ir turi, ka paskui darys neaisku, sake, gali visai jos nebeuzsakineti. Nezinau kiek cia tiesos, bet tokia info gavau smile.gif

Gal galetum, kai eisi vel vakcinuotis, pasitikslint pavadinima, noretusi gaut daugiau informacijos apie ta preparata.Kiek Narmedoj moki uz vakcinavima? Uz konsultacijas dar papildomai ima?
Atsakyti
QUOTE(Bonzile @ 2004 12 28, 11:48)
Gal galit parasyt, kaip ta vakcina vadinasi.


SolcoTrichovac - 21 amžiaus vaistą, pakeičiantį gydymą antibiotikais (tipo, čia baltymas, skatinantis organizmą kovoti prieš infekcijas). farmakologinės savybės:
- stimuliuoja tiesioginę reakciją į SolcoTrichovac esančius antigenus,
- nukenksmina ir išskiria negatyvius Lactobaccilus štamus,
- aktyvina fiziologinių Lactobaccilus dauginimąsi,
- stabilizuoja bakterinę makšties florą,
- atstato fiziologinį makšties pH.

reikia susileisti 3 injekcijas kas 2 savaites, o profilaktinę vienkartinę injekciją pakartoti po metų. labai gerai yra prieš nėštumą, kai beveik visoms prasideda įvairiūs makšties uždegimai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xenzy: 29 gruodžio 2004 - 10:16
QUOTE(Bonzile @ 2004 12 29, 13:12)
As tai buvau du kart, viena pries gydyma, kita po, bet abu kartus mokejau po 30 lt. O kaip tu jautiesi po vakcinavimo? Nieko blogo nejauti< Ir kaip daznai tave vargino grybelis pries tai?


Jauciuosi normaliai, po pirmos vakcinos visai nieko nejauciau, o po antros labai skaudejo ta vieta, kur dure ir mieguistumas atisrado, bet pamiegojau ir viskas gerai. Grybeli tai turejau pries pora metu, paskui praejo ir dabar kokius 3-4 menesius, tik issigydau diena-dvi vel tas pats, nezmoniskai perstejo ir patine buvo, prisikankinau. paskui israse isgerti tablete, zvakutes ir iskarto po to vakcinavo, na jau 2 savaites viska gerai tfu tfu tfu...tikiuosi taip bus ir toliau.
Atsakyti
Aha susidomejau ir as tuo vakcinavimu.O ar negimdziusioms galima?O jus cia Narmedoje gal vakcinavotes?
vat ruosiuosi ten po nauju uzsirasyti pas Bickauskiene. Kaip amne tie visokie perstejimai,niezejimai,kvapai uzkniso kad negaliu.O nuo bakterines vaginozes irgi tinka tas vakcinavimas/
Tiesa,vakar nusipirkau Klion,nuo tu visokiu zarazu,oj siandien jausiuosi kaip zmogus smile.gif
Ir dar: pasakykite man tundrai-vakar nusipirkau Liubrikanta "aquagel",parasyta universalus ir buvo apdetas prie prezervatyvu.Tai idomu man apsidare ar tinka jis tai vietelei? Ir aplamai,kurios naudoja juos gal galite parasyti kokius,kokie geriausi?

newyear.gif
Atsakyti
QUOTE(Barskuole @ 2004 12 29, 13:59)
Aha susidomejau ir as tuo vakcinavimu.O ar negimdziusioms galima?O jus cia Narmedoje gal vakcinavotes?
vat ruosiuosi ten po nauju uzsirasyti pas Bickauskiene. Kaip amne tie visokie perstejimai,niezejimai,kvapai uzkniso kad negaliu.O nuo bakterines vaginozes irgi tinka tas vakcinavimas/
Tiesa,vakar nusipirkau Klion,nuo tu visokiu zarazu,oj siandien jausiuosi kaip zmogus smile.gif
Ir dar: pasakykite man tundrai-vakar nusipirkau Liubrikanta "aquagel",parasyta universalus ir buvo apdetas prie prezervatyvu.Tai idomu man apsidare ar tinka jis tai vietelei? Ir aplamai,kurios naudoja juos gal galite parasyti kokius,kokie geriausi?

newyear.gif


galima turbut, nes siaip as tai negimdziusi, kiek skaiciau apie ta vakcina, ji tinka esant daugeliui infekciju ir bakteriju. net nezinau ar pades. ja imanoma pigiau isigyti, vaistinej 3 ampules kinuoja 135 lt. bet reikia recepto. ir sunku jas rasti. as vakcinuojuosi narmedoje. ispradziu itartinai man buvo, bet draugei padejo, jau metus be rupesciu gyvena, tikiuosi ir man pades. siaip prisiskaiciau rusiskose forumuose visko ir gero ir blogo:)
Atsakyti