Įkraunama...
Įkraunama...

Nesibaigiančios ginekologinės problemos

Labas visoms,
perskaiciau visa tema ir nutariau prisijungti prie jusu. Tikiuosi priimsit dar viena "nelaimele" blush2.gif
Panasu, kad ir as negaliu atsikratyti visokiu bedu bedeliu. Man tai jau tesiasi apie 3 men. Prasidejo viskas lyg ir nuo maksties uzdegimo. Isgeriau antibiotikus, po kuriu atsirado grybas, na tada gydziau ta nelemta gryba. Po grybo gydymo atsirado slapimo pusles uzdegimas, kuri vis dar gydau, nes antibiotikas Unasyn man nepadejo. Siek tiek palengvino situacija, bet tyrimai vis tiek negeri. Ryt vel einu pas gyd., ziuresim ka daryti, nes man atrodo, kad po eilines dozes antibiotiku vel sutriko visa flora, kiek jos ten vargseles ir buvo like huh.gif
Atrodo, kad tos bedos niekad ir nesibaigs doh.gif Pries nestuma buvo viskas palyginus gerai (na, retkarciais pasitaikydavo siokiu tokiu nereiksmingu sutrikimu), o pagimdzius prasidejo visos bedos. Aisku, kad ir imunitetas tikriausiai nusilpes...
O as dar ir 2.gif maitinu, tai ir vaistus ne visus galiu gerti. Et, liudna kazkaip pasidare... wink.gif
Na, bet nieko issikapstysim mes visos ir bus viskas gerai smile.gif
Atsakyti
Na stai, turiu ir vyro atsakyma, pas ji irgi nieks neisaugo, neranda pas mus jokiu zarazu, bet man vis tiek nera gerai, tai persti, tai niezti.Gydytoja mano, kad vis tik yra alergija spermai.Zinoma mane siek tiek nuramino tai, kad nieko nerado, kad nenesiojam jokiu zarazu.Taciau su tokia diagnoze gydymo jokio, nebent kai labai didelis diskomfortas, gert antihistamininius vaistus.Dar gydytoja sake, kad kuo maziau naudotis intymios higienos priemonem, praustis tik tekanciu vandeniu, nes ju sudetyje vis tiek yra cheminiu medziagu, kurios nera gerai, neziurint to kokia intymios higienos priemone naudotum.Ir dar labai svarbus psichologinis nusiteikimas, kad nieko blogo nera, ir kad laikui begant apsiprasim, gal ir nebus tokiu reakciju.Linkiu sekmes ir jums!
Atsakyti
Ech,einu as siandien pas ginekologe. Tiesiog senokai nebuvau, beto kamuoja bakt.vaginoze nuolat,dar del tos zaizdeles nieko neaisku.Zodziu as tokia,prisiskaitau visus apie viska,ir tada man atrodo kad butent pas mane visos ligos.Nervas ima,negaliu. sad.gif sad.gif cry.gif Panele o juk zaizdele amto tik per toki aparaciuka kolposkopa,ane?Vat sesk polikl nera jo,tai amtyt eisiu privaciai.
Atsakyti
QUOTE(Barskuole @ 2005 01 19, 11:04)
Ech,einu as siandien pas ginekologe. Tiesiog senokai nebuvau, beto kamuoja bakt.vaginoze nuolat,dar del tos zaizdeles nieko neaisku.Zodziu as tokia,prisiskaitau visus apie viska,ir tada man atrodo kad butent pas mane visos ligos.Nervas ima,negaliu. sad.gif  sad.gif  cry.gif Panele o juk zaizdele amto tik per toki aparaciuka kolposkopa,ane?Vat sesk polikl nera jo,tai amtyt eisiu privaciai.



nesijaudink taip, svarbiausia nusiteikti optimistiskai, tad viskas krypsta gera linkme smile.gif man zaizdele ziurejo echoskopu ir man parode (beeee kaip nergazu) ir dar del tos zaizdeles dare citologini tyrima ir liepe niekam neleisti jos nei deginti nei saldyti smile.gif
Atsakyti
Xency, gal jau rasei, bet as nepamenu, todel noreciau paklausti... blush2.gif O ka tau liepe daryti su zaizdele??? unsure.gif Nes pas mane irgi zaizdele yra, bet kol as neissigydziau visu zarazu, tai gydytoja nieko su ja ir nedare. Sake isgydysim bacilas - tada ziuresim. O kodel negalima saldyti ar pridegint??? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sypsenaa @ 2005 01 20, 09:15)
Xency, gal jau rasei, bet as nepamenu, todel noreciau paklausti... blush2.gif O ka tau liepe daryti su zaizdele???  unsure.gif Nes pas mane irgi zaizdele yra, bet kol as neissigydziau visu zarazu, tai gydytoja nieko su ja ir nedare. Sake isgydysim bacilas - tada ziuresim. O kodel negalima saldyti ar pridegint???  unsure.gif


man sake, kad reikia visas bacilas issigydyti, o paskui nieko nedaryti, tik kas puse metu stebeti ar ji nedideja, o saldyti ar prideginti tik po to kai vaikelio susilauksiu, sake, kol negimdei verciau nieko nedaryti.
Atsakyti
Niu va buvau vakar pas gydytoja.Paeme tepineli rytoj bus rezultatai,taip kad dabar nieko nezinau.O beje del zaizdeles tai irgi sake kad visas zarazas pagydyti reikia,poto ziureti ta zaizdele.
Beje issiprasiau!!! padaryti citologini tyrima.O tam,kad paciai butu ramiau blink.gif
Pasirodo si tyrima daaro moterims nuo 30-60 metu,o kadangi man jau visai nedaug iki 30 tai ka dabar sakau gydytojai laukti iki 30.O kai ateisiu sakys kur buvai?? blink.gif
Beje gal zinote ar skausmingas tas tyrimo emimas?Lyg kazka girdejau kad kazka nuo gimdos kaklelio nugramdo ar ka..Nezinau.. schmoll.gif
Atsakyti
Nors man dar iki 30 tolokai, bet man jau dare citologini tyrima. Galiu nuraminti, kad nieko baisaus tikrai nera. Ir neskauda. Aisku biski nemalonu, bet tik kad nemalonu. Ir visas tas procesas trunka labai trumpai - tik kelias minutes.
Atsakyti
QUOTE(Barskuole @ 2005 01 20, 16:40)
Sypsenaa,o atsakymo ilgai reikia laukti?
O tu privaciai darei ar poliklinikoje?



na man iki trisdesimt dar luktelti reikia, bet dare kadangi geriu KT ir del to, kad yra zaizdele. laukiau kokia savaite, paskui nuejus pas gydytoja gavau uzklijuota voka. atsakymas aisku buvo nedziuginantis, bet geriau anksciau nei veliau smile.gif
Atsakyti
Labutis,
Na, vat pas mane tepineliai geri, bet vis tiek man negerai: persti, niezti ir pastovus noras i tualeta cry.gif . Israse spanguoliu tableciu ir kazkoki tepala, jei nei kiek nepageres, kita savaite "sesim paselius" tongue.gif
Geros dienos visoms console.gif
Atsakyti
QUOTE(xenzy @ 2005 01 14, 09:39)
Yougurt kapsules gerk kartu su antibiotikais, apsaugosi zarnyna nuo disbakteriozes, as dar geriau Enzymus, nes baisiai nuo situ antibiotiku viduriavau. bet gerai, kada mama gydytoja turiu, tai ji man staigiai viska sureguliavo smile.gif

Na ir as prie jusus prisijungsiu .Tos pacios bedos sad.gif .Guli salia du pokeliai antibiotiku ir ranka nekyla juos pradeti gerti beee.gif .O jei dar blogiau bus ?Gal tikrai vertetu papildomai Jogurto kapsules gerti ?
Atsakyti
QUOTE(*mamyte* @ 2005 01 21, 12:12)
Na ir as prie jusus prisijungsiu .Tos pacios bedos sad.gif .Guli salia du pokeliai antibiotiku ir ranka nekyla juos pradeti gerti beee.gif .O jei dar blogiau bus ?Gal tikrai vertetu papildomai Jogurto kapsules gerti ?


tikrai tikrai verta, as geriau is VEGA firmos, specialios bakterijos, vartojantiems antibiotikus, sudetis kaip ir jogurto kapsulio, arba gefilus kapsuliu. kadangi as nuo antibiotiku visada viduriuoju, dar papildomai geriau enzymus smile.gif
o ir dabar geriu gefilus, baigsiu, padarysiu pertrauka smile.gif
Atsakyti