Įkraunama...
Įkraunama...

Nesibaigiančios ginekologinės problemos

Jo mergaites, mane irgi nervas ima, nu labai labai tom bakterijom ir grybam pas mane gera gyventi, nes net 11 naktu gydymas su makmiror neatsikrate ju (jau nekalbu apie ankstesnius nesuskaiciuojamus gydymus). Dabar skyre klion ir supplin. Tai va ir vel gydymas ax.gif Ax kaip atsibodo...
Atsakyti
Laba,

Uzjauciu visas sirgales, ir noriu ir as prisijungti prie nelaimeliu ir pasiguosti.
Niekada neturejau jokiu problemu kol nepradejau vartoti KT. Taip ir prasidejo tas prakeiktas grybelis - pienlige. Prie to pacio vis mazeja noras myletis... cry.gif
Taigi KT naudoju jau virs 3 metu ir nuo tada neatsikratau pienliges. Pradejau nuo zvakuciu, tepaliuku baigiau brangiom tabletem... Keiciau KT, ginekologus, gydziau partneri (nors ir taip po gydymo be prezervatyvo nesimyledavom). Bet viskas veltui, visiskai jokiu pokyciu... verysad.gif
Tai speju, kad reiktu mesti tas KT. Bet cia atsiranda kita problema. Gal jums ir pasirodys kvaila ir vaikiska. Bet negaliu mesti tu KT, nes iskart taip isberia, kad geda ir iseit i gatve. Hormonai daro savo. Jei negerciau KT, atrodyciau kaip bebrestanti paaugle. Taigi geriu KT tik del sios priezasties. O mesti niekaip nepasiryztu. Aisku ir negaliu buti 100proc. uztikrinta, kad ir baigus varot KT, isnyks tas bjaurybe grybelis. Nebezinau nei ka daryti.
Tik vienas nusiraminimas, kad kaip paskaiciau, kitoms vargsems turincioms grybeli dar ir persti bei niesti, pas mane tik gausios ir nemalonaus kvapo isskyros. Taip pat nemalonus seksas.
Tikriausiai nieko negalesit man patart, jei jau nieko nepadaro ginekologai, bet bent jau issiliejau...
Atsakyti
Zinai Eria, visu savo moterisku problemu kaltininku laikau KT. Kiek pinigu, sukisau, gydytoju perejau niekas paasikinimo aiskaus man nedave, bet suvedus visus galus galima daryti isvada, kad kalciausios tos tabletes, nors ju nebevartoju jau koki pusmeti, bet pasekmes vis dar jauciu. galiu pasidziaugti, kad viskas gereja, bet kol iki galo isnaikinsiu teks dar papluseti... Jau intensyviai sportuot pradejau, maista renkuos atsargiai, priziuriu save. Bet vienakart taip padauginau tais papildais ir vitaminais, kad net maniau numirsiu blink.gif Skrandis sutojo. Bet galu gale viskas susitvarke.... Gyjam biggrin.gif Ir jums linkiu to paties !!!!!!!! rolleyes.gif
Atsakyti
Na, ziuriu, cia daugiausia apie pienlige rasot. Tai gal as galesiu pagelbeti kazkuom.
Pienlige dazniausiai "islenda" po antibiotiku vartojimo. Gali ji pasirodyti nusilpus imuninei sistemai, pervargus, nuo stresu, del mitybos iprociu (daug saldumynu, bandeliu ir pan.). Be abejo, reikia gydytis. Bet issigydzius problema dazniausiai anksciau ar veliau atsikartoja. Todel reikia keisti higienos, mitybos ir gyvenimo iprocius. Jokiu sintetiniu kelnaiciu (nebent vasara, kai vejelis plaiksto sijona smile.gif ), jokiu "stringu", jokiu kasdieniniu iklotu !!!! Mazinti saldumynu, duonos bandeliu kieki, vengti alkoholio, pervargimo. Jokiu budu neplauti maksties (prausiantis plauti tik isore). Intymias prausimo priemones rinktis laaaabai atsargiai, ir su jomis praustis tik 1 karta per diena. Kitus kartus praustis tik vandeniu. Namie ar nakti (cia, aisku, pagal galimybes) rekomenduojama buti be kelnaiciu blush2.gif . Valgyti daug rauginto pieno produktu.
Na, gal nelabai ka naujo parasiau ax.gif , bet tikiuosi, nors kazka sau prisitaikysit smile.gif . Tie patarimai gali pasirodyti labai jau konservatyvus, bet...
Aisku, kad KT vartojimas cia irgi daro meskos paslauga...
Atsakyti
sveiki,siandien nutariau pabendrauti su kazkuo ka liecia panasios bedos.
stai pries pora dienu suzinojau kad man rado papilomos virusa,jauciuosi kaip ateive.turejau viena vaikina ir tas pats sugadino man gyvenima.o man dar tik 22 metai.
sugaljau issitirti nes turiu zaizdele gimdos kaklelyje ir niekaip nepraeina grybelis.
gal kas nors zinote apie papilomos virusa daugiau ar esate pats su tuo susidure.
stai daktaras sako nesijaudinti, israse nuo grybelio zvakuciu Gyno-pevaryl.tikiuosi kad bent jos pades,nes taip jau kankinuosi ilgai su tuo grybeliu.stai savaites pabaigoje suszinosiu onkocitologinius tyrimus.
lauksiu komentaru ir atsakymu.
Atsakyti
apie si virusa gali pasiskaityti cia:
http://www.sveikas.l...linkID=#Scene_1
http://www.kvsc.lt/0...kata/karpos.htm
http://www.daniela.l...DL=L&TopicID=43
Atsakyti
Sveikos, mamytes!
Ir as prisijungiu... Pasiskaicius cia tai bent nebesijauciu kaip ufonaute, pasirodo labai daug moteryciu vargsta. O kai turi problemu, tai praeiviai, atrodo, vaiksto visi laimingi, o tu cia viena tokia.
Vienykimes ir gydykimes! biggrin.gif Paskutini karta turejau pienlige tik praeita vasara, o seniau irgi budavo tai pusles uzdegimas, pienlige, ir vel ratelis sukas is naujo... Pakeiciau gydytoja. Va, tai ta gydytoja sistemini gydyma priskyre. Geriamos tabletes ir man, ir maniskiui, maksti plautis su tantum rosa granuliu tirmpalu 2 kart per diena, makmiroro zvakuciu ir tepaliuka perstejimui mazinti. Nesimylet kol nepraeis. Iskentejom, ir liuks thumbup.gif Tik butinai prisake NENAUDOTI kasdieniniu paketu, nes jie sukuria idealia terpe tam biesiuksciui. Kaip nebenaudoju, tai kol kas tfu, tfu, tfu.. Bet ne tik tai, sintetiniu kelnaiciu atsisakyt, kelnaites skalbti rankomis su milteliais jautriems, ir t. t. Prezervatyvai irgi turi itakos. Nustojom naudot su nonoksinoliu - nebealergizuoja. Dabar naudojam lifestyles tamsiai melyna, violetini arba raudona thumbup.gif Tik va reiktu, pasirodo, ir saldumynu mazint. Ka jau megstam tai megstam... wub.gif Tiesa, dar saugotis nesusalt, ypac koju ir ranku. Ir butinai imuniteta pastoviai stiprint. Geriam abu eziuole arba kita ka, tai labai gerai.
Tik va klausimeli toki turiu Jums. Net nepatogu. Suzinojom, kad turim herpesa cry.gif cry.gif Bet lengvos formos, ir pasigavom, greiciausiai is maniskio lupu (pasirodo ir taip dar buna! doh.gif ). Per metus 2 - 3 kartus pasikartoja: kur nors netoli maksties arba jam atitinkamoj vietoj 2 kv. cm plotelis parrausta, padilgcioja, isdygsta keli mazi spuogeliai vandeningi, pratruksta, uzgyja, ir vel kelis men. visiskai nieko. Gydytoja mano tepinelyje nieko nerado. Jis kai buvo nuejes, tai gydytojas syptelejo - sukandziojo? - tepaliuka israse ir tiek. Atrodo nieko baisaus nesukelia, bet vis tiek baisiai nemalonu. Gal kas su tuo susiduret? Ka reiketu daryt? Po to kai ilgai eziuole pavartojom, tai ilgai nebebuvo. Dabar kokius pora menesiu nebevartojom, va pries pora dienu vel isdygo... verysad.gif
doh.gif Ka patarsit?
Aciu is anksto! Sekmes!
Atsakyti
Gal dar nepriejau prie tokios temos, bet tingiu viska skaityti.Kokios turite patirties del cistu? Man va pries keleta metu rado viena nedidele, visai nesenai pries kelis menesius viena gydytoja diagnozavo kad ji jau labai didele ir ja skubiai reikia operuoti bet pries menesi kita gydytoja pasake kad is tiesu nera jokios citso. Ar kas esate dare tokia cistos salinimo operacija? Kaip tai gali pakenkti vaisingumui negimdziusiai? Ir kokia jusu patirtis siuo klausimu...
Atsakyti
Merginos, susiduriau su tokiu reishkiniu. Perirashe man gyd nuo to uzdegimo zvakuciu kazkokiu ish Far... - 8 vnt pokelyje (~32Lt). Na va tik pradejus naudot atsirado ishskyros tokios kaip su krauju. Kas zinot ar cia negerai kas ar taip turi but? Gal cia tie vaistai taip nudazo??
Atsakyti
Man kai paskutini karta buvo uzdegimas (labai jau stiprus buvo), tai irgi taip buvo pradejus vartoti prirasytas priemones. Gydziausi po menesiniu, tai galvojau, kad cia jos sukvailiojo del uzdegimo. Pasiklausiau gydytojos, tai sake, kad taip pasisalina viskas, ko tas grybas ten prikuria. Spalva nezinau, kodel tokia. Buna rausvos/rusvos. Tad turetu viskas but ok, bet del atsargumo, aisku, geriau pasisnekek su gydytoja.
Atsakyti
QUOTE(rutuliak @ 2005 03 29, 10:56)
Gal dar nepriejau prie tokios temos, bet tingiu viska skaityti.Kokios turite patirties del cistu? Man va pries keleta metu rado viena nedidele, visai nesenai pries kelis menesius viena gydytoja diagnozavo kad ji jau labai didele ir ja skubiai reikia operuoti bet pries menesi kita gydytoja pasake kad is tiesu nera jokios citso. Ar kas esate dare tokia cistos salinimo operacija? Kaip tai gali pakenkti vaisingumui negimdziusiai? Ir kokia jusu patirtis siuo klausimu...

Visų pirma prieš ką nors komentuojant reiktų žinoti, kur ta cista yra , konkrečiai kokioj vietoje?- kiaušidėse, kiaušintakyje, kitur kur? Nuo to viskas ir priklauso,jei kiaušintakyje, gali pažeisti jo f-ją, tai pastojimą įtakos, jei kiaušidėje, tai žiūrint, kokio ji dydžio, ar pašalinant ją nepasižeis kiaušidžių f-ja ir t.t.
Atsakyti
Liejau liejau sirdgela sitame skyrelyje del nesibaigianciu ginekologiniu problemu ir toliau paliesiu... Galu gale man dasilo (aciu Dievui, kad isvis dasilo), kad man visas tas problemas sukele kontraceptines tabletes. cry.gif Anksciau irgi budavo uzdegimukai, bet retai, o pradejus vartoti KIEKVIENA MENESI! cry.gif Kai gydytoja pasake, kad viskas susitvarke ir daugiau jau nera ka tirti, o po savaites man vel prasidejo visos baisybes - pradejau sukti galva - del ko visa tai. Ir dasilo kad butent pradejus gerti viskas ir prasidejo, ir niekaip nesibaigia! verysad.gif Liko 2 tabletes. Jas isgeriu ir daugiau ju i burna neimsiu. schmoll.gif Tikiuosi, kad viskas susitvarkys... Labai tikiuosi... 4u.gif

Taigi tos kurios kankinates su ginekologinemis problemomis - pagalvokit, ar tik ne Kt yra kaltos?????

Atsakyti