Įkraunama...
Įkraunama...

Nesibaigiančios ginekologinės problemos

sveikos,
o va as ejau siandien pas gydytoja, nesulaukusi MMM, galvojau nestumas, bet echoskopuojant jo nemate g.gif testas nei teigiama nei neigiama rodo doh.gif
sake abi kiausides policistines g.gif kas tai yra nepaaiskino, ir dar salia desnes kiausides mato kazkoki darineli g.gif net pati nezino kas tai unsure.gif
liepe ateiti po savaites, kazkaip nujauciu kad nieko gero manes nelaukia unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
na galima tik pasveikinti kad nera nestumo< jei jo nelaukei:)
Atsakyti
QUOTE(etsia @ 2006 10 11, 16:11)
sveikos,
o va as ejau siandien pas gydytoja, nesulaukusi MMM, galvojau nestumas, bet echoskopuojant jo nemate  g.gif  testas nei teigiama nei neigiama rodo  doh.gif 
sake abi kiausides policistines  g.gif  kas tai yra nepaaiskino, ir dar salia desnes kiausides mato kazkoki darineli  g.gif net pati nezino kas tai  unsure.gif
liepe ateiti po savaites, kazkaip nujauciu kad nieko gero manes nelaukia  unsure.gif  verysad.gif



tai va, sako pas mane truksta moteriskojo hormono ir kiausineliai bresta bet nesubresta ir ju lab daug, tai prirase duphastono, kad "iskviest" MMM ir po to koki pusmeti, rekomendavo Gracial kontracept pagerti g.gif
Atsakyti
sveikos mergytes na gal jau issigydet savo problemas g.gif gal jau nekankina uzdegimai ax.gif
o man jau metai daugiau vis uzdegimai nepraeina ka daryt as jau neismanau po abrazijos kai prasidejo kolpitas taip ir tesiasi tai pasidarau paselius su antibiograma israso antibjotiku ,zvakuciu ir po kiek laiko vel tas pats ir LPL tikrinau jokiu plazmu bei chlamidiju nerado tik visoki kokai ,stafilokokai grybeliai....
dabar vel pajutau kad pilvo apacia maudzia, skauda kai slapinuosi ir perksti ,strenas skauda ,su savo vyru mylimes su prezikais nes bijau ir vyra uzkrest tais patogeniniais mikrobais... g.gif
Atsakyti
Sveikos, man taip pat dažnai kartojasi pienligė ir perštėjimai.Dėl šito kas, kur, kodėl būtų lyg ir aišku...Turiu dar vieną problemą-nežinomybę.Po antrojo gimdymo (abu buvo cezariai) mėnesinės praeina lyg ir normaliai(paskauda), reguliarios, bet, kai prasideda vaisingos dienos, tepliot pradedu rudai, kokias 3,4 dienas, paskui būna normalios, skaidrios išskyros.Kai tai prasidėjo buvau pas gydytoją, tepinėlis normalus, o dėl rudų išskyrų pasakė: kartais taip būna.Neskyrė jokių tyrimų.Po kelių mėnesių nuėjau pas kitą, išklausė,norėjo paskirt kantraceptines tabletes, bet turiu problemą su galvos skausmu,tai šį būdą atmetė,paskyrė vaistų gert 3 mėn.Nuo to pradėjo labiau skaudėt ir gausesnės mens.,tik tepinėlis ir daugiau jokių tyrimų.Pas ją pakartotinai nenuėjau.Taip ir gyvenu, kartais jaučiu nestiprų skausmą,ir"tempiu gumą" kol visai suries.

Gal apie tai galit ką nors pasakyt?
Atsakyti
QUOTE(Vilmka @ 2006 12 30, 22:08)
Sveikos, man taip pat dažnai kartojasi pienligė ir perštėjimai.Dėl šito kas, kur, kodėl būtų lyg ir aišku...Turiu dar vieną problemą-nežinomybę.Po antrojo gimdymo (abu buvo cezariai) mėnesinės praeina lyg ir normaliai(paskauda), reguliarios, bet, kai prasideda vaisingos dienos, tepliot pradedu rudai, kokias 3,4 dienas, paskui būna normalios, skaidrios išskyros.Kai tai prasidėjo buvau pas gydytoją, tepinėlis normalus, o dėl rudų išskyrų pasakė: kartais taip būna.Neskyrė jokių tyrimų.Po kelių mėnesių  nuėjau pas kitą, išklausė,norėjo paskirt kantraceptines tabletes, bet turiu problemą su galvos skausmu,tai šį būdą atmetė,paskyrė vaistų gert 3 mėn.Nuo to pradėjo labiau skaudėt ir gausesnės mens.,tik tepinėlis ir daugiau jokių tyrimų.Pas ją pakartotinai nenuėjau.Taip ir gyvenu, kartais jaučiu nestiprų skausmą,ir"tempiu gumą" kol visai suries.

Gal apie tai galit ką nors pasakyt?

gali tepti del ivairiu priezasciu vienas is endometriozes pozymiu,tai uztat ir skyre tau kontraceptikus kad susitvarkytu ,nes si liga labai bjauri linkusi kartotis sukelia nevaisinguma...
Atsakyti
QUOTE(Estrela_ @ 2006 05 25, 15:40)
Sveikutės....Noriu Jūsų paklausti gal kam taip jau yra buvę?Neseniai pasibaigė man mėnesinės ir po 4 dienų vėl pasirodė išskyros šokolado spalvos su krauju...Kas tai galėtų būti? Man anksčiau irgi būdavo kas mėnesį bet per ovuliaciją pasirodydavo šokoladinės išskyros,taip kokias 4 dienas g.gif Man tai jau nusibodo,gal patartumėtė ką daryti?  g.gif

man taip yra buve. Viena menesi tik isskyros rudos kelias dienas patepe, kita menesi labiau, dar veliau- lyg ir antros menesines. Istyre echoskopu, folikulai du buvo susiformave, vienas jau per anksti. Na tai del kazkurio tai hormono , estrogeno jei neklystu. Ginekologė primygtinai rekomendavo KT pagerti, bet aš užsispyrusi prieš jas, nes man nuo jų pienligė pastovi, tai išrašė homeopatinių agnucaston tablečių pagert, reikėjo kantrybės, bet po kokio trečio mėnesio efektas pradėjo matytis, dabar jau nebetepa.
Tau rekomenduočiau nueiti išsitirti vis tiek
Atsakyti
pienlige atsiranda del daugelio priezasciu: galbut vartojate antibijotikus, arba valgote daug pieno produktu.gali buti nuo iklotu ar paketu... profilaktiskai reikia skalauti vidu su Tantum Rossa.
Atsakyti
laba diena visoms bigsmile.gif

nusprendziau ir as parasyti kaip kovojau su pienlige doh.gif

O kovojau as su ja 1,5 metu blink.gif ir paskutinis tyrimas parode, kad ji dar yra, bet labai neaktyvi ax.gif ir jau leido gaminti leliuka ir tiek kiek jos dabar liko tai ji yra visai nepavojinga.
Is pradziu tris menesius kas savaite po kapsule geriau micosyst(rodos taip vadinasi) poto 6 men po 1 kapsule i menesi geriau to pacio preparato, naudojau ir femigel ir lomexin, jogurto kapsules, ezuole, citrosept,kasvakara asiprausti reikia(asmeniskai naudoju dercome femme),cesnaka valgiau, zuvies taukai,kelnaites kasvakara keisti +isplovus su karstu lygintuvu butina islyginti,ploviau ukisku muilu,negalima bananu, bulviu, saldumynu, saldziu vaisiu, kuo daugiau kefyro,kelnaites tik medvilnines jokios sintetikos ir jokiu stringu,perdaug nesinervuoti thumbup.gif

atrodo viska parasiau mirksiukas.gif

sekmes visoms gydantis ta zaraza

Atsakyti
Sveikos merginos,
Buvau pas ginekologa ir man pasake ,kad mano gimda maza ,ar vertetu jaudintis , bandziau , paklausti ar tai blogai , bet labai keistai kazka atsake, tai palikau nieko nesupratusi...gal kas is jusu yra susidure???????????????
Atsakyti
QUOTE(Estrela_ @ 2006 05 25, 16:40)
Sveikutės....Noriu Jūsų paklausti gal kam taip jau yra buvę?Neseniai pasibaigė man mėnesinės ir po 4 dienų vėl pasirodė išskyros šokolado spalvos su krauju...Kas tai galėtų būti? Man anksčiau irgi būdavo kas mėnesį bet per ovuliaciją pasirodydavo šokoladinės išskyros,taip kokias 4 dienas g.gif Man tai jau nusibodo,gal patartumėtė ką daryti?  g.gif

Tai gali būti endometriozė,jei dar nebuvai pas gydytoją-būtinai nueik.Į gydytoją reikia kreiptis po mensių maždaug iki ciklo vidurio.Mano sesei panašiai buvo-tik jai jau buvo susidariusios endometriozinės cistos.Skyrė kontraceptinius hormonus,bet jai nepadėjo-tai šį pavasarį operavo laparaskopu-pašalino keturias cistas,dabar kaip ir nieko.Pas tave mane neramina šokolado spalvos išskyros, nes tai vienas iš šios ligos požymių,bet kartais būna ir kitų hormoninių sutrikimų,tai todėl pradžiai skiria kontraceptikus.
Jei buvai jau pas gydytojus-tai kaip sekėsi?
Papildyta:
QUOTE(lynkute @ 2006 10 10, 22:51)
oas dabar ledziuosi alijosiaus ampules gal biski padeda
g.gif

Alijošius nuo šių dalykų tikrai nepadeda.Anksčiau jį leisdavo prie uždegimų,bet tik kaip foną prie gydymo.Imunitetą tikrai stiprina.
Atsakyti
QUOTE(atne777 @ 2007 01 26, 18:52)
Sveikos merginos,
Buvau pas ginekologa ir man pasake ,kad mano gimda maza ,ar vertetu jaudintis , bandziau , paklausti ar tai blogai , bet labai keistai kazka atsake, tai palikau nieko nesupratusi...gal kas is jusu yra susidure???????????????



sveika

echoskopijos metu man ir pasake ginekolog, kad mano gimda maza....bet paskui pasitaise, kad , nu jus ir pati mazute esat.. nu o kiausides, normalios....
va tai taip ir suprask, ar cia kazkas negerai, ar kaip......

jei kas turetu koku komentaru is savos praktikos--labai laukiam:)
4u.gif
Atsakyti