Įkraunama...
Įkraunama...

Nesibaigiančios ginekologinės problemos

QUOTE(vredna @ 2007 03 05, 15:55)
Labas  4u.gif  pasigirsiu biski smile.gif buvau pas daktare del savo tu isivaizduojamu uzdegimu - viskas gerai nieko nera ten pas mane  thumbup.gif  Tepinelis visas geras, tai net itarimas kyla kad blogai paimtas, nes pas ginekologe isgirst kad viskas ok retas malonumas...  tongue.gif


Dziaugiuosi uz tave. Sekmes ir toliau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lucky81 @ 2007 03 05, 16:47)
Dziaugiuosi uz tave. Sekmes ir toliau. 4u.gif



pabusiu biski pesimiste g.gif
vasario 26d. buvau pas ginekologe jau po gydymo,vel paeme tepineli pasake esu ginekologiskai sveika, o va pries 2dienas vel atsinaujino vaginoze,o gal pienlige .Tai ka ir vel pas gydytoja slenksti minsiu g.gif g.gif
nervai nebelaiko umn.gif
Atsakyti
QUOTE(atne777 @ 2007 03 06, 15:19)
pabusiu biski pesimiste g.gif
vasario 26d. buvau pas ginekologe jau po gydymo,vel paeme tepineli pasake esu ginekologiskai sveika, o va pries 2dienas vel atsinaujino vaginoze,o gal pienlige .Tai ka ir vel pas gydytoja slenksti minsiu g.gif  g.gif
nervai nebelaiko umn.gif


uzjauciu, laikykis, sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(atne777 @ 2007 03 06, 14:19)
pabusiu biski pesimiste g.gif
vasario 26d. buvau pas ginekologe jau po gydymo,vel paeme tepineli pasake esu ginekologiskai sveika, o va pries 2dienas vel atsinaujino vaginoze,o gal pienlige .Tai ka ir vel pas gydytoja slenksti minsiu g.gif  g.gif
nervai nebelaiko umn.gif

o dazniausiai vaginoze ir atsiranda po antibjotiku kurso g.gif jai neskirta buna antiseptiniu priemoniu o grybelis irgi po tokiu arklisku doziu uzsiveisia , man vienu metu buvo taip ir negydziau praejo savaime g.gif
Atsakyti
QUOTE(lynkute @ 2007 03 06, 15:39)
o dazniausiai vaginoze ir atsiranda po antibjotiku kurso g.gif  jai neskirta buna antiseptiniu priemoniu o grybelis irgi po tokiu arklisku doziu uzsiveisia , man vienu metu buvo taip ir negydziau praejo savaime g.gif

....savaime kaip sloga....tai kam ir ryti tuos chemikalus huh.gif
Atsakyti
O tai kaip idomiai eme tepineli paskutini karta... sako imsiu is 3 vietu ! OHO galvoju, cia is kur taip... g.gif pasirodo is maksties, gimdos kaklelio ir is slapimo ten kazko (taku ar kazkaks tokio) O taip va
Atsakyti
pasiguosiu ir as jums,tikiuosi,kad cia pataikiau.gal kuri patars ,gal susidurusi su tuom buvo ax.gif
as niekada negerusi KT ir labai pries jas nusistaciusi cool.gif turbut tai ir mano gydytojos ginekologes deka,ji neskubejo ju man rasyti,sake yra ir kitokiu budu saugotis.
tai vat...man mmm pirma diena budavo koshmaras kazkoks,pykindavo,skrandi skaudedavo,galva plyshdavo,taip uzsitesdavo net iki 3 dienu.visi guode-pagimdysi,susitvarkys.na ka,pagimdziau,maitinu leliuka,mmm buvo atsirade,dabar vel dingo,bet visas tas shalutinis poveikis liko verysad.gif tik kad nekraujuoju,o pykina,skauda siaubingai galva,skrandi,net atrodo visa zarnyna,uzkieteja viduriai.ir taip kas menesi kartojasi,tuo metu,kai turetu buti mmm
ka daryt? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2007 03 12, 21:32)
pasiguosiu ir as jums,tikiuosi,kad cia pataikiau.gal kuri patars ,gal susidurusi su tuom buvo ax.gif
as niekada negerusi KT ir labai pries jas nusistaciusi cool.gif turbut tai ir mano gydytojos ginekologes deka,ji neskubejo ju man rasyti,sake yra ir kitokiu budu saugotis.
tai vat...man mmm pirma diena budavo koshmaras kazkoks,pykindavo,skrandi skaudedavo,galva plyshdavo,taip uzsitesdavo net iki 3 dienu.visi guode-pagimdysi,susitvarkys.na ka,pagimdziau,maitinu leliuka,mmm buvo atsirade,dabar vel dingo,bet visas tas shalutinis poveikis liko verysad.gif tik kad nekraujuoju,o pykina,skauda siaubingai galva,skrandi,net atrodo visa zarnyna,uzkieteja viduriai.ir taip kas menesi kartojasi,tuo metu,kai turetu buti mmm
ka daryt? doh.gif

Gal dar palauk, gal susitvarkys, nes jei maitini, nieko negalima naudoti. o kai maitinti nustosi, gal pabandyk nakvisu aliejaus pagerti, pries tai pasikonsultavusi su gydytoja.
Atsakyti
QUOTE(Lucky81 @ 2007 03 13, 11:31)
Gal dar palauk, gal susitvarkys, nes jei maitini, nieko negalima naudoti. o kai maitinti nustosi, gal pabandyk nakvisu aliejaus pagerti, pries tai pasikonsultavusi su gydytoja.

as anksciau gerdavau ji,bet po 2 kapsules/diena.nelabai ka padejo.turbut daug daugiau reikia jo gerti ir ilga laika...
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2007 03 14, 07:59)
as anksciau gerdavau ji,bet po 2 kapsules/diena.nelabai ka padejo.turbut daug daugiau reikia jo gerti ir ilga laika...

4 kapsules per diena ten ir parasyta. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lynkute @ 2007 03 14, 11:53)
4 kapsules per diena ten ir parasyta. mirksiukas.gif



Nu kur aš turiu Healthlife firmos tai parašyta iki 3 kartų per dieną, o vaistininėje sakė, kad normaliam funkcionavimui užtenka ir vienos (1000 mg) per dieną ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sviripilė: 14 kovo 2007 - 12:32
ziurint kiek mg.yra
Atsakyti