Įkraunama...
Įkraunama...

Nesibaigiančios ginekologinės problemos

Candida tai ne virusas, o grybelis.
O virusas tai greiciausiai turetu buti Žmogaus papiloma virusas. Bet ji tiksliai nustato po tyrimu.
Del ektopijos, tai gerai butu pasidaryti onkocitologini tyrima.
Daugiau apie tai skyriuje "zaizdele gimdos kaklelyje" atrodo
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2007 08 10, 17:57)
Gal kas gali man pasisakyt tokiu klausimu: ką tik pajutau nemalonų silpną skausmuką prie lytinių lūpyčių. Apžiūrėjus aptikau nediduką, žirnio dydžio guzelį. Liečiant jaučiasi skausmas. kas tai galėtų būt?  g.gif prieš kokį mėnesį irgi buvo atsiradęs tarsi spuogelis su pūlinuku. Nesuprantu, kas čia darosi  doh.gif


Va ir man taip buvo, kol prisiruošiau pas ginekologę nueit, ir pradingo. Man atrodo, kad čia gali būti kokia nors liauka užsikišusi, todėl riebalinė sankaupa susidaro,o po to išsivaikšto g.gif
Atsakyti
Sveikutes!
Ir as jungiuosi prie jusu burelio su savo problemomis sad.gif
Man jau nuo 14 metu besikartojanti pienlige sad.gif o dabar man jau 25
Kai buvau dar paaugle tai vos kelis kartus jutau jos simptomus, tada ejau pas ginekologe ji israsydavo kokiu tepaliuku dar voneliu ir praeidavo...
O veliau, nors ir nieko nejausdavau vos nuejus pas ginekologe paaiskedavo, kad tas grybelis vel pas mane...
gydytoja vis kartodavo, kad cia nieko nepadarysi ir reikia ismokti gyventi su tuo grybu... tai as kaip ir ismokau... nuolat stiprinu imuniteta ivairiais vitaminais ir papildais, geriu gerasias bakterijas, ir karts nuo karto kai pajuntu koki niezuliuka isidedu chlotrimazolio zvakute... lyg ir butu viskas gerai...
bet dabar, kai su draugu nebenaudojame prezervatyvu... jam pradejo bert varpa tokiais raudonais taskiukais... nuvariau ji pas dermovenerologa... o tas pasake, kad problema yra manyje... man pienlige, del to jam ir beria. Israse kazkoki tepaliuka jam ir viskas... jis panaudojo ta tepaliuka, viskas lyg ir praejo. Bet dabar vos ne po kiekvieno karto, kai nenaudojam prezervatyvu, jam vel tas pats...
Gal is savo patirties galetumet ka nors patarti... nes jau ir pati pradejau nemaloniai jaustis, kad ji beria del mano kaltes sad.gif
Atsakyti
QUOTE(plateau @ 2007 08 21, 17:20)
o man dingo menesnes , gal jau kokio 1.5 men nera, ir jau nujauciu, kad nuo mazai kaloringos dietos, dabar maitinuosi pakankamai, dariausi kraujo tyrima, medziagu jokiu netruksta, geriu vitaminus, gal kas susiduret, galit patarti gal ka, kad pas ginekologa neiti?  4u.gif  blush2.gif


Ir man taip buvo besilaikant dietos...
Mano ginius patare pradeti valgyti.....padejo....
Atsakyti
Gal zinot kokiu zvakuciu ar vaistu nuo tos pienliges?pas ginekologe,kai buvau,tai labai jau brangiu ji man visada priraso.. verysad.gif
Atsakyti
Lomexin 600 mg - viena ovule - visas gydymas. Tik reikia , cikst - isidedi ir viskas. Kaina manes negasdina - taip patogu, nereik terliotis savaite smile.gif Mokejau atrodo 24 su centais, bet nesu visiskai tikra ...
Atsakyti
O recepto nereikia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(hippy_girl @ 2007 09 12, 09:47)
O recepto nereikia? g.gif


Nereikia Lomexin'ui, bent jau man tai be recepto parduodavo. Bet padėjo tai gal tik kokius pirmus du kartus, paskui pora kartu dvi pirkau (3 dieną yra suvartojama antra tabletė), o veliau tai ir tos dvi nepadėjo, tai dabar jei kas, Mycomax išgeriu. Taip kad, jei kartojasi pienligė, tai mano nuomone, žvakučių net neverta pirkt. schmoll.gif Nors gal kitom kitaip...
Atsakyti
Na taip žvakutės ir man nepadėdavo vis pasikartodavo. Bet Mycomax tai padėjo 3 x tfu kad neprasišnekėčiau.
Atsakyti
truputi soke esu...vakar besiprausdama apciuopiau guzeli...apacioje lytiniu lupu-labiau desineje puseje...netoli isanges....jis toks giliai po oda..toks lyg skausmingas..lyg kas..issigandau...uzsiregistravau antradieni pas ginekologe... kas tai galetu but? g.gif unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(vėtrė @ 2007 08 29, 15:36)
Va ir man taip buvo, kol prisiruošiau pas ginekologę nueit, ir pradingo. Man atrodo, kad čia gali būti kokia nors liauka užsikišusi, todėl riebalinė sankaupa susidaro,o po to išsivaikšto  g.gif

gal ir man panasiai.....
Atsakyti
QUOTE(krikstole @ 2007 09 21, 10:51)
truputi soke esu...vakar besiprausdama apciuopiau guzeli...apacioje lytiniu lupu-labiau desineje puseje...netoli isanges....jis toks giliai po oda..toks lyg skausmingas..lyg kas..issigandau...uzsiregistravau antradieni pas ginekologe... kas tai galetu but?  g.gif  unsure.gif
Papildyta:

gal ir man panasiai.....


tai gal paprastas spuogas? 4u.gif .. pora kartu tokius skaudancius turejau.. bet pranyko. blush2.gif As truputi alergiska.. tai visokio plauko spuoguciai ir guzeliai iprastas dalykas.
Atsakyti
Merginos ,gal kas esat susidure su maksties cistomis? Pries savaitgali pasijutau kazkaip keistai, bet tik po poros dienu suvokiau, kad manyje mazos slyvos didumo guzas. Pasiemiau veidrodeli ir apsiziurejau - guzas gal 3 cm ilgio, priekineje maksties sieneleje, islindes i isore, kai pamaciau, galvojau, kad gausiu infarkta, persigandau baisiausiai. Isknisau visa interneta, kas tai galetu buti, ir pati spejau, kad cista. Sestadieni pradejo skaudeti kaip velnias. Visa nakti nemiegojus sekmadieni nulekiau pas budincius seimos gydytojus. Mane apziurejo, sako, padet niekuom negalim, cista dar nesubrendusi, turi plysti pati arba pasalinsim tik tada, kai ji pakeis spalva ir forma. Jeigu plys pati, nieko daryt nereikia, viskas issispres savaime, leido suprasti, kad nebus jokiu problemu. Zodziu, issiunte mane namo, liepe gert nuskausminamuosius. Po poros valandu ji plyso pati g.gif. Kiek to nesubrendimo buvo, nezinau... As apsidziaugiau, bet neilgam - nes po poros valandu pradejo mausti pilva ir pykinti, kaip kad per menesines. Siandien nejau i darba, nes svaigsta galva ir pykina. Pasiskambinau vel, man sake neissigalvoti, cistos plysimas ir pykinimas nesusije dalykai. As supykau ir uzsirasiau pas privatu ginekologa, bet tik kitai savaitei turejo laiko. Pykinimas ir silpnumas vis stipreja. Ka daryti? Del ko taip? Ar yra kam nors taip buve?
Atsakyti