Įkraunama...
Įkraunama...

Nesibaigiančios ginekologinės problemos

QUOTE (Varna @ 2004 07 21, 14:33)
Gydausi bent penkis kartus i metus po savaite, ir nieko, visu rusiu ir geriamus ir zvakutes isnaudojau, atsibodo. Todel dabar isidedu tik viena.

Man, atrodo, jog viena zvakute neturi reikiamos dozes veikliosios medziagos. Tad naudojant po viena zvakute, sunaikinami silpni grybeliai, o stipresnieji netenka konkurentu ir gali sekmingiau daugintis.

P.S. zinau toki atveji, kai viena ginekloge paskyre viena zvakute + kazkokiu antibiotiku (teigiamu rezultatu nebuvo), o kita ginekologe, suzinojusi toki gydymo metoda, pasibaisejo... butina sunaudoti visa kursa, kad organizme butu pasiekta reikiama veikliosios medziagos koncentracija.

Papildyta @ [mergetime]1090659760[/mergetime]
Panasios isskyros buna parazituojant ne tik pienliges sukelejams, bet ir tam tikroms bakterijoms...
Atsakyti
man irgi zinomos nesibaigiancios ginekologines bedos. Turejau trichomonoze (nuo bleduno buvusio), po to vaginoze, pienlige, vaginoze, pienlige, maksties uzdegimas. Ir vel viskas is naujo. Jau verkdavau, nuolat tai skauda, tai persti, tai beria, tai maudzia, tai isskyru daug, tai niezti.
Pasibaige pakeitus partneri ir dabar tfu tfu tfu thumbup.gif
Atsakyti
Man istisa menesi budavo isskyru... mad.gif mad.gif ir tekdavo kasdien naudoti paketukus, kartais netgi 2 per diena. Ne dieno be paketelio nebudavo, bet vat paklausiau vienos mamytes forumietes ir atsisakiau tu peketeliu, norejau tiesiog paeksperimentuoti ir paziureti, ar neplauksiu as ten apacioj be ju.... unsure.gif unsure.gif Na ir ka.... thumbup.gif thumbup.gif isskyru tikrai maziau, kartais ju net nebuna (kaip ir turi buti, o seniau VISADA budavo), galiu lengviau sekti savo cikla ir geriau jauciuosi be to popierio kelnaitese, sumazinau grybelio tikimybe. Taigi, istikimos paketeliu naudotojos, pabandykit ir jus! thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na as irgi atsisakiau iklotu ir tikrai geriau. Man ir ginekologe sake atsisakyti ju visiskai, ir paketus naudoti nesintetinius. Bet man kiti iskyrus Allways nepatinka g.gif . Ir sake, jokiu sintetiniu kelnaiciu. Dabar tikrai geriau, bet kartais atsinaujina, tikriausiai del tu Allways'u
Atsakyti
O man negera nuo gydytojų mad.gif Siaubas mad.gif Bjamba vakar susibiesijau, jei dar vaikštai pas vieną gydytoją ir klausaisi tik jo nuomonės, tai dar nieko, bet pasiklausk kitos, tai skiriasi kaip diena ir naktis. Viena išrašo antibiotikų ir man ir vyrui, kita vos ne už galvos tai sužinojusi pareiškia kam tau antibiotikai, o vyro iš vis nereikia gydyti mad.gif Žodžiu krachas, nežinau ko ir kaip klausyti laugh.gif
Atsakyti
Joanna, siulau paciai radet dometis ir susidaryt savo nuomone. Tam specialiu ziniu beveik nereikia. Aisku be gydytoju neissiversi, bet bent jau jausi kuris nusisneka, o kuris siulo pasenusius metodus. Man karta gydytoja nuo pienliges patare kasdien plautis su sodos vandeniu, bet visuose siuolaikiniuose saltiniuose tai vadinama atgyvenusiu ir pavojingu metodu, kuriuo galima tik didesnes bedas prisisaukti mad.gif
Atsakyti
QUOTE (Varna @ 2004 07 28, 07:47)
Joanna, siulau paciai radet dometis ir susidaryt savo nuomone. Tam specialiu ziniu beveik nereikia. Aisku be gydytoju neissiversi, bet bent jau jausi kuris nusisneka, o kuris siulo pasenusius metodus. Man karta gydytoja nuo pienliges patare kasdien plautis su sodos vandeniu, bet visuose siuolaikiniuose saltiniuose tai vadinama atgyvenusiu ir pavojingu metodu, kuriuo galima tik didesnes bedas prisisaukti mad.gif

Na matai, sužinojusi kokią ligą man nustatė, aš tikrai ieškojausi informacijos, bet ji taip pat skiriasi kiekviename šaltinyje, o dėl vaistų, tai nelabai aš esu gydytoja, kad galėčiau sau nusistatyti vaistukus, tuo labiau antibiotikus.
Atsakyti
QUOTE (Joanna @ 2004 07 28, 08:01)
Na matai, sužinojusi kokią ligą man nustatė, aš tikrai ieškojausi informacijos, bet ji taip pat skiriasi kiekviename šaltinyje, o dėl vaistų, tai nelabai aš esu gydytoja, kad galėčiau sau nusistatyti vaistukus, tuo labiau antibiotikus.

man anksciau irgi paskirdavo zvakuciu, vyrui tepaliuka, o vakar kita gydytoja- 2 geriamas labai stiprias tabletes, jogurto kapsuliu , vitaminu... sake, kad visu pirma reikia organizama sustiprinti.. O jei nepades, tada skiepys nuo rybelio. reikia 3 injekciju kas 2 sav. po 65 Lt. Naujove sveicariska, sako, efektyvi, nes po skiepu pats organizmas pradeda kovoti su grybais, o ne vaistais uzmusama unsure.gif
Atsakyti
QUOTE (Nightingale @ 2004 08 02, 10:47)
Hmmmm... o kaip cia baigesi kazkuriai, kuriai rado kirmeliu kiausineliu makstyje??? unsure.gif

Taip...cia as ta nelaimingoji. Pasidarius toksokorozės tyrimus paiškėjo, kad pas mane gyvena šuninės askaridės sad.gif Panika juoda...tačiau gydytoja nuramino, kad nieko baisaus čia nėra ir liepė pirmiausiai gydyti šunį!!!!!!!Svarbiausia, kad as šuns neturiu.Ir katės neturiu.Ir niekda jų neglostau. Pasirodo, kad kiekviena iš mūsų galite turėti tų kirmėlyčių, nes šunys gali jas tiesiog palikti ant įvairių augalų ir pan. Žodžiu, nesamonės. Geriame vaistus visa šeima ir nežinome, kas šios ligos nešiotojas...
Atsakyti
QUOTE (Tekila @ 2004 08 04, 17:49)
Taip...cia as ta nelaimingoji. Pasidarius toksokorozės tyrimus paiškėjo, kad pas mane gyvena šuninės askaridės sad.gif Panika juoda...tačiau gydytoja nuramino, kad nieko baisaus čia nėra ir liepė pirmiausiai gydyti šunį!!!!!!!Svarbiausia, kad as šuns neturiu.Ir katės neturiu.Ir niekda jų neglostau. Pasirodo, kad kiekviena iš mūsų galite turėti tų kirmėlyčių, nes šunys gali jas tiesiog palikti ant įvairių augalų ir pan. Žodžiu, nesamonės. Geriame vaistus visa šeima ir nežinome, kas šios ligos nešiotojas...

na skamba tai žiauriai dry.gif
Dėl to aš ir nemėgstu valkataujančių šunų ir kačių mad.gif
Atsakyti
QUOTE (Cikadele @ 2004 08 04, 17:37)

p.s tai gal kas girdejot apie bakterine vaginoze? wink.gif rase kad zita vaginoze daznai sukelia gimdos kaklelio uzdegima...tai cia lab logai, ar ne...ko tai man iskart vaidenas vezys unsure.gif

Aš prieš save kaip tik turiu brošiurą apie vaginozę, tai galiu biški parašyti: wink.gif Nuo lyties takų infekcijų moteris saugo natūrali makšties ekosistema. Svarbiausias jos komponentas yra laktobacilos, kurios palaiko sveiką rūgštinę aplinką.
Sveikoje makštyje yra įvairių tipų bakterijų, vadinamų anaerobais. Kuomet anaerobai ima sparčiai daugintis, laktobacilų labai sumažėja ir moteris suserga vaginoze.
Taip pat rašoma, kad vaginozė nėra užkrečiama (tik jei ji kartojasi n -tąjį kartą, tada gydytoja skiria vaistukų ir prtneriui). Na ir gydyti ją būtina, nes gali išsivystiti nevaisingumas, o nėštumo metu pagimdyti galima neišnešiotą, mažo svorio kūdikį.
Na, lyg ir išdėsčiau wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Joanna: 06 rugpjūčio 2004 - 06:57
QUOTE (Joanna @ 2004 08 06, 06:58)
Taip pat rašoma, kad vaginozė nėra užkrečiama (tik jei ji kartojasi n -tąjį kartą, tada gydytoja skiria vaistukų ir prtneriui). Na ir gydyti ją būtina, nes gali išsivystiti nevaisingumas, o nėštumo metu pagimdyti galima neišnešiotą, mažo svorio kūdikį.
Na, lyg ir išdėsčiau wink.gif

blink.gif blink.gif blink.gif siaubas blink.gif vakar kaip tik gavau rezultatus wink.gif man ta vaginoze pasikartojo antraji karta...siaip tepinelis nera blogas- kazkaip viskas ant ribos nei sveika nei serganti...bet sake, kad geriau pasigydyti ir prirase MacMirror zvakuciu (karta jau vartojau) sake, kad yra gimdos kaklelio paraudimas, kai tepinelis bus geras, po zvakuciu paziures ten per kazkoki aparata...o zaizdele reiktu prideginti ( po gimdymo)...bet manes ji neisgazsdino, sake nieko tokio jau lab baisaus.............

bet zodziai nevaisingumas ir nesinesiotas kudikis mane lab isgasdino ohmy.gif
tai gal man reikia pastoti? siaip kudikeli planuoja po metu ar dvieju..........................
Atsakyti