Įkraunama...
Įkraunama...

Nesibaigiančios ginekologinės problemos

QUOTE(semke @ 2008 04 18, 13:37)
Man vel kazkas negerai... Yra visi PMS, o mmmm kaip ner taip ner... veluoja jau gal kokios 4 d. Ir dar, anksciau niekada nebudavo jokiu tepliojimu, susirgdavau iskart, o dabar teplioja jau kokias 5 d. bet mmmm neateina...  g.gif  doh.gif
Kaip manot, ar tai koks sutrikimas ar kas?
Beje, nestumo testus dariausi net du, bet jie neigiami...  unsure.gif

Manau, kad neverta jaudintis. rolleyes.gif Man labai daznai taip buna, kai menesines uzveluoja - ir pateplioja ir visi PMS simptomai, taip mazdaug kas antra menesi ir galvoju vis, gal nescia... Bet ne. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ahimsa @ 2008 04 18, 21:31)
Manau, kad neverta jaudintis. rolleyes.gif Man labai daznai taip buna, kai menesines uzveluoja - ir pateplioja ir visi PMS simptomai, taip mazdaug kas antra menesi ir galvoju vis, gal nescia... Bet ne.  mirksiukas.gif

matyt kazkuriai kiausidei tokia ovuliacija, nes gi viena menesi viena ,kita kita ovuliacija vykdo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cutie @ 2008 04 18, 14:38)
Labas 4u.gif
noriu paklaust, gal kuri nors pades ir atsakys..Pas mane kur yra slaple, na kur angele pro kuria slapimas iseina, prie pat tos skylutes yra mazute ataugele, tokia rausva pailgoka, kaip mazas mesytes gabaliukas, galvoju ar taip turi buti, ar cia kokia karpa ar anomalija? unsure.gif


Anatomijos vadovėlį pasižiūrėk smile.gif Juk tai varputė klasikinė wink.gif.
Atsakyti
QUOTE(vicky @ 2008 04 19, 23:08)
Anatomijos vadovėlį pasižiūrėk smile.gif Juk tai varputė klasikinė wink.gif.

as ne apie klitori kalbu, o ten giliau, prie pat pat skylutes i maksti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(cutie @ 2008 04 20, 17:50)
as ne apie klitori kalbu, o ten giliau, prie pat pat skylutes i maksti unsure.gif

Paklausk gydytojos. Juk, nepaprastai gerą gydytoją turi smile.gif). Jau ji tai tikrai išsiaiškins wink.gif
Atsakyti
Na taip, seniau klausiau poliklinikos gydytojos, o dabartines ne, nieko ji nesake apie tai, na reiks kita kart per apziura isidrasint ir paklaust ax.gif o praeita gydytoja sake kad tai slaple blink.gif bet as galvojau jog tai tik maza angele, o cia dar kazkokia ataugele prie pat slaples...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cutie: 20 balandžio 2008 - 19:49
QUOTE(cutie @ 2008 04 20, 19:48)
Na taip, seniau klausiau poliklinikos gydytojos, o dabartines ne, nieko ji nesake apie tai, na reiks kita kart per apziura isidrasint ir paklaust ax.gif o praeita gydytoja sake kad tai slaple blink.gif bet as galvojau jog tai tik maza angele, o cia dar kazkokia ataugele prie pat slaples...


Jeigu dabartinė nieko nesakė, vadinasi viskas gerai smile.gif). Jei kas blogai, ji visada pasako, tačiau gali paklausti, jei šiaip smalsu.
Atsakyti
niu bet as turiu ZPV tai gal ir pagal tai nustate tik nepaminejo, nepamenu, visokiuscitologinius, PAP dariau, zodziu manau kad kazkas netaip ten, nu bet reiks pasitislint doh.gif
Atsakyti
QUOTE(cutie @ 2008 04 20, 20:44)
niu bet as turiu ZPV tai gal ir pagal tai nustate tik nepaminejo, nepamenu, visokiuscitologinius, PAP dariau, zodziu manau kad kazkas netaip ten, nu bet reiks pasitislint doh.gif


Šiaip PAP ir citologinis yra tas pats wink.gif). Citologinis man atrodo privalomas visoms, kurios turi /turėjo "žaizdeles"+ uždegimą. Pakankamai gerai pažystu tavo gydytoją. Ji tikrai ne iš tų, kurie ką nors blogo įtardami, išleistų tiesiog "pavaikščioti".
Atsakyti
QUOTE(vicky @ 2008 04 20, 21:51)
Pakankamai gerai pažystu tavo gydytoją. Ji tikrai ne iš tų, kurie ką nors blogo įtardami, išleistų tiesiog "pavaikščioti".


smalsumas pagavo, kokia cia gydytoja taip giriama? blush2.gif
Atsakyti
Sveikos mielosios,

as irgi jei pradeciau paskoti kiek man visko yra buve tai ilgai nepabaigciau. Visa laika vargina misrus uzdegimai, pienlige ir pan. Imunines sistemos spragos visa tai schmoll.gif . Neseniai gyd patare per diena bent po viena kivi suvalgyti ar vieno greipfruto sulciu isgerti biggrin.gif
Atsakyti
Moterites gal galetumet atsakyti kas man yra?Pas gydytoja eisiu,bet patis žinote kiek laukti reikia. doh.gif Prieš 7 mėnėsius pagimdžiau,jau nemaitinu.Jau du kartus sirgau,mėnėsines laaabai gausios 7-8 dienos.O dabar prasirgus prieš tris savaites visą laika tepa,jau beveik mėnėsi.O vakar pradejau kraujoti ,manau ir vel mėnėsines g.gif Pagal mano paskaičiavimus apie tris savaites pasirodo išskiru su krauju.Aš net nežinau,ar man mėnėsines prasidejo(šaip dar savaite iki mėnėsiniu)???Citologini dare prieš keturios mėnėsius,jokiu pakitimu nerado.Turiu žaizdelę gimdos kaklelyje.
Atsakyti