Įkraunama...
Įkraunama...

Nesibaigiančios ginekologinės problemos

Labutis mirksiukas.gif Ir vėl man veluoja mėnesines. doh.gif Mano ciklas visa laika nepastovūs. Geriu nakvišos,bet kažkodėl ir ji jau nepadeda. Gal kas gali pasakyti kokiu galima nusipirkti vaistuku jeigu veluoja mėnesines g.gif Žinau kad gerai pagerti dhupastono,bet jis parduodamas su receptu? Ir dar ,pastebėjau kad prieš mėnesines,o jeigu jie dar ir vėluoja jaučiosiu siaubingai( čia tikriausiai visoms taip) jaučiu pastovu šalti,negaliu užmigti todėl kad kūnas ledinis,kartais pagalvoju kad visia temperaturos nebeturiu . O ryte atsibundu visa šlapia. Patikėkit labai pavargau. doh.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
gal kam is jusu yra dare onkocitologini tepineli? kaip vyksta si "procedura" ir ar skausminga? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(krikstole @ 2008 10 19, 20:55)
o kas tai - alura? g.gif

Radau tokį straipsniuką

“Alura” stimuliuoja kraujotaką ir stiprina orgazmą
Patekusios ant lytinių organų gleivinės aktyviosios preparato medžiagos stimuliuoja lytinių organų kraujotaką, dėl to išsiplečia klitorio kraujagyslės. Moteris pajunta malonų šilumos priplūdimą, švelnų “adatėlių badymą”, labai padidėja seksualinis potraukis ir sustiprėja seksualinis susijaudinimas. Po keleto sekundžių makšties gleivinė natūraliai sudrėksta, ir moteris net be ilgų glamonių fiziologiškai jau yra pasiruošusi lytiniam aktui.

Atsakyti
QUOTE(rolali @ 2008 10 30, 15:46)
Radau tokį straipsniuką

“Alura” stimuliuoja kraujotaką ir stiprina orgazmą
Patekusios ant lytinių organų gleivinės aktyviosios preparato medžiagos stimuliuoja lytinių organų kraujotaką, dėl to išsiplečia klitorio kraujagyslės. Moteris pajunta malonų šilumos priplūdimą, švelnų “adatėlių badymą”, labai padidėja seksualinis potraukis ir sustiprėja seksualinis susijaudinimas. Po keleto sekundžių makšties gleivinė natūraliai sudrėksta, ir moteris net be ilgų glamonių fiziologiškai jau yra pasiruošusi lytiniam aktui.

o jis receptinis?
Atsakyti
QUOTE(Ksėna @ 2008 10 23, 12:04)
Labutis mirksiukas.gif Ir vėl man veluoja mėnesines.  doh.gif Mano ciklas visa laika nepastovūs. Geriu nakvišos,bet kažkodėl ir ji jau nepadeda. Gal  kas gali pasakyti kokiu galima nusipirkti vaistuku jeigu veluoja mėnesines g.gif Žinau kad gerai pagerti dhupastono,bet jis parduodamas su receptu?  Ir dar ,pastebėjau kad prieš mėnesines,o jeigu jie dar ir vėluoja jaučiosiu siaubingai( čia tikriausiai visoms taip) jaučiu pastovu šalti,negaliu užmigti todėl kad kūnas ledinis,kartais pagalvoju kad visia temperaturos nebeturiu . O ryte atsibundu visa šlapia. Patikėkit labai pavargau.  doh.gif

Sveikutės, pažįstama problema doh.gif aš pusė metų gėriau duphaston,(jį man gydytoja išrašė, ir tik su receptu galima jo nusipirkti)tai super ciklas buvo 4u.gif viskas laiku ir savijauta puiki ir veidukas net pagražėjo (turiu problemų su spuogais doh.gif ). Tik labai sąžiningai tas tabletes reikia gerti, nepamiršti. Bet vat nustojau gerti-ir vėl viskas bet kaip ir bet kada unsure.gif tai vėl keliausiu, žiūrėsiu ką gydytoja pasakys..(kaip ji sakė, po pusės metų gėrimo šių vaistukų ciklas turi susitvarkyti, bet gali ir ne.. unsure.gif ) na man ji jau užsiminė, kad taip jau kai kuriom būna - visą gyvenimą ciklas nepastovus... (nes jokių kitų nusiskundimų neturiu ir kiti tyrimai geri) tai vat taip unsure.gif
Ir dar klausimą vat turiu, ar Jums, mergaitės, per apžiūrą krūtis gydytoja patikrina..? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyteee: 19 lapkričio 2008 - 23:17
o as jauciu kad, sisyki priezastis niezejimo buvo apatiniai. itariu, kad normaliai neperplove ir gal liko kokiu milteliu likuciu. o viska vainikavo seksas su prezervatyvu. dar vyras kaip tycia taip ilgai jo ieskojo biggrin.gif o nuo hig. paketu tai senai aisku, kad ne visi tinka blink.gif ypac reklamuojami, nu man tai tragedija. mmm savaite ir savaite niezulys. brr. naudoju tokius Kotex. as tai muset niekuo negydysiu sio nepatogumo. palauksiu kol savaime praeis.
Papildyta:

Ir dar klausimą vat turiu, ar Jums, mergaitės, per apžiūrą krūtis gydytoja patikrina..? g.gif
[/quote]
turetu patikrinti. reik paprasyt. kai suzinojau ka laukiuosi, tai net prasyt nereikejo smile.gif
Atsakyti
As pastebejau kad dazniausiai po menesiniu buna nemalonios isskyros - baltos permatomos ir kvapas negeras, prauskis nesiprausus. Gal tai kalti tamponai???
Atsakyti
Va reiskias ne man vienai taip buna.Ir man po tamponu naudojimo atsirasdavo niezulys ir isskyros.Nieko nenaudojau is zvakuciu savaime praejo.Bet va tamponu jau ilgalaika nenaudoju ir viskas gerai.
Atsakyti
QUOTE(Agate @ 2008 11 24, 19:17)
As pastebejau kad dazniausiai po menesiniu buna nemalonios isskyros - baltos permatomos ir kvapas negeras, prauskis nesiprausus. Gal tai kalti tamponai???



QUOTE(giedre78 @ 2008 11 24, 19:32)
Va reiskias ne man vienai taip buna.Ir man po tamponu naudojimo atsirasdavo niezulys ir isskyros.Nieko nenaudojau is zvakuciu savaime praejo.Bet va tamponu jau ilgalaika nenaudoju ir viskas gerai.



Tai tikriausiai dėl jų,dėl sintetinių paketų irgi taip būna....Ir tą suprast gali tik išbandžius.... 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(jurate4 @ 2008 11 20, 16:42)
as tai muset niekuo negydysiu sio nepatogumo.  palauksiu kol savaime praeis.


Ir dar klausimą vat turiu, ar Jums, mergaitės, per apžiūrą krūtis gydytoja patikrina..? 


Ar bandei natūralius hig.paketus?

Neaa...
Atsakyti
QUOTE(Čiotki @ 2008 11 11, 12:43)

Nesenai pabandziau naujus Winalite higieninius-gydomuosius paketus Love Moon su anijonais.Atsiliepimai tiktai patys geriausi.Naturalus,daug sugeria,neprateka.Tos dienos praeina taip,kad net nejauti.Sutrumpeja ciklas,taigi prarandam maziau gelezies.Svaros pajutis atperka viska.
Ka vargina ivairus uzdegimai,niezulys,pienlige,grybelis,alerginiai isberimai tikrai siulau pabandyti.Nors pabandyti,pacios ivertinsit.
Jei ka domina,daugiau info,kreipkites  mirksiukas.gif


as mielai isigyciau, jei jie butu parduodami normaliai parduotuvese. o dabar ieskoti ar i kokias reprezentacijas, kuriu negaliu pakesti, eiti tai nea doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Agate @ 2008 11 24, 19:17)
As pastebejau kad dazniausiai po menesiniu buna nemalonios isskyros - baltos permatomos ir kvapas negeras, prauskis nesiprausus. Gal tai kalti tamponai???


Pasaulinės sveikatos organizacijos duomenimis, 80 proc. pasaulio moterų serga įvairiomis moteriškomis ligomis. 63 proc. negalavimų kyla dėl netinkamos higienos menstruacijų metu.
Tamponai tikrai nera gerai, nes gali sukelti uzdegimus, nes viska sulaiko viduje schmoll.gif Patarciau naudoti gydomuosius iklotus smile.gif Daugiau i AZ 4u.gif
Atsakyti
Labas visoms! Atsirado man siokiu tokiu problemeliu, pamaniau gal cia kas gales ka nors patarti... Zodziu paskutiniu metu (jau kokius 4 - 5 menesius) mane vis kankina ivairus niezuliai, perstejimai, isskyros ir pan. Pirma kart atsiradus simptomams buvau pas ginekologe, nustate bakterine vaginoze (ar kazka pan), skyre vaistu, viskas praejo, bet po kurio laiko vel pasikartojo ir taip vis tas pats per ta pati. Sake, kad priezastis gali buti del kontraceptiku vartojimo issausejusi gleivine ar pan. Santykiu metu ir po ju jauciu perstejima, deginima (greiciausiai del to, kad viskas ten yra issauseja ir nesudreksta...) Na zidziu gal kas esat susidure su tokeis dalykai? Kaip su tuo kovoti?
Atsakyti