Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Nesibaigiančios ginekologinės problemos
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Artulia
Ir kas tas alura? g.gif
Madiuka
QUOTE(katinka @ 2008 10 27, 21:19)
sveikos 4u.gif
gal kam is jusu yra dare onkocitologini tepineli? kaip vyksta si "procedura" ir ar skausminga? blink.gif
*

Sveika,
Man darė onkocitologinį, tai neskaudėjo. Būna, kad kitoms skauda, bet labai trumpai. O tada reikia laukti atsakymo. Man nustatė Ascus ir ginekologas išrašė Sologyn (Solcovagyn), bet šių vaistų Lietuvoje nėra pirkti sad.gif Sakė, kad yra Lenkijoj, Šveicarijoj ir dar kažkur. Savaitės pradžioj buvau Lenkijoj Suvalkuose, bet nei vienoj iš kokių 8 vaistinių nebuvo sad.gif
verysad.gif Anksčiau jų Lietuvoje buvo, bet dabar jau nebeveža. Nežinau ką daryti, o taip noriu pasveikti. Eisiu pirmadienį ir žiūrėsiu ką pasiūlys.
O kaip tau katinka? koks rezultatas onkocitologinio? Be pakitimų?
do22
gal sioje temoje atsiras kas gali mane apsviesti biskuti... gal kas paaiskins kas tai yra biopsija ir konizacija? blush2.gif
Terapankė
QUOTE(do22 @ 2008 12 12, 17:16)
gal sioje temoje atsiras kas gali mane apsviesti biskuti... gal kas paaiskins kas tai yra biopsija ir konizacija? blush2.gif
*

Jeigu supranti angliskai gali pasiskaityti cia http://en.wikipedia.org/wiki/Biopsy
Sita internetine enciklopedija yra tikrai labai gera smile.gif
_mamka_
QUOTE(do22 @ 2008 12 12, 17:16)
*

Neskaiciau enciklopediju, bet zinau, kad tai audinio istyrimas histologiskai, berods. Liaudiskai tariant, paima pvz. odos gabaleli ir istiria jo sandara, t.y. ar nepakitusios lasteles, kiek pakitusios, kur susikoncentravusios ir pan.
Man dare biopsija - ner taip baisu, kaip atrodo biggrin.gif aisku, geriau nereiktu daryt, bet kai ligos prispaudzia, niekur nesidesi 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(katinka @ 2008 10 27, 20:19)
sveikos 4u.gif
gal kam is jusu yra dare onkocitologini tepineli? kaip vyksta si "procedura" ir ar skausminga? blink.gif
*

Vis skaitau, kad del onkocitologinio pergyvena mamos/paneles biggrin.gif tai tas pats kaip ausies krapstuku is burnos seiliu paimti smile.gif tik is apacios... o kazkam dar ir skaudet sugeba smile.gif cia gal ginekologes problema tada, sakyciau 4u.gif
Karamba
sveikutės smile.gif prisijungiu į jūsų būrį 4u.gif mane taip pat beveik nuolat kankina pienligė unsure.gif tik issigydau, bet ir vėl ta bjaurybė po kokių poros mėn grįžta doh.gif taip ir vargstu sad.gif jau net pas ginekologę nusibodo vaikščiot doh.gif pasiguodžiau grupiokei, tai ji rekomendavo man tokius naujus higieninius įklotus su neigiamai įkrautų jonų sluoksnių blush2.gif sakė tie jonai naikina bakterijas, kurios skatina pienligės atsiradimą g.gif gal Jūs ką girdėjot apie tokius? bigsmile.gif vadinsi "anion" smile.gif laukiu atsiliepimų 4u.gif
Simoo7e
Sveiki, ar galite rekomenduoti gera gspecialsita ginekologijos srityje, nes is santariskiu poliklinikos isejau nesupratusi, ar as esu sveika , ar ne, gydytojos komentaras buvo, kad yra polinkis i policistiniu kiausidziu zindroma, bet nieko daugaiu, tai cia jau kaip pripaziniams sios ligos ar ne.. esu apsimetusi ir sunerimusi, tad laukiu jusu patarimu del ginekologo bei endokrinologo, dekui
Čiotki
QUOTE(Karamba @ 2008 12 16, 02:15)
sveikutės smile.gif prisijungiu į jūsų būrį  4u.gif mane taip pat beveik nuolat kankina pienligė  unsure.gif tik issigydau, bet ir vėl ta bjaurybė po kokių poros mėn grįžta  doh.gif taip ir vargstu sad.gif jau net pas ginekologę nusibodo vaikščiot  doh.gif pasiguodžiau grupiokei, tai ji rekomendavo man tokius naujus higieninius įklotus su neigiamai įkrautų jonų  sluoksnių  blush2.gif sakė tie jonai naikina bakterijas, kurios skatina pienligės atsiradimą  g.gif gal Jūs ką girdėjot apie tokius?  bigsmile.gif vadinsi "anion" smile.gif laukiu atsiliepimų  4u.gif
*

Girdėjom ir ne tik,naudojam,super thumbup.gif ,man labai patiko mirksiukas.gif ,tiko ir padėjo smile.gif
aureka
QUOTE(Čiotki @ 2008 12 17, 13:43)
Girdėjom ir ne tik,naudojam,super  thumbup.gif ,man labai patiko  mirksiukas.gif ,tiko ir padėjo  smile.gif
*

As irgi naudoju smile.gif Tikrai thumbup.gif
Tigriukė@
QUOTE(Čiotki @ 2008 12 17, 13:43)
Girdėjom ir ne tik,naudojam,super  thumbup.gif ,man labai patiko  mirksiukas.gif ,tiko ir padėjo  smile.gif
*

Labukas mirksiukas.gif O kur jos galima nusipirkti? Vaistinėje? g.gif Ir kokia kainą? biggrin.gif
Čiotki
Parduotuvėj ar vaistinėj nerasit,tik per tarpininkus.Galite ir pati užsisakyti,tik laukti reikės,bent jau mėnesį tikrai rolleyes.gif
JOLYSKA
QUOTE(Ksėna @ 2008 12 17, 13:19)
Labukas mirksiukas.gif O kur jos galima  nusipirkti? Vaistinėje?  g.gif Ir kokia kainą? biggrin.gif
*

Vaistinese ju nera.
Vienam pakely (dieniniu, kur per menesines naudojam) buna 10 vnt. ir kaina 15Lt
naktiniu veinam pakely buna 8 vnt. kaina irgi 15Lt
kasdieniniai, tie maziukai, ju buna pakelyje 30vnt. ir kainuoja irgi 15Lt

Bet yra ir nekokiu atsiliepimu apie juos,vienoms sukele bakterine vaginoze,kitoms alergija pasireiske. unsure.gif
aureka
QUOTE(Ksėna @ 2008 12 17, 14:19)
Labukas mirksiukas.gif O kur jos galima  nusipirkti? Vaistinėje?  g.gif Ir kokia kainą? biggrin.gif
*

Parasiau jum i az
Čiotki
QUOTE(JOLYSKA @ 2008 12 17, 14:29)
Bet yra ir nekokiu atsiliepimu apie juos,vienoms sukele bakterine vaginoze,kitoms alergija pasireiske. unsure.gif
*

Negirdėjau,kad kam netiktų schmoll.gif ar nepatiktų unsure.gif
JOLYSKA
QUOTE(Čiotki @ 2008 12 17, 13:33)
Negirdėjau,kad kam netiktų  schmoll.gif ar nepatiktų  unsure.gif
*

As internete pasiskaitinejau apie siuos paketus atsiliepimus,tai buvo ir neigiamu atsiliepimu.Zinoma nemazai atsiliepia tik teigiama linkme smile.gif smile.gif Nepabandziusios nesuzinosim mirksiukas.gif
~Z@R@~
verysad.gif oj ir mna yra problemu... isskiros... skauda apacia... kvapas nelabai koks... buvau issigidziusi... bet dabar vel yra... kvapas nekoks bet isskiru jau nera taip kaip buvo anksciau... doh.gif gal galite ko patarti? nelabai noriu eiti pas daktara g.gif
aureka
QUOTE(vanile69 @ 2008 12 17, 15:52)
verysad.gif  oj ir mna yra problemu... isskiros... skauda apacia... kvapas nelabai koks... buvau issigidziusi... bet dabar vel yra... kvapas nekoks bet isskiru jau nera taip kaip buvo anksciau...  doh.gif  gal galite ko patarti? nelabai noriu eiti pas daktara  g.gif
*

Cia labai daznai moteru problema verysad.gif Bet as jau galiu pasigirti, kad pas ginekologa nebereikia eiti kuris laikas smile.gif Parasykit man i az elektronini ir atsiusiu daugiau info ir galesim pabendrauti mirksiukas.gif
solo
Sakykit, kaip bekovoti su tom zarazom, nes jau geri 5m viskas vyksta pagal scenarijų. Tai pienligė, tai vaginozė. Jau gyd išaiškino man, kad dėl vaginozės dažnai kalti sintetiniai rūbai. Ok, pakeičiau, vasarą buvo išnykę. Dabar karts nuo kart jei ne BV, tai pienligė. Išgeriu diflucan, po mėnesio vėl tas pats. Ir vėl diflucanas ir vėl pienligė. Man gydytojai nieko naujo neprirašo, tai žvakutes, kurios veiksmingos kokią savaitę po jų naudojimo, tai tabletes. Užkniso vaikščiot pas gines, mokėt pinigus ir gaut tokį pat atsakymą. O dar ir žaizdelę turiu, kurios onkocitologinį tepinėlį galėsiu imt tik tada, kai išsigydysiu visus grybus.
Magnifique
Sveikos.Man tik 16.Pas ginę neisiu.Ar gali būti niežėjimas "ten" jei turiu ant tonzilių Streptokoką B ir dabar geriu antibiotikus.Taip pat antibiotikus gėriau prieš mėnesį...ir dar gersiu... :/ reikia ką nors daryt ar ne? verysad.gif doh.gif
sindi
QUOTE(Ruta1992 @ 2008 12 19, 20:27)
Sveikos.Man tik 16.Pas ginę neisiu.Ar gali būti niežėjimas "ten" jei turiu ant tonzilių Streptokoką B ir dabar geriu antibiotikus.Taip pat antibiotikus gėriau prieš mėnesį...ir dar gersiu... :/ reikia ką nors daryt ar ne? verysad.gif  doh.gif
*

tai grybelis nuo antibiotiku,gerk kazka nuo grybelio.flukonazoli,mykomaksa,geriami geriau veikia,i gilesnius audinius
Magnifique
QUOTE(sindi @ 2008 12 19, 21:38)
tai grybelis nuo antibiotiku,gerk kazka nuo grybelio.flukonazoli,mykomaksa,geriami geriau veikia,i gilesnius audinius
*

Ačiū Jum labai aciuks.gif
VilijaZyzla
Sveikos merginos,

Nebegaliu daugiau... Jau taip viskas nusibodo... As nekenciu tos prakeiktos pienliges. NEKENCIU! Ji mane kankina daugiau nei metus. Tai praeina, tai vel uzpuola, tai praeina, tai vel uzpuola. verysad.gif Jau viska isbandziau. VISKA! Buvo padarytas jautrumas antibiotikams. Visus isbandziau pagal sarasa. Padedavo tik savaitei, po to vel viskas prasidedavo is naujo. Geriu kiekviena diena ryklio taukus, vitamina C. Taip pat naturalu jogurta ar rugpieni, ar kefyra kiekviena miela diena. Ir nuo siu produktu jau vemti varo. Apie saldumynus nebeprisimenu kada valgiau ir sventes arteja. Rytoj pamacius torto gabala apsizliumsiu, nes negalesiu net jo pauostyti. Taip nesazininga!!! Apie kelnes jau nebesneku. As nezinau kur jos bekabo. Merginos, jus net neisivaizduojat kaip as noriu nors viena menesi, nors viena prakekt...menesi negalvoti apie ta gala! Apiplovimui ir daug demesio neskiriu. Ir plaunuosi tik su laktobacilomis plovimo priemonemis. Negaliu daugiau... Dziaugiuosi tik vienu ryt turesiu menesines, tai savaitei bus ramu.
white:)
QUOTE(VilijaZyzla @ 2008 12 24, 15:29)
Sveikos merginos,

Nebegaliu daugiau... Jau taip viskas nusibodo... As nekenciu tos prakeiktos pienliges. NEKENCIU! Ji mane kankina daugiau nei metus. Tai praeina, tai vel uzpuola, tai praeina, tai vel uzpuola.  verysad.gif  Jau viska isbandziau. VISKA! Buvo padarytas jautrumas antibiotikams. Visus isbandziau pagal sarasa. Padedavo tik savaitei, po to vel viskas prasidedavo is naujo. Geriu kiekviena diena ryklio taukus, vitamina C. Taip pat naturalu jogurta ar rugpieni, ar kefyra kiekviena miela diena. Ir nuo siu produktu jau vemti varo. Apie saldumynus nebeprisimenu kada valgiau ir sventes arteja. Rytoj pamacius torto gabala apsizliumsiu, nes negalesiu net jo pauostyti. Taip nesazininga!!! Apie kelnes jau nebesneku. As nezinau kur jos bekabo. Merginos, jus net neisivaizduojat kaip as noriu nors viena menesi, nors viena prakekt...menesi negalvoti apie ta gala! Apiplovimui ir daug demesio neskiriu. Ir plaunuosi tik su laktobacilomis plovimo priemonemis. Negaliu daugiau... Dziaugiuosi tik vienu ryt turesiu menesines, tai savaitei bus ramu.
*

Pienlige taip pat gali buti nuo pervargimo ir streso g.gif Siulyciau pirma nusiramint, mylet save, leisti sau ta mazyti torto gabaleli ir daaaaug ramybes... Graziu svenciu 4u.gif
sindi
QUOTE(VilijaZyzla @ 2008 12 24, 15:29)
Sveikos merginos,

Nebegaliu daugiau... Jau taip viskas nusibodo... As nekenciu tos prakeiktos pienliges. NEKENCIU! Ji mane kankina daugiau nei metus. Tai praeina, tai vel uzpuola, tai praeina, tai vel uzpuola.  verysad.gif  Jau viska isbandziau. VISKA! Buvo padarytas jautrumas antibiotikams. Visus isbandziau pagal sarasa. Padedavo tik savaitei, po to vel viskas prasidedavo is naujo. Geriu kiekviena diena ryklio taukus, vitamina C. Taip pat naturalu jogurta ar rugpieni, ar kefyra kiekviena miela diena. Ir nuo siu produktu jau vemti varo. Apie saldumynus nebeprisimenu kada valgiau ir sventes arteja. Rytoj pamacius torto gabala apsizliumsiu, nes negalesiu net jo pauostyti. Taip nesazininga!!! Apie kelnes jau nebesneku. As nezinau kur jos bekabo. Merginos, jus net neisivaizduojat kaip as noriu nors viena menesi, nors viena prakekt...menesi negalvoti apie ta gala! Apiplovimui ir daug demesio neskiriu. Ir plaunuosi tik su laktobacilomis plovimo priemonemis. Negaliu daugiau... Dziaugiuosi tik vienu ryt turesiu menesines, tai savaitei bus ramu.
*

as irgi linkiu ramybes,kuo maziau streso,tai gali tureti tikrai reiksmes,jug ligos nuo meiles arba streso,ir dar patarimas-tegu pasitikrina vyras,gal pas ji koks uzdegimukas,kuris tau sukelia pienlige.sekmes
Ligita69
Pilna tų paketų visur smile.gif O konkrečiai tai Iki būna neįėjus per kasas tokie skyriai "Sveiki produktai" bent jau "Banginio" Iki tikrai yra, aš pirkau "Panoramoje" taip pat "Sveiki produktai" skyriuje, jis yra nekaip parduotuvė, o tik tokie prekystaliai viduryje koridoriaus lygtai prie kažkokios kavinukės tam aukšte kur Rimi g.gif Laimingų ir sveikų visoms Naujųjų metų !!!
studente31
Sveikos mergaites, kaip ir bandem pastoti, bet dar praejo tik 5 dienos nuo sios dienos,bet va iskilo tokia beda, nezinau ar pavyko, bet uztai man po pandymo antros dienos pasireiske grybelio(pienliges) pozymiai.patarkit kaip man ja issigydyt. turiu lomexim tepala, bet bijau ji naudoti, jei kartais buciau pastojusi, nes instrukcijoje nurodyta kad nesciosioms nepatartina o ka tokiu atveju galima???siuo metu tik soda apsiplaunu bet nepadeda ir dar, man vis maudzia pilvo sona, tai viena tai kita, ar negali buti cia man ir uzdegimas? g.gif
Ragany
Sveikos,
kadaise turejau pienlige, buvo israse zvakuciu ir piliule, po ju pradejau gerti KT, turejau pastovu partneri, lyg ir viskas gerai buvo. Kai issiskyrem , po pusmecio meciau gert KT, pienlige karts nuo karto pasikartodavo, tai atsirasdavo, tai isnykdavo. Gyvenau kaip vienuole 2 metus, per ta laika nebuvo pas mane nei vieno vyro, dabar po 2 metu atsiradus zmogui, bandymas nutraukt celibata buvo laaaaaaaaabai skausmingas, nesuprantu kame reikalas, nebudavo man taip.. Ar gali 2 metu pertrauka itakoti siuos skausmus? Po keliu kartu jie sumazejo, jau gali jis ieit, bet vistiek dar siek tiek skauda. Ir po santykiu jauciasi, kad kazkas buvo daryta..
Mergyte_82
Labas rytas,
Po tepinelio atsakymo, man gydytoja pasake, jog man truksta geruju bakteriju ir israse vaginalines zvakutes Klion D. Suvartojus 3 zvakutes, man pasirode vos vos rausvu isskyru. Mensines turetu tik uz kokios savaites prasideti, nors atsirado strenu bei pilvo maudimas, lygiai taip, kaip pries menstruacijas.
Gal esate kuri nors su tuo susidurisi ar vartojusi klion d? Nezinau, ar toliau testi jas vartoti, ar nutraukti?
catrina
QUOTE(Mergyte_82 @ 2009 01 12, 08:06)
Labas rytas,
Po tepinelio atsakymo, man gydytoja pasake, jog man truksta geruju bakteriju ir israse vaginalines zvakutes Klion D. Suvartojus 3 zvakutes, man pasirode vos vos rausvu isskyru. Mensines turetu tik uz kokios savaites prasideti, nors atsirado strenu bei pilvo maudimas, lygiai taip, kaip pries menstruacijas.
Gal esate kuri nors su tuo susidurisi ar vartojusi klion d? Nezinau, ar toliau testi jas vartoti, ar nutraukti?
*

As vartojau Klion, nesamone. Tos zvakutes nieko nedaro. Man rado nedideli uzdegimeli, israse Klion, po 2 savaiciu vel atliko tyrima, uzdegimas buvo. Tai dabar naudoju Macmiror. Eisiu vel pas gine po 2 savaiciu.
O del mikrofloros, geru bakteriju paklauskit pas gydytoja apie vivag zvakutes. Kaina 30 keli litai. Bet pagal aprasyma thumbup.gif
Sveikatos!!!
Ragany
mergaites, gal kam buvo cervicitas (gimdos kaklelio uzdegimas), prisiskaiciau apie ji tai taip baisu man dabar verysad.gif
catrina
QUOTE(Ragany @ 2009 01 12, 22:40)
mergaites, gal kam buvo cervicitas (gimdos kaklelio uzdegimas), prisiskaiciau apie ji tai taip baisu man dabar  verysad.gif
*

Nebijokit cervicito!
Man israse vaistu, jie yra nepigus, bet veiksmingi. Pasveikau 4u.gif
O dar labai svarbu gera nuotaika, nes nuo stresu ilgiau sergama mirksiukas.gif
sindi
QUOTE(Mergyte_82 @ 2009 01 12, 09:06)
Labas rytas,
*

o as po kiekvienu zvakuciu apturedavau kraujingu isskyru,stengiuosi nebenaudoti jokiu zvakuciu,tik geriamus vaistukus,budavo kad net ir smarkiai pakraujuodavo
ZiGi
Sveikutes...
Mano moteriskos bedos visa laik su manim... smile.gif
Kol buvau Mergaite lotuliukas.gif tai menesiniu galedavo puse metu nebut, bet jei jau prasidedavo tai o ho ho... Mano rekordas 2 menesiai blush2.gif
Kai pastojau gyd. labai nustebo smile.gif Sako kaip cia tu is vis sugebejai ... Po gimdymo 3 men. viskas buvo nuostabu ... Bet vel!
Tai isidejau spirale galvjau pades ir ne velnio, dabar irgi sergu jau 2 men. Gyd. sake kad taip gali but, nes organizmas pratinasi... Skausmu jau nebera tai... net nezinau doh.gif
GudriLapė
sveikos smile.gif mane irgi vargina tos moteriškos bėdos verysad.gif pienligė prasidėjo prieš 5 metus, bet užeidavo retai, o nuo 2006, tai pastoviai, būna, kad kas mėnesį. kokių tik žvakučių nevartojau, ir tabletes gerdavau, bet gydytoja sako,kad niekas negali padėti, turiu žiūrėti ką valgau ir t.t. žvakutės man nebepadeda, o jokio kito gydymo sakė nėra. aš turiu bėdų su prolaktinu, tai ginė viską nurašo prolaktinui...
Ragany
QUOTE(Dovilyte5 @ 2009 01 20, 11:45)
sveikos smile.gif mane irgi vargina tos moteriškos bėdos verysad.gif  pienligė prasidėjo prieš 5 metus, bet užeidavo retai, o nuo 2006, tai pastoviai, būna, kad kas mėnesį. kokių tik žvakučių nevartojau, ir tabletes gerdavau, bet gydytoja sako,kad niekas negali padėti, turiu žiūrėti ką valgau ir t.t. žvakutės man nebepadeda, o jokio kito gydymo sakė nėra. aš turiu bėdų su prolaktinu, tai ginė viską nurašo prolaktinui...
*

O ka tada galima valgyti ir ko negalima? unsure.gif Kad nebutu tos pienliges..
GudriLapė
QUOTE(Ragany @ 2009 01 20, 12:41)
O ka tada galima valgyti ir ko negalima?  unsure.gif Kad nebutu tos pienliges..
*

sako saldumynų, miltinių, alkoholio nevartoti... doh.gif taip pat organizmas nusilpes ir visa kita... o ką daugiau ginė gali pasakyti smile.gif aš pati visur ieškau info, galvoju kokius čia tyrimus atlikus, kokius vaistus pirkti smile.gif nes ginė sakė, kad gydymo nėra. kažkada skaičiau, kad yra skiriamas gydymo kursas 6 mėn, jeigu taip grybelis veši pastoviai, taip pat yra daromas pasėlis ir nustatoma kam yra atsparus tas grybelis, bet mano ginė nieko apie tai nesakė ir iš viso sako, kad čia viskas nuo prolaktino...nu nors nusišauk bash.gif galvojau gal pas kokią homeopatę eiti, kažką juk reikia daryti g.gif
blakstienute
QUOTE(Dovilyte5 @ 2009 01 20, 13:16)
sako saldumynų, miltinių, alkoholio nevartoti... doh.gif  taip pat organizmas nusilpes ir visa kita... o ką daugiau ginė gali pasakyti smile.gif aš pati visur ieškau info, galvoju kokius čia tyrimus atlikus, kokius vaistus pirkti smile.gif nes ginė sakė, kad gydymo nėra. kažkada skaičiau, kad yra skiriamas gydymo kursas 6 mėn, jeigu taip grybelis veši pastoviai, taip pat yra daromas pasėlis ir nustatoma kam yra atsparus tas grybelis, bet mano ginė nieko apie tai nesakė ir iš viso sako, kad čia viskas nuo prolaktino...nu nors nusišauk bash.gif galvojau gal pas kokią homeopatę eiti, kažką juk reikia daryti g.gif
*

Siulyciau isbandyti naujuosius antibakterinius priesgrybelinius iklotus smile.gif AZ
Almera
Toks klausimelis, nuejau pas ginekologe po kokiu poros metu, ims tepineli del gimdos kaklelio vezio, bet kad paiimt tepineli, reikia kad nebutu jokiu ten gleiviu ir todel suvartoti 10 dienu Klion. Klausiu - ar kazkas negerai, reikia kazka gydyti, per daug tu gleiviu? Sako, ne, viskas OK, viskas normoj, bet kad tyrimo rezultatai nebutu iskreipti reikia suvartoti.
Tai ar visoms pries si tyrima skiriama Klion?? Nieko sau paklausa turetu buti sitam medikamentui!!!
Ragany
QUOTE(Almera @ 2009 01 21, 09:17)
Toks klausimelis, nuejau pas ginekologe po kokiu poros metu, ims tepineli del gimdos kaklelio vezio, bet kad paiimt tepineli, reikia kad nebutu jokiu ten gleiviu ir todel suvartoti 10 dienu Klion. Klausiu - ar kazkas negerai, reikia kazka gydyti, per daug tu gleiviu? Sako, ne, viskas OK, viskas normoj, bet kad tyrimo rezultatai nebutu iskreipti reikia suvartoti.
Tai ar visoms pries si tyrima skiriama Klion?? Nieko sau paklausa turetu buti sitam medikamentui!!!
*

Jei kalbi apie kolposkopija, as dar jos nedariau (kainuoja), bet kai sake pasidaryt , tai neskyre jokiu klion, pas mane buvo grybas, israse viena mycomax piliule ir ecocillin zvakutes 6, bet nieko nesake del jokiu galimu rezultatu iskreipimo. Ketinu eit si tyrima kita menesi daryt, tai bus matyt, bet abejoju ar skirs..
Siaip dabar dauguma gydytoju daro pelna farmacininkams, ir is gydymo padaro komercija, ne tai , kad reikia, bet kazkam bapkes reik uzdirbt, nesvarbu, kad zmogus gali tu vaistu neipirkt, ar paprasciausiai jam ju gali nereiket.. doh.gif
Sanabela
labas visoms 4u.gif
Siaip esu turejus pienlige gal karta..O stai vel man ji atsirado speju, kad po antibiotiku gerimu, nes kazkaip sutapo. Pas mano gine lb dideles eiles tai tikrai nenueisiu doh.gif o dabar ziuriu vaistai.lt kur anksciau naudojau tabletes, dabar tai receptinis vaistas doh.gif Gal kas zino kokias zvakutes nereceptines? ax.gif Ir blogiausia, kad mes planuojam vaikuti ir dar nezinau ar kas uzkibo blush2.gif tai irgi turbut ne visi vaistai tiks
GudriLapė
QUOTE(Eglita_L @ 2009 01 21, 11:40)
labas visoms 4u.gif
Siaip esu turejus pienlige gal karta..O stai vel man ji atsirado speju, kad po antibiotiku gerimu, nes kazkaip sutapo. Pas mano gine lb dideles eiles tai tikrai nenueisiu doh.gif  o dabar ziuriu vaistai.lt kur anksciau naudojau tabletes, dabar tai receptinis vaistas doh.gif  Gal kas zino kokias zvakutes nereceptines? ax.gif Ir blogiausia, kad mes planuojam vaikuti ir dar nezinau ar kas uzkibo blush2.gif  tai irgi turbut ne visi vaistai tiks
*

žvakučių yra begalės smile.gif labai platus pasirinkimas, gali konsultuotis su vaistininke, tikrai patars. aš asmeniškai išbandžiau įvairiausių. Vienos iš pigesnių, bet tikrai neprastos, man ginė sakė, kad jos gerai veikia yra Clotrimazol, apie 17 lt dabar kainuoja, man jos kažkaip geriausiai veikia. Tikrai vaistinėje patars smile.gif
Papildyta:
ir dauguma yra be recepto smile.gif
Almera
QUOTE(Ragany @ 2009 01 21, 11:22)
Jei kalbi apie kolposkopija, as dar jos nedariau (kainuoja), bet kai sake pasidaryt , tai neskyre jokiu klion, pas mane buvo grybas, israse viena mycomax piliule ir ecocillin zvakutes 6, bet nieko nesake del jokiu galimu rezultatu iskreipimo. Ketinu eit si tyrima kita menesi daryt, tai bus matyt, bet abejoju ar skirs..
Siaip dabar dauguma gydytoju daro pelna farmacininkams, ir is gydymo padaro komercija, ne tai , kad reikia, bet kazkam bapkes reik uzdirbt, nesvarbu, kad zmogus gali tu vaistu neipirkt, ar paprasciausiai jam ju gali nereiket.. doh.gif
*

As kalbu apie onkocitologini tyrima
Murmisė
Sveikos, turiu ir aš pienligės problemą verysad.gif
Geriausas vaistas, bent stiklinė kefyro per dieną, nes jokie vaistai nepadeda, nors bandžiau įvairiausiu pradedant DIFLUCAN, baigiant brangiausiomis žvakutėmis.
O ir gydytoja kažkaip keistai tik brangius vaistus rašinėja, o paskiau maždaug "na, šitos 6-ios žvakutės už 130 lt nepadejo, tai bandom kitas". Vaistinėj ir vėl šokas ištinka pamačius kainą, o pienlinė visus metus taip ir tęsiasi verysad.gif
Geriu kefyrą kasdien, tikrai padeda, pabandykit mirksiukas.gif
GudriLapė
QUOTE(Murmisė @ 2009 01 21, 15:37)
Sveikos, turiu ir aš pienligės problemą  verysad.gif
Geriausas vaistas, bent stiklinė kefyro per dieną, nes jokie vaistai nepadeda, nors bandžiau įvairiausiu pradedant DIFLUCAN, baigiant brangiausiomis žvakutėmis.
O ir gydytoja kažkaip keistai tik brangius vaistus rašinėja, o paskiau maždaug "na, šitos 6-ios žvakutės už 130 lt nepadejo, tai bandom kitas". Vaistinėj ir vėl šokas ištinka pamačius kainą, o pienlinė visus metus taip ir tęsiasi  verysad.gif
Geriu kefyrą kasdien, tikrai padeda, pabandykit  mirksiukas.gif
*

labai pažįstama situacija smile.gif man lygiai tas pats, vaistai brangiausi, tabletė būtinai, tada žvakutės, ir galiausiai žvakutės, kurios atstato mikroflorą g.gif ir taip kas mėnesį... tai dabar neperku tų brangiųjų, nes man padeda pačios paprasčiausios, aišku tik kuriam laikui. aš valgau daug pieniškų produktų, labai retai vartoju saldumynus, dėviu tik medvilnines kelnaites, nu ir niekas man nepadeda... tai todėl ir norui nueiti pas kokią homeopatę, dar nebandžiau smile.gif ir neturiu ko prarasti. Gydytoja sako, kad dažnas pienligės kartojimasis neturės įtakos nėštumui, na tikiuosi...
Zuikis.Puikis
QUOTE(Almera @ 2009 01 21, 15:11)
As kalbu apie onkocitologini tyrima
*

Man kaip tik pries kokia savaite dare toki tyrima, nieko vartoti pries tai nereikejo... Ginekologe lyg ir gera, zinoma specialiste.
SuperMama
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.