Įkraunama...
Įkraunama...

Dovana už pagimdytą vaiką

unsure.gif Kaip čia pradėti, seniau būdavo tokia mada, kad už pagimdytą vaikiuką, vyras kaip ir atsidėkodamas žmonai, jai ką nors nupirkdavo, pvz. kailinius, žiedą ir panašiai. Gal ir dabar dar tokia mada yra, na labai įdomu, pasidalinkit rolleyes.gif
Atsakyti
Man buvo toookia dovana, kad vyras dalyvavo gimdyme ir paskui kiekviena diena budavo su mumis ligoninej visa savaite... Daugiau nieko ir nesitikejau ir net minties nebuvo. Demesys - pati geriausia dovana thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Nija @ 2004 06 15, 11:36)
Man buvo toookia dovana, kad vyras dalyvavo gimdyme ir paskui kiekviena diena budavo su mumis ligoninej visa savaite... Daugiau nieko ir nesitikejau ir net minties nebuvo. Demesys - pati geriausia dovana thumbup.gif

Pritariu Nijai. Ir dar aš kiekvieną dieną džiaugiuosi Dievo dovana mūsų šeimai - mažuoju Žygučiu wub.gif
Atsakyti
O musu namuose dar ir dabar tokia tradicija... Kai buna mano arba sesers gimtadienis, tetis mamai ta diena padovanoja geliu biggrin.gif
Atsakyti
ne visi vyrai susipranta ką padovanot (net gėlių unsure.gif ) ir ne visi išgali, pamenu, mano kursiokei padovanojo vyras ta proga maškę thumbup.gif , čia ne mada, čia vyro supratimas, noras atsidėkot, parodyt dėmesį, galų gale išgalės rolleyes.gif
Man viso to nereikia, o ir negaučiau rolleyes.gif , gerai, kad nors gėlių susiprastų atnešt laugh.gif , o ir kas tos gėlės, jei užnervos paskui, man geriausia dovana-meilė ir supratimas iš kito žmogaus, o vaikelis, jau savaime suprantama, didžiausia dovana clap.gif
Atsakyti
Nu nepadovanojo man nei ziedo, nei kailiniu mad.gif O galejo rolleyes.gif
Atsakyti
As irgi labai dekinga vyrui kad tokio ivykio metu buvo visad salia. Daugiau jokiu dovanu ir nereikejo. Bet kaip as nustebau kai pirmojo maziaus gimtadienio proga vyras man iteike raudonu roziu wub.gif
Atsakyti
Man tai vyras kaldrą padovanojo-tokią lengvą , lengvą, kaip debesėlis, taip juokas paėmė, čia aišku ne už vaikiuką, bet šiaip grįžom namo iš ligoninės, o jis parveža kitą dieną ir sako, čia tau:)
Aš ir kažkaip negalvoju, kad jis už tai man ką nors turi dovanoti, bet kaip pasišneku su draugių seserimis, kurios vyresnės už mane 10metų, tai tada kažkaip būdavo vos ne privalu kažką padovanoti:)
Atsakyti
buvo salia per gimdyma ir po jo ir padovanojo zieda wub.gif labai jau dziaugiausi thumbup.gif
Atsakyti
Gavau, gavau dovanele. Kadangi gimdyme nedalyvavo, tai kai tik is gimdyklos isvaziavom pasitiko su geliu puokste ir sampanu. O dovanele gavau kuklia bet gana brangia. "originalu porceliano puodeli" cia turiu tokia aistra kolekcionuoti puodukus, tai buvau labai patenkinta.
Ir dabar is to puoduko kava geriu, prisimenu, wub.gif
Atsakyti
Vis tik prisipazinkime, butu labai malonu, kad salia demesio ir geliu vyras ateitu i ligonine ar jau namuose su dovanele... Kailiniu gan ir nereiketu, bet ka nors ilgam atminimui... Sakysime, as nesioju zieda, kuri tetis padovanojo mamai mano gimimo proga. Tai sis ziedas man brangiausias is visu mano papuosalu, juolab, kad tetis jau tik sviesios atminties...
Gimus dukrai, vyras buvo prasiteres apie auskarus man. Bet laikas bego, o po keliu men. tai jau nebeatrode butina- likau be dovanos. Svarbu nepraziopsoti vyrams momento, jei noretu pamaloninti zmona. Juk pirmosiomis dienomis po gimdymo esame tokios jautrios. Cia mano nuomone. tongue.gif
Atsakyti
TIKRAI,MEILE,SUPRATIMAS,PAGALBA-GERIAUSIA DOVANA smile.gif , O JEI YRA GALIMYBE, TAI IR DOVANELE GAUT SMAGU.AS GAVAU smile.gif IR DUKROS GIMIMO PROGA IS TECIO GAVO PRISIMINIMO DOVANELES smile.gif
Atsakyti