Įkraunama...
Įkraunama...

Plastikiniai langai 7

Sveiki,

Gal patartumete, kuri profili rinktis:
Faugos Inoutic, 5 kameru, 71 mm ar schuko CT70?
be to, ka manote jei stiklo paketas kelete didesniu langu : 6Sel-9Al-4-9Al-4Sel_(arg)
Atsakyti
QUOTE(alfasz @ 2011 08 03, 18:56)
Gal ir idomi istorija su grazia pabaiga, bet panasu i reklama smile.gif

Sumeda is Marijampoles, Jus irgi is Marijampoles, uzejote netycia i si foruma ir pirmos zinutes iskart apie langus. Jei tikrai Jus nesame is sios imones - tada puiki reklama imonei is klientu puses.  thumbup.gif

Bet realybe siek tiek kitokia. Neparasete kokius tiksliau langus uzsisakete, nes klaidinsite poto forumo dalyvius apie Veka profliu kainas.

Veka Alphaline tikrai yra gana brangus profilis bet labai siltas, tikrai esu 99 proc isitikines, kad jis brangesnis nei Kommerlin ar Schuco, nes jie net nieko panasaus pasiulyt negali su tokiais silumos rodikliais.

Alfasz, nebūkite paranojikas. Esame iš Marijampolės, Sumeda langus gamina irgi Marijampolėje. Įsigijome Alphaline
Atsakyti
[quote=paulinada,2011 08 05, 10:04]
Alfasz, nebūkite paranojikas. Esame iš Marijampolės, Sumeda langus gamina irgi Marijampolėje. Įsigijome Alphaline
[/quot]

Nesu paranoikas tikrai.

Bet kad alphaline yra pigesnis uz Schuco ir Kommerling - tai keista, gal Jums lenkiska alphaline istate g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alfasz: 05 rugpjūčio 2011 - 09:17
QUOTE(alfasz @ 2011 08 02, 18:08)
Nustebino klausimas apie lyderius: gal reiketu perfrazuot: kas daugiausiai pinigu isleidzia savireklamai ir daugiausiai afisuojas?

Sitoje vietoje manau nepralenkiami TIKS langai. Ju reklamos daug visur ir jau perdaug, akcijos ir ispardavimai istisus metus.

Jei susiaurintumete paieskas - manau liktu tikrai nedidelis imoniu pasirinkimas.



Jetau as nieko nesuprantu ka jus kalbat apie profilius ir paketus doh.gif ,db kiek domejausi naujiena 5-6kameros 3 stiklo paketu tai va as db ir nezinau kokia firma rinktis,nes va kaip ir jus Alfaz raset kad Lyderiai ne lygus lyderiam,nes kai pagooglini vis meta TIKS langai o man jie nepatinka nes ju vadibininke man igryso iki gyvo kaulo.Tai db pavardinkit man firma kuri dirba ilgiau kaip 5metus ir stato gerus langus t.y. siltus,tvirtu profiliu ir suteikia garantijas?
Atsakyti
QUOTE(Euforija911 @ 2011 08 05, 12:04)
Jetau as nieko nesuprantu ka jus kalbat apie profilius ir paketus doh.gif ,db kiek domejausi naujiena 5-6kameros 3 stiklo paketu tai va as db ir nezinau kokia firma rinktis,nes va kaip ir jus Alfaz raset kad Lyderiai ne lygus lyderiam,nes kai pagooglini vis meta TIKS langai o man jie nepatinka nes ju vadibininke man igryso iki gyvo kaulo.Tai db pavardinkit man firma kuri dirba ilgiau kaip 5metus ir stato gerus langus t.y. siltus,tvirtu profiliu ir suteikia garantijas?


Tokiu imoniu, tikrai yra, ziurint koks priofilis domina langu, tada lengviau butu isrinkt, pagal miesta, ar regiona.

TIKS langai kiek zinau visus atakuoja labai agresyviai, matyt toks isakymas is auksciau yra smile.gif

Klientams daro pastovu spaudima, kas mano manymu nera gerai, ir nuteikia priesingai. doh.gif
Atsakyti
dar karteli pasikartosiu :)kas geriau Faugos Inoutic, 5 kameru, 71 mm ar schuko CT70?
dekui is anksto
Atsakyti
QUOTE(saule15 @ 2011 08 05, 15:11)
dar karteli pasikartosiu :)kas geriau Faugos Inoutic, 5 kameru, 71 mm ar schuko CT70?
dekui is anksto


ziurekit placiau: stiklo paketai, apkaustai, remo plotis, ir t.t ir pan. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(alfasz @ 2011 08 05, 15:15)
ziurekit placiau: stiklo paketai, apkaustai, remo plotis, ir t.t ir pan.  thumbup.gif



Tai placiau as jau paziurejau:D reiketu nuomones ir siuo siauresniu klausimu, nes visa kita nelabai ir skiriasi biggrin.gif
Atsakyti
O as nieko nenusimanau tuose profiliuose.. doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveiki,
Reikia patarimo,norim isistiklinti du balkonus plastiku. "Pazistamas" dirbantis prie langu rekomendavo 5 kameru,ar tikrai tiek reikia?beje balkonai kampiniai,5 aukstas,noretume ir silumos ir garso izoliacijos.
Kainos 2500-4700lt (davem kelis uzklausimus),ar tai normalu toks skirtumas???
Atsakyti
Alfasz buk geras pakomentuok:
Kaip sie langai Aluplast IDEAL 4000 CLASSIC 5 kameru 70mm
Stiklinimas 4/16A/4TM Stiklo paketas su selektyviniu stiklu
Užraktai ROTO FRANK AG..?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Euforija911: 08 rugpjūčio 2011 - 11:47
Klausykit, nu tie lenkai unikumai biggrin.gif

Net 8 kameru langus jau gamina biggrin.gif Va koki pasiulyma gavau:

DECCO 90 (Lenkiskas), 8 kameru, su 48 mm stiklo paketu (4-20-4-16-4), 2 CG stiklais, argonu ir ir plastikiniu remeliu...U raso kad lygus 0,5 bigsmile.gif
Atsakyti