Įkraunama...
Įkraunama...

Plastikiniai langai 7

QUOTE(alfasz @ 2011 10 01, 12:06)
Tai gal ir reikejo pirmiausia dometis firmomis, profiliais, o tada - zinant ko norisi - siusti uzklausimus. Kodel neatsaek likusios 7 - as, kaip irgi dirbantis su langais - manau tas imones supratau, nes tokie uzklausimai ir man atrodo nekonkretus, ir sakykim nezadantys nieko gero.

Kitas variantas: Jus, jei nededa niekas - domites langais: profiliais, stiklo paketais, ir pan, ieskote informacijos, klausiate, rasote laiskus i imones, ka jie gali pasiulyti konkreciu variantu, kodel ta siulo, uz kiek siulo, ir pan. Tada susidarote ispudi, suzinote kas brangu, kas pigu, kas gerai, kas ne ir lyginate, tada lieka susiaurintas variantas - 3-4 imones kurios gali pasiulyti norimus langus.  thumbup.gif

Dabar iseina taip: siunciau i 14 imoniu uzklausimus, atsake 7. Nezinau ka rinktis, padekite, patarkite. Viskas manau ne nuo to galo pradeta is pat pradziu.  doh.gif

Mano logika ir politika paprasta: jei imone neatsako net i potencialaus kliento uzklausa, tai su ja geriau neprasideti, nes negausi atsakymo atitinkamai ir atsiradus bedu ateityje su ju istatytais langais. Esu kategoriskas siuo klausimu. Apie tai net nediskutuosiu. Kad ir koks nelogiskas prasymas, ar klausimas potencialaus kliento butu, kiekviena savo klienta mylinti imone, privalo atsakyt, pataisyt, issiklausinet ko zmogui reikia ir pan. Bet jei minetosios imones yra ant tiek susireiksminusios, tai tiek jau to - sekmes joms ir ilgu gyvenimo metu. gun_smilie.gif
As ir domiuosi profilaiis, stiklo paketais, uzraktais ir t.t. Ir tai darau jau turedamas konkrecius firmu pasiulymus pries save. Kaip pvz:
Plaza langai siulo KBE 5 kam PVC profili su Winkhaus apkaustais
Barema siulo Schuco 5 kam PVC profili su Siegenija apkaustais
DD projektai siulo KBE 5 kam PVC profili su Winkhaus apkaustas taipogi, tik kaina palyginus su Plaza langu pateikta, skiriasi 750 lt g.gif
Megrame siulo GEALAN IQ8000 PVC profili su neaisku kiek kameru ir su Gretch Unitas apkaustais. Bet Bitej Plius zmones Megrame labai supeike... yu.gif
Na, ir yra Norvi langai su Gealan PVC profiliu, 6 kameru ir Siegenia vyriais, pas kuriuos apsisprendziau neimti jau del labai didelio neigiamu atsakymu skaiciaus internete.

Man tai yra zymiai paprasciau ir priimtiniau. Nei issiaiskinti, kad geriausias yra ten koks nors xxx profilis, kurio nei viena langu gaminimo imone Kaune negali pasiulyt. Kaip tik man mano pasirinkimas atrodo logiskas. bijau.gif
Taigi, ponas Alfi, is siu isvardintu imoniu kuria rekomenduotumet pasiimti? Jums, kaip ekspertui, tai turetu buti tikrai lengvas klausimas.
Atsakyti
QUOTE(Setonas @ 2011 10 01, 12:21)
Mano logika ir politika paprasta: jei imone neatsako net i potencialaus kliento uzklausa, tai su ja geriau neprasideti, nes negausi atsakymo atitinkamai ir atsiradus bedu ateityje su ju istatytais langais. Esu kategoriskas siuo klausimu. Apie tai net nediskutuosiu. Kad ir koks nelogiskas prasymas, ar klausimas potencialaus kliento butu, kiekviena savo klienta mylinti imone, privalo atsakyt, pataisyt, issiklausinet ko zmogui reikia ir pan. Bet jei minetosios imones yra ant tiek susireiksminusios, tai tiek jau to - sekmes joms ir ilgu gyvenimo metu.  gun_smilie.gif
As ir domiuosi profilaiis, stiklo paketais, uzraktais ir t.t. Ir tai darau jau turedamas konkrecius firmu pasiulymus pries save. Kaip pvz:
Plaza langai siulo KBE 5 kam PVC profili su Winkhaus apkaustais
Barema siulo Schuco 5 kam PVC profili su Siegenija apkaustais
DD projektai  siulo KBE 5 kam PVC profili su Winkhaus apkaustas taipogi, tik kaina palyginus su Plaza langu pateikta, skiriasi 750 lt  g.gif
Megrame siulo GEALAN IQ8000 PVC profili su neaisku kiek kameru ir su Gretch Unitas apkaustais. Bet Bitej Plius zmones Megrame labai supeike... yu.gif
Na, ir yra Norvi langai su Gealan PVC profiliu, 6 kameru ir Siegenia vyriais, pas kuriuos apsisprendziau neimti jau del labai didelio neigiamu atsakymu skaiciaus internete.

Man tai yra zymiai paprasciau ir priimtiniau. Nei issiaiskinti, kad geriausias yra ten koks nors xxx profilis, kurio nei viena langu gaminimo imone Kaune negali pasiulyt. Kaip tik man mano pasirinkimas atrodo logiskas.  bijau.gif 
Taigi, ponas Alfi, is siu isvardintu imoniu kuria rekomenduotumet pasiimti? Jums, kaip ekspertui, tai turetu buti tikrai lengvas klausimas.


Jei atsakyt konkreciai ir nuo sirdies - nei vienos.. Man jos nekelia nei pasitikejimo, nei kazkuo pasizymejusios yra. Viena tik gamina langus, kitos nezinai is kur juos gauna, o ta kuri gamina - gamina nekokybiskai.
Atsakyti
Ok, tuomet kur tu, Alfai, rekomenduotum man dabar kreiptis del plastikiniu langu?
Atsakyti
QUOTE(Setonas @ 2011 10 01, 14:05)
Ok, tuomet kur tu, Alfai, rekomenduotum man dabar kreiptis del plastikiniu langu?


Nedarysiu nei reklamos viesai, nei sakysiu cia: pirkite tik pvz Veka profilio langus, nes kiekvienam produktui yra savas pirkejas. thumbup.gif
Atsakyti
As pvz irgi nenoriu dometis tais visais dalykais. Cia ne mano darbas. Jei as kiekvienam savo klientui sakyciau - tu nieko neismanai apie tai, eik dar pasimokyk, tai greitai be darbo likciau.
As puikiai suprantu tuos zmones, kurie issiuncia bendras uzklausas daugeliui firmu i iesko tos, kuri viska isaiskins ir pati pasiulys.
Atsakyti
QUOTE(evll @ 2011 10 01, 16:45)
As pvz irgi nenoriu dometis tais visais dalykais. Cia ne mano darbas. Jei as kiekvienam savo klientui sakyciau - tu nieko neismanai apie tai, eik dar pasimokyk, tai greitai be darbo likciau.
As puikiai suprantu tuos zmones, kurie issiuncia bendras uzklausas daugeliui firmu i iesko tos, kuri viska isaiskins ir pati pasiulys.


Nesakau, kad dometis reik iki profesionalaus lygio ar eksperto, bet pasidomet reikia, nes jei neklausite - niekas neparasys: o ar zinojote kad buna kitoskiu stiklo paketu, ju rodikliu ir panasiai. As tikrai nesisiulau pats per prievarta patart, nes daugeliu tokiu atveju baigiasi kliento atsakymu: man neidomu - kokia kaina? padaryk didziausia nuolaida, arba galutine kaina, o jam reikia 3 langu. Rankos nusvyra kartais doh.gif
Atsakyti
Jei sako neidomu, tai ir pasakyk ta kaina. Bet jei as sakau, kad as nieko neismanau, papasakokit, kas cia geriau, kuo skiriasi ir pan, tai kiekviena gerbianti save imone turetu man tai isaiskinti, ne profesionaliam lygmeny, o tokiam, kokiam as suprasciau.
Atsakyti
QUOTE(evll @ 2011 10 01, 16:58)
Jei sako neidomu, tai ir pasakyk ta kaina. Bet jei as sakau, kad as nieko neismanau, papasakokit, kas cia geriau, kuo skiriasi ir pan, tai kiekviena gerbianti save imone turetu man tai isaiskinti, ne profesionaliam lygmeny, o tokiam, kokiam as suprasciau.


Tai tokie klientai yra kaip as sakau mano klientai, jie domisi ir pan, bet cia nebuvo panasu: issiunciau 14 uzklausimu, visiems vienodus, atsake 7. nematau cia kur butu parasyta, kad visu klausiau ka gali patarti ar pan.

tiesiog cia tas variantas panasu buvo - duokit kaina su maksimalia nuolaida. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(alfasz @ 2011 10 01, 17:00)
Tai tokie klientai yra kaip as sakau mano klientai, jie domisi ir pan, bet cia nebuvo panasu: issiunciau 14 uzklausimu, visiems vienodus, atsake 7. nematau cia kur butu parasyta, kad visu klausiau ka gali patarti ar pan.

tiesiog cia tas variantas panasu buvo - duokit kaina su maksimalia nuolaida.  thumbup.gif

Nesvaik, nes jau pradedi nervint. As tau rasiau (o gal tu debilas, kad nesupranti), kad net pazymejau laiske, kad NENORIU PIGIAUSIO VARIANTO. O tu, kaip asilas, vel ta pati kartoji. Uzknisi
Atsakyti
QUOTE(Setonas @ 2011 10 01, 18:04)
Nesvaik, nes jau pradedi nervint. As tau rasiau (o gal tu debilas, kad nesupranti), kad net pazymejau laiske, kad NENORIU PIGIAUSIO VARIANTO. O tu, kaip asilas, vel ta pati kartoji. Uzknisi


Na va, buna ir labai emocingu klientu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(alfasz @ 2011 10 01, 18:09)
Na va, buna ir labai emocingu klientu.  smile.gif

O buna tokiu, va, asilu, kurie vaizduoja viska suprantancius ir viska zinancius, bet nieko konkretaus pakomentuot negali. Tik savo uzsimerke varo ir jie patys sau atrodo protingiausi. Pateikiau tau gautus pasiulymus. Tai ne, kad kazka pakomentuotu, kuris vertas demesio, kuris tikrai ne. Kurie profiliai geri, kurie ne, i ka atkreipt demesi, ko niekada gyvenime neimt, tai geriau paimt ir karkset savo isikandus: "Nesamone darai", "Nesamoningai pradejai" ir t.t. Ekspertas dolbanas atsirado. Jei nenori ar nemoki pakonsultuot ar zmonems padet, tai nafik cia savo nuomones kisi? Ekspertas Leonidas, blin, atsirado. Nieko nepasako, tik i visus klausimus atkisa atsakyma: "Nesamone", "As taip nedaryciau", "Nori maksimaliu nuolaidu". Visa laime, kad nesusiduriau su tokiu vadybininku. Nes pakolkas pasirodai kaip totalus asilas ir daunas. As pasakiau , hau.
Jei kiti tures kazkokiu komentaru apie mano gautus pasiulymus ir gales normaliai paaiskinti, kas blogai, ko imt ir ko neimt, i ka atkreipt demesi, tai prasau. Visai kitoks bendravimo tonas ir mano bus. Bet kai sitas asilas Alfas man visa ryta nesugeba nieko parasyt apart to, kad viskas lievai ka as darau, visi pasiulymai lievi, o nieko geriau jis pats nesugeba pasiulyt, tik viska kritikuoja, tai nafik. pomidorai2.gif
Atsakyti
QUOTE(Setonas @ 2011 10 01, 18:14)
O buna tokiu, va, asilu, kurie vaizduoja viska suprantancius ir viska zinancius, bet nieko konkretaus pakomentuot negali. Tik savo uzsimerke varo ir jie patys sau atrodo protingiausi. Pateikiau tau gautus pasiulymus. Tai ne, kad kazka pakomentuotu, kuris vertas demesio, kuris tikrai ne. Kurie profiliai geri, kurie ne, i ka atkreipt demesi, ko niekada gyvenime neimt, tai geriau paimt ir karkset savo isikandus: "Nesamone darai", "Nesamoningai pradejai" ir t.t. Ekspertas dolbanas atsirado. Jei nenori ar nemoki pakonsultuot ar zmonems padet, tai nafik cia savo nuomones kisi? Ekspertas Leonidas, blin, atsirado. Nieko nepasako, tik i visus klausimus atkisa atsakyma: "Nesamone", "As taip nedaryciau", "Nori maksimaliu nuolaidu". Visa laime, kad nesusiduriau su tokiu vadybininku. Nes pakolkas pasirodai kaip totalus asilas ir daunas. As pasakiau , hau.
Jei kiti tures kazkokiu komentaru apie mano gautus pasiulymus ir gales normaliai paaiskinti, kas blogai, ko imt ir ko neimt, i ka atkreipt demesi, tai prasau. Visai kitoks bendravimo tonas ir mano bus. Bet kai sitas asilas Alfas man visa ryta nesugeba nieko parasyt apart to, kad viskas lievai ka as darau, visi pasiulymai lievi, o nieko geriau jis pats nesugeba pasiulyt, tik viska kritikuoja, tai nafik.  pomidorai2.gif


Visu pirma nereik nervintis. Tai nieko nekeicia. Visu antra - is tu triju pateiktu variantu man nei vienas nepasirode nei patikimas nei geras. Galbut kaina jie duoda tikrai gera, bet abejoju del kokybes. As pasakiau savo nuomone. Jus galite i tai nekreipt demesio, ir daryt kaip atrodo geriausiai, as savo parduodamu langu nepersu, kas nores - pasidomes, taip ir daro, o poto renkasi, kas geriau, pigiau, brangiau, patikimiau. thumbup.gif
Atsakyti