Įkraunama...
Įkraunama...

Išlikimas (survivor)

Taigi reikia neužmiršti ir sukurti naują "Išlikimo" temą smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smile4u: 01 gegužės 2011 - 17:17
gerai cia Toddas praslydo kai iskrito Leslie,dabar vienintelis is genties zinos uzuomina smile.gif
Atsakyti
O žinot, kad ta Jamie ir Erikikas susituokė prieš porą metų? smile.gif)
Atsakyti
Buvau pametus Išlikimo gerbėjas 4u.gif
na vat kokia graži meilės istorija mezgasi (net anonse vestuves žada mirksiukas.gif ) Nors po vakarykščio tyčinio pralaimėjimo, tai man tos mergos nepatinka schmoll.gif būdavo ir anksčiau tokių dalykų, bet kažkaip galvoju,kad jei jau vaidint,tai vaidint iki galo, o ne taip,kad vos rungčiai pasibaigus viską išpasakot doh.gif na bus įdomu žiūrėt, kaip dabar James'as ardysis stovykloj...
Atsakyti
Kvailai padarė, kad tyčia pralaimėjo verysad.gif Juk žaidime būna visokių netikėtų staigmenų. Gali liept abiem gentim tą patį vakarą po dalyvį išbalsuot. Be to, dar yra ir paslėpta neliečiamybė. mastau.gif Tikiuos, tos panos nesumastys ir antrą kartą tyčia pralaimėt doh.gif
Atsakyti
Šiandien kažka rodys apie tą neliečiamybę thumbup.gif
Atsakyti
Na nors negalime skųstis veiksmo stoka, galvojau susimuš dėl neliečiamybės biggrin.gif
Atsakyti
O užmetat kada akį, į lietuviškus Robinzonus, kur kartoja? O varge vargeli, porą sykių pasižiūrėjau... Na, tikras varguolių šou doh.gif Net nėr ko lygint su amerikietišku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquamarina @ 2011 05 07, 16:29)
O užmetat kada akį, į lietuviškus Robinzonus, kur kartoja? O varge vargeli, porą sykių pasižiūrėjau... Na, tikras varguolių šou  doh.gif Net nėr ko lygint su amerikietišku smile.gif

Tikrai taip unsure.gif Kaip dangus ir zeme... smile.gif smile.gif
As nemaciau siaip nei vienos serijos, bet man uzteko ir reklamos... smile.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquamarina @ 2011 05 07, 16:29)
O užmetat kada akį, į lietuviškus Robinzonus, kur kartoja? O varge vargeli, porą sykių pasižiūrėjau... Na, tikras varguolių šou  doh.gif Net nėr ko lygint su amerikietišku smile.gif



Visiškai neįdomu schmoll.gif bet kai kažkada anksčiau rodė buvo visai nieko biggrin.gif
Atsakyti
Na ir susimovė šiandien Jamei per tarybą doh.gif, taip išeina, kad tas Džeimis turi dvi neliečiamybes, kažin ar su kuo pasidalis..biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquamarina @ 2011 05 07, 16:29)
O užmetat kada akį, į lietuviškus Robinzonus, kur kartoja? O varge vargeli, porą sykių pasižiūrėjau... Na, tikras varguolių šou  doh.gif Net nėr ko lygint su amerikietišku smile.gif


o man Robinzonus smagu pažiūrėt ax.gif žinoma, lygis toks lyg mokyklinukai šou darytų (lyginant su amerikiečiais), bet malonus tas 'lietuviškas'kvapas, o dar Kernagis wub.gif

na o apie dabar rodomą Išlikimą: oi tie strategai, po nioliką kartų per dieną strategija keičiasi doh.gif nespėju aš susigaudyt,kas su kuo sąjungoj ax.gif
Atsakyti