Įkraunama...
Įkraunama...

Į Egiptą su vaiku

QUOTE(***PUZLE*** @ 2010 01 12, 17:19)
Dekui uz ats gal mes tada be vezimuko vaziuosim nors sunkoka bus 10kg nesiotis ant ranku bet nieko kaip nors su vyru pasikeisdami. smile.gif

Aš tai jei važiuočiau į tokią kelionę, tai tik su vežimuku
Vaikščioti reikės nemažai,neįsivaizduoju ilgai išnešiojant. O dar pamigdyti be vežimo irgi problema g.gif
Atsakyti
QUOTE(Darling @ 2010 01 12, 17:37)
Aš tai jei važiuočiau į tokią kelionę, tai tik su vežimuku
Vaikščioti reikės nemažai,neįsivaizduoju ilgai išnešiojant. O dar pamigdyti be vežimo irgi problema g.gif

Na taip ir man su vezimu butu daug geriau bet bijau kad poto nebutu taip kad bus labai akmenuota ar smeleta ir seip kokie siauroki nelygus takai tai vezimas nevaziuos ir reiks nesti vaika ant ranku ir vezima taip pat, va to labiausiai ir baidausi o seip tai aisku kad geriau su vezimu ur mano mazasis ramus vaikas gali ilgai vezimuke issedeti te taip kai vyresnioji buvo maza tai baisu ir pagalvoti buvo apie kokias keliones jai viskas buvo blogai ir jai nemiegodavo tai visad oziukus rodydavo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(***PUZLE*** @ 2010 01 12, 17:51)
Na taip ir man su vezimu butu daug geriau bet bijau kad poto nebutu taip kad bus labai akmenuota ar smeleta ir seip kokie siauroki nelygus takai tai vezimas nevaziuos ir reiks nesti vaika ant ranku ir vezima taip pat, va to labiausiai ir baidausi o seip tai aisku kad geriau su vezimu ur mano mazasis ramus vaikas gali ilgai vezimuke issedeti te taip kai vyresnioji buvo maza tai baisu ir pagalvoti buvo apie kokias keliones jai viskas buvo blogai ir jai nemiegodavo tai visad oziukus rodydavo doh.gif

Nu kad aš kiek atsimenu, tai prie piramidių nėra nei labai smėlėta (kad vežimo ratai kliptų), nei akmenuota, manyčiau,kad galima su vežimu važiuot. Bet aš senokai buvau ir b vaikų, tai gal kas žinos geriau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Darling @ 2010 01 12, 18:08)
Nu kad aš kiek atsimenu, tai prie piramidių nėra nei labai smėlėta (kad vežimo ratai kliptų), nei akmenuota, manyčiau,kad galima su vežimu važiuot. Bet aš senokai buvau ir b vaikų, tai gal kas žinos geriau g.gif

Jo butu idomu jai kas galetu daugiau parasyti kokie ten prie piramydziu keliai ir ar su vezimu patogu vaziuoti?
Atsakyti
Sveikos,

Grizome vakar is Egipto, tai Hurgadoje oras pirmomis dienomis buvo apie 27-28, veliua apie 25-26 laipsnius, temperatura juroje panasi smile.gif Buvome viesbutyje IBEROTEL MAKADI OSIS & FAMILY RESORT. jeigu tik turite galimybe, rekomenduoju si viesbuti labai labai, zinokit tikrai super fantastiskas, nera prie ko prikibti - tiek aplinka, zmones, personalas, maistas, animacija, pramogos vaikams - viskas auksciausiame lygyje thumbup.gif

Del vezimelio, tai nei i prieki, nei skrendant atgal i LT, mums jo prie lektuvo nedave, reikejo laukti bendrai su visais bagazais, kas sukele truputi sunkumu, nes ir taip pavargus, dar reikejo zyzianti vaika ant ranku laikyti (vaiksciot dar nemoka). O siaip musu mazoji labai gerai kelione atlaike ir mums leido pailseti smile.gif Ai, tik keliones autobusu i orouosta metu (atgal i LT), autobuse apsiveme verysad.gif Turbut nuo autobuso supimo... Nieko nebuvo valgiusi, tik misinuka.. Na bet nieko, lektuve viskas buvo gerai thumbup.gif

Galesiu veliau ikelti pora fotkiu smile.gif
Atsakyti
Na va, truputi nuotrauku.... blush2.gif

Prie viesbucio baseino
user posted image

Viesbucio kambary (tik trcdalis matosi kambario, dar yra mazas kambariukas su sofa, is kurio patenkama i balkona, is kurio nuostabus vaizdas):
user posted image

Aplinka:
user posted image

Dukryte prie palmes;
user posted image

Saldumynai:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tahoe: 17 sausio 2010 - 09:33
QUOTE(Burka @ 2010 01 12, 16:44)
Tempemes i Liuksora vezima,bet nesedejo vaikas jame,tai dar papildomai ji tasemes,tik pasitarnavo tuo,kad likusius daiktus i vezima sukrovem biggrin.gif



QUOTE(***PUZLE*** @ 2010 01 12, 17:19)
Dekui uz ats gal mes tada be vezimuko vaziuosim nors sunkoka bus 10kg nesiotis ant ranku bet nieko kaip nors su vyru pasikeisdami. smile.gif



O mane domina saugumo klausimas kelionėse. Už poros savaičių išskrendam, o mūsų viešbutis bus apie 150 km nuo oro uosto. Galvojam imti auto kėdutę. Kaip jūs sprendėt šį klausimą kelionėje? Važiavote autobusu ar mikriuku ?
Atsakyti
QUOTE(Mikute @ 2010 01 18, 14:04)
O mane domina saugumo klausimas kelionėse. Už poros savaičių išskrendam, o mūsų viešbutis bus apie 150 km nuo oro uosto. Galvojam imti auto kėdutę. Kaip jūs sprendėt šį klausimą kelionėje? Važiavote autobusu ar mikriuku ?

Kedute tikrai nereikalinga tik bereikalinga svori tampytis turesit o is orouosto tai agenturos autobusas veza o ne jus renkates su kuom vaziuoti, taxi, mikriukas ar dar kas. Taip kad kaip lektuve 4,5val vaika ant ranku laikysit taip ir autobuse 1val palaikysit.
Atsakyti
QUOTE(Burka @ 2010 01 12, 12:46)
Mes buvo su 3 vaikais,is kuriu 2 buvo nemokami kudikiai biggrin.gif atostogos buvo nerealios,daug keliavom,daug pamatem,ispudziu kruvos,vaikam smaguma thumbup.gif tik su viesbuciais buvo problemu,nes nenorejom labai brangaus,o is tu pigesniuju labai nedaug turi kur apgyvendint dideles seimas ax.gif bet viskas buvo isspresta ir atostogos buvo superines biggrin.gif to irodymas CIA 4u.gif sekmes visom keliaujanciom su vaikuciais 4u.gif


Va čia tai supertėveliai thumbup.gif thumbup.gif mes su 2iem vaikais važiuosim ir toliau viešbučio sienų savęs neįsivaizduoju smile.gif nes namie nelabai susitvarkau.
Atsakyti
QUOTE(***PUZLE*** @ 2010 01 18, 16:37)
Kedute tikrai nereikalinga tik bereikalinga svori tampytis turesit o is orouosto tai agenturos autobusas veza o ne jus renkates su kuom vaziuoti, taxi, mikriukas ar dar kas. Taip kad kaip lektuve 4,5val vaika ant ranku laikysit taip ir autobuse 1val palaikysit.



Dėkui už nuomonę 4u.gif Aš jau dabar žinau, kad važiuosim su viešbučio mikriuku. Kadangi mes LT net parduotuvės aikštelėj nepajudam iš vietos, kol mažoji neprisegta, tai man tie 150 km Egipte, su jų važiavimo stilium kažkaip nelabai saugiai atrodo unsure.gif Ant ranku palaikyt tikrai nėra sunku, bet dėl saugumo manau tas papildomas svoris nesudaro didelės esmės.
Įdomu, kaip Burkai i Luksorą sekėsi su tokiu mažuliu važiuot. (Jūs šaunuoliai 4u.gif mes dar kai mažosios nebuvo porą tokių reisų dykuma padarėm, tai įsivaizduoju kas tai yra doh.gif Pagarba jums thumbup.gif ) Ar nekankino tokios mintys, kaip man dabar dėl saugumo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tahoe @ 2010 01 17, 09:43)
Sveikos,

Grizome vakar is Egipto, tai Hurgadoje oras pirmomis dienomis buvo apie 27-28, veliua apie 25-26 laipsnius, temperatura juroje panasi smile.gif Buvome viesbutyje IBEROTEL MAKADI OSIS & FAMILY RESORT. jeigu tik turite galimybe, rekomenduoju si viesbuti labai labai, zinokit tikrai super fantastiskas, nera prie ko prikibti - tiek aplinka, zmones, personalas, maistas, animacija, pramogos vaikams - viskas auksciausiame lygyje  thumbup.gif

Del vezimelio, tai nei i prieki, nei skrendant atgal i LT, mums jo prie lektuvo nedave, reikejo laukti bendrai su visais bagazais, kas sukele truputi sunkumu, nes ir taip pavargus, dar reikejo zyzianti vaika ant ranku laikyti (vaiksciot dar nemoka). O siaip musu mazoji labai gerai kelione atlaike ir mums leido pailseti smile.gif  Ai, tik keliones autobusu i orouosta metu (atgal i LT), autobuse apsiveme  verysad.gif  Turbut nuo autobuso supimo... Nieko nebuvo valgiusi, tik misinuka.. Na bet nieko, lektuve viskas buvo gerai  thumbup.gif

Galesiu veliau ikelti pora fotkiu smile.gif


Dekui uz informacija, kaip tik renkames i koki viesbuti vaziuoti su vaiku smile.gif


Papildyta:
Tahoe, puikios nuotraukos ir viesbutis bei jo teritorija atrodo nuostabiai
Atsakyti
Sveiki, gal kas buvote paskutiniu laiku HARMONY MAKADI BAY HOTEL & RESORT ? Gal turite kokių atsiliepimų? Būčiau dėkinga...
Atsakyti