Įkraunama...
Įkraunama...

Į Egiptą su vaiku

QUOTE(*Kaledine* @ 2010 04 14, 08:40)
Mane labiausiai domina ar imanoma vykti su vaiku pvz i kaira ar luxora?maniskiui beveik 1m ir abejoju ar ji imti ar ne, ir taip ir taip bus negerai, ar yra mamyciu kurios vyko su leliukais ir keliavo i ekskursijas?

as esu buvusi ir su vaikais ir be vaiku biggrin.gif. Su maziuku ( 7 men.) visa laika praktiskai prabuvome viesbucio teritorijoje, vakarais iseidavome i miesta....
Visokiu tevu yra, kaip ir vaiku...man tai tiek fantazija nenesa, kad tept toki kelia...
as asmeniskai nesivezciau vaiku i joki Kaira nei i Luxora... Ir be vaiku is tokiu ekskursiju parvaziuoji nusikales it suo, nors nieko rodos nedirbai doh.gif
Is Sarmo teko vaziuoti i Kaira. Isvykimas 3 valanda nakties, plius kol dar surenka visus is visu viesbuciu doh.gif. Vaziuoti buvo salta, mes buvom apsirenge plonai, autobuse drebejom... niekas sildymo nejunge, gal pas ju net neveikia peciukai lotuliukas.gif....
Nacionaliniam muziejuj zmoniu buvo minios (gal mes taip pataikem), sunku net prasilenkti. Jei maziukas ramus, nevaikscijantis gal ir imanoma toj grustinej su nesiokle ji prasitampyt g.gif. Man asmeniskai pritruko paciai ten sveikatos doh.gif, gidai saukia klykia visokiom kalbom ir grudies grudies grudies...
Atgal gryzimas irgi velai... nu nezinau as savo maziuko nesivesciau 100 proc. nes jis ir as nusikaltume juodai : doh.gif
Atsakyti
mes savo 11,5 men. irgi nesivezem i ekskursijas. keliones ilgos, autobuse vesu ir t.t g.gif
nors kelis psl. anksciau skaiciau kad zmones sekmingai vaziavo i ekskursijas su mazais vaikais. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Kaledine* @ 2010 04 14, 08:40)
Mane labiausiai domina ar imanoma vykti su vaiku pvz i kaira ar luxora?maniskiui beveik 1m ir abejoju ar ji imti ar ne, ir taip ir taip bus negerai, ar yra mamyciu kurios vyko su leliukais ir keliavo i ekskursijas?


Nu ne, tikrai nepatariu. dar su leliuku galima rizikuoti, bet su1 metu vaiku schmoll.gif Isprotes tas vaikas tam autike, tam karstyje, ir tose dulkese.
Su vaiku - su laivu zuvyciu paziuret thumbup.gif
Mes matem net tokiu tevu atsirado, kur vaikus i dzeep safari pasieme be skareliu ant burnos, tai is vis patyliu...Manau su vaiku vaziuojant svarbu pasirikinti tam tinkama viesbuti ir laikas tikrai nepraiilgs wink.gif
Atsakyti
Kas buvote, gal galėtumėt parašyti, kaip vaikai atlaiko temperatūrų skirtumą. Mes planuojam važiuoti gruodį, labai neramu dėl to. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
sveiki,siulo MINAMARK viesbuti,gal kas gal kas galetu atsiliepimu? smile.gif
Atsakyti
Dėl vaikų, aš važiavau su 15 metų vaiku, tai teko ir ligoninėj vieną naktį praleisti,užsivalgė kažko ir temperatūra buvo pakilusi,bet viskas gerai baigėsi.Po ligoninės dar visą dieną miegojo viežbutyje,nuo vaistų.
Atsakyti
QUOTE(mama333 @ 2010 09 18, 19:52)
sveiki,siulo MINAMARK viesbuti,gal kas gal kas galetu atsiliepimu? smile.gif



o kas konkreciai domina, konkreciau klauskit, nes labai suka kazka pasakyti, kas vienam labai svarbu, kitam visiskai nereiksminga atrodo.

Buvau sian viesbutyje pernai, man viskas patiko, bet as nesu reikli keliautoja smile.gif viesbucio vieta labai gera, maistas skunus, tik galetu ivairoves daugaiu, bes mazai keitesi per visas 12 dienu. vietas prie juros reikia uzsiimti ryte, nes velaiu gali tekti klotis ranksluosti ant smelio ar prie baeino deina leisti, arba ant pontono smile.gif
Atsakyti
Burka, kokio amžiaus pupa/keliauninkė bigsmile.gif ? Mes planuojam/galvojam į Tabą keliauti po Naujųjų... Dukrai bus +/- 6 mėn.
Atsakyti
QUOTE(***PUZLE*** @ 2010 04 02, 16:02)
Negi nieks su vaikais nekeliauja i Egipta?


keliaujam keliaujam aišku biggrin.gif esamę buve pirmą kart su vaiku, kai dukrytei buvo 8 mėn smile.gif pernai kovą buvome su abiem vaikais Hilton Long Beach Hurgadoje, viskas labai patiko - ir viešbutis ir jūra ilgai sekli - vaikams ir animacija jiems,žodžiu viskas super thumbup.gif į ekskursijas kas be ko nevažiavom biggrin.gif buvom jau 3 kart Egipte, bet piramidžių dar nematėm, tai reikia arba su tėvais važiuot arba be vaikų biggrin.gif
o dar tiesą sakat, į Egiptą išdrįsau grįžt, kai jau vaikai biškį paaugo, o iki tol rinkomės labiau Europinę pusę... aišku labai bijojau dėl virusų, bet vaikams viskas ok buvo, tik mane pas faraono virusas prigavo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nėnė @ 2010 04 16, 22:16)
Nu ne, tikrai nepatariu. dar su leliuku galima rizikuoti, bet su1 metu vaiku  schmoll.gif  Isprotes tas vaikas tam autike, tam karstyje, ir tose dulkese.


Mes važiavom į Luxorą su pusantrų metų dukra. Kadangi ji dar buvo maitinama krūtimi, tik tai ir gelbėjo autobuse (pamaitinu-pamigdau-pakalbinu-pamaitinu). Didžioji dalis keleivių net nepastebėjo, kad mažas vaikas kartu važiuoja biggrin.gif
Bet kitiems to daryti nepatarčiau - pati beveik nieko nepamačiau, ekskursavo realiai tik vyras su vyresniu sūnum, o aš bovijausi su mažąja doh.gif
Jau geriau varyti nardyti su vaiku, vienas iš tėvų laive lieka ir vaikus žiūri, kitas - nardo, paskui apsikeičia smile.gif
Atsakyti
Aš du kartus buvau Egipte, bet vaiko mažo tikrai neimčiau. Nebent laiką leisti viešbutyje prie jūros. Jokių ekskursijų. Aišku laivu po jūrą gal ir būtų galima. Bet į Kairą ar Luxorą tikrai ne. schmoll.gif
Atsakyti
mes 11.09 i titanic aqua park hotel 4* skrendame su 5men ir 4.5m vaikais. gal kas esate ten buve
Atsakyti