Įkraunama...
Įkraunama...

Dovana krikštynoms

Iškilo tokia problemėlė: ką padovanoti vaikučiui krikštynoms (ne krikšto tėvai, o eiliniai svečiai)? g.gif
Norėtųsi kažką tokio neįprasto, nes manau tų didelių žaislų, kostiumėlių ir taip bus daug. Vaikučiui 1,5 m.
Kokių turit idėjų?
Atsakyti
Manyčiau, visais atvėjais gera dovana yra knygos. Tikrai galima būtų išsirinkti kažką tinkamo - pažintinio ( pvz. iš serijos Mažylio enciklopedija, Mano pirmoji knyga, žvėrių ir kt. enciklopedijos arba pasakų knygos )
Kitas variantas - rankinis laikrodukas. Aišku, iš karto nenešios, bet vėliau- pravers.
Gal dar tiktų vaikiškas indų komplektas - tokio amžiaus mažylis valgo savarankiškai.
Visais atvejais, aš - už praktines dovanas, kurias mažylis tikrai panaudos.
Atsakyti
galima - švelnų, gražų pledą ir didelį pliušinį žaislą, galima paklaust, ko labiau reikia, gal žaisliuko virš lovos, gal kombinezono, gal vaikiškos kosmetikos, o gal tiesiog sauskelnių wink.gif , labai faina-gražių vaikiškų indų komplektėlis smile.gif (mums padovanojo thumbup.gif ), dar žiūrint, kokio amžiaus ir lyties vaikas-mergaite gražu suknelė, mažiukui - barškučių rinkinys (būna dėžėj supakuota jų daug wink.gif thumbup.gif ).
Aišku, faian ir knyga, koks nors didesnis dekoruotas rėmas krikštynų nuotraukai ar pan., reikia pasisukiot parduotuvėj, pasitart su pardavėjom, bent jau aš tokiom dovanom džiaugčiaus biggrin.gif
Dar galiam padovanot ką nors išgraviruoto, pvz. mano vaiko krikšto tėvai padovanojo išgraviruotą metalinę soskę thumbup.gif
Atsakyti
Mergytė 1,5 m.
Klausėm, ko reikėtų ar ko norėtų, tai kaip visada standartinis atsakymas: nieko nereikia, visko turim wink.gif
Tai va dabar patiems tenka ieškoti idėjų rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Kite @ 2004 06 14, 16:06)
Mergytė 1,5 m.
Klausėm, ko reikėtų ar ko norėtų, tai kaip visada standartinis atsakymas: nieko nereikia, visko turim wink.gif
Tai va dabar patiems tenka ieškoti idėjų rolleyes.gif rolleyes.gif

tada dovanočiau gražią suknelę ar sarafaną, arba knygą, arba pieštukų-flomasterių-kreidučių rinkinį (būna Ofice 1 ir kitose parduotuvėse, Crayolos ir kitų firmų thumbup.gif ), kokią lėlę verkiančią didesnę, arba kuponą apsipirkti vaikų parduotuvėj wink.gif
Atsakyti
DOVANOCIAU, GAL KOKI TRIRATUKA, JEI NETURI, KNYGUTE - KOKIA , JEI LABAI ARTIMI ZMONES PADOVANOCIAU ALBUMA MERGAITEI SU MAMOS , SENELIU, TECIO, JEI IMANOMA PROSENELIU NUOTRAUKOMIS, SUDECIAU TAIP, KAD MAZOJI MATYTU KAIP MAMA IR TETIS AUGO.... g.gif SIDABRINI AR AUKSINI SVENTA MEDALIONA, VISTIEK PAUGUS UZSIDES, DAR GALIMA ISGRAVIRUOTI NUO KO.... g.gif O JEI NETINKA VISA TAI TAI PADOVANOK KUPONA, AISKU MAN TAI NELABAI PRIIMTINA TOKIA DOVANA, BET ZIURIU SEIS LAIKAIS ZMONES DZIAUGIASI GAVE TOKIA DOVANA... g.gif
Atsakyti
Reiks nueiti į vaikų parduotuvę apsidairyti. Jau dabar linkstu link kupono wink.gif wink.gif
Ačiū už idėjas biggrin.gif
triratukas tai nelabai tinka, nes antra mergytė toj šeimoj, tai sesės viskas liko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kite: 14 birželio 2004 - 09:52
Manau,kad tinka dovanoti knygele,arba pati paprasciausia ir gera dovana yra cekis-dovana,tada teveliai isrinks tai ko reikia!Mes gavom dar grandinele su mergeles Maryjos atvaizdu,tikrai puiki dovana!!
Atsakyti
as kazkodel vaikam nebuciau linkusi dovanoti kupono... na nebent kupona vokelyje paduosite tevams, o vaiku dar ka priedo duosite, nes juk vaikiukas taip laukia dovaneliu, o del vokelio tikraj nemanau, kad apsidziaugs... wink.gif juk einat sveikint vaikiuko, o ne praktiska dovana nesate tevams... cool.gif suteikit mazam zmoguciuj dzeugsmo wink.gif praktisku dovanu jie gaus ir lauks uzauge ... cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aferiste: 15 birželio 2004 - 00:26
Galima sidabrinį šaukštelį rolleyes.gif ir dar išgraviruot nuo ko wink.gif .Man taip jie wub.gif patiko ("Akropoly", kur aukso parduotuvė), kad vyras nupirko gimtadieniui su zodiako ženklu clap_1.gif . thumbup.gif
Ir naudot galės (gi sidabras turi "bacilas" užmušančių savybių), ir nesusidėvės rolleyes.gif -bus ilgai atminčiai wink.gif
Atsakyti
QUOTE (elija @ 2004 06 15, 18:28)
Galima sidabrinį šaukštelį rolleyes.gif ir dar išgraviruot nuo ko wink.gif .Man taip jie wub.gif patiko ("Akropoly", kur aukso parduotuvė), kad vyras nupirko gimtadieniui su zodiako ženklu clap_1.gif . thumbup.gif
Ir naudot galės (gi sidabras turi "bacilas" užmušančių savybių), ir nesusidėvės rolleyes.gif -bus ilgai atminčiai wink.gif

SIDABRINI SAUKSTELI TURI DOVANOTI KRIKSTO TEVAS.... wink.gif
Atsakyti
As nors ir nesu giliai tikinti ir nelakstau i baznycia smile.gif , bet galvoju ,kad zaislai ir kitos panasios dovanos yra tik papildomos (vaikui pasidziaugti clap.gif ) , o kriksto dovana turetu buti kas nors susije su religija , pvz kryzelis , sv. paveiksliukas , medalionas ,kas nors kas primintu krikstynas ir galbut butu kaip angelas sargas , saugotu vaikuti nuo visu negandu .
Atsakyti