Įkraunama...
Įkraunama...

Dovana krikštynoms

QUOTE(Senti @ 2007 07 24, 16:16)
čia visi krikštyja tik mažus leliuku... o man po mėnesio laukia 16 metų bachūriukas - ką tokiam padovanot? - juk dėžučių dantukui jau nebepirksiu lotuliukas.gif , grandinėlės irgi atpuola (visos mano algos ko gero reiktų nupirkti tokiai grandinėlei kokią jis dabar nešioja ant kaklo) doh.gif  g.gif  tiesiog galva neišneša... gal esat kas nors tokius didelius vaikus krikštyję?


Gal paprasciausiai vokeli su pinigeliais, pats nupirks ka nori g.gif
Atsakyti
Mes šeštadienį pakrikštijom savo dukrytę, tai gavom įv.dovanėlių, kurios nesikartojo: auksinį kryželį su grandinėle, auksinę saulytę (pakabuką), supamą kėdę, lavinamąjį kilimėlį, nuo senelių sidabrinį šaukštelį su graviūrq, pasidabruotą geneologinį medį su šeimos nuotraukomis, angelėlių ir pinigėlių.

Bet patys 08.11 d būsim krikšto tėvais ir mane sudomino ta sidabrinė soskutė, kur ją galima būtų gauti Vilniuje? Labai prašau žinančias atsiliepti.
Atsakyti
o as kriksto dukrai pirkau perliuku verini, manau jis tikrai turi isliekamaja verte, be to tinka bet kokiame amziuje. 4u.gif
Atsakyti
Kažkaip aš nepagalvojau apie tuos visus sidabrinius daikčiukus, bet čia pasiskaičius pagalvojau, kad visai gražu iš krikšto tėvų gauti dovaną, turiančią ilgalaikę vertę, kad liktų prisimimas iš tos šventės. Kol nebuvau užsukusi čia, galvojau padovanoti krikšto suneliui maitinimo kėdutę blush2.gif O dabar susimėčiau ir nebežinau, ką pirkti g.gif
Atsakyti
Sveikutės,na as tai norėciau ,kad mano vaikai nuo kriksto teveliu gautu ilgam prisiminimuij dovana,papuosala ar koki daikta ,kad butu isgraviruota nuo ko,na o kiti sveciai gali ir zaislus dovanoti juk vaiku sventė 4u.gif
Atsakyti
Laba smile.gif
Si savaitgali buvau krikstynose. Tiesa, ne kaip krikstateviai, o kaip paprasti sveciai. tai va kokias dovanas gavo mazylis: mes dovanojome - vaikiska biblija ir zaislu, idomi dovana buvo vienos tetules - gintarinis angeliukas, seneliai padovanojo toki paveiksla. Kriksto tevai - dovanojo auksini kryzeli, kuris buvo idetas i tokia idomia dezute - masinytes formos ir dar dovanojo kryzeliu siuvineta paveiksla su vaiko vardu gimimo metais, ugiu ir svoriu. Kiti sveciai dovanojo zaislus ir vokelius su pinigeliais.

Kalbejau dabar su tevais, tai jiems labiausiai patiko isliekamaja verte turintys daiktai, ne zaislai ir pinigai.
Reiktu gal prisiminti, jog krikstynos tai ne gimtadienis, kai nesami zaislai (nors galima ir juos), o pirmojo sakramento gavimo svente! Bet cia tik mano nuomone...
Atsakyti
QUOTE(Vilika @ 2007 07 25, 10:12)
Kažkaip aš nepagalvojau apie tuos visus sidabrinius daikčiukus, bet čia pasiskaičius pagalvojau, kad visai gražu iš krikšto tėvų gauti dovaną, turiančią ilgalaikę vertę, kad liktų prisimimas iš tos šventės. Kol nebuvau užsukusi čia, galvojau padovanoti krikšto suneliui maitinimo kėdutę  blush2.gif O dabar susimėčiau ir nebežinau, ką pirkti  g.gif


kiek zmoniu, tiek nuomoniu, as irgi uz simboliskumo turincias krikstateviu dovanas, todel labai apsidziaugiau, kai busimoji krikstamote paklause, kokios dovanos norim smile.gif) tai ir pasakiau, kad su prasme smile.gif gavom sidabrine graviruota soske smile.gif todel pasitark su leliaus mama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ciurka @ 2007 07 25, 17:27)
kiek zmoniu, tiek nuomoniu, as irgi uz simboliskumo turincias krikstateviu dovanas, todel labai apsidziaugiau, kai busimoji krikstamote paklause, kokios dovanos norim smile.gif) tai ir pasakiau, kad su prasme smile.gif gavom sidabrine graviruota soske smile.gif todel pasitark su leliaus mama smile.gif

kokia super dovana wub.gif norėčiau ir aš tokios savo mažei ax.gif
Atsakyti
o gal kuri mamazino,esa girdejus ar macius kur butu galima nupirkti auksini arba paauksuota rozanciu g.gif
Atsakyti
mūsų kriktšasūniui buvo ~ 4 mėn., tai dovanojom simboliškų dalykų: duonos, kad būtų sotus, muilo - kad švarus ir knygą, kad būtų apsiskaitęs. taip pat tėvas dovanojom 10 vaiko įsakymų.
mes pasirūpinom vaiko rūbeliais, žvake. tėvai mokėjo už vaišes ir foto.
susitarimo reikalas

per pirmą jo gimtadienį dovanojom medinį arkliuką. jau pirmą dieną jojo kaip tikras raitelis. dovana labai patiko thumbup.gif

gal kam tiks: idėjos krikštynoms, komunijai, vestuvėms
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leita: 29 liepos 2007 - 06:41
mes savo mažajam engeleliui dovanojom paveiksla, kuriame ji nupiesta kaip angeliukas ( musu teta nupise is nuotrauku albumo) įreminom ir dabar kabo musu kambaryje- fantastiskai atrodo smile.gif
nuo kriksto teveliu gavom sidabrini angeliuka, kurį pakrikstino per krikstynu ceremonija kunigas,
vieni seneliai dovanojo auksine gradinele, o kiti sugalvojo dovana pramoga- tai Jurates akmeneliuose dovanojo ceki ir kartu visi trys, (na tiksliu 5-iesi nes ir mes teveliai eisim) surinks mazylei verinuka ant kaklo auskariukus ir apyranke-bs razu ir smagi pramoga, mazyle gales pati pasirinkti akmnukus:)
is sveciu gavom ir pasakuk knygu i telebimbam 3 kompaktus ir labai labai svelnu ranksluostuka ir dezutes daiktams susidėti i auksini medalijona su Marija, zodziu mums dovanos labai patiko

Atsakyti
QUOTE(jolanta003 @ 2007 07 25, 12:02)
idomi dovana buvo vienos tetules - gintarinis angeliukas

noriuuuuuuu doh.gif mamkos, kur ieskot tokio?

QUOTE(berto_luci @ 2007 07 26, 10:36)
o gal kuri mamazino,esa girdejus ar macius kur butu galima nupirkti auksini arba paauksuota rozanciu  g.gif

irgi noriuuuu blush2.gif kur nors jusu manymu ieskot ju!? g.gif
Atsakyti