Įkraunama...
Įkraunama...

Dovana krikštynoms

QUOTE(Vijuke @ 2007 08 28, 13:04)
taigi man atrodo, kad toks teddy salonas yra Mole

Aš buvau apie jį pagalvojus. Reikės nuvažiuot pažiūrėt.
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2007 08 26, 09:58)
Mes gavom dovanų tikrai daug pinigų  doh.gif dabar jie uždaryti skrynioje guli ir nežinau, kada bus išleisti, nes tikrai NIEKO nereikia  doh.gif Na dar gavo nuo vienos močiutės auksinę grandinėlę su medalikėliu, nuo ktos močiutės auksinį kryželį. Krikšto mama padovanojo sidabrinį šaukštelį, kuriame išgraviruotas svoris, ūgis ir gimimo data, o laikrodis rodo valandą, kada gimę. Man labai jis patiko. Ir dar turim čekį žaislų pardai, tai čia irgi bus mistika  doh.gif Nežinau, ką išrinkti, gal kokį supaną arkliuką  g.gifbigsmile.gif gal dviratukas koks bus  thumbup.gif

Prieš mėnesį savo vaikus krikštyjau, tai irgi daug pinigų gavome ir nežinome kur išleisti doh.gif Tai kadangi sūnus jau turi norų tai vieną išpildėme: nupirkome pripučiamą batutą, o už likusius užsakysime vaikams lovas.
Tik va krikštatėviams buvau liepusi nupirkti prasmingas dovanas, tai sūnus gavo sidabrinę grandinėję su medalionu kuriame išgraviruoti jo inicialai ir krikštatėvių palinkėjimas, o dukrai padovanojo sidarb. grand. su križeliu mirksiukas.gif
Atsakyti
Už poros sav. krikštysim 14 metų vaikinuką. Patarkit, ką tokiam padovanot. Būtų leliukas būtų viskas paprasta.
Atsakyti
QUOTE(Dukra @ 2007 08 06, 13:39)
Ieskojau saukstelio sidabrinio tai Kaune akropoli vienoj vietoj tik buvo ir tas labai menkas 150 Lt kainuoja, o Kauno bazej siaip irgi nera, bet i viena skyriu uzejau tai kokiu nori formu  rolleyes.gif , su kokiais nori paveiksliukais, ir be ir t.t., na po stiklu gal 30 vnt. ivairiausiu sauksteliu buvo, kainos apie 80-160 Lt.  thumbup.gif

labutis.o tai kuriame sandelyje bazeje?kurioje vietoje?prasau atsakyti,nes man reikia siam sekmadieniui.aciu
Atsakyti
QUOTE(Invincible @ 2007 08 29, 00:56)
labutis.o tai kuriame sandelyje bazeje?kurioje vietoje?prasau atsakyti,nes man reikia siam sekmadieniui.aciu


Jeigu einant nuo raudono pasazo link Dainavos poliklinikos ta eile kur arciausiai saldainiu fabriko, nezinau kaip ji ten vadinasi, tai kazkuriam viduriniam sandeli, iejus is kart po kaire prie duru sidabro skyrius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ciurka @ 2007 07 25, 17:27)
kiek zmoniu, tiek nuomoniu, as irgi uz simboliskumo turincias krikstateviu dovanas, todel labai apsidziaugiau, kai busimoji krikstamote paklause, kokios dovanos norim smile.gif) tai ir pasakiau, kad su prasme smile.gif gavom sidabrine graviruota soske smile.gif todel pasitark su leliaus mama smile.gif

gal galima butu suzinoti,kur yra Kaune pirkti tokia soskyte?kokia jos butu kaina?prasau skubiai atsakyti.dekoju

Papildyta:
QUOTE(Dukra @ 2007 08 29, 01:01)
Jeigu einant nuo raudono pasazo link Dainavos poliklinikos ta eile kur arciausiai saldainiu fabriko, nezinau kaip ji ten vadinasi, tai kazkuriam viduriniam sandeli, iejus is kart po kaire prie duru sidabro skyrius  4u.gif

labai dekoju uz atsakyma.nemaniau,kad tokiu metu dar kas kvailioja prie kompiuterio,kaip as biggrin.gif .dekoju drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labutis,mergaites.Tai stai,siandiena as nupirkau krikstyjamam berniukui sidabrini sauksteli su zodiako zenkliuku ir sidabrine dezute pirmajam dantukui arba plauku sruogytei.JIE MAN LABAI GRAZUS!!! 4u.gif Dar ant ju isgraviruosiu inicialus.Nupirkau ir galvoju,kad kaip butu buve faina,jai mano dukryte butu gavusi tokia kriksto dovanele ax.gif .Juk tai toks grazus atminimas blush2.gif .Nemanau,kad gera ideja,kriksto proga,nuo kr.tevu gauti pinigu.Juk cia tokia subtili proga ir norisi tikrai kazko ipatingo,ko kitomis progomis nepadovanos.Dar man l.patiko sidabrines soskytes ideja,bet del laiko stokos ir nezinojimo,kur gauti toki daikciuka,pasirinkau jau mineta dovanele thumbup.gif .Mergaites,jai jus domina tokie dalykeliai,tai KAUNE ju galima isigyti bazese:raudonoje rampoje 7sand.juvelyrineje pard. ir siaip beveik visose bazes juvelyrinese ju yra(aciu Quote uz informacija).Yra ir tokiu sauksteliu,ant kuriu islydytas laikrodukas,gimimo laikui pazymeti,svoriui ir ugiui(kaina apie 140-160Lt.)P.S.man su zodiako zenkliukais pasirode simpatiskesni(kaina nuo 81-118Lt).Tik va nezinau kur galima dabar greitai ir graziai isgraviruoti.Sake,kad Laisves Alejos juvelyrinese,tai teks paieskoti g.gif .GAL JUS KUR NORS ZINOTE GERA GRAVIRATORIU KAUNE? blink.gif
Atsakyti
kadangi suprantu ka reiskia sukti galva del dovanu, o mes jau po krikstynu gali pameteti kelias idejas:
zinoma gavome nuo kriksto mamos kryzeli, nuo krikstotecio - vezimeli, nuo mociutes sidabrini sauksteli. cia turbut tradiciskai. zinoma gavome dar ir zaislu ir pinigu ir cekiu...
na o tokios netradicines dovanos ir labai man patikusios buvo is svarovski kristalu padaryti batukai, buteliukas, barskutis, ciulptukas... na tokie kudikiski reikmenys. ir dar kas labai patiko, tai SUBARU dviratukas thumbup.gif nuoseneliu 4u.gif
Atsakyti
Mano dukryte kriksto proga gavo:nuo kriksto mamos-triratuka;nuo kriksto tecio-pinigu(man nelabai gera ideja);nuo vienu seneliu- auksine grandinele su delfinuku(bet jie tokie svelnus ir grazus,kad net jau dabar nesiojame);nuo kitu seneliu-auksine grandinele su Sv.Marijos atvaizdo pakabuku(taciau dabar dukrytei jos nededu,nes toks modeliukas daugiau vyresnei);nuo dar vienos mano sesers gavome sidabrini rinkinuka:saukstelis,remelis nuotraukytei,ziedas servetelei,dekliukas kiausinukui(tai ji pirko Anglijoje).Kiek zinau,per krikstynas,kr.mama turi atnesti krikstynu torta.
Atsakyti
QUOTE(Invincible @ 2007 08 29, 17:09)
Labutis,mergaites.Tai stai,siandiena as nupirkau krikstyjamam berniukui sidabrini  sauksteli su zodiako zenkliuku ir sidabrine dezute pirmajam dantukui arba plauku  sruogytei.JIE MAN LABAI GRAZUS!!! 4u.gif Dar ant ju isgraviruosiu inicialus.Nupirkau ir galvoju,kad kaip butu buve faina,jai mano dukryte butu gavusi tokia kriksto dovanele ax.gif .Juk tai toks grazus atminimas blush2.gif .Nemanau,kad gera ideja,kriksto proga,nuo kr.tevu gauti pinigu.Juk cia tokia subtili proga ir norisi tikrai kazko ipatingo,ko kitomis progomis nepadovanos.Dar man l.patiko sidabrines soskytes ideja,bet del laiko stokos ir nezinojimo,kur gauti toki daikciuka,pasirinkau jau mineta dovanele thumbup.gif .Mergaites,jai jus domina tokie dalykeliai,tai KAUNE ju galima isigyti bazese:raudonoje rampoje 7sand.juvelyrineje pard. ir siaip beveik visose bazes juvelyrinese ju yra(aciu Quote uz informacija).Yra ir tokiu sauksteliu,ant kuriu islydytas laikrodukas,gimimo laikui pazymeti,svoriui ir ugiui(kaina apie 140-160Lt.)P.S.man su zodiako zenkliukais pasirode simpatiskesni(kaina nuo 81-118Lt).Tik va nezinau kur galima dabar greitai ir graziai isgraviruoti.Sake,kad Laisves Alejos juvelyrinese,tai teks paieskoti g.gif .GAL JUS KUR NORS ZINOTE GERA GRAVIRATORIU KAUNE? blink.gif


Norėčiau padėkoti, kad pasidalinai informaciją kur tiksliau pirkai bazėse šaukštelį, nes ir mum reikia šio daikčiuko, tai lengviau bus rasti 4u.gif Ir tuo pačiu noriu klausti kur pirkai tą dėžutę dantukui ir sruogelei kur minėjai kad pirkai mirksiukas.gif nes man irgi šita mintis patiko. O dėl graverio, tai man teko graviruoti pas graverį netoli Laisvės alėjos- einant nuo pėsčiųjų tilto per Karaliaus mind. gatvę link pesčiųjų perėjos, po kaire ranka namo pirmam aukšte yra graveris, arba dar Auksiniam Velniuke (netoli fontano) manau tikrai išgraviruotų. O apie soskę, kur čia visi rašo, tai mes daug ieškojom, bet Kaune neradom, o radom tik Alytuj, bet niekaip nepavyksta pažiūrėt ir nusipirkti doh.gif

Dar turiu vieną klausimą, tik gal ne šioj temoj g.gif - kur galima rasti gražių krikšto skraisčių berniukam? Gal galit pasidalinti patirtim?
Papildyta:
QUOTE(liuoga @ 2007 08 28, 12:22)
Va čia tai fainų dalykėlių yra, ypač jei į krikštynas eini tik svečiais. Įdomu gal Kaune galima kur tokių rast g.gif Nes dovanos reik šeštadieniui, tai bijau su paštu rizikuot.


Tedy parduotuvėlė tikrai yra Kaune Mole, netoli "ysk'o"
Atsakyti
QUOTE(LauraSim @ 2007 08 29, 22:56)
O apie soskę, kur čia visi rašo, tai mes daug ieškojom, bet Kaune neradom, o radom tik Alytuj, bet niekaip nepavyksta pažiūrėt ir nusipirkti  doh.gif

Tedy parduotuvėlė tikrai yra Kaune Mole, netoli "ysk'o"


Taip taip, kaip tik šiandien ten buvau smile.gif

O dėl soskės, tai irgi Mole mačiau padengta auksu su Svarovski kristalais ir kaina visai padori.
Atsakyti
QUOTE(LauraSim @ 2007 08 29, 22:56)
Norėčiau padėkoti, kad pasidalinai informaciją kur tiksliau pirkai bazėse šaukštelį, nes ir mum reikia šio daikčiuko, tai lengviau bus rasti  4u.gif  Ir tuo pačiu noriu klausti kur pirkai tą dėžutę dantukui ir sruogelei kur minėjai kad pirkai  mirksiukas.gif  nes man irgi šita mintis patiko. O dėl graverio, tai man teko graviruoti pas graverį netoli Laisvės alėjos- einant nuo pėsčiųjų tilto per Karaliaus mind. gatvę link pesčiųjų perėjos, po kaire ranka namo pirmam aukšte yra graveris, arba dar Auksiniam Velniuke (netoli fontano) manau tikrai išgraviruotų. O apie soskę, kur čia visi rašo, tai mes daug ieškojom, bet Kaune neradom, o radom tik Alytuj, bet niekaip nepavyksta pažiūrėt ir nusipirkti  doh.gif

Dar turiu vieną klausimą, tik gal ne šioj temoj  g.gif - kur galima rasti gražių krikšto skraisčių berniukam? Gal galit pasidalinti patirtim?
Papildyta:
Tedy parduotuvėlė tikrai yra Kaune Mole, netoli "ysk'o"

Labutis.Ta sidabrine dezute dantukui radau toje pacioje,raudonoje rampoje,tarp 5-6,ar tarp 6-7 sandelio,juvelyrineje parduotuveleje.Ji tokia mazute ir kuomet ieini pro duris,papuosalai isdelioti po kairia.Taciau vakar sake,jog tai vienintele dezute buvo likusi verysad.gif .Daugiau niekur neteko rasti.O del skraiaciu,tai zinau,kad buna VAIKU MIESTE.Ar zinote,kad mergaitei reikia pirkti kriksrto skraiste su melynomis gelytemis blink.gif ,nes Sv.Marija,apsireiskimo metu,vilkejo melyna sukniale,o berniukui-su rorinemis rolleyes.gif .Na,bet jai nenorite sokiruoti visuomenes biggrin.gif ,tai galite rinktis skraiste tiesiog su baltomis gelytemis bigsmile.gif .P.S.dekoju uz graveriu informacija 4u.gif
Atsakyti