Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Dovana krikštynoms
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Šventės > Krikštynų metas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
saulelė
Tas pats klausimas kamuoja ir mane, tik pas mane tokia situacija , kad mano būsimas krikštasūnis gyvena Amerikoje, o mama perspėjo iš anksto, kad jokių dovanų, mat bagažas brangiai kainuoja, ir suku sau galvelę ką jam tokio padovanojus , grandynėlės atsibodo , gal turit kokių minčių doh.gif
*DAIVA*
MANO DUKRYTEI KRIKŠTATEVIAI PADOVANOJO LABAI DIDELĮ ŽAISLĄ, SUKNELE,ŽVAKE IR KRIKŠTO RUBELĮ. O SUNELIUI ADIJALIUKĄ, KOSTIUMELĮ KRIKŠTO RUBĄ IR ŽVAKĘ. AŠ TIKRAI BUVAU PATENKINTA NE DOVANOM, O TUO KAD PAKRYKŠTIJO wub.gif
Prince
Sveikutes,mane irgi pakviete i kumas,tai ir kamuoja tokia pati problema,vis suku galva landzioju po interneta ,noris kazko idomaus,bet neina nieko sugalvoti.Tiesa laiko turiu iki liepos.Sako kad grandineles tik rusai dovanoja ,tai net nezinau,man tai grazu.
wel
mane taip pat pakviete i kumas, iseina, kad pavasaris krikstynu metas...
as tai noreciau patarimo KA PRIVALO DARYTI (TURETI, DOVANOTI) KRIKSTAMOTE. del dovanu, tai viskas aisku, bet as jau nesuprantu ar tie kryzeliai ir grandineles yra privalomi ar tik kaip priedas. prasau, patarkit
ausrap
As savo krikstadukrai padovanojau sidabrini sauksteli ant kurio isgraviravau vardo ir pavardes inicialus ir gimimo laika.
Manau kad tai ir praktiska dovana, ne valgyti is sidabrinio saukstelio tikrai sveika, nes nelimpa visokie mikrobai., o kaip prieda nupirkom zaisliuka berods lelyte, mums dovana atsiejo apie 100 Lt.
Žiogelis
Mes gavom dovanų didelį storą rankų darbo albumą odiniais viršeliais ir krikštatėvių palinkėjimais. Dabar jį pildo mama - pirmoji nuotrauka, delniuko ir pėdos antspaudai kas pusmetį, giminės medis iš nuotraukų, mamoms gyvenimas iki tėtės pasirodymo (nuotraukos), tėtės gyvenimas iki mamos, kai tėtė ir mama jau buvo kartu, pirmasis piešinys, nuotraukos ir visų svečių linkėjimai pirmojo, antrojo ir t.t. gimtadienių progomis... idėjų gali būti n smile.gif Labai patenkinta esu tokia dovana. Aš irgi už tai, kad dovanos krikštynų proga turi išlikti visą gyvenimą.
bitemajagsm
Apie krikštynų dovanas (tiksliau naujoviški pasiūlymai nenorintiems dovanoti sidabrinių šaukštelių, šakučių, aukso ir sidabro papuošalų) galite paskaityti 2005 m. birželio 17 d. Stiliaus žurnaliuke ("Lietuvos ryto" penktadienio priedas) Nr. 23 (22 puslapyje). Siūlomos "Lladro" porceliano statulėlės, "Swarovski" krištolo gaminiai (čiulptuko formos pakabutis, naujagimių bateliai, baržkučiai, traukinuko ar arkliuko formos suvenyrai). Nežinau, kaip jums, man tai tokie daiktai nea.
Ajuni
Maciau "Stiliu". Is pradziu apsidziaugiau, nes irgi galva sukam, ka dovanoti krikstasuniui. Bet kazkaip tie krikstoliniai zindukai ir statuleles neikvepe unsure.gif Kazin ar jie tinka, o ypac berniukui....
Beje, o berniukui tinka dovanoti tradicini kryzeli?
bitemajagsm
QUOTE(Ajuni @ 2005 06 21, 13:00)
Maciau "Stiliu". Is pradziu apsidziaugiau, nes irgi galva sukam, ka dovanoti krikstasuniui. Bet kazkaip tie krikstoliniai zindukai ir  statuleles neikvepe unsure.gif Kazin ar jie tinka, o ypac berniukui....
*

Jo, man irgi nelabai tie Stiliaus patarimai. Kažkaip tradicijos gražiau, prasmingiau - nors ir kaip tai būtų nebemadinga.
O kryželis berniukui, manau, taip pat tinka, kaip ir mergaitei. Ir iš viso, kažkur girdėjau sakant, kad kryželį dovanoti gali tik krikšto tėvai - tik nelabai žinau, kodėl.
Beje, mes savo krikšto sūnui kryželį padovanojom komunijos proga (kai krikštijom to dar nežinojom).
Kutuliukas
QUOTE(Violetukas @ 2005 06 21, 15:45)
O kryželis berniukui, manau, taip pat tinka, kaip ir mergaitei. Ir iš viso, kažkur girdėjau sakant, kad kryželį dovanoti gali tik krikšto tėvai - tik nelabai žinau, kodėl.
*

Ne tik krikšto tėvai, rolleyes.gif bet kai vaikutis tai gauna iš krikšto tėvų tai yra ypač prasminga, nes kaip tik tai juos ir riša su vaikučiu kaip krikšto tėvus. Kryželis (na kryžius blush2.gif ) - krikščionybės simbolis, o būtent įvedimo į krikščionybę proga (per krikštą rolleyes.gif ) tie žmonės ir tampa krikšto tėvais. rolleyes.gif
Goldy
Na paskaičiau apie dovanas,nutariau nupirkti grandinėlę su kryželiu,o vaikui ,kad dar linksmiau būtų,gal tiks ir supamas arkliukas?Kaip jūs manote?Krikštynos jau šeštadienį wub.gif būsiu krikšto mama ax.gif
Prince
Aš ir nupirkau grandinėlę su kryželiu iar dar padariau taip visokiu siurprizu
neraska
Mano kūdikėlis nuo krikšto tėvelių gavo triratuką su stumiama rankena. smile.gif Mano mama su tėčiu apdraudė vaikelį 20000 lt. Pinigėlius gaus, kai sulauks 18 metų. thumbup.gif Taip pat gavo maitinimo kėdutę, užuolaidėles ant lovytės, drabužėlį, pinigėlių vokeliuose. Na, o mes savo vaikučiui nupirkome šokliuką.
Dzimute
QUOTE(Ajuni @ 2005 06 21, 14:00)
Maciau "Stiliu". Is pradziu apsidziaugiau, nes irgi galva sukam, ka dovanoti krikstasuniui. Bet kazkaip tie krikstoliniai zindukai ir  statuleles neikvepe unsure.gif Kazin ar jie tinka, o ypac berniukui....
*

Patikekit, jie ir kainuoja pasakiskus pinigus... blink.gif
Ajuni
QUOTE(Dzimute @ 2005 06 27, 14:30)
Patikekit, jie ir kainuoja pasakiskus pinigus... blink.gif
*

Tai as itariu, kad Swarovski zindukas kainuoja ne pora litu g.gif Bet nuo to jis man grazesnis nepasidare schmoll.gif
Lietaus lasas
mes savo krikstasuniui dovanojome sidabrini puodeli, sauksteli, sakute ir dar ten kazkoki iranki rolleyes.gif viskas iejo i viena rinkini. dovanojant dar papasakojome, kodel anglijoje sie daiktai butent sidabriniai dovanojami. visi buvo suzaveti ir manau prisiminimas bus krikstasuniui geras ax.gif ai, dar isgraviravome zodzius ant to puodelio ax.gif
Spragtukas
As uz ilgalaikes dovanas - pvz., tai, kas isgraviruota, lieka ilgam thumbup.gif sauskelnes? nu ne, krikstynom to tikrai nedovanociau. kaip ir rubeliu, beje. Isaugs, ismes - koks vaikui is to prisiminimas? rolleyes.gif
Kita vertus, ne visi tuos ilgalaikius daiktus vertina, kaip tik nori praktisku, tuoj pat (su)nauudojamu daiktu. taigi, norint vaikucio tevams itikti, verta pastaruju atsiklausti...
Na, cekis - toks "tarpinis" variantas, tiesa, labiau praktiskas - kas tevams patiks, ta jie vaikui nupirks. bet koks prisiminimas? ax.gif
pela
Kažkas klausė, ku Kaune galima rasti medelių su nuotrakytėm. Jei kalbam apie tuos pačius, tai mačiau prie Girstučio, Kovo 11-osios g. ku yra IKI, prie įėjimo yra visokių gražių dalykelių, tai ten, jei dar reikia biggrin.gif biggrin.gif
Beje, ten yra visokių gražių suvenyrų. Kai nežinau ka pirkti, einu ten. Tikrai ką nors originalaus išsirenku, o ir pardavėja dar padeda biggrin.gif biggrin.gif
Spragtukas
QUOTE(pela @ 2005 07 02, 13:20)
Kažkas klausė, ku Kaune galima rasti medelių su nuotrakytėm. Jei kalbam apie tuos pačius, tai mačiau prie Girstučio, Kovo 11-osios g. ku yra IKI, prie įėjimo yra visokių gražių dalykelių, tai ten, jei dar reikia  biggrin.gif  biggrin.gif
Beje, ten yra visokių gražių suvenyrų. Kai nežinau ka pirkti, einu ten. Tikrai ką nors originalaus išsirenku, o ir pardavėja dar padeda  biggrin.gif  biggrin.gif
*

Vau, vis prabegu pro sali, ir nepastebiu, kad ten visokiu graziu s...mulkmeneliu yra smile.gif reiks atkreipti demesi, aciu thumbup.gif
sannda
kur kaune galima išgraviruoti? kokios kainos?
pela
QUOTE(pela @ 2005 07 02, 14:20)
Kažkas klausė, ku Kaune galima rasti medelių su nuotrakytėm. Jei kalbam apie tuos pačius, tai mačiau prie Girstučio, Kovo 11-osios g. ku yra IKI, prie įėjimo yra visokių gražių dalykelių, tai ten, jei dar reikia  biggrin.gif  biggrin.gif
Beje, ten yra visokių gražių suvenyrų. Kai nežinau ka pirkti, einu ten. Tikrai ką nors originalaus išsirenku, o ir pardavėja dar padeda  biggrin.gif  biggrin.gif
*

Vakar buvau Moel, tai ten taip pat yra panašių dalykėlių, šalia Eurokos parduotuvės smile.gif smile.gif
knielita
Mes dovanojom supama arkliuka. Dar priruosiau visokiu siurprizu: taisykliu tevams, seneliams (pasinaudojau vienos forumietes patarimais), padariau mini atminimo albuma, i kuri savo palinkejimus surase visi sveciai. Si albuma saugo tevai ir sutarem, kad kad kai krikstasunis eis pirmos komunijos i si albuma vel rasysim palinkejimus wub.gif O po to jau vestuviu eile, po ju albumas bus perduotas teisetam seimininkui wub.gif
Atlante
QUOTE(nosyte @ 2005 06 28, 15:24)
mes savo krikstasuniui dovanojome sidabrini puodeli, sauksteli, sakute ir dar ten kazkoki iranki rolleyes.gif viskas iejo i viena rinkini. dovanojant dar papasakojome, kodel anglijoje sie daiktai butent sidabriniai dovanojami. visi buvo suzaveti ir manau prisiminimas bus krikstasuniui geras ax.gif ai, dar isgraviravome zodzius ant to puodelio ax.gif
*

Kur pirkote sidabrinius irankius? mirksiukas.gif
Antulka
del kryzeliu dovanojimo: jei dovanojate kryziu, reiskia tam vaikui uzdedat savo gyvenimo kryziu koks jis bebutu, taip sako seni zmones, todel mes dovanojome marijos medaljona
Čili
QUOTE(aniutik523 @ 2005 07 11, 10:11)
del kryzeliu dovanojimo: jei dovanojate kryziu, reiskia tam vaikui uzdedat savo gyvenimo kryziu koks jis bebutu, taip sako seni zmones, todel mes dovanojome marijos medaljona
*

na šio mėnesio kažkuriame "mamiškame" žurnale kalbama apie kryželį kaip apie pagirtiną dovaną krikštijamam vaikeliui, vienoje vietoje pabrėžiama, jog prietarų nereiktų vaikytis mirksiukas.gif
krika
dėl tų prietarų doh.gif ruošiantis krikštynom neradom dukrai baltų batukų. tai nusprendžiau kad bus su pėdkelnytėm o ant jū kojinytės trumpos. bet močiutė prieštaravo, nes jei per krkštynas vaikas bus basas, tai ir visą gyvenimą bus basas doh.gif tad gavom dovanų tuos leliukiškus baltus batelius-tapkutes.

krikštatėviai padovanojo laaabai gražų kryželį. jis visas iš raudonų akmenukų. gaila kad krikštamotė pati pamiršo jų pavadinimą sad.gif sakiau aš kokį kartą sugriešinsiu ir užsidėsiu tą kryželį ax.gif

o dėl sidabrinio šaukštelio tai kuriozas juokingas gavosi. dukrytė ir jį dovanų gavo bet su mergelės ženklu doh.gif kai ji gimusi dvyniu. ir svarbiausia jo nebeis pakeisti nes gavo išgraviruotą cry.gif tai sakiau šaukštukas bus su linksmu pasakojimu kaip močiutė apsiriko biggrin.gif
taiptaip
Bukit geros ir patarkit, jei kriksto mama yra giminaite is mamos puses o kriksto tevas giminaitis is tecio puses, tai ka reketu pirkti dovanu kriksto mamai ir ka pirkti kriksto teciui, nes jie dar beveik nepazystamii ir dovanas aisku pirks atskiras.
Jicky
QUOTE(Astuliukas @ 2004 06 25, 15:46)
As ir dovanociau ka nors nestandartinio  g.gif gal sidarbine ar auksine grandinele su pakabuku (kryzeliu) ar panasiai ....
*

Sakyčiau, netgi labai standartinė dovana ax.gif
Juste
Žiūriu visos kalbat apie kryzelius. o koki reiktu ji pirkti?auksini ar sidabrini?
Spragtukas
QUOTE(Juste @ 2005 07 16, 16:06)
Žiūriu visos kalbat apie kryzelius. o koki reiktu ji pirkti?auksini ar sidabrini?
*

O mes su brangiausiu nutarem, kad aukso nedovanosim schmoll.gif Turim kita ideja (gal jau buvo apie tai rasyta kitu, nepamenu) - pasaku knyga. Didele (stora), gera... thumbup.gif Ka manot apie tai? Musu mazius tokia turi - tetis nupirko, kuri laika ir pasakas kas vakara maziui skaite.
Čili
QUOTE(Spragtukas @ 2005 07 16, 18:37)
O mes su brangiausiu nutarem, kad aukso nedovanosim schmoll.gif Turim kita ideja (gal jau buvo apie tai rasyta kitu, nepamenu) - pasaku knyga. Didele (stora), gera...  thumbup.gif  Ka manot apie tai? Musu mazius tokia turi - tetis nupirko, kuri laika ir pasakas kas vakara maziui skaite.
*

mano kleckui dovanos močiutė pasakų knygą smile.gif manau praktiška ir paliekanti atsiminimą dovana 4u.gif mirksiukas.gif
Spragtukas
QUOTE(Chilli @ 2005 07 16, 20:29)
mano kleckui dovanos močiutė pasakų knygą smile.gif manau praktiška ir paliekanti atsiminimą dovana 4u.gif  mirksiukas.gif
*

Na, as irgi taip manau, juolab, kad ir prierasa knygos pradzioje padarysim. Po keliolikos metu atsivers ir paskaitys, kas ir kokia proga dovanojo... rolleyes.gif
Is pradziu buvo mintis pirkti dovanu ceki. gal ir praktiska, bet atsiminimui nieko nelieka. taigi, sitas dalykas atkrito ax.gif
Atlante
QUOTE(Spragtukas @ 2005 07 16, 21:02)
Na, as irgi taip manau, juolab, kad ir prierasa knygos pradzioje padarysim. Po keliolikos metu atsivers ir paskaitys, kas ir kokia proga dovanojo...  rolleyes.gif
Is pradziu buvo mintis pirkti dovanu ceki. gal ir praktiska, bet atsiminimui nieko nelieka. taigi, sitas dalykas atkrito  ax.gif
*

Puiki ideja thumbup.gif
inke
Gal galetumet kas pasiulyti daugiau variantu ka isgraviruoti ant medaliono berniukui?
Atlante
Na siaip tai as ka dovanosiu savo maziukei : nupirkau skrynute, gana ilga tokia senovinio stiliaus dezute metaline, i ja kad tilptu zvake ir kriksto liudijimas, i ja idejau maza metaline dezute pirmam iskritusiam dantukui pasideti biggrin.gif, vyno buteli apklijuota ir prirasineta, ir ji galima atidaryti tik per 18 gimtadieni. Bandau pabaigti kazka panasaus i laikrastuka ax.gif
Ir kadangi neseniai buvo jos gimimo diena, gaus dar ir lelyte.
Kas be ko zinoma suknute ir kriksto baltinukai biggrin.gif biggrin.gif
Buziaka
Mes krikštasūniui pirkom sidabrinį šaukštelį. Graviruosim inicilus ir datą, tik mąstome kokią: gimimo ar krikšto g.gif

Dar matėm labai įdomų sidabrinį šaukštelį su pavaizduotu sieniniu laikrodžiu, ten graveris turi išgraviruoti rodiklytes, kada vaikutis gimė, apačioje yra lentelė, kur rašoma data ar vardo ir pavardės inicialai, bei nurodytos vietos ūgio ir svorio duomenims. Labai graži dovana thumbup.gif
doma_
QUOTE(Buziaka @ 2005 08 12, 10:16)
Mes krikštasūniui pirkom sidabrinį šaukštelį. Graviruosim inicilus ir datą, tik mąstome kokią: gimimo ar krikšto  g.gif

Dar matėm labai įdomų sidabrinį šaukštelį su pavaizduotu sieniniu laikrodžiu, ten graveris turi išgraviruoti rodiklytes, kada vaikutis gimė, apačioje yra lentelė, kur rašoma data ar vardo ir pavardės inicialai, bei nurodytos vietos ūgio ir svorio duomenims. Labai graži dovana  thumbup.gif
*

Čia kur matei? Kokia kaina?
Buziaka
Aukso centras Akropolyje atrodo g.gif
116 LT
doma_
QUOTE(Buziaka @ 2005 08 12, 13:08)
Aukso centras Akropolyje atrodo  g.gif
116 LT
*

Brangoka jau bus sad.gif O kiek tas saukstelis kainuoja?
Buziaka
Mes pirkome sidabrini su zodiako ženklu. Yra didesni ir mazesni. kainos atitnkamai 97 ir 87. Nera pigu. Yra ir kitokiu sauksteliu, bet itariu be 60-70 LT negausi
doma_
QUOTE(Buziaka @ 2005 08 12, 15:21)
Mes pirkome sidabrini su zodiako ženklu. Yra didesni ir mazesni. kainos atitnkamai 97 ir 87. Nera pigu. Yra ir kitokiu sauksteliu, bet itariu be 60-70 LT negausi
*

Tai čia normaliai dar.... Kotrynoj mačiau kažkokius šaukštelius po 50 lt. bet kaži ar jie ten sidabriniai g.gif ale ot galėjau atidžiau pasižiūrėt mad.gif
Keberiokšt
O kur graviruoja Vilniuje, gal patarsit?
inke
Zinau kur graviruoja senamiestyje. Prie Pylimo ir Naugarduko sankirtos, paejus kokia 20 metru stoties link kaireje gatves puseje, ten taiso ir gamina juvelyrinius dirbinius. Ten nebrangiai graviruoja ir pasidereti man atrodo galima.
Keberiokšt
Inke, aciu Tau uz atsakyma 4u.gif
Siesta
QUOTE(Nedurna @ 2005 08 13, 10:38)
O kur graviruoja Vilniuje, gal patarsit?
*

Dar neblogai ir nebrangiai Rotundo gatveje graviruoja
doma_
O Akropoly kažin negraviruoja? g.gif
Buziaka
Akropoly tikrai negraviruoja. Graviruoja dar Madoj Viršuliškių. Pylimo 34 ar panašiai graveris atostogauja biggrin.gif
doma_
QUOTE(Buziaka @ 2005 08 16, 09:50)
Akropoly tikrai negraviruoja. Graviruoja dar Madoj Viršuliškių. Pylimo 34 ar panašiai graveris atostogauja  biggrin.gif
*

Ot ir graviruoja tongue.gif Vakar buvau akropoly aukso centre ir klausiau, tai sake graviruoja einant link ermitažo, ten yra juvelyrinė dirbtuvė. Tik nespėjau ten nueit, nes vaikas zyzt pradėjo
Buziaka
QUOTE(doma_ @ 2005 08 16, 16:09)
Ot ir graviruoja  tongue.gif Vakar buvau akropoly aukso centre ir klausiau, tai sake graviruoja einant link ermitažo, ten yra juvelyrinė dirbtuvė. Tik nespėjau ten nueit, nes vaikas zyzt pradėjo
*

Kaip idomu g.gif nes mes pirkome aukso centre šaukštelį ir pardavėja nurodė graverį Pylimo gatvėje g.gif
doma_
QUOTE(Buziaka @ 2005 08 17, 12:19)
Kaip idomu  g.gif  nes mes pirkome aukso centre šaukštelį ir pardavėja nurodė graverį Pylimo gatvėje  g.gif
*

Buziaka aš šiandien arba ryt nueisiu ten ir pasakysiu ar yr tos dirbtuves ar ner. Nes man kaip tik aukso centre ir pasiule ten graviruot g.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.