Įkraunama...
Įkraunama...

Dovana krikštynoms

QUOTE(sonatuks @ 2008 02 17, 18:03)
Gal kas žino.ar iš tikrųjų reikia krikštomamai dovanoti sidabr.šaukštelį krikštinant,tipo vaiko laimei 4u.gif  4u.gif


Nebutinai.
Siaip sidabrinis saukstelis- imbolizuoja sotu gyvenima. beto vaikiuka labai sveika paskui tokiu sauksteliu maitinti.
ale pvz, as jau saukstely buvau padovanojusi kaip teta eidama lankyti suneno. mat sis ne Lt gyvena, tai kai vaziavom, tai jau dovanike ne simboline pirkome... o dabar dar kriksto mama jo busiu, tai net nzn kokia dovanele reikes dabar dovanoti g.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes !

As noreciau pasiulyti savo darbelius dovanoms 4u.gif
Butu ir miela ir originali ranku darbo dovanele thumbup.gif
Darau remelius nuotraukom ir rankyciu/kojyciu ispaudam,taupykleles,remelius papratom nuotraukom ir dezutes saugoti vaiko brangenybem(pirma soskute,paluku sruoga,dantukas ir pan.)
Nuotraukeliu galite pziureti cia : http://public.fotki....upaas/dekupaas/

Turiu ir daugiau ideju Krikstynoms del simboliniu dovanu kriksto tevam ar kitiem sventes sveciam ax.gif laukiu zinuciu i AZ wink.gif
Atsakyti
oi kokia nuostabi temele, skaitau ir svaigstu nuo tokiu isradingu mamyciu, tiek daug ideju galima pasisemti biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Perliukas @ 2004 06 16, 09:26)
As nors ir nesu giliai tikinti ir nelakstau i baznycia  smile.gif , bet galvoju ,kad zaislai ir kitos panasios dovanos yra tik papildomos (vaikui pasidziaugti  clap.gif ) , o kriksto dovana turetu buti kas nors susije su religija , pvz kryzelis , sv. paveiksliukas , medalionas ,kas nors kas primintu krikstynas ir galbut butu kaip angelas sargas  , saugotu vaikuti nuo visu negandu  .


Kryzeliu dovanoti negalima!!!!nei veikui nei kazkam kitam..nes uzdesi vaikui ar kitam zmogui gyvenime kryziu..o ta nera geria..esu patyrus del tokios dovanos skaudziu dalyku...
Papildyta:
QUOTE(Skorpe @ 2007 09 24, 16:55)
papasakosiu ka mano sunelis gavo dovanu, gal kam kils kokiu nors minciu....auksini pkabuka su zodiako zenklu, buteli isgraviruota, kad tik 18 atidaryti galima, sauksteli sidabrini, isgraviruota, kad nuo kriksto tevelio, kepure ir salika lotuliukas.gif (cia irgi nuo kriksto tevelio),lavinamaji zaisla, supynes, meskiuka, nesanti sekme, kotrynos ceki apsipirkti, migduka ir geros patalynes komplekta, stilini jautuka ir maitinimo kedute.taip pat visi sveciai ant molberto nupiese piesini, bendromis jegomis, cia mociute sugalvojus buvo, gavome ir albuma su nuo nestumo mano nuotraukomis iki vaikiuko krikstynu, su prierasais prie ju...tai va gavome ir originaliu, ir praktisku, reikalingu dovanu..aisku gavome ir vokeliu smile.gif

oho kiek dovanu daug...na musu krikstynos rytoj,tai irgi galesiu pasidalinti mintimis apie dovanas thumbup.gif manau irgi nemazai gausim..nors jau viena zinau..mano mama dukrytei is naturalios vilnos koldra dovanos,jau kai uzaugus mergina bus gales miegoti siltai smile.gif daugiau nezinau...
Atsakyti
Mano mazyliui krikstateviai padovanojo sidabrini sauksteli, kad gyvenimas butu sotus thumbup.gif
Atsakyti
Na va ivyko musu krikstynos ir galiu pasipasakoti ka gavo mano dukryte dovanu mirksiukas.gif Nuo kriksto teveliu gavo auksini pakabuka sirdeles formos su tikru deimanciuku,skirtas specialiai kudikiams...Teveliai is UK o ten maciau labai daug vaikuciu visai kudikeliu o jau su auksinem apirankytem,grandinelem blink.gif pas mus taip nepriimtina..na grandinele mazyte bet kai uzaugs pakabuti gales uzdeti ant didesnes grandineles smile.gif toliau...dar gavo labai brangaus vyno buteli,kuri laiko rusyje butinai paguldyta ir laikysim koki 20m na iki Atenytes vestuviu,tada ragausim thumbup.gif nuo mociutes gavo didele ir stora pasaku knyga ir keleta rubeliu ir butent Atenei sukurta eilerasty,kuris tikrai nuostabus smile.gif ,nuo dedes suknyte ir barskuti,nuo tetos sidarbini medalijona ir stora pleda,nuo promociutes paveiksla su angeliukais ir pinigeliu :)nuo tetos remeli ir 5 foto,su pagrazinimais A4 formato smile.gif biggrin.gif nu va atrodo viskas,labai siltos ir nuosirdzio krikstynos buvo..beje kriksto zvake buvo papuosta gyvom gelytem rozes ziedelis ir melsvi mazyciai aplink,meniska labai jau thumbup.gif
Atsakyti
Pasidalinkime idėjomis , dovanomis ir jų pateikimu.
VISKAS KRIKŠTYNOMS
http://public.fotki....art/kriktynoms/
Atsakyti
sveikos mamos 4u.gif gal aš čia ne į temą, bet kaip jums atrodo ar tinkama dovana krikštynoms knyga GRAŽIAUSIOS PASULIO PASAKOS g.gif būsime eiliniais svečiais ir ar reikia teikti kam gėles?
Atsakyti
QUOTE(collliukė @ 2008 04 04, 13:36)
sveikos mamos 4u.gif  gal aš čia ne į temą, bet kaip jums atrodo ar tinkama dovana krikštynoms knyga GRAŽIAUSIOS PASULIO PASAKOS g.gif  būsime eiliniais svečiais ir ar reikia teikti kam gėles?


manau liuks dovana thumbup.gif
gelytes glima iteikti teveliams su sia grazia svente... jei didesnis vaikiukas galima didele gele is balionu ir t.t. ir iteikti vaikiukui 4u.gif
Atsakyti
Mamytes, patarkit, ka geriau dovanoti krikstaduktei busimai ar sauksteli ar koki pakabuka? g.gif neisivaizduoju kas butu fainiau. Ta mergyte dar keliu menesiu.
Atsakyti
QUOTE(Orchidėja @ 2008 04 07, 09:05)
Mamytes, patarkit, ka geriau dovanoti krikstaduktei busimai ar sauksteli ar koki pakabuka?  g.gif neisivaizduoju kas butu fainiau. Ta mergyte dar keliu menesiu.


as dovanociau saukstely smile.gif
o pakabuka pasilikciau kokiam pirmajam gimtadieniui... juk vaikeliui labai sveika valgyti is sidabrinio sauktelio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zilee @ 2008 04 07, 08:28)
as dovanociau saukstely smile.gif
o pakabuka pasilikciau kokiam pirmajam gimtadieniui... juk vaikeliui labai sveika valgyti is sidabrinio sauktelio  mirksiukas.gif

thumbup.gif Aciu. O gal zinai kur tokiu sauksteliu galima nupirkti?
Atsakyti