Įkraunama...
Įkraunama...

Alytaus gimdykla

sveikos mamos smile.gif
as norejau pasiteirauti, ar jus taretes su gyd del gimdymo? idomu, ar labai skiriasi prieziura, jei esi susitares su konkreciu gyd del gimdymo ar nesitares su niekuo, gimdai pas ta, kuris tuo metu buna g.gif
pirmas leliukas, todel neramu. pazystama prigasdino, jei nesusitarsiu, numes, bus mazai prieziuros ir pan... baisoka, kai dar viskas nezinoma.
beje, idomu, ar Saliklis gimdymus priimineja?
Atsakyti
QUOTE(Apola @ 2011 07 13, 12:01)
beje, idomu, ar Saliklis gimdymus priimineja?


seniai nebe... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Apola @ 2011 07 13, 12:01)
sveikos mamos smile.gif
as norejau pasiteirauti, ar jus taretes su gyd del gimdymo? idomu, ar labai skiriasi prieziura, jei esi susitares su konkreciu gyd del gimdymo ar nesitares su niekuo, gimdai pas ta, kuris tuo metu buna  g.gif
pirmas leliukas, todel neramu. pazystama prigasdino, jei nesusitarsiu, numes, bus mazai prieziuros ir pan... baisoka, kai dar viskas nezinoma.
beje, idomu, ar Saliklis gimdymus priimineja?


dėl priežiūros nesitariau nei su vienu, niekam nieko nedaviau nei prieš gimdymą, nei per nei po...o priežiūra liuksiška mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Apola @ 2011 07 13, 12:01)
sveikos mamos smile.gif
as norejau pasiteirauti, ar jus taretes su gyd del gimdymo? idomu, ar labai skiriasi prieziura, jei esi susitares su konkreciu gyd del gimdymo ar nesitares su niekuo, gimdai pas ta, kuris tuo metu buna  g.gif
pirmas leliukas, todel neramu. pazystama prigasdino, jei nesusitarsiu, numes, bus mazai prieziuros ir pan... baisoka, kai dar viskas nezinoma.
beje, idomu, ar Saliklis gimdymus priimineja?

nesitariau su niekuo,tik kai savaite gulejau pataloginiam tai ten visi gydytojai jau apie mane zinojo,nemaciau reikalo su kazkuo tartis.o gavos ir taip kad niekam nieko nedaviau.akusere praktiskai visa laika buvo su manim iseidavo tik trumpam.mane ir gasdino kad be pinigu nieko doro nebus o likau labai patenkinta tiek gimdymu tiek superine prieziura po jo.maziuke viena diena buvo labai nerami o ten labai girdis tai slaugytoja keleta kart vaiksciojo ziuret kas ir kaip ,daug patarimu dave pasiule ir misinio kad pailseciau,nes kabojo istisai,bet man nesutikus niekas jo ir nedave kaip kitur nuveza ir sugirdo kad tik ramu butu.
Atsakyti
QUOTE(Apola @ 2011 07 13, 12:01)
sveikos mamos smile.gif
as norejau pasiteirauti, ar jus taretes su gyd del gimdymo? idomu, ar labai skiriasi prieziura, jei esi susitares su konkreciu gyd del gimdymo ar nesitares su niekuo, gimdai pas ta, kuris tuo metu buna  g.gif
pirmas leliukas, todel neramu. pazystama prigasdino, jei nesusitarsiu, numes, bus mazai prieziuros ir pan... baisoka, kai dar viskas nezinoma.
beje, idomu, ar Saliklis gimdymus priimineja?

Pritariu Artitai mirksiukas.gif Gimdziau du vaikiukus,bet nei su vienu gyd nesitariau ir niekam nieko nedaviau.Tik aisku pirmas gimdymas buvo dar senose patalpose ir ta prieziura kitokia buvo kitokia,o su antru vaikeliu tai prieziura thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(braske25 @ 2011 07 20, 18:02)
Pritariu Artitai mirksiukas.gif Gimdziau du vaikiukus,bet nei su vienu gyd nesitariau ir niekam nieko nedaviau.Tik aisku pirmas gimdymas buvo dar senose patalpose ir ta prieziura kitokia buvo kitokia,o su antru vaikeliu tai prieziura thumbup.gif



Ir as pritariu. Prieziura superine, niekam nieko nedaviau, su niekuo nesitariau. Pirma karta papuoliau pas Tisku, antra karta pas Morkunaite. Gyd. Morkunaite nuostabiausia gydytoja, sunku jai buvo su manim, bet ji drasino, guode kaip mama. Esu jai be galo dekinga.
Atsakyti
QUOTE(mikute000 @ 2011 07 21, 17:00)
Ir as pritariu. Prieziura superine, niekam nieko nedaviau, su niekuo nesitariau. Pirma karta papuoliau pas Tisku, antra karta pas Morkunaite. Gyd. Morkunaite nuostabiausia gydytoja, sunku jai buvo su manim, bet ji drasino, guode kaip mama. Esu jai be galo dekinga.

as irgi pirma karta papuoliau pas Tisku,daugiau nenoreciau, o antra karta pas Karveliene, irgi super gydytoja thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, pasipasakosiu ir as. Pirmaji gimdziau prie Kazlenienes dar senose gimdyklose, bet niekaip nedaviau. Antra atvazevau gimdyti buvo Maciuleviciene, pagimdziau prie Tiskaus. Esu labai patenkinta Tiskumi, toks konkretus, grieztas zodziu i vata nevynioja, man super gyd thumbup.gif O vat Maciuleviciene nepatiko, nes jau per daug "saldi" ar jus supratot ar jums viskas aisku, meldziau Dieva, kad greiciau jos pamaina pasibaigtu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(emigrante @ 2011 07 22, 09:40)
Sveikos, pasipasakosiu ir as. Pirmaji gimdziau prie Kazlenienes dar senose gimdyklose, bet niekaip nedaviau. Antra atvazevau gimdyti buvo Maciuleviciene, pagimdziau prie Tiskaus. Esu labai patenkinta Tiskumi, toks konkretus, grieztas zodziu i vata nevynioja, man super gyd  thumbup.gif O vat Maciuleviciene nepatiko, nes jau per daug "saldi" ar jus supratot ar jums viskas aisku, meldziau Dieva, kad greiciau jos pamaina pasibaigtu doh.gif



tai kai kurioms patinka tas saldumas. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pjurgitukas @ 2011 07 22, 12:14)
tai kai kurioms  patinka tas saldumas.  mirksiukas.gif


Tai as nieko nesakau, kai kam Tiskus nepatinka jis grubokas. Man nepatinka kai pasiplonine liezuvi sneka todel man jis super, o Maciuleviciene per saldi. Cia mano ir tik mano nuomone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(emigrante @ 2011 07 22, 13:23)
Tai as nieko nesakau, kai kam Tiskus nepatinka jis grubokas. Man nepatinka kai pasiplonine liezuvi sneka todel man jis super, o Maciuleviciene per saldi. Cia mano ir tik mano nuomone 4u.gif



suprantu tave. as ir pas tisku gimdziau tik va ne pati o dare cp tai neturiu jokiu priekaistu. o atvirksciai priziurejo po operacijo0s thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pjurgitukas @ 2011 07 22, 13:58)
suprantu tave. as ir pas tisku gimdziau tik va ne pati o dare cp tai neturiu jokiu priekaistu. o atvirksciai priziurejo po operacijo0s  thumbup.gif


As gimdziau pati, bet jis ir tokiu atveju nedaugzodziavo. Atejo paklause pas akusere kiek savaiciu, kas vyksta, liepe duoti adata nuleisti vandenims, paklause ar noriu stumti ir liepe stumt. Stovejo atokiai gale gimdyklos ir daugiau nei zodzio, net nemaciau kada jis isejo smile.gif
Atsakyti