Įkraunama...
Įkraunama...

Alytaus gimdykla

QUOTE(mikute000 @ 2011 09 12, 22:24)
Rinkciausi tik Alytu, nes visur visko atsitinka. Man pirma karta irgi dare cp, tai taip po operacijos visi sokinejo, rupinosi, o niekam nieko nedaviau, gulejau as beveik savaite, tai nakciai visada pasiimdavo mergyte, kad pati galeciau pailset, o va draugei dare Kaune cp, tai vaika paliko ta pacia nakti, nes ten visiem dzin ar tu atsikelsi ar ne, o naujagimiu tuo metu buvo gal 80.

cia jau kam kaip pasiseks, asmeniskai i Alytu kojos nekelsiu daugiau, o Kaune gavau profesionalia pagalba ir rupinosi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vasara04. @ 2011 09 27, 23:12)
cia jau kam kaip pasiseks, asmeniskai i Alytu kojos nekelsiu daugiau, o Kaune gavau profesionalia pagalba ir rupinosi  mirksiukas.gif

gal ,bet as pvz nors ir gimdziau pati bet likau maloniai nustebinta gydytoju ir akuseriu profesionalumu ir seip prieziura.geriau buvo nei antakalny pries 8 metus.juolabiau gulejau viena palatoj ir ne ct nereikejo moket.ne taip kaip didziosiose ligoninese dar simtuku paklot reikia uz tokia prabanga.
Atsakyti
QUOTE(Ddziuljeta @ 2011 09 28, 10:26)
gal ,bet as pvz nors ir gimdziau pati bet likau maloniai nustebinta gydytoju ir akuseriu profesionalumu ir seip prieziura.geriau buvo nei antakalny pries 8 metus.juolabiau gulejau viena palatoj ir ne ct nereikejo moket.ne taip kaip didziosiose ligoninese dar simtuku paklot reikia uz tokia prabanga.



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif visu 100proc. kaune va drauges leliuka numarino klinikose tai ten ir nera kazkas stebuklingo, o beto jei matys kad gresia kazkas negerai leliukui ar mamai tai alytus iskart su greituske i tas klinikas nuveza
Atsakyti
QUOTE(pjurgitukas @ 2011 09 28, 13:07)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  visu 100proc. kaune va drauges leliuka numarino klinikose tai ten ir nera kazkas stebuklingo, o beto jei matys kad gresia kazkas negerai leliukui ar mamai tai alytus iskart su greituske i tas klinikas nuveza

kad per velai nebutu paskui:oh vieniems Alytuj gerai, kitiems Kaune smile.gif As asmeniskai likau kelis kart ziauriai nusivylus doh.gif Alytaus akuseriniu skyriumi. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vasara04. @ 2011 09 28, 15:43)
kad per velai nebutu  paskui:oh vieniems Alytuj gerai, kitiems Kaune smile.gif As asmeniskai likau kelis kart ziauriai nusivylus  doh.gif  Alytaus akuseriniu skyriumi.  schmoll.gif

o kuo taip nusivylėte?
Papildyta:
QUOTE(GitaZ @ 2011 08 31, 08:58)
Akušerijos ir ginekologijos skyriuje organizuota nėščiųjų mokyklėlė „BŪSIME MAMA IR TĖTIS“. Tai praktiniai nemokami kursai būsimiems tėveliams. Trumpus, bet naudingus mokymus sudaro 4 užsiėmimai:
I užsiėmimas – pirmadieniais
   1. Nėščiosios mityba, režimas, žalingų įpročių įtaka.
   2. Fiziologiniai pokyčiai nėštumo metu.
   3. Vaisiaus vystymosi ypatumai.
II užsiėmimas – antradieniais
   1. Pirmasis gimdymo laikotarpis.
   2. Gimdymo nuskausminimas ir psichologinis pasiruošimas
   3. Susipažinimas su gimdyklomis ir palatomis.
III užsiėmimas – trečiadieniais
   1. Antrasis gimdymo laikotarpis.
   2. Išvarymo biomechanizmas.
   3. Placentinis laikotarpis.
IV užsiėmimas – ketvirtadieniais
   1. Pogimdyminis laikotarpis.
   2. Moters režimas po gimdymo.
   3. Naujagimio maitinimo ir slaugos aspektai.
Paskaitas skaito akušerės praktikės. Jos suteikia visą informaciją apie gimdymą, prasidedančio gimdymo požymius, gimdymo eigą, skyriuje taikomus gimdymo nuskausminimo metodus, taikomą akupunktūrą, pogimdyminio laikotarpio ypatumus, naujagimio maitinimą. Užsiėmimų metu išsamiai atsakoma į užduotus klausimus, suteikiama galimybė apžiūrėti gimdyklas ir palatas. 
Pirmajai paskaitai registruokitės nuo pradžios nėštumo iki 20 nėštumo savaitės, II – III – IV paskaitėlėms registruokitės nuo 30 nėštumo savaitės.
Telefono Nr. 831556312

Ačiū už info, visai netyčia aptikau, gaila, kad vėlokai... Telefonu sudėtinga gauti tokią išsamią informaciją, nes įsivaizduokite - 20 savaičių paskambinau užsiregistruoti, tai mane nukreipė vėliau skambinti, esą - per anksti (kadangi telefonu jos visada labai skuba, tai su specais ir nepavyko pasiginčyti). o dabar jau nėštumas į pabaigą, tai jau registruoja... tarsi kažką labai naudingo papasakotų doh.gif (turiu omenyje pirmąją paskaitą). Gal čia nestuke.gif emocijos, bet sunervino toks atmestinis požiūris. Nors šiaip tikiuosi, kad paskaitėlės naudingos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lydute: 28 rugsėjo 2011 - 16:37
QUOTE(Lydute @ 2011 09 28, 16:36)
o kuo taip nusivylėte?
Papildyta:

Ačiū už info, visai netyčia aptikau, gaila, kad vėlokai... Telefonu sudėtinga gauti tokią išsamią informaciją, nes įsivaizduokite - 20  savaičių paskambinau užsiregistruoti, tai mane  nukreipė vėliau skambinti, esą - per anksti  (kadangi telefonu jos visada labai skuba, tai  su specais ir nepavyko pasiginčyti). o dabar jau  nėštumas į pabaigą,  tai jau registruoja...  tarsi kažką labai naudingo papasakotų  doh.gif (turiu omenyje pirmąją paskaitą).  Gal čia  nestuke.gif  emocijos, bet sunervino toks atmestinis požiūris. Nors šiaip  tikiuosi, kad paskaitėlės naudingos.


as prisimenu registravausi budama 34 savaiciu, manes is karto klause ar i pirma paskaita noresiu eiti, as atsisakiau, nes tikrai nebeatktualu. o tos kitos paskaitos (ypac antra) man buvo labai naudingos vien del to, kad galejau pamatyti gimdyklas, suzinoti visa tvarka (ka duoda, ka savo reikia atsivezti ir t.t.), pabendrauti su akuseremis. Tiesa pasakius iki siu paskaiteliu norejau gimdyti kitam mieste, o po paskaiteliu apsisprendziau gimdyti Alytuj. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lydute @ 2011 09 28, 17:36)
o kuo taip nusivylėte?
Papildyta:

Ačiū už info, visai netyčia aptikau, gaila, kad vėlokai... Telefonu sudėtinga gauti tokią išsamią informaciją, nes įsivaizduokite - 20  savaičių paskambinau užsiregistruoti, tai mane  nukreipė vėliau skambinti, esą - per anksti  (kadangi telefonu jos visada labai skuba, tai  su specais ir nepavyko pasiginčyti). o dabar jau  nėštumas į pabaigą,  tai jau registruoja...  tarsi kažką labai naudingo papasakotų  doh.gif (turiu omenyje pirmąją paskaitą).  Gal čia  nestuke.gif  emocijos, bet sunervino toks atmestinis požiūris. Nors šiaip  tikiuosi, kad paskaitėlės naudingos.


as ir ejau tik gale, o ko ten ispradziu vaiksciot vistiek pasimirsta. o kuo sviezesnes naujienos tuo ilgiau uzsibuna atmintyje
Atsakyti
QUOTE(saulute85 @ 2011 09 28, 22:08)
as prisimenu registravausi budama 34 savaiciu, manes is karto klause ar i pirma paskaita noresiu eiti, as atsisakiau, nes tikrai nebeatktualu. o tos kitos paskaitos (ypac antra) man buvo labai naudingos vien del to, kad galejau pamatyti gimdyklas, suzinoti visa tvarka (ka duoda, ka savo reikia atsivezti ir t.t.), pabendrauti su akuseremis. Tiesa pasakius iki siu paskaiteliu norejau gimdyti kitam mieste, o po paskaiteliu apsisprendziau gimdyti Alytuj. biggrin.gif

drinks_cheers.gif as irgi buvau nusprendus CP darytis Kaune , o po paskaitu susidurinau doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

kagi,nestumas i pabaiga,tai kartkartem uzsuku pasiskaityt naujienu is Alytaus gimdyklu smile.gif Laukinatis pirmojo ir as dvejojau kur gimdyt-cia ar Vilniuj. Dabar klausimu tokiu nebekyla,nes busiu priziureta-turim pazytama akusere,todel ramiau ant dusios :)Sikart irgi su ja tarsiuosi.
Tiesa, pirmagimi pagimdziau (jez,nesivercia liezuvis taip sakyti biggrin.gif) CP pagalba. Kadangi tuo metu budintis gyd buvo S. Kriugla,jis cezari man ir atliko. Viskas lb puikiai,jokiu brukstelejimu maziukui unsure.gif Tiesa sakant,kazkaip nesmagu pasidare perskaicius apie juos.
O sikart nuo pat nestumo pradzios nusiteikus buvau,kad cezari darys,bet kazkaip dabar itarimas kyla,o vdrug reikes naturaliai. Bijau doh.gif Na,bet kaip bus,taip,pries veja nepapusiu,tsakant biggrin.gif

Sekmes jums visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Krištiš @ 2011 09 30, 20:59)
Sveikos 4u.gif

kagi,nestumas i pabaiga,tai kartkartem uzsuku pasiskaityt naujienu is Alytaus gimdyklu smile.gif Laukinatis pirmojo ir as dvejojau kur gimdyt-cia ar Vilniuj. Dabar klausimu tokiu nebekyla,nes busiu priziureta-turim pazytama akusere,todel ramiau ant dusios :)Sikart irgi su ja tarsiuosi.
Tiesa, pirmagimi pagimdziau (jez,nesivercia liezuvis taip sakyti biggrin.gif) CP pagalba. Kadangi tuo metu budintis gyd buvo S. Kriugla,jis cezari man ir atliko. Viskas lb puikiai,jokiu brukstelejimu maziukui unsure.gif Tiesa sakant,kazkaip nesmagu pasidare perskaicius apie juos.
O sikart nuo pat nestumo pradzios nusiteikus buvau,kad cezari darys,bet kazkaip dabar itarimas kyla,o vdrug reikes naturaliai. Bijau doh.gif Na,bet kaip bus,taip,pries veja nepapusiu,tsakant biggrin.gif 

Sekmes jums visoms 4u.gif


viskas bus ok tik tam nusiteik
mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lydute @ 2011 09 28, 17:36)
Ačiū už info, visai netyčia aptikau, gaila, kad vėlokai... Telefonu sudėtinga gauti tokią išsamią informaciją, nes įsivaizduokite - 20  savaičių paskambinau užsiregistruoti, tai mane  nukreipė vėliau skambinti, esą - per anksti  (kadangi telefonu jos visada labai skuba, tai  su specais ir nepavyko pasiginčyti). o dabar jau  nėštumas į pabaigą,  tai jau registruoja...  tarsi kažką labai naudingo papasakotų  doh.gif (turiu omenyje pirmąją paskaitą).  Gal čia  nestuke.gif  emocijos, bet sunervino toks atmestinis požiūris. Nors šiaip  tikiuosi, kad paskaitėlės naudingos.

g.gif Nemanu, kad atmestinis poziuris, jei pradzioj nestumo neregistruoja i paskaiteles apie gimdyma. As 34 savaiciu klausiau tas paskaitas ir tai viska pamirsau, kai gimdyt reikejo doh.gif Kuo veliau-tuo geriau. O i pirma paskaita registruoja bet kuriuo nestumo laikotarpiu. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(žiedė79 @ 2011 10 03, 07:52)
g.gif Nemanu, kad atmestinis poziuris, jei pradzioj nestumo neregistruoja i paskaiteles apie gimdyma. As 34 savaiciu klausiau tas paskaitas ir tai viska pamirsau, kai gimdyt reikejo doh.gif Kuo veliau-tuo geriau. O i pirma paskaita registruoja bet kuriuo nestumo laikotarpiu. mirksiukas.gif

Tai aš ir kalbu apie pirmąją paskaitą, jeigu neatidžiai skaitote - juk ten žinios, kurios reikalingos visą nėštumą, o ne pabaigoje. O kitas paskaitas žinoma, kad naudingiausia pabaigoje klausyti.
Atsakyti