Įkraunama...
Įkraunama...

Alytaus gimdykla

QUOTE(pjurgitukas @ 2012 01 06, 15:07)
tai va as ir sakau kad ten superine prieziura. nedaug gimdymu tai ir priziuri o kokiam kaune ar vilniuj tai ten va ir tik uzbega gydytojas ir lekia pas kitas.

drinks_cheers.gif Dar gerai, jei gydytojas,nes daznai ten tik rezidentai rupinasi gimdyvem doh.gif Ir akuseres aisku.
Atsakyti
jo jo..kaune ir vilniuj tai ten tikras konvejeris. viena pazystama sake, kad kns klinikose dbr gimdyklose kaupina gimdyviu, tai isivaizduoju, kokia ten prieziura butu g.gif gerai, kad nepaklausiau siulymu vaziuoti i kns, o pasirinkau alytu gimdymui thumbup.gif
tik del gimdyklu paciu... kai buvau paskaitelej, tai rode, kad turi 4 gimdyklas, kurios su naujais baldais, turbinem lovom ir t.t., o kai atvaziavau gimdyti gavau visiskai nerodyta gimdykla su senoviska krebzdancia lova, senoviskom svarstyklem vaikui (net ant duru nera uzraso "gimdykla") doh.gif aisku, visa kita sutvarkyta (wc, vonia - kas buvo didziausias mano issigelbejimas), bet is pradziu truputi nusivyliau, kad neteks pasinaudoti naujaja technika biggrin.gif aisku, prasidejus "saldiesiems" saremiams ir paciom stangom jau viskas sviete vienodai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Apola @ 2012 01 07, 22:42)
jo jo..kaune ir vilniuj tai ten tikras konvejeris. viena pazystama sake, kad kns klinikose dbr gimdyklose kaupina gimdyviu, tai isivaizduoju, kokia ten prieziura butu  g.gif  gerai, kad nepaklausiau siulymu vaziuoti i kns, o pasirinkau alytu gimdymui  thumbup.gif
tik del gimdyklu paciu... kai buvau paskaitelej, tai rode, kad turi 4 gimdyklas, kurios su naujais baldais, turbinem lovom ir t.t., o kai atvaziavau gimdyti gavau visiskai nerodyta gimdykla su senoviska krebzdancia lova, senoviskom svarstyklem vaikui (net ant duru nera uzraso "gimdykla")  doh.gif  aisku, visa kita sutvarkyta (wc, vonia - kas buvo didziausias mano issigelbejimas), bet is pradziu truputi nusivyliau, kad neteks pasinaudoti naujaja technika biggrin.gif aisku, prasidejus "saldiesiems" saremiams ir paciom stangom jau viskas sviete vienodai biggrin.gif

kada tau taip ,, pasisekė''.juk ten visur viskas nauja g.gif gal vietos nebuvo kai nuvykai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lincikasster @ 2012 01 07, 22:49)
kada tau taip ,, pasisekė''.juk ten visur viskas nauja g.gif gal vietos nebuvo kai nuvykai? ax.gif

gimdziau gruodi 4u.gif nezinau kodel man taip "pasiseke" biggrin.gif kai atvykau buvo tik viena gimdyve (veliau isvis visai parai likau viena), bet kazkodel "laisvu" gimdyklu nebuvo g.gif ta "gimdykla" kurioj as buvau, yra jau uz 4 gimdyklos, kas gimde Alytuje zino, ten uz posukio, koridoriaus gale ir, sakau, net pavadinimo ant jos "gimdykla" nera doh.gif lotuliukas.gif tas labai nustebino, nes per paskaiteles labai jau gyresi nauja iranga, naujom lovom lotuliukas.gif
beje, busimom gimdyvem dar vienas patarimas... gal ir primytivu, bet WC popieriaus NERA 4u.gif turekite savo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Apola @ 2012 01 08, 14:49)
gimdziau gruodi  4u.gif nezinau kodel man taip "pasiseke" biggrin.gif kai atvykau buvo tik viena gimdyve (veliau isvis visai parai likau viena), bet kazkodel "laisvu" gimdyklu nebuvo  g.gif  ta "gimdykla" kurioj as buvau, yra jau uz 4 gimdyklos, kas gimde Alytuje zino, ten uz posukio, koridoriaus gale ir, sakau, net pavadinimo ant jos "gimdykla" nera doh.gif  lotuliukas.gif tas labai nustebino, nes per paskaiteles labai jau gyresi nauja iranga, naujom lovom  lotuliukas.gif
beje, busimom gimdyvem dar vienas patarimas... gal ir primytivu, bet WC popieriaus NERA  4u.gif  turekite savo smile.gif

ie6 metus bet viskas puikiai buvo 4u.gif reikėjo paklaust kodėl tave ten paguldė? o toletinio popieriaus niekad tokiose įstaigose nebūna, jeigu ir būtų tai abejoju, kad geros kokybės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Apola @ 2012 01 08, 14:49)
gimdziau gruodi  4u.gif nezinau kodel man taip "pasiseke" biggrin.gif kai atvykau buvo tik viena gimdyve (veliau isvis visai parai likau viena), bet kazkodel "laisvu" gimdyklu nebuvo  g.gif  ta "gimdykla" kurioj as buvau, yra jau uz 4 gimdyklos, kas gimde Alytuje zino, ten uz posukio, koridoriaus gale ir, sakau, net pavadinimo ant jos "gimdykla" nera doh.gif  lotuliukas.gif tas labai nustebino, nes per paskaiteles labai jau gyresi nauja iranga, naujom lovom  lotuliukas.gif
beje, busimom gimdyvem dar vienas patarimas... gal ir primytivu, bet WC popieriaus NERA  4u.gif  turekite savo smile.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Tai ir yra 4ta gimdykla. As irgi joje gimdziau. Paklausiau i kuria cia mane gimdykla guldot, kad zinociau ka vyrui pasakyti, nes ant duru nera numerio. Sako i ketvirta. sakau, bet ketvirta ant kitos gimdyklos duru parasyta. Akusere pradejo juoktis, sako ot jus nepasitikit niekuo. Ir parode, kad i ketvirta gimdykla yra du iejimai. Vienas su uzrasu ant duru. O kitas be nieko. Jei eitum per ta, kur su uzrasu, tai dar pakliutum i prieskambari, kur yra praustuves rankoms praustis.(kaip ir pries visas kitas gimdyklas). O per tas kitas duris pakliuni tiesiai i gimdykla.Todel per jas ir veda nestukes. Desiniau prie lango yra is gimdyklos durys i tualeta ir vonia, o kairiau i ta kambariuka per kuri ieitum i gimdykla, jei eitum per tas duris, kur raso 4ta gimdykla. Oho kad paaiskinau, ar ka supratot? doh.gif Beje, baldai man ten nauji pasirode blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(šiaurėja @ 2012 01 09, 12:29)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Tai ir yra 4ta gimdykla. As irgi joje gimdziau. Paklausiau i kuria cia mane gimdykla guldot, kad zinociau ka vyrui pasakyti, nes ant duru nera numerio. Sako i ketvirta. sakau, bet ketvirta ant kitos gimdyklos duru parasyta. Akusere pradejo juoktis, sako ot jus nepasitikit niekuo. Ir parode, kad i ketvirta gimdykla yra du iejimai. Vienas su uzrasu ant duru. O kitas be nieko. Jei eitum per ta, kur su uzrasu, tai dar pakliutum i prieskambari, kur yra praustuves rankoms praustis.(kaip ir pries visas kitas gimdyklas). O per tas kitas duris pakliuni tiesiai i gimdykla.Todel per jas ir veda nestukes. Desiniau prie lango yra is gimdyklos durys i tualeta ir vonia, o kairiau i ta kambariuka per kuri ieitum i gimdykla, jei eitum per tas duris, kur raso 4ta gimdykla. Oho kad paaiskinau, ar ka supratot? doh.gif Beje, baldai man ten nauji pasirode blush2.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(šiaurėja @ 2012 01 09, 12:29)
Tai ir yra 4ta gimdykla.

Taip ir gaunasi anekdotai. Mano sese gimde pries metus. Sako as guliu 5toj gimdykloj, atnesk man atsigert. Nueinu ir sakau, kad as pas gimdyve is penktos gimdyklos. Sako, kad pas mus tik keturios gimdyklos. Palydejo mane iki kampo, sako uzeisit ten kur uzrasyta 4 gimdykla. Paskui ir juokemes su sese, sako nuvede uz ketvirtos gimdyklos, tai ir pamaniau, kad penkta. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(elijana+ @ 2012 01 09, 13:17)
Taip ir gaunasi anekdotai.

Cia jau pletkai, ne anekdotai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(elijana+ @ 2012 01 09, 13:17)
Taip ir gaunasi anekdotai. Mano sese gimde pries metus. Sako as guliu 5toj gimdykloj, atnesk man atsigert. Nueinu ir sakau, kad as pas gimdyve is penktos gimdyklos. Sako, kad pas mus tik keturios gimdyklos. Palydejo mane iki kampo, sako uzeisit ten kur uzrasyta 4 gimdykla. Paskui ir juokemes su sese, sako nuvede uz ketvirtos gimdyklos, tai ir pamaniau, kad penkta.  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
nu jo o po to sklinda melas i visas pusias. man neteko ten guleti tik maciau per paskaiteles ir pravede kaip jau gulde ligoninen.
Atsakyti
o blyn, vat kaip cia gaunasi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif blush2.gif blush2.gif nu matyt man jau gimdymo metu streso ir baimes buvo daug ax.gif, pravede pro 4 gimdykla, uztai ir pamasciau, kad jau uz 4 gimdyklos "i kazkur" veda... lotuliukas.gif
bet tikrai tikrai bent jau baldai tai senesni, nei maciau per paskaiteles kitose gimdyklose g.gif
Atsakyti
Gal yra tokiu mamu kurioms Alytuje gimdymo metu taike akupunktura? Idomu kokie atsiliepimai....
Atsakyti