Įkraunama...
Įkraunama...

Alytaus gimdykla

Po CP laiko 5 paras... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarilė.84 @ 2013 02 08, 22:35)
Po CP laiko 5 paras...  smile.gif

pagal taisykles taip bet sakau priklauso nuo moters nuo kudikio sveikatos,galima isvykt issiprasius anksciau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ddziuljeta: 09 vasario 2013 - 10:32
QUOTE(Amarilė.84 @ 2013 02 08, 23:35)
Po CP laiko 5 paras...  smile.gif

na mane laike svaite, bet ne del to kad kazkas negerai bet sake tau geriau bus jei kas nutiks bet aisku nenutiko bet ir gerai nei maistu rupuntis nereikejo o jei silpna pasidarydavo visada paimdavo maziuke kad atsigauti, o naktim jei nepavykdavo nuraminti irgi ateidavo. aisku namai yra namai
Atsakyti
QUOTE(pjurgitukas @ 2013 02 23, 20:41)
na mane laike svaite, bet ne del to kad kazkas negerai bet sake tau geriau bus jei kas nutiks bet aisku nenutiko bet ir gerai nei maistu rupuntis nereikejo o jei silpna pasidarydavo visada paimdavo maziuke kad atsigauti, o naktim jei nepavykdavo nuraminti irgi ateidavo. aisku namai yra namai

Na, visur kitaip, ir visada - pagal situaciją.
Ir dabar apibersiu klausimais, jeigu galima... ax.gif 4u.gif
O tau darė pirmąkart CP? Man antrasis numatomas, tai labai tikiuosi, kad priims..?
O vyrui neleido kartu būti? MB Lazdijuose buvo su mum praktiškai visą laiką, palatos ten vienvietės, tad šalia ant kušetės miegojo..
Ir ar planinis CP buvo? Reikėjo tartis iš anksto?
Ačiū, būtų malonu, jei atsakytum... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarilė.84 @ 2013 02 23, 21:46)
Na, visur kitaip, ir visada - pagal situaciją.
Ir dabar apibersiu klausimais, jeigu galima...  ax.gif  4u.gif
O tau darė pirmąkart CP? Man antrasis numatomas, tai labai tikiuosi, kad priims..?
O vyrui neleido kartu būti? MB Lazdijuose buvo su mum praktiškai visą laiką, palatos ten vienvietės, tad šalia ant kušetės miegojo..
Ir ar planinis CP buvo? Reikėjo tartis iš anksto?
Ačiū, būtų malonu, jei atsakytum...  4u.gif


taip taip man abu kartus dare CP. vyras buvo miegojo kitoje lovoje nes duvau dvivieteje palatoje. bet uz lova mokejo tik kiek neatsimenu jau bet nedaug.
CP buvo planinis mano gydytoja paskambino skyriaus vedejui kad atvaziuoju ir viskas pabuvau nakti ir ryte isveze. as pati su niekuo nesitariau ir niekam nedaviau. jei ko dar noresi suzinoti rasyk.

P.s maistas man ten tiko, padejo daugiau kg atsikratyti smile.gif
Atsakyti
Bet žiūriu ne taip jau baisu Alytuje gimdyti. Ir gerai, kad įvairių tų pasisakymų turit, bus drąsiau ten vykti, žinosiu ko galima tikėtis, šaunuolės ax.gif
O kaip jei extra cezarį daro, ar įmanoma tada gauti epidūrą, ar tik narkozę? Nepykit jei ką ne taip klausiu, patirties dar kaip matot- nelabai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(WannaBeWithYou @ 2013 02 24, 23:51)
Bet žiūriu ne taip jau baisu Alytuje gimdyti. Ir gerai, kad įvairių tų pasisakymų turit, bus drąsiau ten vykti, žinosiu ko galima tikėtis, šaunuolės  ax.gif
O kaip jei extra cezarį daro, ar įmanoma tada gauti epidūrą, ar tik narkozę? Nepykit jei ką ne taip klausiu, patirties dar kaip matot- nelabai  4u.gif

del epiduro daug diskutavom sioj temoj..jis 200lt kainuoja bet gaut labai sunku nebent dar ir gyd ikist i kisene...propoguoja jie naturalu gimdyma ir taskas...bet gimdymo metu taiko adateliu terapija(uzkrito pavadinimas)siek tiek padeda.o CP pjuviui taiko spinaline(?) pataisykit tos kuriom CP dare jei ne taip:)
Atsakyti
QUOTE(Ddziuljeta @ 2013 02 25, 09:46)
del epiduro daug diskutavom sioj temoj..jis 200lt kainuoja bet gaut labai sunku nebent dar ir gyd ikist i kisene...propoguoja jie naturalu gimdyma ir taskas...bet gimdymo metu taiko adateliu terapija(uzkrito pavadinimas)siek tiek padeda.o CP  pjuviui taiko spinaline(?) pataisykit tos kuriom CP dare jei ne taip:)



taip taip spinaline ir ji nemokama mirksiukas.gif man abu kartus dare pirma ekstra tai paklause kokios noriu, aisku norejau pamatyti savo stebukla tai pilnos neemiau
Atsakyti
O tai super. Aš ir ko labiausiai bijau, tai narkozės, dėl to, kad negalėčiau savo kūdykio pamatyt bala žino kiek laiko... Na ačiū, būtinai pasidomėsiu kas tai per dalykas blush2.gif
Kad propoguoja natūralų, tai irgi gerai. Jei pavyktų, tai be ababejo pati norėčiau gimdyt. Bet, kad negali numatyt ar pavyks, todėl reik pasidomėt visais niuansais. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Gimdymas man dar toli, bet jau domiuosi kur geriau gimdyti - Alytuj ar Lazdijuose smile.gif Visad galvojau, kad jei tik bus galimybė imsiu epidūrą, nes esu didelė bailė ir šiaip, mano nuomonė apie jį gera. Bet tai sakot neina jo išsiprašyt? Kokia nesąmonė. Čia pačio žmogaus pasirinkimas unsure.gif Arba sako reikia tartis iš anksto, kad būtų aniasteziologė;. Nu tai blem, aš gi nežinau kada man gimdymas prasidės.. Kaip aš tarsiuos, kad ji būtų tą naktį/dieną doh.gif Arba aš čia kažko dar nesuprantu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vėjo_blaškoma @ 2013 03 06, 13:41)
Sveikos. Gimdymas man dar toli, bet jau domiuosi kur geriau gimdyti - Alytuj ar Lazdijuose  smile.gif  Visad galvojau, kad jei tik bus galimybė imsiu epidūrą, nes esu didelė bailė ir šiaip, mano nuomonė apie jį gera. Bet tai sakot neina jo išsiprašyt? Kokia nesąmonė. Čia pačio žmogaus pasirinkimas  unsure.gif  Arba sako reikia tartis iš anksto, kad būtų aniasteziologė;. Nu tai blem, aš gi nežinau kada man gimdymas prasidės.. Kaip aš tarsiuos, kad ji būtų tą naktį/dieną  doh.gif  Arba aš čia kažko dar nesuprantu  biggrin.gif


Sveika, nezinau kaip yra Lazdijuose, taciau jei turi nors menkute galimybe atvykti i Alytaus gimdykla apsizvalgyti (gal but geriausia registruotis i nestukiu kursus) - tai nedvejodama ta ir padaryk, tuomet tau paciai bus geriausia nusprest - kur nori gimdyti, visos abejones dings. Na, bent jau man taip buvo - nors mano nestumas buvo sklandus - per pirmaji nestuma irgi prisigalvojau visko, t.p.bijojau. Apsilankiau per nestukiu kursus Alytaus gimdykloje ir pajutau, kad mano visos baimes ir dvejones isgaravo bigsmile.gif viskas buvo gerai, tikrai visi paslaugus, su gydytoju nesitariau, bet del visa ko - su akusere buvau susitarusi, taciau ir be tarimosi manau butu buve taip pat viskas puikiai..o gydytojas is viso nustebino savo siltu bendravimu ir padrasinimu thumbup.gif
del epiduro.. na tu dar pagalvok gerai, juolab jei turi daug laiko iki finalo - pasikalbek su keliom ginekologem, ne su viena.. medicininiu dalyku neismanau, bet turbut tik tu pati geriau zinai ar tu pakankamai kantri skausmui, dar gal but nemazai lemia fiziologinis moters sudejimas, leliuko svoris, psichologinis nusiteikimas, atsipalaidavimas ir galiausiai mums nezinomos jegos... biggrin.gif as asmeniskai zinau, kad mane labai teigiamai veikia siltas vanduo, tad ir gimdykloje nemaza skausmo bangu dali prabuvau siltoje vonioje, man tikrai labai padejo, taip pat - akupunktura, sterilaus vandens injekcijos thumbup.gif del anesteziologo atvykimo i gimdykla, as tiksliai nezinau - tikriausiai turejusios epidurines nejautros patirti - mamytes tau geriau atsakys, as tik manau, kad jei tu apsilankysi gimdykloje ir pasikalbesi anksciau, tarsiesi, tai ir susitarsi - kas ir kaip atvyksta ir pan. pvz. su akusere mes kai buvom sutare del gimdymo prieziuros - buvo man pasakyta skambinti bet kuriuo paros metu ir ji atvyks i gimdykla, tai turbut jei buni susitares del epiduro,tai gal akuseres susisiekia su anesteziologais, tikrai sito nezinau. Velgi - atvykus su skausmais i gimdykla tampa daug kas aisku per gydytojo apziura, jis pasako kokia situacija, kiek mazdaug gali trukti laiko visa eiga, bent jau man tai abu kartus beveik tiksliai pasake. Pvz. man truko viskas apie 5-6 val., tai per toki laikotarpi viska galima susitarti ir padaryti epidura. O gal tau bus kaip mano draugei buvo - Vilniuje ji gimde, vyras buvo darbe, prasidejus saremiams, skausmams isvaziavo taksi, vaziuodama paskambino vyrui, kad atvaziuotu tiesiai i gimdykla, o ten akusere vos spejo persirengti..ir leliukas greit gime, vyras taip ir nespejo sudalyvaut gimdyme lotuliukas.gif
Vienu zodziu - linkiu pozityviu minciu, pasilepinti ir megautis ypatinga busena, ypac jei tai yra pirmas nestumas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ailada: 07 kovo 2013 - 10:11
Nuoširdžiai dėkoju už tokį išsamų atsakymą wub.gif wub.gif 4u.gif Dar laiko tikrai yra nemažai, tad bandysiu gal ir kursuose sudalyvaut ir šiaip daugiau info pasirinkt smile.gif
Atsakyti