Įkraunama...
Įkraunama...

Alytaus gimdykla

QUOTE(x_karamele_x @ 2013 05 07, 05:46)
o pas jus nera gimdyklos,beja cia mano mylimiausias miestas  wub.gif

Nee pas mus near gimdyklos.. Bijau nespėt iki Kauno nuvažiuot, vis gi tolimas kelias.
Atsakyti
QUOTE(vėjo_blaškoma @ 2013 05 07, 19:14)
Nee pas mus near gimdyklos.. Bijau nespėt iki Kauno nuvažiuot, vis gi tolimas kelias.


na jo lazdijai tau arciau o man vos ne tas pats gaunasi atstumas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(x_karamele_x @ 2013 05 06, 13:25)
is alytaus bet del lazdiju nustebinai smile.gif gal ten ir i epidura kitaip ziuri nei ALT nes Kaune drauge dvi mergytes gimde sake nieks ten nepasakoja jokiu baisybiu apie epidura kaip alt


baisybių ir Alytuj nieks nepasakoja, bet pasekmes išdėsto...nieks neverčia rinktis taip ar kitaip....atvažiavus pasakysi, kad TAU REIKIA epidūro, jį ir gausi, bet aš visada sakiau ir sakau, kad viską lemia nusiteikimas mirksiukas.gif žinok, kad gali, turi, ir tą padarysi 4u.gif ir vskas bus ok 4u.gif paskaitos būtinos, ėjau su visais vaikais ir vis ką nors naujo sužinodavau....jei reiks eisiu ir su ketvirtu biggrin.gif ...bet to nebus, nors.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo artita: 07 gegužės 2013 - 21:33
del Kauno tai va giminaite gimde Kaune ana men, pasake gali imt epidura bet zinok kad gali pakenkt vaikui taip kad nereikia apie Kauna...nuo gyd priklauso
Atsakyti
QUOTE(artita @ 2013 05 07, 22:33)
baisybių ir Alytuj nieks nepasakoja, bet pasekmes išdėsto...nieks neverčia rinktis taip ar kitaip....atvažiavus pasakysi, kad TAU REIKIA epidūro, jį ir gausi, bet aš visada sakiau ir sakau, kad viską lemia nusiteikimas  mirksiukas.gif  žinok, kad gali, turi, ir tą padarysi  4u.gif  ir vskas bus ok  4u.gif  paskaitos būtinos, ėjau su visais vaikais ir vis ką nors naujo sužinodavau....jei reiks eisiu ir su ketvirtu  biggrin.gif ...bet to nebus, nors.....


O Jus i kokius kursus ejote, piliklinikoj ar ligoninej? Kiek zinau, tai ligonine vyksta jau i nestumo pabaiga... smile.gif Kada reikia registruotis, planuoju eiti ir as, man dar tik 22-a sav 4u.gif Ir kelios ten paskaitos buna? Tirai idomu 4u.gif

O as gimdziau KMUK pries 7metus, buvau labai nusiteikusi pries epidura, nors visos aplinkui gi8mdziusios su epiduru sake: daryk, kam kankintis....Rekiau neee, pagimde visos ,pagimdysiu ir as.... Buco atsidarymas 3 cm ir as jau neiskenciau, dare epidura.... Viskas gerai, gimdymas super- tik pats isstumimas daug sunkesnis schmoll.gif
O dabar zadu gimdyti Alytuje, vel nenoriu epiduro, manau, jog tikrai galiu pati..... 4u.gif O bus kai bus wub.gif

Tai vat, kol dar skausmu nezinai....nezinai ka tai reiskia, nereikia galvoti apie ta epidura- JUK NERA JIS TAIP GERAI....Ji daro kada reikia ir visoms tikrai nesiulo..
Atsakyti
QUOTE(artita @ 2013 05 07, 23:33)
baisybių ir Alytuj nieks nepasakoja, bet pasekmes išdėsto...nieks neverčia rinktis taip ar kitaip....atvažiavus pasakysi, kad TAU REIKIA epidūro, jį ir gausi, bet aš visada sakiau ir sakau, kad viską lemia nusiteikimas  mirksiukas.gif  žinok, kad gali, turi, ir tą padarysi  4u.gif  ir vskas bus ok  4u.gif  paskaitos būtinos, ėjau su visais vaikais ir vis ką nors naujo sužinodavau....jei reiks eisiu ir su ketvirtu  biggrin.gif ...bet to nebus, nors.....


nuo 30 sav. buna ligoninej paskaiteles

zinau as visks apie ta epidura ir kas kenkia ir kas ne,kiekvienos pasirinkimas...kazkas pries ji kazkas uz ji,as klausiu tik ar ji daro alytuj,o ne jo pasekmes wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo x_karamele_x: 08 gegužės 2013 - 06:57
QUOTE(x_karamele_x @ 2013 05 08, 07:56)
nuo 30 sav. buna ligoninej paskaiteles

zinau as visks apie ta epidura ir kas kenkia ir kas ne,kiekvienos pasirinkimas...kazkas pries ji kazkas uz ji,as klausiu tik ar ji daro alytuj,o ne jo pasekmes wink.gif


Tuomet paprasciau pasiskambinti i gimdymo skyriu ir pasiklausti cool.gif
Atsakyti
as gi sakau teoriskai daro kaina 200 taip parasyta palatose pataloginiam skyriuj taisyklese-info.tartis
issanksto o ne tuo metu nes jie savo anisteziologo neturi kviecias is kito skyriaus.
Atsakyti
QUOTE(Ddziuljeta @ 2013 05 09, 08:29)
as gi sakau teoriskai daro kaina 200 taip parasyta palatose pataloginiam skyriuj taisyklese-info.tartis
issanksto o ne tuo metu nes jie savo anisteziologo neturi kviecias is kito skyriaus.


supratau 4u.gif
Atsakyti
Gimdziau alytuje sausio menesi. Gydytoja tarutiene ir akusere sinkeviciene. Lyg taip.
Nu ka galiu pasakyt siaip per gimdyma labai padejo buvo malonios,bet siaip nelabai galiu palygint nes gimdziau pirma karta. Visa darba atliko akusere, o gydytoja tik kartais ateidavo. Akuserei tikrai rasyciau 10 balu. Gimdymas buvo labai sunkus. Gimdykloj buvau nuo 14 val pagimdziau 20 val visa laika akusere tikrai rupinosi, ir duse buvau ir vandens injekcijas dare tik manes nieks neveike biggrin.gif
Nepatiko kad gydytoja padejo uzremiant ranka ant pilvo stumt, nes taip labai didele rizika vaika suzalot. Laimei viskas gerai.
Kai siuvo keitesi pamainos, ko pasekoje paliko tampona viduje jis isejo po paros pats, aciu D.
Vaikui itare infekcija tai gerai kad vaiku gydytoja priziurejusi mergyte buvo is kauno tai issiunte mus i klinikas. O ten jau kita istorija, bet esme kad mums infekcijos nebuvo, pabuvom ten pora dienu ir gryzim laimingi namo.
Ai dar neatsidalino placenta tai dave narkoze ir sutvarke.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vivita: 03 birželio 2013 - 18:25
Ir dar... kita karta vistiek vaziuosiu i alytu, tik jau ieskosiu pazystamu ir tarsiuos su gydytoja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vivita @ 2013 06 03, 18:08)
Visa darba atliko akusere, o gydytoja tik kartais ateidavo.
Nepatiko kad gydytoja padejo uzremiant ranka ant pilvo stumt, nes taip labai didele rizika vaika suzalot. Laimei viskas gerai.
Kai siuvo keitesi pamainos, ko pasekoje paliko tampona viduje jis isejo po paros pats, aciu D.


man ir kai gimdziau visa darba atliko akusere kurios tik vardo raide zinau V.. blush2.gif superine thumbup.gif o gimdziau prie Tiskaus tai kaip jaunas menulis ateidavo sekundei biggrin.gif

Tiskus ir ta pati padare man.....Antakalnyje pries 10 metu taip pat tokiu budu man padejo tiksliau tada dejo paklode ir is abieju galu paeeme isstume ax.gif girdejau kad tai nerekomenduojama bet tikrai daznai gyd naudoja sita buda ax.gif
Atsakyti