Įkraunama...
Įkraunama...

Alytaus gimdykla

sveikos besilaukiancios mamytes. Apie Alytaus gimdykla, gydytojus ir kita personala tik geriausi atsiliepimai. Nors seniai nebegyvenu Alt gimdziau (pries pusantru metu antra karta) ten savo vaikiukus, prieziura, rupestis viso personalo, aplinka - viskas super, ne konvejeris kaip Vilniuje. rekomenduoju ir tikiuosi dar karta ten uzsuksiu mergytes broliukams parsivezti smile.gif sekmes visoms. Jaukaus susitikimo su savo mazyliais!
Atsakyti
Klausimėlis - ar verta neštis į gimdyklą rūbelius mažiukui ? g.gif kiek skaičiau tai daug kur visgi aprengia kažką savo ar susuka į vystyklą smile.gif kaip Alytuje ? Norisi kuo mažiau neštis smile.gif
Taip pat, ar visada duoda naktinukus gimdymui ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ryžiukė: 29 sausio 2014 - 17:03
QUOTE(Ryžiukė @ 2014 01 29, 17:02)
Klausimėlis - ar verta neštis į gimdyklą rūbelius mažiukui ?  g.gif  kiek skaičiau tai daug kur visgi aprengia kažką savo ar susuka į vystyklą  smile.gif  kaip Alytuje ? Norisi kuo mažiau neštis  smile.gif
Taip pat, ar visada duoda naktinukus gimdymui ?

neverta ax.gif pirma pampersa uzdeda netgi savo ax.gif paskui suvysto ax.gif paskui jau perkelus i skyriu ateina sesele paklausia ar duosit rubelius ar ligonines rengt ax.gif va tada ir padaviau maisiuka kuri buvau paruosus su pampersu ir pan ax.gif
naktinukus taip pat dave,beje po gimdymo pries perkeliant i skyriu vel atnese kitus ir perrenge ax.gif
del to kuo maziau nestis tai keliavau su visa tase biggrin.gif nes namai uz 50km nieks nebutu dalakste ax.gif nieks nieko nesake kad tase didoka biggrin.gif bet as megstu but pasiruosus viskam blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ddziuljeta @ 2014 01 29, 18:42)
*neverta ax.gif
**del to kuo maziau nestis tai keliavau su visa tase biggrin.gif nes namai uz 50km nieks nebutu dalakste ax.gif nieks nieko nesake kad tase didoka biggrin.gif bet as megstu but pasiruosus viskam blush2.gif

*Ačiū už info ax.gif
**Aš irgi žadu nemažą vežtis, nes namai irgi virš 50km iki namų, bet turėsiu kelias tašes, t.y. į gimdyklą su mažesne eisiu, o vėliau vyras į palatą didžiają atneš iš mašinos, kai jau perkels biggrin.gif
Atsakyti
Na, aš dar su klausimu blush2.gif biggrin.gif

Ar Alytaus GN po gimdymo pasiūlo nusipirkti diržą pilvui spausti ? g.gif Na pvz. Santariškėse turi jie vietoje ir pasiūlo nusipirkti, primatuoja kokio reikia ir pan, nes perkant db gali prašauti su dydžiu, kai pilvas jau kelius siekia ir nežinai koks bus po gimdymo biggrin.gif
O jei nepasiūlo, kap Jūs darėte, pirkote, ir kur ? Gal kur netoliese parduotuvė yra kokia, kur jais prekiauja Alytuj, važiuojant namo užsukti galima ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryžiukė @ 2014 02 07, 09:12)
Na, aš dar su klausimu  blush2.gif  biggrin.gif

Ar Alytaus GN po gimdymo pasiūlo nusipirkti diržą pilvui spausti ?  g.gif  Na pvz. Santariškėse turi jie vietoje ir pasiūlo nusipirkti, primatuoja kokio reikia ir pan, nes perkant db gali prašauti su dydžiu, kai pilvas jau kelius siekia ir nežinai koks bus po gimdymo  biggrin.gif 
O jei nepasiūlo, kap Jūs darėte, pirkote, ir kur ? Gal kur netoliese parduotuvė yra kokia, kur jais prekiauja Alytuj, važiuojant namo užsukti galima  ax.gif

g.gif nieks nieko nesiule g.gif
Atsakyti
laba 4u.gif
Dukart gimdziau Lazdijuose, tikrai atsiliepimai kuo puikiausi, esam is Druskininku tad galim rinktis ir Alytu.Dabar svarstau gal i Alytu vaziuoti?Kolege pasakojo kad tikrai labai prieziura ir aplinka "faina".Pasidalinkit kas neseniai gimdet.
Atsakyti
QUOTE(Kazokiene32 @ 2014 02 08, 09:14)
laba 4u.gif
Dukart gimdziau Lazdijuose, tikrai atsiliepimai kuo puikiausi, esam is Druskininku tad galim rinktis ir Alytu.Dabar svarstau gal i Alytu vaziuoti?Kolege pasakojo kad tikrai labai prieziura ir aplinka "faina".Pasidalinkit kas neseniai gimdet.

paskaitinek tema 4u.gif kaip tik apie tai ir snekam ax.gif
Atsakyti
Sveikos. Mažai nestuke.gif Alytuje,kad temukė tokia neaktyvi...aš už 3-4 sav. turėčiau stebuklėlio sulaukti smile.gif . Rekomenduoja gimdyti Kauno klinikose, bet mane Alytus traukia, čia gimdžiau prieš 17 metų, nepatys geriausi atsiminimai,bet dabar tik gerus girdžiu tai ir esu nusiteikusi optimistiškai smile.gif.
Neapsisprendžiu tartis nesitarsi su gydytoja kokia...Mane prižiūrintin kaunietė,tai nuo alytaus medikų atitrūkus šiuo metu...
Atsakyti
QUOTE(mamyma @ 2014 04 23, 06:36)
Sveikos. Mažai  nestuke.gif  Alytuje,kad temukė tokia neaktyvi...aš už 3-4 sav. turėčiau stebuklėlio sulaukti  smile.gif . Rekomenduoja gimdyti Kauno klinikose, bet mane Alytus traukia, čia gimdžiau prieš 17 metų, nepatys geriausi atsiminimai,bet dabar tik gerus girdžiu tai ir esu nusiteikusi optimistiškai  smile.gif
Neapsisprendžiu tartis nesitarsi su gydytoja kokia...Mane prižiūrintin kaunietė,tai nuo alytaus medikų atitrūkus šiuo metu...

aga apmirus..gaila....man ir gimdyt po men butu idomu suzinot naujesnes info nei poros metu atgal mano patirtis ax.gif mano atsiminimai sviesiausi ax.gif su niekuo nesitariau ir nezadu tartis ax.gif visi ten puikus ax.gif na gal Tarutienes gimdymo metu nenoreciau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ddziuljeta @ 2014 04 23, 12:05)
aga apmirus..gaila....man ir gimdyt po men butu idomu suzinot naujesnes info nei poros metu atgal mano patirtis ax.gif mano atsiminimai sviesiausi ax.gif su niekuo nesitariau ir nezadu tartis  ax.gif visi ten puikus ax.gif na gal Tarutienes gimdymo metu nenoreciau schmoll.gif

Tai va ir aš tos Tarutienės nenoriu, nors net mačius nesu, bet kažkaip visos prastai atsiliepia apie ją , tai kad ir nebūtų toks sutapimas jog per mano gimdymą jos budėjimas doh.gif .
O apie paskaitas nesi girdėjus kada vyksta,gal vertėtų pasiklausyt ir klausimais rūpimais pasismalsaut g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamyma @ 2014 04 23, 18:48)
Tai va ir aš tos Tarutienės nenoriu, nors net mačius nesu, bet kažkaip visos prastai atsiliepia apie ją , tai kad ir nebūtų toks sutapimas jog per mano gimdymą jos budėjimas  doh.gif .
O apie paskaitas nesi girdėjus kada vyksta,gal vertėtų pasiklausyt ir klausimais rūpimais pasismalsaut  g.gif

as pas ja buvus echo tai nieko buvo,o paskui pries gimdyma papuoliau pries 8 atvaziuot tai ji man pareiske ko as cia atvaziavau ant pamainos pasikleitimo...nu sakau jau cia kada atveze..tai pagulde tonus matuot ir dingo po puses val labai nustebo pasikeitus pamainai kad as guliu ..jiem nieko nepranese blink.gif doh.gif paskui dar prisiklausiau tai sakau nu aciu nea schmoll.gif nors tenka nusispjaut 3k nes neduok D budes ji doh.gif
o kursuose as nebuvus bet kiek girdejau labai gerai smegenu praplovimui biggrin.gif nebesinori sake nei epiduru nieko jauties rami rami biggrin.gif
Atsakyti