Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Servetėlės nertos vąšeliu, 6 tema
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai > Mezgimas, nėrimas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Akinomra
QUOTE(rasukasxx @ 2011 08 12, 11:44)
Norejau paklausti  4u.gif  kaip paslepiate siulu likucius kai pakeiciate siulu spalva?
*

likusius galiukus įraizgau į tos pačios spalvos nėrinį kaip pabaigiant ir paprastą vienspalvį darbuką mirksiukas.gif
laimakp
QUOTE(silsta @ 2011 07 20, 11:28)
Man atrodo,kad čia tikrai rasi...

Labai ačiū 4u.gif
Agnesyte
QUOTE(Akinomra @ 2011 08 11, 15:47)
Sveikutės, rodau savo pirmąjį servetėlių komplektuką, kuris bent jau man taip ir kvepia jau besibaigiančia vasara  ax.gif
*

Labai gražiai žiūrisi. Gražus komplektuotas 4u.gif
Getira
Cia dar vienas komplektukas arbatai/kavai. Schemutes neturiu. Kazkada kazkokiam zurnale pamaciau nuotrukyte ir pagal ja mezgiau. smile.gif

user posted image
K_margo
Stai mano nerta servetele

user posted image

user posted image
Papildyta:
dar viena

user posted image

user posted image
Akinomra
QUOTE(K_margo @ 2011 08 14, 19:01)
Stai mano nerta servetele

kokia pirmoji graži wub.gif thumbup.gif
K_margo
QUOTE(Akinomra @ 2011 08 14, 19:11)
kokia pirmoji graži  wub.gif  thumbup.gif
*

Viena is graziausiu wub.gif , veliau idesiu daugiau grozybiu
smile.gif
silsta
K_margo, labai gražios servetėlės. Lauksim grožių ir daugiau, jei jau pažadėjai... ax.gif
Getira
K_margo: ir as jungiuos prie pagyrimu! Labai dailios serveteles. Dar nebuvau uztikusi tokiu grozybiu interneto labirintuose. thumbup.gif
K_margo
Aciu merginos, galesiu pasidalinti schemutem thumbup.gif
Aprily
K_margo, pirmoji labai grazi smile.gif
Getira
O cia mano kvadratine ananasiuke.. smile.gif

user posted image
silsta
[quote=Getira,2011 08 15, 22:58]

Ir iš balos tas darbštumas tų mūsų merginų? Tokius grožius neriate... Getira, nu labai labai gražu bigsmile.gif
Getira
Silsta: dekui smile.gif ji ne tik grazi, bet ir daug darbo pareikalaujanti. Tie ananasiukai daug siulu sueda ir ilgokai uztrunka, kol numezgi. Bet verta pavargti.. smile.gif
rosebud1
be rėmų, Viktorija13, Getira, Akinomra ir K_margo-visų gražios servetėlės good.gif
Vaivorytė
[quote=Getira,2011 08 16, 00:58]

Grožis neišpasakytas, gal būtų galima shemutę?
Sunflowers
Labai grazios visu serveteles wub.gif
K_margo
Dar idedu kelias serveteles, gal patiks ir sios blush2.gif

user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image

user posted image

DAR YRA SERVETELIU, LAUKIT PAPILDYMO biggrin.gif
Getira
Studija: turiu kazkur kvadratines ananasiukes schema. Tik labai nekokybiska. Kai kur net is akies neriau. Jei tokia tinka, galiu idet. smile.gif

K_margo: fantastiskas serveteliu lobynas thumbup.gif Kai ka is ju ir as esu nerusi. wink.gif
Abelo
Sveikos, darbštuoles smile.gif Niu, ir grožybių lobyną čia pas jus atradau thumbup.gif aš tiesiog apšalus... bigsmile.gif retai panarplioju kažką, bet prisižiūrėjus tokių stebuklų, trauksiu ir aš siūliukus biggrin.gif ačiū už įkvėpimą ir idėjas 4u.gif
silsta
[quote=Getira,2011 08 17, 17:42]
Studija: turiu kazkur kvadratines ananasiukes schema. Tik labai nekokybiska. Kai kur net is akies neriau. Jei tokia tinka, galiu idet. smile.gif

Gal šita bus kiek didesnė schema ananasinės servetėlės?
user posted image
Vaivorytė
Labai labai aciu uz kvadratines ananasiukes shema 4u.gif
Getira
silsta: si schemute zymiai geresne uz manaja.. Ir as uz ja dekoju. smile.gif
saulėlydis*
Sveikutės, į servetėles įdėta daug darbo, bet negi jums nesinori jų pabaigti? Ištampyti ir iškrakmolinti? Aš tam naudoju putų polistirolo lapą ir šimtus adatėlių. Drėgną servetukę smaigstau, formuoju. Paskui nupurškiu purškiamu standikliu.
Mano manymu, tiek K_Margo, tiek prieš tai buvusios, rodote gražius, bet nebaigtus darbus.
Čia tik mano nuomonė ir mano akims norisi kitokio vaizdo ax.gif
silsta
QUOTE(Getira @ 2011 08 19, 06:23)
silsta: si schemute zymiai geresne uz manaja.. Ir as uz ja dekoju. smile.gif
*

Prašau, nerkit į sveikatytę. Kuo galiu, ką turiu - tuo ir dalinuosi ax.gif
Agnesyte
QUOTE(K_margo @ 2011 08 17, 17:44)
Dar idedu kelias serveteles, gal patiks ir sios  blush2.gif
DAR YRA SERVETELIU, LAUKIT PAPILDYMO biggrin.gif
*

blink.gif blink.gif blink.gif kiek daug ir visos savaip gražios 4u.gif
be rėmų
QUOTE(saulėlydis* @ 2011 08 19, 10:19)
Sveikutės, į servetėles įdėta daug darbo, bet negi jums nesinori jų pabaigti? Ištampyti ir iškrakmolinti? Aš tam naudoju putų polistirolo lapą ir šimtus adatėlių. Drėgną servetukę smaigstau, formuoju. Paskui nupurškiu purškiamu standikliu.
*

Aš tai išskalautas servetėles (reiktų sakyti staltiesėles, sykį nuo vienos mokytojos gavau pylos, kad staltiesėlės tiesiamos ant stalo, o servetėlės yra lūpom nusišluostyti ar kišamos į švarko kišenėlę) išmirkau tirštam krakmolo tirpale, paskui dedu tarp paklodžių ir su labai karštu lygintuvu lyginu, tol, kol apdžiūsta. Paskui ištraukiu iš po paklodės ir dar lyginu iš išvirkščios pusės, paskui šiltą palieku, kad išdžiūtų. Gal taip greičiau, nei su adatėlėm bovytis? g.gif

K_margo, kelios labai labai gražios 4u.gif
Getira
As ir niekad su adatelem nesivarginau. Arba kaip be remu darydavau, arba sausas ispurksdavau purskiamu standikliu ir tada palygindavau su lygintuvu. Ir palikdavau dailiai patiestas, kad pilnai isdziutu. Viskas kuo puikiausiai gaunasi. thumbup.gif
silsta
O aš standinu visų išpeiktu būdu - su PVA (lipalas). Išplautas sausas kišu į paruoštą skystį, kabinu ant džiovyklės ir kiek nori, tiek ten džiūsta. Mano lygintuvas su garais, tai tik ištampau ir lyginu, labai puikiai išsilygina ax.gif
Getira
QUOTE(silsta @ 2011 08 20, 09:40)
O aš standinu visų išpeiktu būdu - su PVA (lipalas). Išplautas sausas kišu į paruoštą skystį, kabinu ant džiovyklės ir kiek nori, tiek ten džiūsta. Mano lygintuvas su garais, tai tik ištampau ir lyginu, labai puikiai išsilygina  ax.gif
*

Va, tokio budo nebuvau girdejus.. Ir bandzius.. g.gif Tai nieko negaliu pasakyt. ax.gif
AisLu
As PVA klijus naudojau tik kai is serveteles "bliuduka" norejau padaryti biggrin.gif
saulėlydis*
QUOTE(Getira @ 2011 08 19, 22:42)
As ir niekad su adatelem nesivarginau. Arba kaip be remu darydavau, arba sausas ispurksdavau purskiamu standikliu ir tada palygindavau su lygintuvu. Ir palikdavau dailiai patiestas, kad pilnai isdziutu. Viskas kuo puikiausiai gaunasi. thumbup.gif
*

Aš irgi nesivargindavau. Kol nepabandžiau ir nepamačiau skirtumo. Ypač linines tai liečia.
villyte
pasirodau ir cia

user posted image
Abelo
Po ilgo laiko išsitraukiau ir aš siūliukus ir vašelį pagauta įkvėpimo, kai prisižiūrėjau visų jūsų grožybių 4u.gif ir va, kas gavosi... https://picasaweb.google.com/10079603837947...334559224822786 https://picasaweb.google.com/10079603837947...334569498650466 https://picasaweb.google.com/10079603837947...334594738449218
Kadangi seniai benarpliojau, tai susiradau kuo paprastesnį raštą, tik truputį padidinau, nei originale ax.gif
ingauk
QUOTE(Abelo @ 2011 08 21, 19:17)
Po ilgo laiko išsitraukiau ir aš siūliukus ir vašelį pagauta įkvėpimo, kai prisižiūrėjau visų jūsų grožybių  4u.gif ir va, kas gavosi... https://picasaweb.google.com/10079603837947...334559224822786 https://picasaweb.google.com/10079603837947...334569498650466 https://picasaweb.google.com/10079603837947...334594738449218
Kadangi seniai benarpliojau, tai susiradau kuo paprastesnį raštą, tik truputį padidinau, nei originale  ax.gif
*

ketvirtos man labai grazios wub.gif
Abelo
Ačiū blush2.gif Ketvirtos bus būsimai anytai dovanų smile.gif tik dar galvoju gal ir vieną didesnę reikės nunarpliot.

villyte, Jūsų labai dailios ir spalvytės wub.gif
AisLu
Na ir servetele nuneriau smile.gif tik siulai murzini buvo, galvojau issiskalbs, bet....

user posted image
Getira
Agnieshkute: labai grazi servetel. Ypac patiko serveteles apnerimas. Ta horizontali juostele labai idomiai ir originaliai atrodo. thumbup.gif
Tedžiukė
Labai visų gražios servetėlės..čia užsukus taip ir norisi vis nerti..nerti..
AisLu
QUOTE(Getira @ 2011 08 23, 16:36)
Agnieshkute: labai grazi servetel. Ypac patiko serveteles apnerimas. Ta horizontali juostele labai idomiai ir originaliai atrodo. thumbup.gif
*

Aciu 4u.gif
Agnesyte
QUOTE(Abelo @ 2011 08 21, 20:17)
Po ilgo laiko išsitraukiau ir aš siūliukus ir vašelį pagauta įkvėpimo, kai prisižiūrėjau visų jūsų grožybių  4u.gif ir va, kas gavosi...
Kadangi seniai benarpliojau, tai susiradau kuo paprastesnį raštą, tik truputį padidinau, nei originale  ax.gif
*

visas gražumas paprastume 4u.gif Komplektukas LABAI gražus bigsmile.gif
silsta
Servetėlių komplektukas skirtas dovanai...

user posted image
dziaugsmelis7x7
QUOTE(silsta @ 2011 08 27, 11:39)

mielos serveteles smile.gif
silsta
Dar vieną nunėriau, bet turbūt bus komplektukas kavai, matmenys 14x14 cm.

user posted image
be rėmų
QUOTE(silsta @ 2011 08 27, 12:39)
*

Visai nieko 4u.gif
AisLu
Pagaliau baigiau yess.gif
Servetele sesei wub.gif

user posted image
silsta
Agnieshkute, nu jau gražuolis takelis, nu ne, visas takas... didelis ir gražus.. 4u.gif
Getira
Agnieshkiuke: nerealiai grazus takelis! thumbup.gif ir as tokio noreciau ax.gif
Pinta
QUOTE(Agnieshkute @ 2011 08 28, 16:47)
Pagaliau baigiau  yess.gif
Servetele sesei  wub.gif

Labai graži 4u.gif
Aprily
QUOTE(Pinta @ 2011 08 28, 20:27)
Labai graži  4u.gif
*

drinks_cheers.gif tikrai labai grazi smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.