Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

Temos taisyklės:


* čia keliami tik antrųjų patiekų receptai su nuotraukomis.

* patiekalų nuotraukų dydis neturi viršyti 500-650 pixelių, kitu atveju nuotraukos bus pašalintos be išankstinio perspėjimo.

* komentarai, nesusiję su tema, bus trinami be asmeninio perspėjimo.

* nuotraukos necituojamos.


user posted image
Atsakyti
kas tie ,,karamboliai,,prie bulvių košės g.gif taip skaniai žiūrisi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2011 05 09, 11:50)
kas tie ,,karamboliai,,prie bulvių košės g.gif taip skaniai žiūrisi bigsmile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Vištienos kumpelių kepsniai su pievagrybiais

user posted image

6 vištienos kumpeliai
100 gr. sūrio
300 gr. pievagrybių
2 svogūnai
keli šaukštai sviesto
česnako
vištienos prieskonių

Kumpelius įpjauti ties kauliuku iš abiejų pusių, šiek tiek pamušti ir pagardinti prieskoniais, bei spaustu česnaku. Svogūną smulkiai supjaustyti ir pakepinti ant sviesto, ten pat suberti pjaustytus pievagrybius, šiek tiek apkepti, įpilti vandenuko ir patroškinti, kol vanduo išgaruos.
Į skardą pateptą aliejumi odele į apačią sudėti kepsnius, kepti 40 min. 190 C įkaitintoje orkaitėje.
Likus kepti 15 min. ant kepsniukų uždėti grybukus ir užtarkuoti sūrio.
Skanaus!!!

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2011 05 09, 09:50)
Makaronai su maltos mėsos padažu

mano mylimukai wub.gif Valgyciau kad ir kasdien smile.gif

QUOTE(Ulė @ 2011 05 09, 15:38)
Vištienos kumpelių kepsniai su pievagrybiais

swoon.gif skanumelis! Grazumelis!
Kaip supratau, kauliukas neisimtas?
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2011 05 09, 14:38)
Vištienos kumpelių kepsniai su pievagrybiais

Ule, kiek skanumėlių pas tave bigsmile.gif Tie kepsneliai su grybais wub.gif



Aš siūlau "Ryžių blynelius" smile.gif

user posted image


Nuo kažkokių pietų liko 1 maišelis virtų plikytų ryžių, tai į juos įmušau 2 kiaušinių baltymus, įdėjau pagal skonį cukraus, vanilinio cukraus, 2-3 v.š. miltų, viską gerai išmaišiau, paskui su šaukštu paėmaiu ryžių masės ir dėjau į kukurūzų miltus, su rankomis padariau blynelius ir kepiau alyvų aliejuje. Valgėme su obuoliene. Labai skanūs blyneliai gavosi thumbup.gif

P.S. Galima juos valgyti su grietine, jogurtu ar kita mėgstama uogiene. Iš kitokių ryžių ir gautųsi viskas gerai, aš galvojau, kad iš plikytų niekas nesigaus, bet pavyko puikiai.
Atsakyti
Geras bigsmile.gif kaip skaniai tie blyneliai ryziniai atrodo bigsmile.gif pas mane amzina dilema- visada priverdu per daug ryziu ir visada juos metu lauk, o dabar tikrai isbandysiu sita receptuka bigsmile.gif thumbup.gif ir lengva ir greita ir turetu buti skanu!!!

Vistienos kepsneliai atrodo pasakiskai 4u.gif

ar man galetu kuri atsakyti- kepsiu tuoj visa vista, svoris gerokai virs kilogramo, tai kiek laiko man ja kepti??? manau valandos mazai, ania? kepsiu ant kokiu 200 laipsniu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2011 05 09, 11:50)
kas tie ,,karamboliai,,prie bulvių košės g.gif taip skaniai žiūrisi bigsmile.gif


Jungiuosi prie laukiančių atsakymo kas čia do daiktas mirksiukas.gif
Man vaidenasi,kad čia kažkas miltinio iškepta,išrangyta g.gif
Na,skaniai atrodo.Nekankinkit smile.gif
Atsakyti
Diskutavot apie Sprandinės armoniką. Gaminau jau keletą kartų - ir visada 10 balų. Labai minkštutė, sultinga mėsa gaunasi.
Norėčiau padėkoti Įdaryto lietiniais blynais zuikio recepto autorei - labai gražiai atrodo, be to ir labai labai skanu. 4u.gif
QUOTE(chantele83 @ 2011 05 09, 15:27)
ar man galetu kuri atsakyti- kepsiu tuoj visa vista, svoris gerokai virs kilogramo, tai kiek laiko man ja kepti??? manau valandos mazai, ania? kepsiu ant kokiu 200 laipsniu...  ax.gif

Kepiau įdarytą obuoliais ir džiovintom slyvom vištą šeštadienį - apie 1,5val, 200 laipsnių - kepimo rankovėje. Tai rezultatas apstulbino ir prajuokino - sparneliai ir kulšelės nukrito, kai praduriau maišą pabaigoj biggrin.gif Per ilgai ji kaitinosi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edditocka: 10 gegužės 2011 - 00:28
QUOTE(Edditocka @ 2011 05 10, 01:27)
Kepiau įdarytą obuoliais ir džiovintom slyvom vištą šeštadienį - apie 1,5val, 200 laipsnių - kepimo rankovėje. Tai rezultatas apstulbino ir prajuokino - sparneliai ir kulšelės nukrito, kai praduriau maišą pabaigoj  biggrin.gif Per ilgai ji kaitinosi.

Nereikia situ pirktiniu vistu tiek ilgai kepti.Rankoveje kepant pilnai uztenka nepilnos valandos.
Atsakyti
Omletas su špinatais

Šeštadienio pusryčiams kaip tik
cool.gif

Dviems porcijoms:
4 kiaušiniai
biški grietinėles arba pieno
gera sauja špinatų lapų
pora skilt. česnako
sauja tarkuoto sūrio
druskos, pipirų pagal skonį
sviesto gabaliukas

Susmulkiname česnaką,špinatus perplauname,nusausiname ir supjaustome.
Ant sviesto apkepiname špinatus ir česnaką...trumpai...pora minučių...
Kiaušinius išplakame su druska,pipirais,įpilame grietinelę,ir sudedame sūrį.
Viską išmaišome.
Kepimo formą ištepame sviestu,dedame špinatus ant viršaus pilame kiaušinių plakinį.
Kepame maždaug 15 min įkaitintoje orkaitėje,temp. 180⁰C.


user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE
Nuo kažkokių pietų liko 1 maišelis virtų plikytų ryžių, tai į juos įmušau 2 kiaušinių baltymus, įdėjau pagal skonį cukraus, vanilinio cukraus, 2-3 v.š. miltų, viską gerai išmaišiau, paskui su šaukštu paėmaiu ryžių masės ir dėjau į kukurūzų miltus, su rankomis padariau blynelius ir kepiau alyvų aliejuje. Valgėme su obuoliene. Labai skanūs blyneliai gavosi thumbup.gif

P.S. Galima juos valgyti su grietine, jogurtu ar kita mėgstama uogiene. Iš kitokių ryžių ir gautųsi viskas gerai, aš galvojau, kad iš plikytų niekas nesigaus, bet pavyko puikiai.


noriu paklaust o kiausinius su tryniais galima sudet, ar cia tik baltymus butina det, ir jei apvoliociau dzuveseliuose ar paprastuose miltuose, nes kukuruzu miltu specialiai pirkt nesinori? g.gif ar labai skonis kazi keistusi, aciuuu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 11 gegužės 2011 - 15:44