Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(azalija170 @ 2011 06 07, 12:35)
jetus kokia forma wub.gif ir as tokios noriu ,kur gauti ka g.gif

as pirkau Kaune urmo bazeje

www.krinona.lt
Atsakyti
Išrūgų blynai bigsmile.gif

user posted image

user posted image

Jei darote šitą sūrį, tai nuo jo lieka išrūgos smile.gif O iš jų gaunasi puikūs blynai thumbup.gif


Man nuo sūrio lieka maždaug 1,5 l išrūgų, tai jas reikia pakaitinti, kad būtų karštos, bet ne verdančios, arba jei darote iš karto nuo sūrio nupylusios, tai kaitinti nebereikia. Aš išrūgas padedu į šaldytuvą ir laukiu dienos, kada sunaudosiu blynams smile.gif

Taigi, reikia išrūgas pakaitinti, įpilti apie 5 st. miltų, jei norite saldesnių blynų, dedate cukraus pagal skonį, aš nieko nebededu, nes visko užtenka, išplakti su mikseriu, tada įberti 1.5 a.š. sodos, gerai išmaišyti, įpilti 2v.š. aliejaus, išmaišyti ir palikti tešlą pastovėti 1 val.

Tešla nebūna tokia skysta kaip lietiniams, ji tirštesnė gaunasi, bet po keptuvę pasiskirsto lengvai.

Keptuvę įkaitinti, pirmą kartą keptuvę patepti trupučiu aliejumi, pilti tešlą(aš pilu su samčiu), paskirstyti po visą keptuvę, uždengti dangčiu, kepti apie kokią 1 min., paskui blyną apversti, vėl uždengti dangčiu ir kepti iš kitos pusės. Jie labai greitai iškepa, tik ugnis neturi būti labai didelė, nes sudegs. Blynai gaunasi su tokiom skylutėm thumbup.gif Jei valgote iš karto, tai jų kraščiukai būna tokie traškūs thumbup.gif Labai skanu su grietine ir uogiene, MB vyniojosi į juos mėsos ir sūrio, o mums su dukra be nieko jie skanūs ir sotūs bigsmile.gif

Iš šio kiekio išrūgų gaunasi 20 blynų bigsmile.gif

Prirašiau daug, bet jie darosi viens-du labai paprastai 4u.gif

user posted image


Elena, bulvių apkepas thumbup.gif

Atsakyti
Elena,mesos kukuliukai fantastiski wub.gif
Atsakyti
Vasariškas daržovių troškinys su šonkauliais

user posted image


Šonkaulių

druskos, pipirų
česnako
krapų
kopūstas
kelios morkos
keli svogūnai
cukinija
pomidoras
alyvuogių aliejus

Šonkaulius pagardinti druska, pipirais, kapotu česnaku ir apkepti keptuvėje.
Susismulkinti visas daržoves. Į keptuvę pilti šlakelį alyvuogių aliejaus, apkepti svogūną, vėliau morkas, dėti cukinija ir kopūstą, uždengti keptuvę dangčiu ir troškinti apie 20 min. Sudėti nuluptą ir susmulkintą pomidorą, pagardinti druska, pipirais, viską permaišyti, ant viršaus suversti šonkauliukus ir troškinti, kol išgaruos susidaręs nuo daržovių skystis. Įspausti dar česnako ir pabarstyti krapais.

Skanaus!!!

user posted image
Atsakyti
Kepta lašiša


lašišos filė
apelsininiai pipirai, druska
citrina
Lašišą užmarinuokite su druska, pipirais ir citrinos sultimis.Kepame iš abiejų pusių ~ 8 min.


salotos: salotų lapai,agurkas,pomidoras,druska,pipirai,citrinos sultys ir alyvuogių aliejus.

bulvės: šviežios bulvės gerai išplauname,verdame su lupenomis pasūdytame vandenyje.Perpjauname per pusę ir apkepiname.

padažas:svieste apkepiname smulkiai pjaustytą česnaką ir svogūną. Sudedame smulkintus špinatus, apibarstome miltais ir lengvai apkepiname. Įpilame grietinėlės. Troškiname kokias 3 min.


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Sveikos, mergaites 4u.gif 4u.gif
As cia biski ne i tema, tai is anksto atsiprasau blush2.gif
Kazkaip daugiau nei vienos kulinarines temukes neskaitau, tai itariu pas jus pernai buvau radusi sausa agurku raugimo buda (be vandens, i maisiuka sudet reik)...Niekaip neatgaminu kaip ten viskas tiksliau-galvoju, gal kas is jusu turi ta recepciuka, ar bent pamena (zino) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vitaskin @ 2011 06 08, 13:33)
Sveikos, mergaites 4u.gif  4u.gif
As cia biski ne i tema, tai is anksto atsiprasau  blush2.gif
Kazkaip daugiau nei vienos kulinarines temukes neskaitau, tai itariu pas jus pernai buvau radusi sausa agurku raugimo buda (be vandens, i maisiuka sudet reik)...Niekaip neatgaminu kaip ten viskas tiksliau-galvoju, gal kas is jusu turi ta recepciuka, ar bent pamena (zino)  ax.gif

Gal šitas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mayfly @ 2011 06 08, 13:43)

Kazkas panasaus-aciu labai 4u.gif
Atsakyti
dar cia yra sausai sudytu agurku
Atsakyti
QUOTE(daivaP @ 2011 06 07, 18:04)

Jei darote šitą sūrį, tai nuo jo lieka išrūgos smile.gif O iš jų gaunasi puikūs blynai  thumbup.gif


o sūrį iš kokio pieno darote? tinka paprastas pirktinis?
Atsakyti
QUOTE(rimančius @ 2011 06 08, 16:09)
o sūrį iš kokio pieno darote? tinka paprastas pirktinis?

Dariau vieną kartą iš pirktinio ir viskas gavosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rimančius @ 2011 06 08, 16:09)
o sūrį iš kokio pieno darote? tinka paprastas pirktinis?

Taip, tinka paprastas 2.5% riebumo pienas thumbup.gif Tik aš mažiau kiaušinių dedu ir kefyro pilu, bet čia visai nesvarbu, sūris bet koks gaunasi skanus wub.gif
Atsakyti