Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(Pumpurai @ 2011 06 22, 05:22)
beje dėl virimo/blanširavimo - aš juos apkepinu keptuvėje ant sviesto, neverdu



QUOTE(Elena @ 2011 06 22, 07:14)
Kai įdedi į karštą vandenį špinatai suminkštėja...tada patogiau tą įdarą sudėti bus  4u.gif Galima daryti ir su šaldytais  mirksiukas.gif



aciu labai, bandysiu daryti 4u.gif
Atsakyti
Noriu paklausti ar Ules armonikai tiktu ne kiaulienos sprandine,o kalakutiena? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2011 06 22, 07:14)
Kai įdedi į karštą vandenį špinatai suminkštėja...tada patogiau tą įdarą sudėti bus  4u.gif Galima daryti ir su šaldytais  mirksiukas.gif


nepatikėsit, bet apkepinti - sveikiau, nei apvirti ax.gif


ačiū už puikią kepinio idėją 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomutė @ 2011 06 22, 19:06)
Noriu paklausti ar Ules armonikai tiktu ne kiaulienos sprandine,o kalakutiena? blush2.gif


Kodėl gi ne, pabandyk ir mums papasakosi kaip pavyko. mirksiukas.gif Šiaip gal skaniau su sprandine, mėsytė riebesnė nei paukštiena ir folijoj ten tie visi riebaliukai išsitroškina su svogūniuku ir sūriuku - mmmm rolleyes.gif
Atsakyti

 ! 
Ši  tema skirta TIK receptams su nuotraukomis.
Bet kokios rietenos, ginčai , įžeidinėjimai ir pan. yra nepageidaujami viešoje SM Forumo erdvėje. Santykius aiškinkitės per až, skype, meilais ir pan.
Dar kartą radus panašaus pobūdžio žinutes, visiems dalyviams (-ėms) bus skirtos atitinkamos nuobaudos, o ši tema - laikinai uždaryta.
Atsakyti
QUOTE(klev @ 2011 06 22, 18:12)
gal turite kokiu skaniu patiekalu is zverienos, parnese vyras serno kumpi ir ka butu galima is jo padaryt?


Galima daryti viską, tą patį ką ir iš kiaulienos darote. Tik prieš tai reikia mėsa gerai numirkyti. Ir atsižvelgti, kad šerno mėsa sausesnė nei kiaulės. Man labai skanu troskinta šerniena, kadangi nemėgstu maišyti su lašinukais tai dažniausiai ją troškinu. Super faršui panaudoti, tik reikėtų kiauienos lašinuko įdėti mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano mama kažkada kepė visą kumpį suprieskoniavus folijoj orkaitėj. Mėsa tamsoka, sausoka ( tai ipjovus prikiso lasinuku gabaliuku) pries kepant, bet man tai buvo ziauriai skanu, net atsalusi skani...
P.s. kepant ta kumpi surišo storu siūlu, kad būtų toks formoj, o paskui kai iškepė paslėgė. Valgėm su krienais, taip pat skanu su padažu granatų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ELlJA: 23 birželio 2011 - 16:30
QUOTE(ELlJA @ 2011 06 23, 17:28)
P.s. kepant ta kumpi surišo storu siūlu, kad būtų toks formoj, o paskui kai iškepė paslėgė. Valgėm su krienais, taip pat skanu su padažu granatų  4u.gif


Elija, ar gali pasidalinti granatu padazo receptu? dekui
Atsakyti
QUOTE(jovitae @ 2011 06 24, 13:51)
Elija, ar gali pasidalinti granatu padazo receptu? dekui


Jis buvo pirktinis, bet man tikrai labai skanus 4u.gif

user posted image
Atsakyti
kazkur buvo berods ules receptas o gal elenos nepamenu, svieziu tarkuotu bulviu kugelis kur pilas daug pieno, gal atsakytumet o bulviniai blynai gautusi is jos ar pieno per daug?
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2011 06 24, 18:57)
kazkur buvo berods ules receptas o gal elenos nepamenu, svieziu tarkuotu bulviu kugelis kur pilas daug pieno, gal atsakytumet o bulviniai blynai gautusi is jos ar pieno per daug?

Siaip dar neteko girdeti, kad i blynu tesla piena piltu g.gif
Paprasciausiai sutarkuoji bulves, net kazkiek nusunki to skyscio, imusi kiausini, prieskoniu, dar galima sauksta krakmola, jei bulves nelabai krakmolingos.
Atsakyti
Aš dar dedu šaukštą-du manų.
Atsakyti