Įkraunama...
Įkraunama...

Masažai su roll shaper aparatais

QUOTE(Remigute @ 2012 06 13, 20:36)
Tas pacias paslaugas gausi ir dailioj figuroj, viskas tas pats tik pavadinimas pakeistas  smile.gif

apie kitus salonus nelabai ka zinau ,tik girdejau lygtai, kad ten programam ne is 18 zingsniu sudaryta, o is 15 berods. g.gif taip sake kitos merginos. ir kiek maciau nuotraukose tai skiriasi tie foteliukai is isvaizdos, jie ten kitos firmos. pati nebuvau
bet kuriuo atveju as penktadieni baigiu, busiu 40 kartu praejusi, ir nieko ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zivilka: 13 birželio 2012 - 19:39
as nesuprantu kodel nera jokiu rezultatu..as 2 kartus buvau ir jau jauciu, kad oda malonesne..nes baisus celiulitas pas mane..
Atsakyti
as ir nesuprantu. ir maista prisiziuriu. ai, yra kaip yra. tikiuosi jums visoms rezultatai bus superiniai
Atsakyti
Zivilka, o ten, kur jus einat su infraraudonaisiais spinduliais ar be ju?
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2012 06 13, 20:38)

bet kuriuo atveju as penktadieni baigiu, busiu 40 kartu praejusi, ir nieko ...


o tada klausimas - jei tarkim po pirmu 10-20 kartu nepajautet jokio rezultato, kodel ryzotes dar toliau lankyt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mandarininė @ 2012 06 14, 11:26)
o tada klausimas - jei tarkim po pirmu 10-20 kartu nepajautet jokio rezultato, kodel ryzotes dar toliau lankyt?  g.gif


Tikejimas, kad bus rezultatai..bet vistiek man nesuvokiama..svoris gal ne visada nukrenta, bet odos bukle turi pagereti..juk bet kokiu atveju tai yra masazas..
Atsakyti
QUOTE(Silvija366 @ 2012 06 14, 12:50)
Tikejimas, kad bus rezultatai..bet vistiek man nesuvokiama..svoris gal ne visada nukrenta, bet odos bukle turi pagereti..juk bet kokiu atveju tai yra masazas..


ir apimtys tikrai turejo sumazet, po pora cm tai tikrai g.gif Nu visgi 40 masazu tai nemazai! Juo labiau, kad ir mityba prisizurejo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mandarininė: 14 birželio 2012 - 12:19
QUOTE(Onora @ 2012 06 14, 11:00)
Zivilka, o ten, kur jus einat su infraraudonaisiais spinduliais ar be ju?

su spinduliais

QUOTE(mandarininė @ 2012 06 14, 12:26)
o tada klausimas - jei tarkim po pirmu 10-20 kartu nepajautet jokio rezultato, kodel ryzotes dar toliau lankyt?  g.gif

todel kad is karto pirkau 36 kartu abonenta. pries tai 3 pasibandziau per kuponus , patiko, kitoms buvo rezultatai, tai pirkau 36 kartu kursa. o dar viena pati savininke apsiskaiciavo ar viena nemokama pridejo nzn, rytoj einu 40-a karta, nors turejau tik 39 eiti.
nu del celiulito, tai kai lasiniais esi apauges, kas ten nuo masazo issilygins, kudoms tai tikrai padeda islyginti celiulita. o as tai visokiu problemu turiu su medz. apykaita, tai nesistebiu , kad nebuvo to rezultato, nors tikejau. tik va strijos kad atsirado, tai jauciu tas masazas kaltas. matyt ir taip oda nuo virssvorio istempta, tai kai pabruzino ir sutrukinejo. per 2 nestumus striju beveik nebuvo, o cia ant lygios vietos prasom verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Silvija366 @ 2012 06 13, 19:48)
juk gerai buvo pasakyta jei nera skirtumo tai galim tarkim bandyti su kocergu ir orkaite:D P.S. juokiausi iki numirimo!!nebutu lietuviai jeigu nemoketu issisukti taip, kad butu jiems geriau..bet tiek to kiekvienas turi savo nuomone ir gali ja pasakyti, bet merginos svarbiausia yra rezultatai tai dalinkimes jais ir bukime lieknos ir grazios:)


as juokavau del kocelo ir orkaites blush2.gif lotuliukas.gif
o va del infraraudonuju tai as vistiek laikausi nuomones, kad tai nera paprasta lempecka, o va giluminis sildymas - man labiau priimtina teorija, o tai, manau skirtingi dalykai ax.gif
Atsakyti
Merginos girdejau kad tik tik atsidare salonas vilniuje. Drauge buvo sake suuperr!be roll aparatu yra dar kiti aparatai. gali imti visa kursa. nu zodziu sake labai fajna:) as nebandziau nes kitur nusipirkus 10 kartu, liko tai baigus nueisiu nes cia kur vaikstau nelabai man..
Atsakyti
QUOTE(Silvija366 @ 2012 06 18, 10:16)
Merginos girdejau kad tik tik atsidare salonas vilniuje. Drauge buvo sake suuperr!be roll aparatu yra dar kiti aparatai. gali imti visa kursa. nu zodziu sake labai fajna:) as nebandziau nes kitur nusipirkus 10 kartu, liko tai baigus nueisiu nes cia kur vaikstau nelabai man..

labas 4u.gif gal galetum mane apsviest, kur tas salonas? as vis dar ieskau naujo ax.gif
kurioj cia vietoj gal zinai? nenoreciau vazinet i kita miesto gala blush2.gif
Atsakyti
Netoli ozo, bent jau man sake..jei nori galiu nr suzinoti;)
Atsakyti