Įkraunama...
Įkraunama...

Masažai su roll shaper aparatais

Gal kas lankėtės "Liux Figura" studijoje Vilniuje? ar ten tie patys aparatai kaip "Studio Figura", ar tokia pat maloni aplinka? nes kaina siek tiek mazesne g.gif
Atsakyti
QUOTE(Marrile @ 2012 10 07, 17:09)
Sveikos,
gal yra bandes vakumine manksta su aparatais Vacu Shaper? Jie tuose paciuose salonuose studio figura.

Gavau dovanų, tai idomu įspūdžiai.

Sveiki man irgi idomu ar kas bande??? Marrile gal jau isbandei??? Kokie atsiliepimai ????


Atsakyti
QUOTE(Sauluciux @ 2012 11 13, 23:08)
Gal kas lankėtės "Liux Figura" studijoje Vilniuje? ar ten tie patys aparatai kaip "Studio Figura", ar tokia pat maloni aplinka? nes kaina siek tiek mazesne g.gif

As rudeni lankiausi studijoje daili figura, tai padare abonementa uz 250/10 apsilankymu. man uzteko ir 10,apimtys gerokai sumazejo
Atsakyti
Bandziau pora karteliu..Neblogai,bet nusipirkau celluless,ir..tas man labiau patinka ir poveikis greiciau pasimate smile.gif aisku patikdavo,kad su roll shaperiu ir pasportuodavau kartu,bet nzn ar dar grisiu ten smile.gif nes kainytes kandziojasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukliukas @ 2013 01 09, 14:15)
Bandziau pora karteliu..Neblogai,bet nusipirkau celluless,ir..tas man labiau patinka  ir poveikis greiciau pasimate smile.gif aisku patikdavo,kad su roll shaperiu ir pasportuodavau kartu,bet nzn ar dar grisiu ten smile.gif nes kainytes kandziojasi biggrin.gif

g.gif kiek tai kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(Dailioji @ 2013 01 10, 15:01)
g.gif kiek tai kainuoja?

kas?roll shaper ar celluless?
Roll shaper pirmam kartui mokejau 20lt,antra karta tik 15lt(nes pirkau dovanu kupona cia is supermamu vienam kartui),toliau kainuos po 45lt/1h arba pirktis abonimenta,kuriam siuo metu negalejau tiek lt skirt biggrin.gif
Uz Celluless sumokejau 35lt ,pirkau nenauja,bet be naudojimo zymiu:D
Atsakyti
Tai,kad 1 kartas kainuoja ne 45 o 35. As pirkau per salono gimtadieni,tad uz 10 kartu sumokejau 250.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 01 10, 23:29)
Tai,kad 1 kartas kainuoja ne 45 o 35. As pirkau per salono gimtadieni,tad  uz 10 kartu sumokejau 250.

nzn kur jus lankotes,as lankiausi Studio figura,kainos ten aiskiai surasytos :
http://www.studiofigura.lt/lt/kainos
"1-os PROCEDŪROS KAINA - TIK 45 LT

10-ies MASAŽŲ KURSAS - TIK 350 LT
.Buna ivairiu akciju,bet "normalios" kainos yra tokios,kokias as parasiau
Atsakyti
Ko gero taip. Perkant 10 kartu,gaunasi pigiau. O as dar pataikiau ant salono gimtadienio,todel man 1 kartas gavosi 25 lt.
Atsakyti
Jungiuosi ir as prie jusu biggrin.gif
Celiules bandziau,tai dabar po lova guli,man visai nepatiko,gal del to kad nieko nepastebejau naudingo.

Siuo metu lankausi "VACUFIT" salone ant "Rollshaper" tikrai man labai patinka,nors dar net kurso nepabaigiau,celiulitas dar neisgaravo taciau jau matau,kad oda tapo lygesne,o tai labai mane dziugina nes po gimdymo kaip as juokauju :mano celiulitas turi celiulito.Tai vat grystant prie temos rekomenduoju visoms nors pabandyti ,nes jei ir nesukusi tai bent jau gera masaza sau pasidovanosi.Beje, siame salone visoms norincioms pabandyti galima 15min. sportuoti nemokamai. http://www.figurosstudija.lt/
Atsakyti
Čia ne roll shaper aparatai, o kažkokie kitokie, nes jei sportuojat 15 min, reikškia tik 15 žingsnių programa, neklaidinkit, originalūs ROLL SHAPER aparatai turiu 18 žingsnelių programas.
Atsakyti
Sveikos,

Jūs čia kalbat apie gerus pasiūlymus, o aš užmačiau labai gerą Kaune, Aleksoto Verslo Centre mirksiukas.gif reiks nueiti wub.gif ir dabar kainos labai geros thumbup.gif ir FB mačiau KŪNO GROŽIO STUDIJA labai gerus pasiūlymus vis meta wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *tigriukas*: 07 kovo 2013 - 10:16