Įkraunama...
Įkraunama...

Masažai su roll shaper aparatais

QUOTE(beibikas @ 2011 11 16, 12:55)
oo, super
o ka? galima su vaiku atvaziuot? as vis neprisiruosiu kur vaika palikt, kad galeciau ramiai pasportuot drinks_cheers.gif



Ten padarytas jaukus kampelis vaikams, maciau maniezas buvo, tai manau ir su paciais maziausei galima atvaziuoti thumbup.gif
Atsakyti
O aš žinau , kad jau ir Riešėje atsidarė StudioFigura salonas. Jaukus, gražus. mirksiukas.gif Vienu metu gali masažuotis 3 moteriškės ir + treniruoklis yra.
Atsakyti
QUOTE(garfildukas @ 2011 11 17, 12:59)
Ten padarytas jaukus kampelis vaikams, maciau maniezas buvo, tai manau ir su paciais maziausei  galima atvaziuoti  thumbup.gif

Paskambinus papasakojo ir man, kad galima su vaikučiu drinks_cheers.gif
Pabandysim kartu nueit, nes vis neturiu kam palikti. dar kaina gera pasiūlė, tai jei nepatiks-nebus skaudu smile.gif)
Atsakyti
Sveikos, gal kas zino kur klaipedoj pigiau galima nueit i sita masaza?
Atsakyti
Gal zinote kada Pilaiteje atsidarys studiofigura ?
Atsakyti
varysiu ateinancia savaite pasigrazint ziuresiu kaip cia bus blush2.gif tikuos geri bus rezultatai...
gal zinot kiek dienu kuras 10 arkiek idomu
Atsakyti
QUOTE(garfildukas @ 2011 11 15, 15:40)
Tik dabar apsilankiau Fabu studijoje, nes pradejo dirbti tik nuo sio pirmadienio. Man patiko, seimininke fainai pabendravo su mano mazaja,

laba
ir as apsilankiau ten drinks_cheers.gif
faina kad vaiku kampelis padarytas, tai pazaide vaikai ten
siaip net nesitikejau, kad siandien skaudes raumenis bigsmile.gif gerai ten mane parutuliojo thumbup.gif
siaip patiko, jauku, mandagu, nauja drinks_cheers.gif

kaina pritaike super (naujas salonas, tai jauciu kolkas geras akcijas pritaiko) rolleyes.gif

taip kad rekomenduoju;)
Atsakyti
QUOTE(milukas @ 2011 11 19, 15:52)
laba
ir as apsilankiau ten drinks_cheers.gif
faina kad vaiku kampelis padarytas, tai pazaide vaikai ten
siaip net nesitikejau, kad siandien skaudes raumenis bigsmile.gif  gerai ten mane parutuliojo thumbup.gif
siaip patiko, jauku, mandagu, nauja  drinks_cheers.gif

kaina pritaike super (naujas salonas, tai jauciu kolkas geras akcijas pritaiko) rolleyes.gif

taip kad rekomenduoju;)


Kiek kainuoja 10 kartu procedura? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

Isvaikciojau 13 siu masazu, na bet ka galiu pasakyti nepajutau jokio rezultato. Man buvo aktualu sumazinti slaunu apimtis, bet nepadejo smile.gif
Dabar vaikstau i liposazini masaza ir esu labai patenkinta, nes rezultatas jau matesi po 2 proceduru thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(stela2006 @ 2011 11 19, 23:43)
Kiek kainuoja 10 kartu procedura?  4u.gif

parasysiu jums a.z.

tikriausiai cia kainu rasinet negalima blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(prekestolen @ 2011 11 17, 14:53)
O aš žinau , kad jau ir Riešėje atsidarė StudioFigura salonas. Jaukus, gražus.  mirksiukas.gif Vienu metu gali masažuotis 3 moteriškės ir + treniruoklis yra.

+ vaiku kampelis taipogi yra ir labai maloniai priima su bet kokio amziaus vaikuciais thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristinaged @ 2011 11 20, 12:58)
Sveikos,

Isvaikciojau 13 siu masazu, na bet ka galiu pasakyti nepajutau jokio rezultato. Man buvo aktualu sumazinti slaunu apimtis, bet nepadejo smile.gif
Dabar vaikstau i liposazini masaza ir esu labai patenkinta, nes rezultatas jau matesi po 2 proceduru  thumbup.gif

Tų masažų veiksmingumas priklauso nuo to, kiek savęs įdedi sportuodama. Jeigu švelniai glostysiesi į aparatą, tai tikiu, kad po 13 procedūrų nebus poveikio, bet jeigu masažas bus skausmingas, stengsiesi pajausti kiekvieną kūno dalį, iš jėgos atliksi pratimus, niekaip nepatikėčiau, kad nebus jokio poveikio.
P.S. būtina gerti daug vandens, pratimus atlikti įdedant daug pastangų į procedūras eiti reguliariai.
P.P.S. mano kūnas pasipuošė mėlynėmis, bet poveikį pajutau tikrai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Keiti: 20 lapkričio 2011 - 19:22