Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas svarbu joje,

Atsakyti


QUOTE(syri @ 2011 05 13, 16:16)
Su veidrodžiais atsargiai - maisto virimo garai savo pėdsakus paliks, o jei dar yra namuose rūkančių - dūmai sėsta  ax.gif Nebent tai nebūtų pats didžiausias plotas ir jų blizginimas nebus kančia.
na, "damuškim" temą  tongue.gif

ne, mes nerūkom
dėl valymo tai turiu gero kotą langams thumbup.gif
dar laukiu nuomonių. bet kažkaip visos dingo iš čia lotuliukas.gif
Atsakyti
Man virtuvėje veidrodinė siena kažkaip visai ''be ryšio''. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2011 05 13, 17:36)
Man virtuvėje veidrodinė siena kažkaip visai ''be ryšio''.  schmoll.gif

Miegamajam geriau bigsmile.gif vaizdas geresnis hihihi.gif
Atsakyti

Virtuvėje, kuriai turiu išrinkti baldus (kas abydniausia, ne aš ja naudosiuos verysad.gif ), palei vieną sieną eina vamzdžiai vertikaliai. Kaip slepiate tuos grožius? Galvoju kažkokią spintą teks daryti be galinės sienos g.gif ...

pvz. tarkim kaip čia http://www.baldaivir...s-baldai-nr-24/ Virtuvės baldai nr. 24 , tai mano variantu kairėje pusėje, beveik prie lango, eina 3 vertikalūs vamzdžiai doh.gif
Atsakyti
Na galiu isreiksti savo nuomone apie veidrodzius, TIKRAI NE. Jau neskaitant kad blizginti reikes, tai dar viena dalyka puikiai zinau, kad visa diena ziuret i savo atvaizda, tai labai vargina, pas mane darbe ofisiniame kabinete, yra stiklas, per kuri persimato visa parduotuve ir jis uzklijuotas plevelia, kad is isores nesimatytu niekam ka ten kabinete veiki, bet nuo tos plevels isvidaus atspindy savo matai visada...oi patikekit kaip visa tai vargina akis...Apie saldytuva, man asmeniskai jis turetu buti kitoi pusei kur tos rudos durys, (geriausias mano akimis isdestymas butu: saldytuvas, truputi darbastalio pasideti isimtiems produktams, tada kriaukle, kad ka reikia butu galima nuplauti iskart, tada darbastalis pjaustymams, ir tada dujine virykle) kazkaip man atrodo nepatogu sukinetis bus per virtuves plota kad isimti is saldytuvo produktus. kas liecia siena, manyciau graziau koks nors fototapetas ant jos butu, nes asmeniskai man veidrodziai GROZIO nepriduoda, arba geriau tada stiklas ir uz jo koks nors vaizdas kuri laikui begant gali pakeisti smile.gif del radiatoriu, tai as ju nedengciau, nes tarkim vaikas gali atsisesti ir piesti ten, o mama tuo metu sukinejasi virtuvei, ir laiks nuo laiko vaikui gali padeti, ir netrugdo stalo dengti. Jeigu jum vietos pakanka susideti daiktams nedengiant radijatoriu tai ir nedenkit, nes ir silumos tikrai daugiau bus, nei per apdulkejusias grotelias smile.gif O siaip visa kita man labai patika, smagi ir grazi virtuve thumbup.gif
Atsakyti
pas mane miegamajam va šitaip smile.gif


QUOTE(syri @ 2011 05 13, 23:59)
Virtuvėje, kuriai turiu išrinkti baldus (kas abydniausia, ne aš ja naudosiuos  verysad.gif ), palei vieną sieną eina vamzdžiai vertikaliai. Kaip slepiate tuos grožius? Galvoju kažkokią spintą teks daryti be galinės sienos  g.gif ...




pas mane miegamajam va šitaip smile.gifuser posted imageuser posted image


o tie baldai man kažkaip nelabai nes labai mažai darbastalio. unsure.gif

QUOTE(~Dziuliki~ @ 2011 05 14, 07:01)

Ačiū už nuomonę. Atsisakau veidrodžių smile.gif
Bet kad šaldytuvą statyt prie kriauklės (prie durų) visiškai nesutinku schmoll.gif
1. Nebeliks man darbastalio mažiausiai 60 cm ir viskas liks kaip buvę unsure.gif

user posted image
http://images17.fotk...vinis001-vi.jpg

2. Nemanau kad labai blogai kad jis stovės priešais kriauklę. Žingsnis į šoną ar atgal labai nesudarys didelės reikšmės g.gif
3. Lieka didelė opi problema kur padėti šaldiklį ir mikrobangę? jei šaldytuvas prie kriauklės?

Eisiu išstumsiu šaldytuvą su šaldikliu prie tos sienos biggrin.gif pažiūrėsiu kaip vaizdelis

dėl fototapeto. virtuvė ilga ir siaura jis nesižiūrės schmoll.gif

QUOTE
del radiatoriu, tai as ju nedengciau, nes tarkim vaikas gali atsisesti ir piesti ten,


čia kur ant palangės? nelabai įmanoma unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2011 05 13, 22:42)
Miegamajam geriau  bigsmile.gif  vaizdas geresnis hihihi.gif

Čia turbūt kiekvienam pagal poreikius biggrin.gif
Aš asmeniškai labai nemėgstu ''veidrodinių'' kambarių. Ir pas mane namie veidrodžius galima rasti tik vonioj, WC ir koridoriuje. Viskas. Bet kam veidrodžiai gražu - tai šventas argumentas . Jei gražu, tai ir pirmyn mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2011 05 14, 11:48)
Čia turbūt kiekvienam pagal poreikius  biggrin.gif
Aš asmeniškai labai nemėgstu ''veidrodinių'' kambarių. Ir pas mane namie veidrodžius galima rasti tik vonioj, WC ir koridoriuje. Viskas. Bet kam veidrodžiai gražu - tai šventas argumentas . Jei gražu, tai ir pirmyn mirksiukas.gif



drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikutės. Pirmą kartą rašau visiems. Susiduriau su tokia dilema: noriu pagrąžinti virtuvės langus (jie eina pas mane kampu, kampe yra kriauklė sad.gif: vanduo kartais aptaško langa). Ryšium su tuo ar bus žaliuzės ilgaamžės. Ar nuo saulės spindulių neišsiskleis "plise". Gal kas turi tokias? pasidalinkyte savo nuomone smile.gif .
Atsakyti
Jau galva skauda nuo galvojimo. Ka patartumet deti ant sienos virs spinteliu, jei virsuj nera virsutiniu spinteliu? Ka beuzdetum siena bus padalinta i dvi dalis su skirtingom dangom kas man nepatinka doh.gif Vienintelis variantas skaidrus stiklas, bet kazkaip bijau as jo - o jei sudus, o jei paklius nesvarumai po juo, o jei noresi siena perdazyt g.gif Butu per visa ploti virsutines spinteles, tai problema issisprestu su baldine plokste ar plytelem. Bet man nereikia tiek virsutiniu spinteliu, plius nesinori lango iremint spintelemis, tai susiplanavau tik keleta simboliskai.
Atsakyti

Avocete, ten vamzdžiai gipsu paslėpti? g.gif Kitam kambary ir mes gipsu slėpėm, bet virtuvėj ten kažkokie kraniukai įtaisyti, jie turi būti reikiamu momentu prieinami doh.gif
Atsakyti